Kup Srbije - sezona 2010/11

User avatar
UNIT8
Posts: 100
Joined: Thu Mar 25, 2010 11:01 pm
Location: Novi Sad

Post by UNIT8 »

Ja nista vise ne razumem!
Boulevard
Posts: 12
Joined: Sat Apr 23, 2011 6:10 pm

Post by Boulevard »

Polako bre ljudi, postoji verovatnoca da je ovo glupost obicna, neka budala napise i sve novine prekopiraju (kako i radi nase novinarstvo) ... Sve i da je istina, ovo je samo razlog vise da se pojavimo u sto vecem broju u Indjiji!
User avatar
slanobarac
Posts: 3640
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Post by slanobarac »

UNIT8 wrote:Ja nista vise ne razumem!
Izvini, onda imaš VELIKI problem!
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
kinik
Posts: 211
Joined: Tue Apr 25, 2006 6:05 pm
Location: VOJVODINA

Post by kinik »

Nije dosta sto su nam ono uradili pre samo nedelju dana, zbog toga smo bili spremni (i jos uvek smo) na sve, a vi nam se upravo nasa ovako pokekjate po glavama, pa da, gazi po sebi kad nemas muda da udaris drugog!
Svi u Indjiju!
Uprava napolje!
1966...1989...201x
User avatar
igoork
Posts: 781
Joined: Tue Jul 21, 2009 11:09 pm
Location: Na brdovitom Balkanu

Post by igoork »

Boulevard wrote:Polako bre ljudi, postoji verovatnoca da je ovo glupost obicna, neka budala napise i sve novine prekopiraju (kako i radi nase novinarstvo) ... Sve i da je istina, ovo je samo razlog vise da se pojavimo u sto vecem broju u Indjiji!
Kakav razlog? Za sta razlog vise?

Pa taman kada smo svi mislili da su nasi stislu muda da im odgovore mi pljunemo sami sebi u facu?

Pa od pocetka sam govorio nazad nema, mi ako i jedan korak u nazad napravimo sve cemo upropastiti.
A ovo sad, jos smo i ortaci ispali na kraju...

Ja stvarno nemam reci...

Jedini razlog zbog kog bi se pojavio u Indjiji je da im se obratim onako slasno... :evil:
Last edited by igoork on Thu May 19, 2011 5:35 pm, edited 2 times in total.
U Novom Sadu ima klub kojem se svi divimo !
User avatar
slanobarac
Posts: 3640
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Post by slanobarac »

ice wrote: još gori navijači

Ice, na forumu je svako ostavio svoj trag, kao zver u snegu.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8923
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »



"Izadjđemo-kao, odigramo-kao, pobedimo-kao,
opet najebemo kao zuti!"

UPRAVA NAPOLJE!
Last edited by Radoye on Thu May 19, 2011 5:38 pm, edited 1 time in total.
User avatar
etxeberria
Posts: 352
Joined: Wed Dec 17, 2008 8:32 pm
Location: tamo gde sam rodjen i odrast`o

Post by etxeberria »

Image
sam svoj najveci neprijatelj
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4077
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Post by Rabba »

Iskreno, ne verujem da je ovo izaslo iz nase kujne. Ako jeste, ne samo da su pljunuli nama u lice, nego i svojim igracima, koji su bili pljuvani, vredjani i udarani. Sta bi onda bilo sledece? Mojsov u partizanu, smece jovanovic u Vojvodini?
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
UNIT8
Posts: 100
Joined: Thu Mar 25, 2010 11:01 pm
Location: Novi Sad

Post by UNIT8 »

slanobarac wrote:
UNIT8 wrote:Ja nista vise ne razumem!
Izvini, onda imaš VELIKI problem!
definitivno...
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Post by shecky »

