Kup Srbije - sezona 2010/11

User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

jujuju odlican tekst na glavnoj strani sajta! :hurray: :hurray: :hurray:
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2694
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Post by Grof Žekula »

Radoye wrote:jujuju odlican tekst na glavnoj strani sajta! :hurray: :hurray: :hurray:
Zar si sumnjao, Gos'n Radoye?
Još ima toga spremnog...
User avatar
severozapad
Posts: 611
Joined: Wed Nov 10, 2010 3:23 pm
Location: Liman 4

Post by severozapad »

User avatar
KDA
Posts: 215
Joined: Wed Jan 19, 2005 3:08 pm

Post by KDA »

Milan wrote:Super je što je ovo odjeknulo svetom, ali mi smeta što svi gore navedeni mediji pominju samo nama ne dosuđen penal i kontraverzno sviran jedanaesterac partizanu, a niko ne spominje nepravedno poništen gol. Švajcarci isto tako nas nazivaju kao Novi Sad tj. nigde ne piše Vojvodina. Ali ok, bitno je da je počelo! :twisted:

Zato bi bilo odlično poslati svim medijima onaj Igorov klip ili iga postaviti u komentare ispod teksta...
To što nas Švajcarci nazivaju Novi Sad nije uopšte čudno. Uobičajeno na teritoriji germanskog govornog područja da se navodi ime grada odakle klub dolazi umesto imena kluba. Dalje u tekstu se u više navrata navodi ime kluba.
User avatar
NSKrajisnik
Posts: 122
Joined: Tue Dec 07, 2010 3:16 am

Post by NSKrajisnik »

Ne volim da neke medije uvode politiku u ovu pricu, lopovske sudije i bolesni grobari nemaju nista sa politikom.
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2694
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Post by Grof Žekula »

A evo i kako su Hrvati videli finalni duel:

http://www.tportal.hr/sport/nogomet/127 ... -kupa.html
Partizan je na Zvezdinom stadionu svladao Vojvodinu rezultatom 2:1, no dvoboj nije završen prema očekivanjima. Nakon serije diskutabilnih odluka suca Veselinovića igrači iz Novog sada odbili su odigrati završnicu.

Partizan je dva puta vodio, Vojvodina dva puta stizala, no drugi gol joj je poništen bez vidljivog razloga. Ako se na to doda i činjenica da je Partizanu sviran penal, a Vojvodini nije, iako su situacije neobično podsjećale jedna na drugu, jasno je zbog čega su se gosti u Beogradu osjećali pokradeno.

Uostalom, snimke ne lažu, procijenite sami, uz dodatak da Vojvodini prijete rigorozne kazne zbog ovakvog poteza.
johnny
Posts: 386
Joined: Sat Mar 19, 2011 1:56 pm
Location: wild east

...

Post by johnny »

Secate li se kad je Gaza (Pol Gaskoin) u dresu Glazgov Rendzersa imitirao sviranje frulice sto je aluzija na krvave dogadjaje iz irske istorije kako su ga zestoko rebnuli i finansijski i zabranom igranja.
Republicko tuzilastvo MORA ponasanje hohstaplera okarakterisati kao tesko krivicno delo i pokrenuti istinu...ili ne mora?
Nazalost, pre ce biti ovo drugo...
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Post by Mare »

Evo mali deo sinoćne emisije sa web prezentacije sos kanala - ima i ono "Ja sam muškarac"!!!
http://www.soskanal.net/19900/finale-ku ... eme-video/
User avatar
igoork
Posts: 781
Joined: Tue Jul 21, 2009 11:09 pm
Location: Na brdovitom Balkanu

Post by igoork »

Bice cela emisija veceras imajte strpljenja...

"Gospodine Rabrenovicu ja sam muskarac"

hahaha :lol:
U Novom Sadu ima klub kojem se svi divimo !
User avatar
Lala sa zapada
Posts: 688
Joined: Sat Jan 30, 2010 7:52 pm

Post by Lala sa zapada »

Ljudi, lepe vesti!

Ice mi javlja da su nasi rukometasi dobili drzavni projekat u 1/2 kupa :!:

Fudbaleri su slavili zajedno sanasim rukometasima.

Suza mi je krenula kada sam primio sms, kako smo jedinstveni i hrabri.
Samo je jedan Ronaldo i on igra za Corinthians
User avatar
slanobarac
Posts: 3640
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Post by slanobarac »

Lala sa zapada wrote:Ljudi, lepe vesti!

Ice mi javlja da su nasi rukometasi dobili drzavni projekat u 1/2 kupa :!:

Fudbaleri su slavili zajedno sanasim rukometasima.

Suza mi je krenula kada sam primio sms, kako smo jedinstveni i hrabri.
A u finalu sa crvenima!
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
igoork
Posts: 781
Joined: Tue Jul 21, 2009 11:09 pm
Location: Na brdovitom Balkanu

Post by igoork »

http://www.novosti.rs/vesti/sport.72.ht ... ora-da-ode

Spominje se i BELJIN! Penzioner koji se toliko nalupao u onoj emisiji na SOS-u da to nije normalno.

Ja se izvinjvam imao sam problem pa emisija kasni, bice kroz par sati sve gotovo.
Tako da do ujutru sigurno imate emisiju na youtube-u. :idea:
U Novom Sadu ima klub kojem se svi divimo !
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Najdublje se izvinjavam gospodinu Triviću, popularnom Čiči, jednostavno sam čak i ja naseo na neverovatnu mašineriju laži za koju je Gebelsova bila totalno amaterska i smešna.
Ovo prevzilazi sve granice, ovo je zločin i napad na sve nas, ovo je čak i najava toga da fizički moramo biti suzbijeni, razbijeni, pozatvarani, možda i eleminisani.
Bez komentara sam i mogu samo reći da je osveta spora, ali dostižna, a ja pamtim bolje od slonova.Pokajaćete se đubradi jedna!
kowalski
Posts: 786
Joined: Wed Dec 01, 2010 4:44 pm
Location: Tatooine

Post by kowalski »

igoork wrote:http://www.novosti.rs/vesti/sport.72.ht ... ora-da-ode

Spominje se i BELJIN! Penzioner koji se toliko nalupao u onoj emisiji na SOS-u da to nije normalno.

Ja se izvinjvam imao sam problem pa emisija kasni, bice kroz par sati sve gotovo.
Tako da do ujutru sigurno imate emisiju na youtube-u. :idea:
Beljin jebote, "jesu ono crvene gace?" "cekamo dvd" "a jel onaj u crnim gacama?" :D :D :D :D
Image
User avatar
kinik
Posts: 211
Joined: Tue Apr 25, 2006 6:05 pm
Location: VOJVODINA

Post by kinik »

Tu se ne zna da li je jaci Albert ili ovaj "ekspert", prvom se po faci videlo da nema pojma sta ga je snaslo i samo brljavi u krug, a drugi lupa sta stigne! Prvo su gledali snimak i doneli odluku, a tokom citave emisije "cekamo DVD"?? "Krstajic je dva metra dalje od gola.... jel to Krstajic na liniji??".
Daj ko zna neki njegov ili te njegove organizacije kontakt, pa da ih zatrpamo mejlovima sa linkom snimka utakmice!

Odzvonilo vam je sabani!!
1966...1989...201x
Locked