Jelen Super Liga 2010/11

User avatar
AntonioKasano
Posts: 498
Joined: Sun Feb 21, 2010 5:28 pm

Post by AntonioKasano »

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... _id=513873
Ево још један пример како менаџери и управа, или у овом случају Ранко Стојић, тј два у једном не желе добро својим клубовима.
car jovan
Posts: 397
Joined: Sun Mar 01, 2009 9:34 pm

Post by car jovan »

Mare wrote:U pravu si, ja sam otišao na gol razliku koja je u korist Hajduka, zaboravio na međusobni duel. Mada će teško Inđija do sva tri boda protiv Slobode i onda će scenario verovatno biti kao što sam napisao gore.
Уколико нкп одлучи да пусти Металац да победи,очекујем прекосутра до бола напаљено Смедерево.
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Šta vam je ljudi, pa Sloboda će i dalje da odrađuje posao za tuđmanov klub.Kao prvo spotaćiće Inđiju i gotova priča.Dakle, grabite priliku da igrate X na metalac-nk franjo tuđman dok još možete.Kao drugo, ako kojim slučajem u naučno fantastičnom scenariju metalac dobije, a mi takođe u Smederevu, ne sumnjajte da će takođe opet Sloboda odraditi svoj deo posla u zadnjem kolu.Gade mi se šta rade, ali obiće im se o glavu, nisu ni svesni toga jer ko sa đavolom tikve sadi o glavu mu se obiju.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
uporan
Posts: 562
Joined: Mon Apr 04, 2005 7:49 pm
Location: CENTAR
Contact:

Post by uporan »

UH!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4095
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Post by Rabba »

Živo me interesuje koliko ću platiti tu halu...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
car jovan
Posts: 397
Joined: Sun Mar 01, 2009 9:34 pm

Post by car jovan »

ice wrote:Šta vam je ljudi, pa Sloboda će i dalje da odrađuje posao za tuđmanov klub.Kao prvo spotaćiće Inđiju i gotova priča.Dakle, grabite priliku da igrate X na metalac-nk franjo tuđman dok još možete.Kao drugo, ako kojim slučajem u naučno fantastičnom scenariju metalac dobije, a mi takođe u Smederevu, ne sumnjajte da će takođe opet Sloboda odraditi svoj deo posla u zadnjem kolu.Gade mi se šta rade, ali obiće im se o glavu, nisu ni svesni toga jer ko sa đavolom tikve sadi o glavu mu se obiju.
Бојим се да партизану више није потребан ни бод,а ми и поред две победе нећемо бити други,осим ако цигани не изгубе и од нас и од Спартака.Живи били па видели.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3922
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Post by Red Marquis »

car jovan wrote:
ice wrote:Šta vam je ljudi, pa Sloboda će i dalje da odrađuje posao za tuđmanov klub.Kao prvo spotaćiće Inđiju i gotova priča.Dakle, grabite priliku da igrate X na metalac-nk franjo tuđman dok još možete.Kao drugo, ako kojim slučajem u naučno fantastičnom scenariju metalac dobije, a mi takođe u Smederevu, ne sumnjajte da će takođe opet Sloboda odraditi svoj deo posla u zadnjem kolu.Gade mi se šta rade, ali obiće im se o glavu, nisu ni svesni toga jer ko sa đavolom tikve sadi o glavu mu se obiju.
Бојим се да партизану више није потребан ни бод,а ми и поред две победе нећемо бити други,осим ако цигани не изгубе и од нас и од Спартака.Живи били па видели.
Kakva ti je to računica? Bićemo drugi sa dve pobede sigurno, i onda taman lopovski savez će nam oduzeti bodove za ovu sezonu, što je mnogo bolje nego da nas zakinu za sledeću.
Jako važna dva kola nam slede, faktički se borimo sad da ostanemo u trci za titulu za sledeću sezonu.
Io odio Belgrado
menager
Posts: 140
Joined: Thu Jun 11, 2009 7:54 pm

