Kup Srbije - sezona 2010/11

User avatar
AntonioKasano
Posts: 498
Joined: Sun Feb 21, 2010 5:28 pm

Post by AntonioKasano »

Ово је све један зачарани круг. Дакле да би имали управу која нема путер на глави, ти људи би морали да буду потпуно блесави да улажу свој новац у нешто, шта неће моћи чистим радњама да им се врати. Значи неко уложи милион еура у клуб, и после тога прода неког играча за 2 милиона. Уколико та два милиона не буду на рачуну клуба, будеш оптужен сасвим нормално да си присвојио нешто што није твоје, пример Ражњатовићева или Џајић. Онај ко жели да се бави фудбалом дакле мора бити спреман на мутне радње, примера колико волиш Булић, Зечевић и сл. Уколико хоћеш да будеш чист, онда можеш евентуално да се такмичиш у трећој лиги или да завршиш као Пролетер из Зрењанина. Дакле да резимирамо да није било садашње управе ми не бисмо ни дошли у ситуацију да будемо покрадени у финалу купа јер до истог не бисмо никад ни стигли, а са друге стране да смо у трећој лиги опет не би ваљало. Тако да је све ово један зачарани круг из којег ће клуб испливати можда кад исплива и цела ова пропала држава, уколико се исто икада и деси наравно.
User avatar
kinik
Posts: 211
Joined: Tue Apr 25, 2006 6:05 pm
Location: VOJVODINA

Post by kinik »

AntonioKasano wrote:Да ли неко дели моје мишљење да форум Ф89 баш сад ``случајно`` не ради?
Pomislio sam uoravo to, ali upravo je proradio!
Last edited by kinik on Thu May 19, 2011 7:39 pm, edited 1 time in total.
1966...1989...201x
kowalski
Posts: 786
Joined: Wed Dec 01, 2010 4:44 pm
Location: Tatooine

Post by kowalski »

Njima pehar, a nama kazne i "pola Madjar, pola ustasa" + pomirenje, posteno!

Cestitam!

Image
Image
User avatar
Jataganac
Posts: 92
Joined: Wed Mar 02, 2011 4:51 pm

Post by Jataganac »

Da meni lepo priznas, pa da sednemo u moja kola, odemo do Sup-a, gde ces stati pred licem zakona i reci: JESTE, KRIV SAM, JEO SAM go**a, bas tim recima bez moljenja, JEO SAM go**a RADIO SAM TO I TO, JER SAM BIO SLEP PORED OCIJU. KAZNITE ME DA OKAJEM SVOJE GREHE DA PONOVO BUDEM COVEK DA STANEM NA SVOJE NOGE.
Gospoda iz kluba je izgleda poslušala Ilijin savet . :oops:
Verovatno su go**a iz Saveza pripretili drastičnim kaznama za klub i igrače Vojvodine ,ovi se usrali da će im eventualno karijere i još važnije pare od njihove prodaje sada izmaći iz ruku ili biti manje od očekivanih ako budu previše talasali . .Na UEFA se ne može računati iz razloga koje je neko naveo gore ,njima je samo bitno da se ovdašnji navijači ne kolju po ulicama i stadionima , tj. da ne kolju i ne biju strance iz uglednih zapadnih zemalja i da tamo ne prave sranja ,a za neku tamo Vojvodinu ih zabole,oni ovde znaju samo za dva kluba ma koliko to tragično bilo . Čak im vrlo verovatno i više odgovara ovakva indijanska liga i banana država kako bi razni Krasići , Vidići , Kolarovi , sutra i Brka , Meda i ostali ,što manje ovde zadržavali i što pre bežali u klubove onih zemalja koje tamo vode glavnu , i njima povaćavali kvalitet fudbala i naravno zaradu .
Naravno i naše državne,pravosudne ,upravne i ostale sportske organe takodje zabole za nas , osim da nam rade o glavi ,pa ni tu ne može mnogo da se uradi .
Tako da me ne bi čudilo da su ovi naši nesrećnici iz uprave zvali Djurića i HNKP da zajedno "vade kestenje iz vatre " , da se izvučemo sa što manje kazne na foru pokajanja , kao što je drug Čvorović poredložio u gorepomenutom citatu , yebiga šnajder iz HNKP ima dobre veze u Savezu , a i čovek je dobar , što da ne učini , da nas ne kazne mnogo što su nas pokrali , a Djura će nam oprostiti što nas je tukao .
A 6000 navijača koji su se nadali i iscimali do Beograda i pogotovo posle kupa , imali najbolje izdanje u svojoj istoriji - ko yebe. :roll: Ide leto ,odmori , štrand,sunce , nema fudbala 3 i po meseca , još ćemo igrati i neku Evropu ,a za epsku kradju kupa pojeo vuk magarca . Ionako ovde narod pamti do 2 nedelje i inače nevezano za ovo ,tako i ovo, neće se zaboraviti naravno nikad , bar mi nećemo , ali će sve smiriti ko da ništa nije bilo i verovatno sve ostati po starom.
User avatar
slanobarac
Posts: 3640
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Post by slanobarac »

