Kup Srbije - sezona 2010/11

Locked
pikili
Posts: 24
Joined: Sun Oct 24, 2010 9:40 am

Post by pikili »

Limanska pijaca:

Image
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Post by madda fakka »

U centru grada takodje ima bilbord na raskrsnici bul. Mihajla Pupina dijagonalno od Banovine.
I Bog je Slaninar...
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

Фирма1989 wrote:Шоп је отворен сваки радни дан од 12-20 часова, а на дан утакмице 11.05. од 12-15 часова. За подизање улазнице потребан је лични документ (лична карта, пасош, здравствена књижица или било који документ где је матични број)!
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
User avatar
torrente
Posts: 512
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Post by torrente »

ljudi koga ja da nadjem za karte,nisam iz Ns-a i okoline...
imam skoro 100 km do Ns-a,a ima nas petorica koji sigurno dolazimo na finale...
Kako do karata za Istok braćo moja...nerviram se danima do j.ja!!! :?:
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
soderstorm
Posts: 450
Joined: Wed Aug 26, 2009 1:33 am

Post by soderstorm »

torrente wrote:ljudi koga ja da nadjem za karte,nisam iz Ns-a i okoline...
imam skoro 100 km do Ns-a,a ima nas petorica koji sigurno dolazimo na finale...
Kako do karata za Istok braćo moja...nerviram se danima do j.ja!!! :?:
Prijatelju nazovi telefon sa postera i ne bi trebalo da bude problem. Jedino sto ces morati je da izdiktiras maticne brojeve.
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Post by Passion »

torrente wrote:ljudi koga ja da nadjem za karte,nisam iz Ns-a i okoline...
imam skoro 100 km do Ns-a,a ima nas petorica koji sigurno dolazimo na finale...
Kako do karata za Istok braćo moja...nerviram se danima do j.ja!!! :?:
Па види, пошто ти онда не идеш организованим превозом, контактирај онај број који је истакнут на плакату, и питај колко отприлике треба до Бг-еа бусевима.Сигурно знају пошто су ишли милион пута, ја би ти рекао али не знам.И потрудиш се да будеш испред истока у исто време кад и сви који иду са Фирмом, и ту ћеш добити карте.Јер сви они који иду организованим превозом карте преузимају при уласку на стадион, а они који иду својим превозом, они узимају у Новом Саду.Али не брини се, нећеш пропустити утакмицу :wink:
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
Boulevard
Posts: 12
Joined: Sat Apr 23, 2011 6:10 pm

Post by Boulevard »

torrente wrote:ljudi koga ja da nadjem za karte,nisam iz Ns-a i okoline...
imam skoro 100 km do Ns-a,a ima nas petorica koji sigurno dolazimo na finale...
Kako do karata za Istok braćo moja...nerviram se danima do j.ja!!! :?:
Svi koji dodju ispred istoka ce uci sigurno na stadion.
Uostalom, ako ti je bas frka, ne daj da te 100km deli od istorije Fudbalskog Kluba Vojvodine. :wink:
User avatar
torrente
Posts: 512
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Post by torrente »

Ljudi izgleda da sam rešio problem,čuo sam se sa likom i dogovorili smo se da na dan tekme preuzmem karte!!!
Sremački sinovi stižu u punom sastavu!!! :lol:
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
User avatar
Milan
Posts: 4307
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Molio bih sve članove foruma da se suzdrže od bespotrebnih pitanja/komentara i time ne unose zabunu i nervozu kod ljudi. Nema bojazni da će bilo ko biti uskraćen za ulazak na stadion, a sve dodatne informacije možete potražiti na telefonu 065 555 1989!!!

p.s. Ja ne poznajem osobu koja neće ići na finale, tako da lagano obaramo rekord u brojnosti iz 2007... :yesss:
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
KDA
Posts: 215
Joined: Wed Jan 19, 2005 3:08 pm

Post by KDA »

Jedino što je bitno je da se svi mi pojavimo tog 11. maja na istočnoj tribini stadiona Crvene Zvezde. A to koliko je prijavljeno ljudi do danas u 17 časova, da li će tapacirung na sedištima u busu biti jednobojan ili šaren, da li će u wc-u na stadionu staviti one mirišljave kuglice ili ne, nije uopšte bitno.

