Kup Srbije - sezona 2010/11

Locked
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

Ф89_СРБИЈА wrote:[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ZJF2sCjh ... ture=share][/youtube]
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
User avatar
dapokalypto
Posts: 209
Joined: Mon Jul 14, 2008 10:49 am

Post by dapokalypto »

JBŠ fabrike, svi na polje, svi na fudbal, da trenirate.. ajd zdra`o..
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2694
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Post by Grof Žekula »

http://www.fcvojvodina.co.rs/strane/ves ... nemoze.pdf

Samo da napomenem da nas (preko Sajta) ovih dana redovno kontaktiraju ljudi iz Jagodine, Kruševca...i drugih gradova u želji da se raspitaju kako da dođu do karata za Istočnu tribinu stadiona na kojem igramo!!!

Svi ste dobrodošli!!!
kowalski
Posts: 786
Joined: Wed Dec 01, 2010 4:44 pm
Location: Tatooine

Post by kowalski »

da li ce biti ona manifestacija na trgu danas, i kada?

Image
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2694
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Post by Grof Žekula »

kowalski wrote:da li ce biti ona manifestacija na trgu danas, i kada?

Danas u 19:15h, ali zbog koncerta neće biti postavljen veliki gol, nego mali...Od igrača, trebalo bi da tu bude Medojević, a program je namenjen NAJMLAĐIMA, tj deci!!! Naravno, i mi stariji smo dobrodošli!!!

Još nešto - Sutra fudbaleri imaju poslednji trening pred put u Bg, ali Milinković insistira da bude zatvorenog tipa, tj bez prisustva navijača!!! Ispoštujmo molbu našeg Šefa struke, jasno je da želi (i zašto) potpuni mir za ekipu!!!

Konferencija za medije će biti u Bg!!!
User avatar
Friend
Posts: 664
Joined: Wed Sep 20, 2006 12:18 am

Post by Friend »

Svaka čast za tekst sa naslovne strane.Svi znamo šta nam je činiti u sredu,zato skupljajte energiju još dva dana i krećemo!
kowalski
Posts: 786
Joined: Wed Dec 01, 2010 4:44 pm
Location: Tatooine

Post by kowalski »

Sutra u 19:30 okupljanje kod velikog juga, pa voznja kroz grad. Svako ko moze, neka dodje.
Image
simicpk
Posts: 425
Joined: Thu Jun 11, 2009 2:07 pm

Post by simicpk »

Butorović za SPORTAL.RS: Premije za pehar 15.000 evra
Aktuelna generacija fudbalera Vojvodine nalazi se pred istorijskim rezultatom - osvajanjem pehara u nacionalnom kupu, prvog u klupskoj istoriji! Novosađani, koji po stručnim ocenama i analizama - a i rezultati to pokazuju - igraju najbolju sezonu u poslednjoj deceniji, u sredu na "Marakani" pokušaće da nastave sjajan niz protiv Partizana. Ono što ovu generaciju "lala" razlikuje od nekih pređašnjih je nepobedivost (barem ove sezone) u duelima sa "večitim rivalima". Posebno dominantni Novosađani su bili u međusobnim mečevima sa crno-belima, koje su pobedilili u prethodna tri meča, oba puta u ligi ove sezone, i jednom u polufinalu kupa, minulog proleća.

Pred novo finale, gazda kluba iz Novog Sada Ratko Butorović, uprkos odličnim partijama Voše, ne usuđuje se da preti ekipi Aleksandra Stanojevića.

- Ne možemo da pretimo velikom Partzanu. Oni su u prednosti, jači su od nas i mislim da će u finalu bukvalno odlučivati neki segmenti, nečije greske. Ali, suština je jedna, dajte da to bude pravi sportski događaj, da svi uživamo u fudbalu, pa neka pobedi bolji - kaže Butorović za SPORTAL.RS.

Kažete da je Partizan u prednosti, da je bolji, a izgubio je prethodna tri meča od Vojvodine!?

- Složio bih se, ali to je fudbal. Za koga će to biti prednost, ne znam, ne mogu da govorim o motivima igrača Partizana. Mogu samo da kažem da će naši momci dati sve od sebe na terenu. Imamo jaku ekipu, mladu, perspektivnu, i evo im prilike da pokažu koliko vrede.

Neizbežna tema je suđenje. U svetlu poslednjih događaja, mnogobrojnih optužbi, kritika, saopštenja... Pribojavate li se ljudi koji dele pravdu?

