24. kolo: OFK Beograd-Vojvodina 1:0

Locked

Prognoze

Poll ended at Wed Apr 27, 2011 3:15 pm

1
4
6%
x
10
16%
2
49
78%
 
Total votes: 63

Deja91
Posts: 39
Joined: Mon Jun 22, 2009 12:49 am
Location: Novi Sad,Podbara

Post by Deja91 »

Pa nijedna ekipa nije u stanju da pobedi 15 utakmica zaredom,da bi onda eventalno imala sanse za titulu... :? Nije ni niima lako,pritisak je to veliki.Sad da dobijemo Rad sledece kolo,da se ekipa podigne...
FK INDEX
User avatar
VosinFan
Posts: 19
Joined: Mon Apr 04, 2011 11:31 pm

Post by VosinFan »

car jovan wrote:Овај резултат може бити јако добар из више разлога.
Очигледно да је дошло до замора појединих играча,јер за сваку победу морамо да изгинемо против близаначких филијала.Био би ред да милинковић коначно да шансу и неким другим играчима јер се стално напомиње да Војводина има подједнако 22 квалитетна играча.па ако је већ тако дај мало и њих да видимо,а не да кад загусти шансу добијају најмлађи.Друго побољшати игру пре свега,јер од партизана ми прескачемо средину терена.
Све карте бацити на куп,док се партизан коље са циганима.
Ne bih rekao da je ovaj rezultat dobar ama bas nista. Uvek smo tako blizu i onda sve zajebemo. Strah me za Kup.
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Post by trelos gia fcv »

igoork wrote:
trelos gia fcv wrote:Ovakve utakmice se ZATVARAJU pod MORANJEM!!!(na žalost)
Ne verujete :?:
Pa dobro...
Ništa...
Cuj sad ovog, El komunistiko je od pola 7 gledaj njih oni zatvaraju...

Sta oces ti nama da kazes sa ovim? mislim... :roll:
Tebi konkretno ( a i tebi sličnima) hocu da kažem da ako hoćeš titulu moraš da igraš po njihovim pravilima. Čitaj do kraja. Napisao sam na žalost!
A potpuno sam ubeđen da ćeš ti prvi gledati El Komunistiko.
Ne pametaj već ako ti nešto nije jasno...na PM.
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
User avatar
igoork
Posts: 781
Joined: Tue Jul 21, 2009 11:09 pm
Location: Na brdovitom Balkanu

Post by igoork »

Poenta cele price je da ja necu titulu koja je namestena!
Necu kao i vecina sto nece da igram njihovu igru jel to je idiotizam.

Kad liga bude regularna onda nam ostaje da uzmemo titulu a do tada jbg.
Nije sve u tituli, koja je poneta? Jel ti mozes da se radujes a da znas da je namesteno? Ja ne mogu...
U Novom Sadu ima klub kojem se svi divimo !
User avatar
slanobarac
Posts: 3679
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Post by slanobarac »

@Tebi konkretno ( a i tebi sličnima) hocu da kažem da ako hoćeš titulu moraš da igraš po njihovim pravilima.
I po čemu bi se onda mi razlikovali od njih? Znaš ja vidim da u ovoj j*****j državi skoro svi kradu ali ja svoju decu vaspitavam da to ne rade!
Last edited by slanobarac on Sat Apr 23, 2011 5:07 pm, edited 1 time in total.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
igoork
Posts: 781
Joined: Tue Jul 21, 2009 11:09 pm
Location: Na brdovitom Balkanu

Post by igoork »

slanobarac wrote:Tebi konkretno ( a i tebi sličnima) hocu da kažem da ako hoćeš titulu moraš da igraš po njihovim pravilima.
I po čemu bi se onda mi razlikovali od njih? Znaš ja vidim da u ovoj j*****j državi skoro svi kradu ali ja svoju decu vaspitavam da to ne rade!
Upravo to i ja pokusavam da mu objasnim...
U Novom Sadu ima klub kojem se svi divimo !
User avatar
Qr0nJa
Posts: 416
Joined: Thu Sep 06, 2007 6:23 pm

Post by Qr0nJa »

igoork wrote:Poenta cele price je da ja necu titulu koja je namestena!
Necu kao i vecina sto nece da igram njihovu igru jel to je idiotizam.