Dakle, 11. maj, 20:15, istočna tribina stadiona FK Crvena Zvezda, Beograd. Vidimo se.
uporan
Posts: 562
Joined: Mon Apr 04, 2005 7:49 pm
Location: CENTAR
Contact:

Post by uporan »

Ne bi bilo loše da se otvori tema za sledeću utakmicu u Čačku.
Svima nam je finale kupa sada prioritet, ali ne bismo smeli zaboraviti ovu tekmu. Valja zadržati korak u borbi za titulu, a sigurno će biti teško. Takođe, bilo bi glupo da nas malo ode u Čačak, jer su momci zaslužili veliku podršku, kako zbog rezultata, tako i zbog pristupa igri, a mislim da će im i to biti dodatni motiv za 11.05.
Kad se otvori tema, neka se moj post prebaci.
Zahvaljujem.
UH!
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Post by laki »

Da li postoji sansa da i ovaj put ko nema 18 godina ima problem pri odlasku? Ne pitam zbog sebe, vec mozda neko ko se toga pribojava cita ovu temu.
User avatar
KDA
Posts: 215
Joined: Wed Jan 19, 2005 3:08 pm

Post by KDA »

Neće biti nikakvih problema za mlađe od 18 godina. Neka sa sobom ponesu pokaznu ili đačku knjižicu.

I nema potrebe da postavljate pitanja u ime drugih i da se pribojavate u ime drugih, tako se samo širi negativna atmosfera.

Ovu temu treba zaključati i ubacivati samo bitne informacije kako se pojavljuju.
šumar
Posts: 253
Joined: Thu Feb 05, 2009 8:27 pm

Post by šumar »

Svako od nas bi trebalo sebi da postavi cilj da na ovo finale odvede više ljudi nego na prethodna i jedino tako biće nas više.Znači, ja sam 2007 godine nagovorio i poveo tri lika koji inače nisu redovni a ove godine planiram da taj broj udvostručim, to je moj/realan/ cilj. Imam listu od desetak realnih kandidata i objektivno je da od te cifre više od pola ide na utakmicu. Kako ih animirati ?Uvališ mu flajer, obećaš dobar provod i ubediš ga, što je vrlo često potencijalan problem da je odlazak na utakmicu bezbedna varijanta.
Zato manimo vatrene govore i forum, svi na posao ! Ponašajmo se kao da su 11. maja izbori a mi treba da ubeđujemo birače da idu na glasanje.
Vreme curi, nećete nikoga navatati zadnji dan.Do finala je još samo nedelju dana !
Evo ja obećavam da će svi moji postovi od danas do finala biti samo u vezi toga koliko ljudi sam ubedio da idu na finale.Taktiku i eventualni sastav tima ostavljam Milinkoviću.
User avatar
djape_ns
Posts: 385
Joined: Sat Dec 13, 2008 6:34 pm
Location: Novi Sad

Post by djape_ns »

Slazem se sa sumarom, dosta je raspredanja o taktici (prepustite Milinkovicu), o kartama (sve je receno i vrlo je jasno), o potencijalnom broju ljudi koji ce ici (ne vredi ovde o tome, mi cemo biti tamo), zato ajde da van foruma sirimo pricu o finalu, da oborimo rekorde, da grmi sa istoka, da pomognemo nasima da osvoje taj kup vec jednom, da iznenadimo Srbiju, da iznenadimo FSS! Da poklonimo ovu pobedu Vujadinu Boskovu!
U zivotu volim samo jedan klub, kome sam srce dao i koga cu vecno da bodrim!!!
Locked