Ostaje nam samo da čestitamo partizanu na zasluženo osvojenom kupu i izvinimo se Veselinoviću jer je on oštetio njih a ne nas!Stidite se nečasni licemeri, nemojte prilaziti našoj VOJVODINI. :toilet:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Jataganac wrote:Verovatno su go**a iz Saveza pripretili drastičnim kaznama za klub i igrače Vojvodine...
Ovo je, meni se cini, doslo sa visljeg mesta nego sto je to savez... direkt iz vrha drzave ili iz njegovog neposrednog okruzenja.

i verovatno su isteglili usi i ovima nasima i ovima iz tzv."FSS" i ovima iz nkp i rekli im da spuste loptu i ne talasaju, da smire strasti kod navijaca i da se okanu politickih prica tipa "prekid finala rezirali separatisti".

jednostavno, drava ne zeli da se oko ovih stvari sada postavljaju pitanja!

s tim sto u celoj prici najvecu zrtvu opet mora da podnese FK Vojvodina - em sto smo na pravdi Boga ostali bez kupa, em sto cemo ipak biti kaznjeni (pa makar i simbolicno) em sto je najgore i bez obraza smo ostali... :roll:

(A oni iz "FSS" i nkp obraz nikad nisu ni imali pa ga ne mogu ni izgubiti...)
Indjija1
Posts: 13
Joined: Fri May 13, 2011 1:07 pm

Post by Indjija1 »

Nemam pojma zasto sam pomislio da ce iz ovoga da izadje nesto konkretno i nesto dobro,kako za Vojvodinu tako za fudbal u Srbiji uopste :roll:

Bilo je fantasticno videti vas u velikom broju kako pruzate odlicnu podrsku,bilo je sjajno videti ekipu Vojvodine kako se muski bori na terenu i protiv partizana i protiv sudija,bilo je fenomenalno citati komentare na vesti i pricati s ljudima koji su gledali finale...Bili ste jedinstveni kao nikad i imali ste podrsku najveceg dela javnosti KAO NIKAD!
Pa onda gostovanje Rabrenovica na SOS-u gde je argumentima potpuno rasturio nadja i beljanskog...pa izjava Butorovica kako se ide do kraja...

I nazalost sad, posle svega, ovo mizerno saopstenje...

Zao mi je sto ce se sve ovako zavrsiti.Zao mi je zbog Vojvodine i svih vas,njenih navijaca,a jos vise mi je zao zbog srpskog fudbala koji je ispisao jednu od najsramnijih stranica u svojoj istoriji.

Kao sto rekoh na pocetku ne znam sta mi bi da pomislim da ce se ovo zavrsiti drugacije nego sto se zavrsilo...
Jasno mi je odavno,a valjda i vecini ovde,da fudbal vise nema ni S od sporta.U pitanju su iskljucivo interesi,na prvom mestu FINANSIJSKI.I dok god je tako,a tako ce biti jos dugo,dugo vremena...ja ovaj "vrhunski profesionalni fudbal" necu da gledam niti da pratim.
Iskreno se nadam da cete u Subotu u Indjiji da nam zavalite jedno 2-3 komada i da pobedite,da ce Indjija isto tako da prodje i sa Slobodom i da lepo ispadnemo iz lige.A da smo pametni ispali bi i sledece godine pa lepo u Vojvodjanskoj ligi da igramo i uzivamo.Manji troskovi,bliza gostovanja,ekipa moze da bude sastavljena vecinom od lokalnih momaka i milina.
Ovo sto se zove Super liga i sto predstavlja elitno takmicenje je zapravo DNO DNA, podredjeno iskljucivo materijalnim interesima pojedinaca.