- Što se tiče Vojvodine, mislim da smo imali fer suđenje na utakmicama sa Zvezdom i Partizanom ove sezone, nismo se žalili. E, sad, ako gledamo na to da li smo mi ili naš protivnik oštećeni za aut ili faul, mislim da to nema smisla. Dakle, o suđenju ne razmišljamo, verujem da će biti korektno, imamo dobre sudije, a slučajna greška može svakome da se desi. Nikako ne verujem da bi neko, pred ogromnim auditorijumom, i na tribinama i ispred televizora, namerno sudio u nečiju korist.

Konačno, hoćete li nagraditi igrače u slučaju pobede u finalu?

- Naravno, to oni znaju, sa svim nagradama i premijama koje ih očekuju bili su upoznati na početku sezone. Što se tiče finala i pobede, svaki igrač dobiće 15.000 evra - poručio je Butorović.
veliki partizan :?:
User avatar
djape_ns
Posts: 385
Joined: Sat Dec 13, 2008 6:34 pm
Location: Novi Sad

Post by djape_ns »

Bata usavrsio diplomatiju u Vosi. 8)
U zivotu volim samo jedan klub, kome sam srce dao i koga cu vecno da bodrim!!!
Vojvodjanin
Posts: 45
Joined: Fri Mar 25, 2011 9:39 am

Post by Vojvodjanin »

Ako se završava utakmica oko 22:10 kada ce se navijači koji se vraćaju busevima vratiti u NS?
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

Vojvodjanin wrote:Ako se završava utakmica oko 22:10 kada ce se navijači koji se vraćaju busevima vratiti u NS?
Mislim da Milan Tarot jos uvek nije clan naseg foruma, ne shvatam svrhu ovakvih pitanja?

Inace, danas sam bio da se prijavim i kako stvari stoje, obaranje rekorda se ne bi trebalo dovesti u pitanje. Bilo bi jako dobro ukoliko bismo se sutra uvece okupili kolima u sto vecem broju i mozda iskoristili poslednju priliku da privucemo Novosadjane da nam se pridruze u sredu :!:
Napred Voso!
Vojvodjanin
Posts: 45
Joined: Fri Mar 25, 2011 9:39 am

Post by Vojvodjanin »

mihailov wrote:
Vojvodjanin wrote:Ako se završava utakmica oko 22:10 kada ce se navijači koji se vraćaju busevima vratiti u NS?
Mislim da Milan Tarot jos uvek nije clan naseg foruma, ne shvatam svrhu ovakvih pitanja?

Inace, danas sam bio da se prijavim i kako stvari stoje, obaranje rekorda se ne bi trebalo dovesti u pitanje. Bilo bi jako dobro ukoliko bismo se sutra uvece okupili kolima u sto vecem broju i mozda iskoristili poslednju priliku da privucemo Novosadjane da nam se pridruze u sredu :!:
Moram da znam kada se vracamo da bih uopste znao da li mogu da idem!
Nije to pogoditi da li ce uci 1-2 VOJVODINA-partizan ili nesto slicno..
Trebaju mi informacije otprilike..
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3899
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Post by Red Marquis »

@Vojvodjanin
Otprilike-doćeš do pola 2-2 kući.

Na bratskom forumu kažu da je poslednja informacija da je do 18h podeljeno 2700 karata :hurray:
Io odio Belgrado
User avatar
novosadjanin
Posts: 1354
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Post by novosadjanin »

Red Marquis wrote:@Vojvodjanin
Otprilike-doćeš do pola 2-2 kući.


A ne, kuci stize posle proslave na trgu, znaci oko 5-6 :mrgreen:

Ja ipak mislim da cemo ranije stici u NS, uvek povratak brze ide od odlaska, 12-pola 1 se vracamo.
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
Vojvodjanin
Posts: 45
Joined: Fri Mar 25, 2011 9:39 am

Post by Vojvodjanin »

Red Marquis wrote:@Vojvodjanin
Otprilike-doćeš do pola 2-2 kući.

Na bratskom forumu kažu da je poslednja informacija da je do 18h podeljeno 2700 karata :hurray:
Hvala na odgovoru... ;)
Samo za istok 2700 karata?
Da li neko ima tačnu informaciju koliko je ljudi bilo 2007-e godine(mislim na firmaše)?
Locked