Post by menager »

Mare wrote:U pravu si, ja sam otišao na gol razliku koja je u korist Hajduka, zaboravio na međusobni duel. Mada će teško Inđija do sva tri boda protiv Slobode i onda će scenario verovatno biti kao što sam napisao gore.
ma scenario je krajnje jednostavan

igrace se X na metalac vc nkp sve do pred kraj, da se vidi kakvo je stanje u lucanima
ako indjija vodi do pred kraj, metalac ce da zabije gol i da dobije 3 boda i na taj nacin ostaje u ligi, kula u zadnjem kolu dobija metalac a indjija ce moci da se slika sa dve pobede

jedino ako cuka iznenadi kulu , sto nije nemoguce, ali sudije ce ako bude trebalo da poguraju tamo
User avatar
severozapad
Posts: 611
Joined: Wed Nov 10, 2010 3:23 pm
Location: Liman 4

Post by severozapad »

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... _id=514039

Koja je ovo smejurija od lige, ali nažalost u svemu su u pravu :S
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

uporan wrote:Nije fudbal, ali:
http://www.sportske.net/vest/kosarka/pa ... 42965.html

Dokle???
Докле бре!
http://www.politika.rs/rubrike/Sport/fu ... ga.sr.html
Близанци се жале на то што немају конкуренцију у домаћем првенству. Имају искључиво пажњу медија, држава опет само њих озбиљно дотира и онда се питају где су остали?
п.с. Градња хале за кошаркаше црног близанца је шамар целокупној Србији. Колико уопште има грађана Србије у њиховој првој петорци? Зар тај клуб није у стању себи нешто да сагради или бар рачуне да плати ако узмемо у обзир колико их држава помаже као и које су играче све продали? Срамота! :oops:
User avatar
Andreyos
Posts: 335
Joined: Thu Aug 05, 2010 10:45 am
Location: Magdeburg

Post by Andreyos »

Kada je bitka za opstanak u pitanju,nama je faktički nebitno ko će uz čuku u niži rang.Fakat,hajduk i metalac jesu partizanove filijale,ali se ni Inđija ne može pohvaliti rezultatima protiv ,,onih''.Ok,i ja kao i većina,simpatišem Inđiju,jer bi uvek bila atraktivno gostovanje,ali Voša će uvek gaziti ova tri kluba bilo kad bilo gde...
Jer nas su osnovala gospoda, a njih drugovi!
User avatar
novosadjanin
Posts: 1354
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Post by novosadjanin »

"Novosađani zaštićeni propisima takmičenja u Superligi i zbog napuštanja finalnog meča Kupa Srbije nije ih moguće kazniti oduzimanjem bodova"

http://www.novosti.rs/vesti/sport.72.ht ... zmu-bodovi
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
AntonioKasano
Posts: 498
Joined: Sun Feb 21, 2010 5:28 pm

Post by AntonioKasano »

novosadjanin wrote:"Novosađani zaštićeni propisima takmičenja u Superligi i zbog napuštanja finalnog meča Kupa Srbije nije ih moguće kazniti oduzimanjem bodova"

http://www.novosti.rs/vesti/sport.72.ht ... zmu-bodovi
Бандитима је најмањи проблем да по потреби промене правила...
User avatar
WestSide
Posts: 188
Joined: Thu Jul 23, 2009 8:27 pm
Location: Istok:)

Post by WestSide »

I eto nama odgovora na pitanje "Zbog čega je izašlo ono saopštenje?". :oops:
Jelen pivo, malobrojni znaju zasto...
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Post by laki »

Ako je zbog toga izaslo saopstenje, + ako Trajce ne bude drasticno kaznjen, zar to ne bi nama trebalo da ide u korist?! Ili je neciji ponos mnogo veci od Trajcetove sudbine? Ali jos se najbitnije ne zna, otom potom. Kazu da cemo do petka biti obavesteni...
Locked