Jelen Super Liga 2010/11

User avatar
Milan
Posts: 4298
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Evo i 2:0 za Borac, kraj!

cigani viču "Uprava napolje"...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3913
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Post by Red Marquis »

Milan wrote:Evo i 2:0 za Borac, kraj!

cigani viču "Uprava napolje"...
Pa zar oni ne znaju da nema boljih, da su prošli još bili gori, da treba da budi zadovoljni ovim što imaju :twisted:
Io odio Belgrado
User avatar
PeraSK
Posts: 90
Joined: Sat Aug 16, 2008 10:19 am

Post by PeraSK »

'oćemo da Barimo petokraku u zadnjem kolu? :lol:
simicpk
Posts: 425
Joined: Thu Jun 11, 2009 2:07 pm

Post by simicpk »

Vodi metalac protiv Slobode, nazalost i naredne godine ih gledamo.
ZmagoNS
Posts: 229
Joined: Tue Sep 01, 2009 7:02 pm

Post by ZmagoNS »

Kako se zove ono sto se trenutno desava na Banjici??? Prodaj napadaca dok jos mozes! :lol: :lol: :lol: :roll:

Jovancic,Djilas,Bojovic! :D

Sad se samo ceka ko ce da 3 komada! :D
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9962
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Cela drzava prenosi vest kako Partizan veceras overava titulu u slucaju pobede.
Bilo bi super da pobede,dobiju pehar,pa prepuste bodove Metalcu i Slobodi,a mi reda radi pobedimo sve do kraja :wink:
Image
lazarr
Posts: 821
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Post by lazarr »

Ta vest jednostavno nije tacna. Ako danas pobede a izgube ostale dve, a mi naravno dobijemo sve, mi smo prvaci. Naravno da je to naucna fantastika, ali je jednostavno tako.
Ponovo se vidi koliko Bg novinari misle o nama kao o ozbiljnoj ekipi. Ako je zvezda izgubila sansu za titulu, za njih je prvenstvo gotovo.
Sramota!!
User avatar
Milan
Posts: 4298
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Kako stoje stvari, sjajni rezultati počinju od ovog kola. Treba ugasiti ovu ligu, ovo je sramota!!! Otvoreno se namešta, svi to vide i nikom ništa...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Boulevard
Posts: 12
Joined: Sat Apr 23, 2011 6:10 pm

Post by Boulevard »

Milan wrote:Kako stoje stvari, sjajni rezultati počinju od ovog kola. Treba ugasiti ovu ligu, ovo je sramota!!! Otvoreno se namešta, svi to vide i nikom ništa...
Pricas k'o da je pocelo danas da se namesta. :D
Jebi ga, kakva drzava, takav savez...
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Ajde samo da mi se ovde još jednom pojavi neki pametnjaković koji će ironično da piše u stilu nismo valjda samo mi pošteni, da se manemo blizanaca koji imaju "dobre" ekipe i da hvali užičku Slobodu (svaka čast njihovim navijačima,ali oni izgleda bodre i dalje Sevojno) .Svako ko i pomisli na tako nešto neka se prvo polije hladnom vodom i dobro ohladi pre nego što bude poželeo da tera inat.
Mi JESMO JEDINI POŠTEN klub u ligi, bestijalnost tuđmanovaca i njihovih filijala je prešlo svaku moguću granicu, gorih nameštanja ja nikada nisam video, ovo što su uradili sa metalcem je smesta za sud (mada je to smešno očekivati) , a sramno je ponašanje i užičke Slobode.Nadam se da njihovi navijači shvataju kakav klub bodre trenutno, mada sumnjam.

Pljuvali su po nama da ćemo namestiti u Inđiji, a sada likuju što ista ispada i što su oni namestili za metalac.Ma terajte se đubradi u tri lepe, jebali vas tole, dačić i đurić lopovčina, odzvoniće i vama jednog dana, a to će značiti da ste gadno najebali.
Last edited by ice on Sat May 21, 2011 9:08 pm, edited 1 time in total.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
car jovan
Posts: 397
Joined: Sun Mar 01, 2009 9:34 pm

Post by car jovan »

Битно да је председник металца пре пар кола изјавио обратите пажњу на утакмицу у Инђији кад буде гостовала Војводина.Ево дођох,видех,победих, што је и било реално.Али је потпуно нереално да металац победи Слободу у гостима,а рад кући од јагодине 4:2 :roll: о утакмици хајдук-јавор не треба трошити речи.Војводина да је наместила неке кључне утакмице била би првак и поред близаначких филијала,судија ФСС и осталих.
User avatar
postman
Posts: 260
Joined: Sun Aug 16, 2009 8:24 pm
Location: Klisa

Post by postman »

Imam jedno pitanje za one koji dobro pamte a i one koji dobro poznaju statistiku Vose : Da li smo ikada osvojili ovoliko bodova kao ove sezone (cak i kad smo bili prvaci,a i kad se igralo 34 utakmice u prvenstvu a ne 30)?
kowalski
Posts: 786
Joined: Wed Dec 01, 2010 4:44 pm
Location: Tatooine

Post by kowalski »

najveca go**a ovog kola sloboda sevojno.
Image
User avatar
novosadjanin
Posts: 1354
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Post by novosadjanin »

postman wrote:Imam jedno pitanje za one koji dobro pamte a i one koji dobro poznaju statistiku Vose : Da li smo ikada osvojili ovoliko bodova kao ove sezone (cak i kad smo bili prvaci,a i kad se igralo 34 utakmice u prvenstvu a ne 30)?


1956/1957 drugo mesto, 16 pobeda/ 3 remija/ 7 poraza

1961/1962 drugo mesto, 9 / 8 / 5

1965/1966 prvo mesto, 17 / 9 / 4

1974/1975 drugo mesto, 16 / 13 / 5

1988/1989 prvo mesto, 18 / 6 / 10

1994/1995 trece mesto (jesenji prvaci), 21 / 9 / 6

2008/2009 drugo mesto, 18 / 7 / 8

2010/2011 ?, 20 / 6 / 2 (2 kola pre kraja)
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
car jovan
Posts: 397
Joined: Sun Mar 01, 2009 9:34 pm

Post by car jovan »

Ово нам је набоља сезона у историји,чак и кад би изгубили обе до краја,а нећемо.
Locked