Kup Srbije - sezona 2010/11

Locked
User avatar
njaks
Posts: 366
Joined: Tue Jan 12, 2010 12:37 am
Location: Detelinara

Post by njaks »

Grof Žekula wrote:
4 - Danas se postavljaju četiri INFO PULTA - Ispred Makijata, Trčike, ugao Jovine i Dunavske i kod Futoške pijace
Ceo dan sam setao po gradu nigde nisam video pult.. :roll:
User avatar
newnowapv
Posts: 593
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Post by newnowapv »

njaks wrote:
Grof Žekula wrote:
4 - Danas se postavljaju četiri INFO PULTA - Ispred Makijata, Trčike, ugao Jovine i Dunavske i kod Futoške pijace
Ceo dan sam setao po gradu nigde nisam video pult.. :roll:
Ti info pultovi su ribe koje dele flajere... ja sam bar toliko video..
User avatar
kej
Posts: 618
Joined: Sat Aug 08, 2009 10:58 am

Post by kej »

Kod Trcike je bio danas popodne.
ABU ABU ABUBAKAR, METNI IM GA JEDNOM MAKAR!
kowalski
Posts: 786
Joined: Wed Dec 01, 2010 4:44 pm
Location: Tatooine

Post by kowalski »

Nemam utisak da cemo ne znam kako povecati brojnost, i pored pozitivne atmosfere i svih preduzetih akcija. Jednostavno to je to, cele sezone bez obzira na igru, ekipu prate isti ljudi, koje bih kada bi se malo vise potrudio mogao i da nabrojim, pogotovo na gostovanjima. Bio bih zadovoljan cifrom sa proslogodisnjeg finala. Naravno, najbolje bi bilo da me tribine koje nam pripadaju demantuju kad stignem na stadion :) U svakom slucaju, bilo nas 500 ili 5000, moramo grmeti kao da nas je 10000 :) Ponovicu samo jos jednom ono sto sam i pre dva poslednja gostovanja talibanima, ko ne dodje posle ce zaliti i kukati :wink:
Image
User avatar
igoork
Posts: 781
Joined: Tue Jul 21, 2009 11:09 pm
Location: Na brdovitom Balkanu

Post by igoork »

kowalski wrote:Nemam utisak da cemo ne znam kako povecati brojnost, i pored pozitivne atmosfere i svih preduzetih akcija. Jednostavno to je to, cele sezone bez obzira na igru, ekipu prate isti ljudi, koje bih kada bi se malo vise potrudio mogao i da nabrojim, pogotovo na gostovanjima. Bio bih zadovoljan cifrom sa proslogodisnjeg finala. Naravno, najbolje bi bilo da me tribine koje nam pripadaju demantuju kad stignem na stadion :) U svakom slucaju, bilo nas 500 ili 5000, moramo grmeti kao da nas je 10000 :) Ponovicu samo jos jednom ono sto sam i pre dva poslednja gostovanja talibanima, ko ne dodje posle ce zaliti i kukati :wink:
Druze varas se veruj mi, ja nisam pricao sa osobom koja nece ici! :idea:
Evo ja prvi se jos nisam prijavio, da ne spominjem masu ljudi koji se prave pametni pa se ni nece prijavljivati nego dolaze ovako do busa pred polazak...

BICE SHOW ! :twisted:
U Novom Sadu ima klub kojem se svi divimo !
User avatar
AntonioKasano
Posts: 498
Joined: Sun Feb 21, 2010 5:28 pm

Post by AntonioKasano »

igoork wrote:
kowalski wrote:Nemam utisak da cemo ne znam kako povecati brojnost, i pored pozitivne atmosfere i svih preduzetih akcija. Jednostavno to je to, cele sezone bez obzira na igru, ekipu prate isti ljudi, koje bih kada bi se malo vise potrudio mogao i da nabrojim, pogotovo na gostovanjima. Bio bih zadovoljan cifrom sa proslogodisnjeg finala. Naravno, najbolje bi bilo da me tribine koje nam pripadaju demantuju kad stignem na stadion :) U svakom slucaju, bilo nas 500 ili 5000, moramo grmeti kao da nas je 10000 :) Ponovicu samo jos jednom ono sto sam i pre dva poslednja gostovanja talibanima, ko ne dodje posle ce zaliti i kukati :wink:
Druze varas se veruj mi, ja nisam pricao sa osobom koja nece ici! :idea:
Evo ja prvi se jos nisam prijavio, da ne spominjem masu ljudi koji se prave pametni pa se ni nece prijavljivati nego dolaze ovako do busa pred polazak...