Kad liga bude regularna onda nam ostaje da uzmemo titulu a do tada jbg.
Nije sve u tituli, koja je poneta? Jel ti mozes da se radujes a da znas da je namesteno? Ja ne mogu...
To je to :!:
Da kada osvojimo nesto znamo da je to samo nasom zaslugom :!:
...i nikad ne shvatiti to,sto volim tebe ja ludo jer srce moje vecno za tebe kucace znaj....
User avatar
NSKrajisnik
Posts: 122
Joined: Tue Dec 07, 2010 3:16 am

Post by NSKrajisnik »

Necu da uvek pricam o sudijama, lose smo igrali i zasluzili smo poraz.
User avatar
Lala sa zapada
Posts: 688
Joined: Sat Jan 30, 2010 7:52 pm

Post by Lala sa zapada »

Gubitak bodova boli, ali mi mnogo teze pada emisija na novosadskom radiju.
Uoci pocetka nase utakmice, samo se pricalo o laznom derbiju. Ni pomena o nasoj Vosi koja je posle toliko godina u aprilu na -3.

Novosadski radio, aprilili. :oops:

Trebalo bi da se zovu Beograd 2.

Dok se takve stvari ne promene, dzaba nama reflektori i sve ostalo.

Sve i da Mesi predje na leto u Vosu, udarna vest nasih medija bi bila posvecena prvom treningu crvenog i crnog blizanca na novim pripremama.



Malo i o igri. Brana Ilic je tokom ove lepe serije dao vise vaznih golova, medjutim, meni se nikada nije svidjao njegov stil igre. Mnogo carini loptu, skoro je uvek prima okrenut ledjima od gola i ne zna brzo da se oslobodi lopte. Dosta nam je napad spor sa Branom.

Takodje, efikasnost bi nam bila na mnogo vecem nivou da je klub potpisao napadaca golgetera. Abu to nije i prava je steta sto u nekim utakmicama ove sezone Abuov presing, brzinu i skok nije imao ko da iskoristi.
Samo je jedan Ronaldo i on igra za Corinthians
car jovan
Posts: 397
Joined: Sun Mar 01, 2009 9:34 pm

Post by car jovan »

Стварно треба имати живце и читати поједине коментаре са овог форума.Данас су одиграли лоше,плус судија и крај.Ја стварно не могу да верујем да сте очекивали титулу.Имали смо осам бодова мање од партизана на полусезони-запамтите то!
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Post by Marcello »

Jedino mi je žao, što će protiv Rada, sada, biti standardnih soma i po - dva ljudi. :roll:
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Post by the Gari »

Mislim da je to već tema za "Zbog čega ste zavoleli Vojvodinu", ali u principu se zlažem s @Igoork-om. Kada svako, sam sebi, da odgovor na to pitanje, onda možemo dalje pričati o tzv "zatvaranju" utakmica.

Ja još uvek verujem (ili barem želim da verujem) da je Vojvodina drugačija od "onih". Ako ništa onda zbog istorije, makar zbog prve utakmice 1914. kada su mame šile dresove, igrači išlli peške u Kovilj zbog jedne mladalačke ljubavi i tako dalje, znate već priču... Sve i da ikada postanemo kao "oni" moći ćemo da kažemo da su ti kriminalci koji su nas "izjednačili" u našem klubu "okupatori", a u njihovom jedina istorija i način funkcionisanja za koji znaju.

Laže svako ko kaže da se nije kao malo dete napalio zbog najave da bismo mogli do titule. Ali uvek tu su i druge stvari. Ono početno pitanje, zbog čega smo zavoleli Vojvodinu. Nisam ja neki purista i lažni moralista, ali mislim da ne postoji niko ko je zavoleo Vojvodinu zbog broja titula. Niko nije baš toliko obavešten da ne zna da "oni" imaju više titula od nas. Ali zato mi imamo nešto što oni nikada neće imati!

Zato, još jednom, momci završite sezonu onako kako znate i za mene lično ste šampioni. Tovari buraniju!
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
etxeberria
Posts: 352
Joined: Wed Dec 17, 2008 8:32 pm
Location: tamo gde sam rodjen i odrast`o

Post by etxeberria »

Sad mi dodje da navijam za crne, samo da cigani ne slave titulu na Karadjordju :S
sam svoj najveci neprijatelj
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Post by trelos gia fcv »

Ma daj bre, i ja se nastavljam sa vama...
Konkretno sam rekao da ako hoćeš titulu moraš tako da igraš i nikako drugačije!
Niti mi treba takva titula niti mi treba prepiska sa vama velikim Vojvodinašima koji će da mi sole pamet kako mi nismo kao oni.

IMAM DOVOLJNO (I PREVIŠE) GODINA NA TRIBINI DA ZNAM KO SMO MI :!: :!: :!:

Ajde..
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3922
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Post by Red Marquis »

etxeberria wrote:Sad mi dodje da navijam za crne, samo da cigani ne slave titulu na Karadjordju :S
Ne da mi dođe, već ću itekako navijati za crne. Nema ništa goreg od ciganskog šenlučenja u našem gradu.
Io odio Belgrado
Locked