Zelim vam svima sve najbolje i ne prihvatajte ove stvari licno.Mi smo ipak samo obicni navijaci,obicna publika,sto ce reci "sirotinja raja" i zabole koga qrac sta mi mislimo i sta mi zelimo.Fudbal se i ovako ne igra zbog nas. :cry:
User avatar
postman
Posts: 260
Joined: Sun Aug 16, 2009 8:24 pm
Location: Klisa

Post by postman »

Ja bih ipak sacekao jos malo da vidim sta ce da se desi posle disciplinske komisije,a voleo bih i da iz Batinih usta cujem kako smo se lepo pomirili sa crnim blizancem.Nekako mislim (ili se bar nadam) da nasa reakcija nece ostati na ovom saopstenju.
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

Апсолутно сам за катанац љубомором према Војводини затрованих новинара Журнала и Спорта. Најмање што свако од нас може да делује јесте да на свакој следећој утакмици почасти љугавце са трибина нашег стадиона. Погледајте колико су у овом Финалу Купа посветили пажње крађама Ногометног Клуба и понашању играча НКП, почевши од стартова Илијева, Крстајића, Тејга, Смиљанићево псовање, певања фашистичких песама целог тима и још скандалозније изјаве њиховог вајног СС, како га заболе патка на све то и да се окреће следећој утакмици. То их није засенило, него им је најважнија вест била да је Рабрен примио мито од пре 20 година и то не због тендециозног суђења, него дуга. Битно је да се ископао текст стар 20 година, а што се сви питамо колико је пара ставио у џеп Веселиновић, или сви они арбитри који су током ових сезона поклањали партизану пенала, ауте, корнере, слобоњаке, непостојеће фаулове? Где су сада Господо са пером изјаве делегата? Какво је то новинарство које такве гадости не критикује? Зашто за такве гадости нема казне?! Јел то спортски и духу фер плеја? Јел оно што Крстајић, Илијев, Тејго, Јовановић анд ЦО представља фудбал као игру? Јасно се види и малом детету је јасно за кога они раде... Зашто на насловној страни онда Журнала или Спорта није освануо наслов да су готово све навијачке групе избациле пароле ХОЋЕМО КАЛЧОПОЛИ У СРПСКОМ ФУДБАЛУ?!
Зашто се ствари не назову правим именом, него се лопта стално заобилази проблем?
Ставио се у позицију да смо Ми на пример тако нешто урадили колико десетина страница би нам посветили. Ниједан од њих се није посветио стању у Српском фудбалу, а поуздано из разговора са неколико навијача партизана знам да су и они свесни да њихов клуб добија поклоњене титуле. Ајде ми реците да ли знате иједног навијача партизана који је задовољан игром свог клуба ове сезоне? Међутим, ниједан новинар то не примећује. Сви врло добро знамо о којим џукелама се то ради, о дну без образа и морала, па су се још удостојили да нас називају сепаратистима, и фактору који ће као срушити државу. Бацају љагу на наш клуб кад стигну, и како им се нареди. На то се не сме ћутати и морамо изказати отоврени протест, како би ствари макар за сантиметар покренули у другом смеру, јер ако им се дозволи да и даље раде исту ствар докле ће нас то људи довести?

Једноставно не смеју да напишу да је ФК Војводина ПОКРАДЕНА, него као и у претходиних пола века испирају мозак народу, коструишући супротну слику шребацивањњам лопте на све негативно о нашем клубу! Суштина је да смо бесумично покрадени, а да је та тема код српских медија, тачније Београдских, нечијом одлуком забрањена (а и птице на грани знају чијом...)! Замислите која је то количина безобразлука и лажи, охолоости, када преко 20.000 навијача на трибинама видело, а целокупна јавност се уверила у то да је судија по директиви партизана срамно крао ФК Војводину, а ко на крају плаћа цех крађе? МИ ни криви ни дужни, и од нас се конструишу највећи грешници и кривци. Докле? Они су решили да се коначно разрачунају са нама и то гомилом лажи, обмана, манипулација, клевета и дају подршку разноразним плаћеничким и навијачки опредељеним комисијама да нам коначно пресуде, по њиховој мери, а погодотово вековној жељи да нам клуб и нас навијаче одгурну на маргину. Сада су посебно решени, јер је враг однео шалу и број присталица нашег покрета сваким даном расте... Јер 7000 навијача Војводине је заиста проузроковало алармантно стање у близаначким службама, јер не могу да се помире са тиме да су добили некога себи равним, и зато ће све учинити да нас одгурну назад на маргине спорта у Србији. А не схватају да ће им се то на крају обити о главу, јер ће нас сваким сатом, даном бити све више и више. Припремају се одређене акције и постоје планови за то. И слдећи пут неће нас тамо отићи 7000, него 17000. Што нас више вређају и омаловожавају, то ће наш покрет више јачати. Ми не смемо више да клечимо, морамо се борити до краја и последњег, нема више потребе окретати други образ. Мада треба све учинити да се играчи и клуб сачувају, јер у крајњем случају они су ти који играју фудбал. Имамо отоврен пут и лепа прилика нам се отворила да коначно задамо ударац њиховој орагнизацији од којег се неће опоравити јако дуго.