BICE SHOW ! :twisted:
То баш није паметно праве проблем себи а и другима, па поента је да се избројимо због броја аутобуса да не би седели једни другима на глави. Само да не падне нека киша, обарамо све рекорде у сваком случају! Само још не бих лицитирао са бројкама, има времена! 8)
User avatar
igoork
Posts: 781
Joined: Tue Jul 21, 2009 11:09 pm
Location: Na brdovitom Balkanu

Post by igoork »

Govorim ja isto, ali ne vredi nekima objasnjavati.
Nadam se da u klubu racunaju i na takve, a bice ih dosta garant...
U Novom Sadu ima klub kojem se svi divimo !
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 4102
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Post by Red Marquis »

Ako me sećanje ne vara, poslednja dva finala smo uvek plaćali neku simboličnu cenu, tipa 200 dinara, a sad je sve besplatno. A znamo kako Srbi vole sve što je džabe.
Svaki put kad je besplatan upad na tekmu, uvek kažem da samo treba da naplaćuju 50 dinara, odmah 500 ljudi manje bi bilo :roll:

Očekujem da će biti brojnije nego 2007-e, i meni je to dovoljno. Biće to veče za pričanje unucima...
Io odio Belgrado
User avatar
KDA
Posts: 215
Joined: Wed Jan 19, 2005 3:08 pm

Post by KDA »

Video sam danas iz automobila kod Futoške pijace devojke u dresovima FK Vojvodina kako dele flajere. Odlično! Svaka čast! :D

Vidimo se 11.05. u Beogradu.
User avatar
gardista
Posts: 106
Joined: Tue Aug 04, 2009 11:50 pm

Post by gardista »

Имам идеју имам идеју имам идеју имам предлог имам предлог


Предлажем да клуб ангажује ону трупу БАТЕРИЈА САМБА или како се већ зове,да их обуче у наше дресове и која би била смештена са навијачима , да поред наше песме држи константану тензију са наше трибине у самба ритму вршећи притисак.
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

KDA wrote:Video sam danas iz automobila kod Futoške pijace devojke u dresovima FK Vojvodina kako dele flajere. Odlično! Svaka čast! :D

Vidimo se 11.05. u Beogradu.
Комунална полиција је наложила да се штандови уклоне! :shock:
На пар места, промотерке су грубо вербално нападнуте од стране поклоника титових близанаца. :shock: Прави ултраси и кежуалци.....
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Post by trelos gia fcv »

Juče je na gostovanju na RTV zajedno sa Pantom bio i Aleksandar Posnov kao predstavnik navijača i rekao na početku svog izlaganja da je šokiran činjenicom da je već podeljeno 1200 karata?
Pošto nisam siguran u ovo što pišem jer od galame u prostoriji nisam baš najbolje čuo taj deo, ima li nekog da je gledao juče RTV predveče oko pola 8?
One and only wrote:Danas su u "Razglednicama" na RTV gostovali Miodrag Pantelic i Posnov. Dali su sve bitne informacije vezane za finale kupa. Posnov je rekao da se prijavilo vec oko 1200 ljudi.
administracija- Sve Vas molimo da prvo pročitate šta je već napisano na forumu.
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
kowalski
Posts: 786
Joined: Wed Dec 01, 2010 4:44 pm
Location: Tatooine

Post by kowalski »

podbara wrote:
KDA wrote:Video sam danas iz automobila kod Futoške pijace devojke u dresovima FK Vojvodina kako dele flajere. Odlično! Svaka čast! :D

Vidimo se 11.05. u Beogradu.
Комунална полиција је наложила да се штандови уклоне! :shock:
На пар места, промотерке су грубо вербално нападнуте од стране поклоника титових близанаца. :shock: Прави ултраси и кежуалци.....
Ma jel moguce da su komucajci to uradili? Stoka!

Ovo drugo nije ni vredno komentara, ruralci
Image
User avatar
njaks
Posts: 366
Joined: Tue Jan 12, 2010 12:37 am
Location: Detelinara

Post by njaks »

Treba sacekati te sto --------i noge im i--------, neka se vrate na planinu sa koje su sisli mamu im .... :furious:

едит-администрација
Овај форум читају многи, молим Вас да пазите шта пишете.
soderstorm
Posts: 450
Joined: Wed Aug 26, 2009 1:33 am

Post by soderstorm »

njaks wrote:Treba sacekati te sto napadaju i noge im izlomiti, neka se vrate na planinu sa koje su sisli mamu im .... :furious:
Kad budemo osvojili kup i kad budemo slavili kod Miletica nek dodju slobodno da im nesto pokazemo.
Locked