Jelen Super Liga 2010/11

User avatar
angua
Posts: 245
Joined: Tue Oct 05, 2010 12:07 pm
Location: negde u kosmosu

Post by angua »

Iskreno me krenula neka paranoja da se moze desiti da zvezda na neki volseban nacin ipak uzme titulu, pa da smire njihove navijace i klub, i svi kazu: "U vidite postene lige." Tole se izvuce, cigani smire, i svi sretni.

Mi ostajemo jedini koji nesto viču, al nas niko ne zarezuje, jer za nekog ko ne prati bolje ligu, ili veci deo populacije, mi ostanemo samo neki tamo koji su prekinuli finale, posle svih lazi od strane bgd medija koji su ujedno i jedini sa nacionalnom pokrivenoscu.

(ne mislim postom da se treba ici u akciju sa crvenim blizancima, nego mislim na podrsku javnosti)
User avatar
igoork
Posts: 781
Joined: Tue Jul 21, 2009 11:09 pm
Location: Na brdovitom Balkanu

Post by igoork »

Niko sem nkp-a ove godine ne moze do titule!
To je prica kao ona mi njima ligu oni nama kup, u prevodu smejurija.

Morate da shvatite da u ovoj liga postoji trojka (Partizan,Zvezda i mi) izmedju te trojke nema deljenja,nema dogovora i nema postovanja!

Nema tog cuda po kome bi sada Zvezda moga da dodje do titule, oni se mrze oni su alavi(nkp) itd.

Sve vec znate...
U Novom Sadu ima klub kojem se svi divimo !
User avatar
angua
Posts: 245
Joined: Tue Oct 05, 2010 12:07 pm
Location: negde u kosmosu

Post by angua »

Znam da tu nema nikakvih dogovora i nisam mislila na to, nego na stimovanje od strane FSS-a. Rekoh da je moja paranoja. :)
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3922
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Post by Red Marquis »

angua wrote:Znam da tu nema nikakvih dogovora i nisam mislila na to, nego na stimovanje od strane FSS-a. Rekoh da je moja paranoja. :)
Pa NK Partizan je moćniji od tog saveza.
To što danas nisu dobili, to ni inače ne dobijaju često...Ostali su im mečevi gde ni bod neće izgubiti.

ČESTITKE RUKOMETAŠIMA!!!
KUP JE NAŠ!
Io odio Belgrado
car jovan
Posts: 397
Joined: Sun Mar 01, 2009 9:34 pm

Post by car jovan »

ПОшто је фудбал мушка игра није ми јасно како је онда оно фаул након ког је хнк партизан повео.А тек пенал :roll:
User avatar
NSKrajisnik
Posts: 122
Joined: Tue Dec 07, 2010 3:16 am

Post by NSKrajisnik »

Mnogo mi se svidja Rad, danas su igrali vrlo lep fudbal protiv zvezde.
Vuke
Posts: 495
Joined: Fri Mar 16, 2007 4:27 pm

Post by Vuke »

U PLS se vodi zestoka borba izmedju Radnickog na jednoj strani i dva partizanova kluba Novi Pazar i Bask! Bask ima smesan tim i teren sa vestackom travom! Klubovima koji imaju navijace ne dozvoljavaju da dolaze, da im ne bi bakljama zapalili teren :lol: Predsednik je veoma uticajan[bivsi ili je jos uvek clan uprave nkp] i tako dolaze do bodova.

Pazar se gura i rukama i nogama u JSL uz veliku pomoc nkp!

Radnicki je jedini pravi klub, njima pokusavaju da napakuju to sto im je sadasnji predsednik bio blizak upravi crvene petokrake.
User avatar
AntonioKasano
Posts: 498
Joined: Sun Feb 21, 2010 5:28 pm

Post by AntonioKasano »

Ако уђу БАСК (скоро сигурно) и Нови Пазар(врло могуће), а остану Хајдук и Металац(што је веома реално), нкп ће имати Рад, ОФК Бгд, можда Јагодину и цигане и нас за противнике следеће сезоне. То значи и дефинитивна пропаст и такву лигу не треба ни играти озбиљно.
car jovan
Posts: 397
Joined: Sun Mar 01, 2009 9:34 pm

Post by car jovan »

AntonioKasano wrote:Ако уђу БАСК (скоро сигурно) и Нови Пазар(врло могуће), а остану Хајдук и Металац(што је веома реално), нкп ће имати Рад, ОФК Бгд, можда Јагодину и цигане и нас за противнике следеће сезоне. То значи и дефинитивна пропаст и такву лигу не треба ни играти озбиљно.
Јагодину???Хахаха каква јагодина,њих би прве избацио из лиге.Металац би требао ако је правде да испадне јер има најтежи распоред,односно требало би да изгуби све три утакмице.Е сад Хајдук и металац су гробарски,можда хоће да одиграју у задњм колу реми,рачунајући да ће Војводина победити Инђију.Заиста је незгодно било шта прогнозирати,али очекујем праву лавину на Вошу,уколико не победимо Инђију.
User avatar
nboya
Administrator
Posts: 1208
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:45 pm
Location: Sabac

Post by nboya »

Sto da ne izgubimo protiv Indjije? Kad moze Hajduku pred Partizan da zavlada virus, moze i nama ;).
UPRAVA NAPOLJE!!!
User avatar
AntonioKasano
Posts: 498
Joined: Sun Feb 21, 2010 5:28 pm

Post by AntonioKasano »

Јагодину сам навео зато што су ове сезоне били врло наклоњени црвенима(наводно су им платили припреме), и зато сам написао можда, али у принципу се слажем да ће онај дебели преварант да се сагне и једнима и другима драге воље.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3922
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Post by Red Marquis »

Zaboravili ste Javor i Spartak, i tu se spisak završava.

Inđija ispada, tu dileme nema, sami su zabrljali porazom od onih metalaca, a iskusni Džomba zna kako privesti kraj sezone na pravi način po njega...

Po meni ne treba izgubiti bodove bezveze protiv Inđije, tipa 1-0, 2-1. Ako gubimo da bude brutalan rezultat, da ne bude da muljamo, već da šaljemo sliku savezu. Ali ipak, verujem da će naši fudbaleri odigrati pošteno.
Io odio Belgrado
car jovan
Posts: 397
Joined: Sun Mar 01, 2009 9:34 pm

Post by car jovan »

Металац гостује Слободи,па дочекује хнк партизанен,и гостује у Кули.Према томе бодова нула.Све осим не испадања металца је сензација.А бојим се сензације :roll:
User avatar
AntonioKasano
Posts: 498
Joined: Sun Feb 21, 2010 5:28 pm

Post by AntonioKasano »

Тако је, ту је и Спартак мада тамо је Морача, тај би се са црним ђаволом договорио ако има неку корист од тога, а Јавор има оног идиота Његуша који ће их само приближити црвенима ако остане још мало дуже. Мада могуће да су играли поштено али их је судија осакатио против петокраке.
User avatar
novosadjanin
Posts: 1354
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Post by novosadjanin »

Cigani hoce da dovedu izmedju ostalih i Ranka Despotovica i Milana Stepanova :lol:
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
Locked