"A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Junior
Posts: 788
Joined: Sun Apr 18, 2010 7:41 pm
Location: Novi Sad

Post by Junior »

Tesko biti bolji od Pantelica... :lol: I ja sam protiv toga da on igra u reprezentaciji,ali bolji je sigurno i od Zigica i Lazovica.
User avatar
NSKrajisnik
Posts: 122
Joined: Tue Dec 07, 2010 3:16 am

Post by NSKrajisnik »

Nema sanse, Zigic i Lazovic dobro igraju u mnogo boljim ligama i sigurno bi davali po 30ak golova u nasoj ligi.
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Post by the Gari »

the Gari wrote:
Brka će verovatno da putuje na utakmicu turistički

Kao što rekoh...
Nego, ne znam da li se iko na svetu bavio takvom vrstom aritmetike, ali je ne znam da li u istoriji fudbala postoji igrač koji je proputovao više kilometara s reprezentacijom, a na terenu proveo manje minuta od Željka Brkića.
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
NSKrajisnik
Posts: 122
Joined: Tue Dec 07, 2010 3:16 am

Post by NSKrajisnik »

Brka je jos mlad, njegovo vreme ce tek doci samo treba da bude strpljiv.
ssnigd
Posts: 3457
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Post by ssnigd »

NSKrajisnik wrote:Brka je jos mlad, njegovo vreme ce tek doci samo treba da bude strpljiv.
Ok, za coveka od 24 godine se moze reci da je mlad. Ali on je u toj reprezentaciji vec 50 puta pozivan i uvek je bio rezerva. I na prijateljskim utakmicama nije mogao da dobije priliku da brani. Pa dokle bre vise. Na svetsko otisao Djuricic umesto njega, sada su izvukli ovog Jorgavcevica. Sta je sledece, vracaju Stojkovica, pa onda neko peti. Nema ovo veze sa strpljenjem.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Post by Grba_NS »

Brki svaka cast, da bi ovako nesto izdrzao tj. cutao i radio moras biti izuzetno psihicki jak i zreo kao licnost, sto je samo jos jedan dokaz da on nije slucajno nas kapiten!

Ja, pocevsi od sebe nisam siguran kako bih odregovao da sam u takvoj situaciji, kad zamisljam njega i svu tu nepravdu mislim da se nerviram vise nego on! Brka je izgleda sazreo i kao golman i kao covek, i zaista steta sto se tako ophode prema njemu, ali ja sam ubedjen da ce kad tad doci njegovih pet minuta i da ce tada naplatiti svu nepravdu, a onda ce svi ti dusebriznici (sto su ga sikanirali) da se sakriju po misijim rupama ili da se prave ludi i da ga tapsu po ramenu (sto kod nas nije redak slucaj)!

Meni pricinjava ogromno zadovoljsto cinjenica da je on nas kapiten (i iskreni Slaninar) i toliko me cini ponosnim sto sve to izdrzava kao jedan pravi covek i gospodin (u duhu naseg kluba)! Ja mu zelim sve najbolje u karijeri, da naplati svoj trud i talenat jer on to zaista i vise nego zasluzuje!

P.s.
Necu ni da pricam kako mi je postalo muka da citam narucene tekstove po nasim (ne)casnim novinarskim listovima i internet portalima o teskom zivotu raznoraznih reprezentativaca, kako su prodavali pljeskavice u nocnoj smeni, preko dana trenirali i nosili cement na gradjari... Zaista mi se k..a od takvih samozaljivih tekstova i prica! Izgleda da Zeljku Brkicu takve stvari (i likovi koji prete igrom za drugu reprezentaciju) uzimaju mesto na golu, ali on time sto cuti pokazuje ko je i sta je!
User avatar
etxeberria
Posts: 352
Joined: Wed Dec 17, 2008 8:32 pm
Location: tamo gde sam rodjen i odrast`o

Post by etxeberria »

NSKrajisnik wrote:Dodje mi da povratim kad citam komentare na B92, neki traze Klea u reprezentaciji, alo ljudi covek igra u drugoj kineskoj ligi a vi misilite da je bolji od Zigica, Pantelica, Mrdje ili Lazovica?!?!?!?!!
Sa navijacima blizanaca se ne moze pricati o fudbalu. Razlog?? Zar nije dovoljno sto uopste navijaju za njih, dve maliciozne rak rane srpskog fudbala...
sam svoj najveci neprijatelj
User avatar
NSKrajisnik
Posts: 122
Joined: Tue Dec 07, 2010 3:16 am

Post by NSKrajisnik »

Brka nije imo srece sto je utakmice protiv Italije bila prekinuta to je bila njegova sansa. Je**ga tako je sa golmanima iskusniji uvek imaju prednost i za sada Jorgacevic dobro brani.
car jovan
Posts: 397
Joined: Sun Mar 01, 2009 9:34 pm

Post by car jovan »

NSKrajisnik wrote:Brka nije imo srece sto je utakmice protiv Italije bila prekinuta to je bila njegova sansa. Je**ga tako je sa golmanima iskusniji uvek imaju prednost i za sada Jorgacevic dobro brani.
Мени уопште није јасно у чему је ствар звати играча у репрезентацију да дебитује у 31 години.Јоргачевић ће бранити у овом циклусу квалификација,а шта после?Опет Јово наново.И ми се одмах заносимо,ало бре победили смо други тим Израела које би отресла и Воша.
User avatar
King
Posts: 298
Joined: Sun Jan 18, 2009 1:32 am

Post by King »

http://www.kurir-info.rs/sport/jorgacev ... -75704.php

Eto,Jorgacevic odbranio i Kosovo... :?
User avatar
Del_Boske
Posts: 365
Joined: Sun Apr 25, 2010 1:30 am

Post by Del_Boske »

Иако нема смисла шта се ради Бркићу у репрезентацији, свака част Јоргачевићу за ово.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9993
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Citam naslove tipa:Lazovic umesto Mrdje!! Kontam nesto,kakva bi zamena bila Despotovic umesto Mrdje!!! Ehhhh....
Image
limanfkv
Posts: 2873
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

Ja stvarno ne znam ko ce nam igrati napad u ove dve vrlo vazne utakmice. Zirafa isto povredjen koliko vidim, ocekujem duo snova lazovic-pantelic...
User avatar
njaks
Posts: 366
Joined: Tue Jan 12, 2010 12:37 am
Location: Detelinara

Post by njaks »

Kaludjerovic i Kleo... :roll: :roll:
limanfkv
Posts: 2873
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

Sreca pa taj Brazilac ne moze da igra za nas, ali vidis ovog preko Stojica ima da uguraju i rukama i nogama, ako ne njega, eto Jevtica, vec vidim.
Last edited by limanfkv on Wed Mar 16, 2011 12:54 am, edited 1 time in total.
Post Reply