Stadion "Karađorđe"

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Post by laki »

Nadam se da ce istok biti sto veci tako da moze sto vise cigana i glodara da se skupi kad igramo za zlezdom ili grobljem. A onaj drugi deo juga treba napraviti jos nefunkcionalnijim od ovog parceta kod semafora. Uzas!
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Post by Passion »

torrente wrote:ima li gde ovih šalova za kupiti?! 8)
da...još kad bi atletska staza bila u plavoj boji kakva se sada i stavlja...
Таквих шалова је било код Муркета, сад не знам дал још има.Мислим да је цена 800 или 1000 динара, тако нешто, не сећам се.
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
User avatar
Alan Ford
Posts: 397
Joined: Fri Oct 24, 2008 6:13 pm
Location: Novi Sad - Vojvodina

Post by Alan Ford »

Uvek sa tobom wrote:Neki novi salovi :lol: bas je lepo videti gradske celnike u salu Vojvodine,sto je pre bilo nezamislivo,eto i to je neki vid marketinga...
...to mladost spiri u dahu kao secer u prahu sa bundevare...
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3919
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Post by Red Marquis »

Iz ovog "tokom maja kraj radova", čini mi se ništa od mečeva ove sezone pod reflektorima. No, nisam ni ovo očekivao, pa ne treba žaliti...
Io odio Belgrado
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

laki wrote:Nadam se da ce istok biti sto veci tako da moze sto vise cigana i glodara da se skupi kad igramo za zlezdom ili grobljem. A onaj drugi deo juga treba napraviti jos nefunkcionalnijim od ovog parceta kod semafora. Uzas!
Kada se uradi novi istok žgadiju treba proterati na jug i svi zadovoljni, a oni neka kukaju, ko ih ...........
Ipak su oni gosti i imaće onoliko mesta koliko ćemo i mi imati kada gostujemo kod njih u raznim kavezima.Klub tu mora biti dosledan!!!
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

soderstorm wrote:Gledam video i primetih nesto na 0:57. Ne lici mi na maketu sadasnjeg jer je stadion ovalnog oblika i ima sve 4 trbine pa kontam da li to mi gledamo u buducnost.
To je maketa kako stadion treba da izgleda i ako se malo bolje pogleda kućica je i dalje tu, jedino je istok potpuno novi i pokriven krovom, a čini mi se da je i sever pokriven.

Inače, pošto sam ih često kritikovao, zaista je red da sada pohvalim i gradske vlasti i našu upravu, konačno se nešto konkretno radi i lepo je to videti.
Dobar potez sa šalovima. :D
User avatar
One and only
Posts: 481
Joined: Sun Sep 27, 2009 8:08 pm
Location: Zapad

Post by One and only »

Puno puta smo se zaletali, verovali i radovali. Sacekajmo da reci predju u dela i da sve bude gotovo pa cemo se radovati a i pohvaliti zasluzne.
Sve to izgleda lepo i bio bih presrecan kada bi sva ova obecanja bila ispunjena.
United of Vojvodina
User avatar
Milan
Posts: 4307
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Kaže gradonačelnik:
"Čestitam navijačima Vojvodine, koji dugo žele reflektore. Svakodnevno kada me sreću, imao sam prilike da razgovaram sa njima, i glavno pitanje je bilo- reflektori?..."

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ko me poznaje, znaće zbog čega ovoliko smajlija... :twisted: :yesss:
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Post by the Gari »

Milan wrote:Kaže gradonačelnik:
"Čestitam navijačima Vojvodine, koji dugo žele reflektore. Svakodnevno kada me sreću, imao sam prilike da razgovaram sa njima, i glavno pitanje je bilo- reflektori?..."

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ko me poznaje, znaće zbog čega ovoliko smajlija... :twisted: :yesss:
Ja sam ga priupitao samo jedared, ali u potpuno nevreme čime sam navukao pozamašan gnev snajki iz Odeljenja za informisanje u Gradskoj kući :)
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2694
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Post by Grof Žekula »

Ovako će izgledati "Karađorđe" kad se postave reflektori!!! Nadam se da su ova 4 ugla "dovoljna" :D. Za ostale radove, biće novih slika!

Image

Image

Image

Image
car jovan
Posts: 397
Joined: Sun Mar 01, 2009 9:34 pm

Post by car jovan »

Гледајући ову макету толико ми источна трибина штрчи од осталих да је то страшно.
User avatar
One and only
Posts: 481
Joined: Sun Sep 27, 2009 8:08 pm
Location: Zapad

Post by One and only »

Mene zanima da li ce se nesto raditi u vezi ulice Dimitrija Tucovica. Trotoar je veoma mali, ljudi cak ne mogu ni da se mimoidju. Da se ja pitam, zatvorio bih ulicu za saobracaj i spojio sa platoom SPENSA, isto tako i onaj deo kod severa. Bas me cudi da to nije problem sto se tice UEFA standarda.
United of Vojvodina
prijatelj fudbala
Posts: 457
Joined: Thu Oct 15, 2009 10:28 am

Post by prijatelj fudbala »

E, a gde je na ovim maketama dimnjak na severnoj tribini :twisted: ?
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Post by Marcello »

I semafor? A, Grofe? :mrgreen:
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
User avatar
kafe bagdad
Posts: 689
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:32 pm
Location: The All England Lawn Tennis and Croquet Club

Post by kafe bagdad »

Bitno je da je kuca tu, po tome smo prepoznatljivi :D
Post Reply