Неко ће помислити да они то не раде из задовољства, него да су плаћени да тако пишу (има то свега помало...), али, на велику несрећу нашег спорта, као што сам написао у првој реченици овог поста, ти новинарчићи, велика већина су затровани мржњом и љубомором према ФК Војводини и Новом Саду, не желе нам добро и од таквих никакве користи нећемо имати, јер им комплекс и мржња према нама избија из сваког дела тела.
Ми од клуба не треба да очекујемо саопштењима да се ратује, нека стварају услове да нам клуб буде моћнији на терену и стварају услове за маркетинг на придобијању нових присталица. Конкретно своје незадовољство третманом искажимо тамо где се то и ради. Не морам да вам цртам!
Last edited by Zeljafcv on Thu May 19, 2011 8:34 pm, edited 1 time in total.
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
User avatar
Jataganac
Posts: 92
Joined: Wed Mar 02, 2011 4:51 pm

Post by Jataganac »

Sad kada samo sklopili ljubavni predbračni ugovor u vidu ovog saopštenja ,sa onima koji su nas pokrali , ne verujem da ta priča o tzv. novinarima ima nekog smisla , oni su sitne jajare i lešinari , a klub tj. uprava se sagnula onima koji su glavni u celoj priči . Mislim od kluba se to sigurno ne može očekivati posle ovoga , tako da jedino da im odštampamo slike i podelimo izmedju nas na tribinama po sistemu Wanted ,samo nisam baš siguran u legalnost toga .
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1460
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Post by Uvek sa tobom »

Vise bih se ''obradovao'' saopstenju da se selimo u drugu ligu nego ovome! :evil:
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
slanobarac
Posts: 3640
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Post by slanobarac »

Uvek sa tobom wrote:Vise bih se ''obradovao'' saopstenju da se selimo u drugu ligu nego ovome! :evil:

Bilo bi časnije i prema navijačima poštenije.Svi koji podržavaju ovo saopštenje nisu pravi navijači već obični prevrtači kladioničarskih tiketa i idolopoklonci. Ja nju volim bez interesa a neka se zapitaju oni što su ovo sastavili koliko će sledeći put (ako ga bude) biti aftobusa. Što reče naš upokojeni Pavle : Budite ljudi iako ste Srbi.
Last edited by slanobarac on Thu May 19, 2011 8:43 pm, edited 1 time in total.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
AntonioKasano
Posts: 498
Joined: Sun Feb 21, 2010 5:28 pm

Post by AntonioKasano »

Верујем да сада можемо очекивати и спортски позив свим навијачима петокраке да испуне наш стадион и прославе своју годишњицу Барија на нашем стадиону!
User avatar
kafe bagdad
Posts: 689
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:32 pm
Location: The All England Lawn Tennis and Croquet Club

Post by kafe bagdad »

Ja uzimam dan pauze da dobro razmislim pa cu onda da napisem sta mislim o svemu ovome.
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Pritisnuli su ih sigurno, ali zaista to nije razlog da na baš ovaj način izađu u javnost.
Najbolje je da nam sada svima lepo objasne zašto su to učinili i šta dalje?
Neka sazovu i sabor, svejedno, samo da se nešto desi.

Možda je jedina alternativa bila istupanje iz lige, ali eto, ni mi nismo bili jedinstveni po tom stavu.Neki jesu bili za to, neki ipak nisu.A to tako ne bi smelo.
Ja zaista ništa problematično ne vidim u istupanju iz lige jer kao što sam već pisao, oni ne mogu bez nas!Pa koga će inače da j..u i ko će da im diže samopouzdanje i pali navijače preko izrežiranih rezultata od strane sudija lopova?
Ali ne vidim neko krupno drugo rešenje nastalo kao rezultat odluke kluba i zajedničkog navijačkog delovanja.

I sve ovo nikako ne treba da nas pokoleba da budemo uz klub u što većem broju ma gde on bio i ma gde on igrao (ako bude igrao) .To će biti naša najveća pobeda, a znamo šta im najviše smeta kada se skandira i zato ajde da im zabiberimo.
Locked