Pa ovako ..meni partizan nikako ne moze biti "prijatelj" !!! nit je ikad bio..
Ko zna o cemu se sve tu radi...mozda je neki politicar umesao prste pa naterao klubove da se ne zajebavaju ..ko zna.
A opet ima i jos jedna teorija..da smi svo mi ovde ispali magarci da je ovo sve unapred bilo dogovoreno jer UVEK kad Vosa ima mocan tim koji moze da zapreti blizancima na neki vestacki nacin poniste to...setitie se strajka onomad...kakvu smo onda ekipu imali koja je redom razbijala sve u intertoto kupu..
Ko zna eto.. mozda ce nas kazniti sa -9pts sto na nista ne znaci..NECE kazniti igrace nego eto recmo Bata ce preuzeti odgovornost na sebe posto ga ionako ocekuje sudjenje..i eto nama Gajica opet za predsednika.




.......................................Ne znam vise sta da mislim...
Boulevard
Posts: 12
Joined: Sat Apr 23, 2011 6:10 pm

Post by Boulevard »

igoork wrote:
Boulevard wrote:Polako bre ljudi, postoji verovatnoca da je ovo glupost obicna, neka budala napise i sve novine prekopiraju (kako i radi nase novinarstvo) ... Sve i da je istina, ovo je samo razlog vise da se pojavimo u sto vecem broju u Indjiji!
Kakav razlog? Za sta razlog vise?

Pa taman kada smo svi mislili da su nasi stislu muda da im odgovore mi pljunemo sami sebi u facu?

Pa od pocetka sam govorio nazad nema, mi ako i jedan korak u nazad napravimo sve cemo upropastiti.
A ovo sad, jos smo i ortaci ispali na kraju...

Ja stvarno nemam reci...

Jedini razlog zbog kog bi se pojavio u Indjiji je da im se obratim onako slasno... :evil:
Pa boze, ne navijamo mi za upravu FK Vojvodine.
Igracu su se borili lavovski tokom cele sezone i mi treba da im okrenemo ledja zato sto je neki glavonja prodao svoje dupe!?
(naravno ovo se odnosi ako je vest tacno, u sta sumnjam)
User avatar
igoork
Posts: 781
Joined: Tue Jul 21, 2009 11:09 pm
Location: Na brdovitom Balkanu

Post by igoork »

Tacno navijamo za FK Vojvodinu kojom upravlja ta uprava. To su dve stvari uzajamno povezane!

Ta ista uprava ce sada biti kriva ako igraci budu suspendovani!
Igraci za koje mi navijamo, i na kraju ispastaju svi i mi i oni i celokpuno klub!

Ponavljam odma mi je bilo sumnjvo cim se cutalo sad vec par dana da se nesto lose sprema.
Ako je ovo istina moramo da reagujemo, dosta mi je vise prica o gospodskom klubu i ostalih gluposti.

Sada nas i nasi zaje*avaju a ako na one ne mozemo da uticemo na ove moramo kako znamo i umemo!
U Novom Sadu ima klub kojem se svi divimo !
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8923
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

shecky wrote:Ko zna eto.. mozda ce nas kazniti sa -9pts sto na nista ne znaci..
Znaci da sigurno nema sanse da budemo drugi...

A mozda nas kazne sa -9 za sledecu sezonu, sto opet znaci da nema sanse da se umesamo u borbu sa blizancima za vrh...

"Sedi di si ni za di si nisi" - tako nam i treba kad smo mali i provincijski klub! A kako i da budemo drugaciji kada nas vode sitni lopovi...

U sredu na onoj lakrdiji zvanoj Finale kupa Srbije u fudbalu igraci i navijaci Vojvodine su pokazali da su PRERASLI KAPACITETE LJUDI KOJI VODE OVAJ KLUB. Posto oni ocigledno vise nisu sposobni da odgovore zahtevima velicine naseg kluba, sto su dokazali i ovim sramnim saopstenjem, ne ostaje nista drugo nego da svi daju ostavke i napuste svoje funkcije!

UPRAVA NAPOLJE!!!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4077
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Post by Rabba »

Ma ako je neko ovo smece stvarno potpisao, treba mu momentalno odseci j*ja!
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Locked