"A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
aNS
Posts: 327
Joined: Sun Jun 28, 2009 2:00 pm

Post by aNS »

ssnigd wrote:
car jovan wrote:Све је ово добро,ја се уздам у Пижона да ће коначно да уради оно што ја очекујем већ годинама:Да коначно дотакнемо дно дна.Увек кад смо близу катастрофе деси се да се уздигнемо као Феникс из пепела,као пласирамо се негде па доживимо бламажу,па онда опет из почетка,па као Антић нешто направи,онда опет бламажа и тако унедоглед.Треба коначно да се деси сумрак тотални сумрак овог нашег фудбала,па ваљда ће се неко опаметити,и ствари поставити на ноге.Наше клубове у Европи тресе ко стигне,а новинари пишу о милионским трансферима,председник прича о меду и млеку,и сви се крију иза успеха репрезентације.Крајње је време да се сјебе и репрезентација,јер ово више не води ни чему.Читам пре неки дан бисер у журналу:,,Мореира издао црно-беле,дошао је у партизан само због новца''!Не мајмунчино једна болесна дошао је зато што навија за партизан од малих ногу.Ја не могу да верујем који су идиоти навијачи звезде и партизана.Е због свега тога треба угасити фудбал у Србији!
Amin :!:
И ја се слажем са овим, али не треба угасити фудбал, него близанце.
User avatar
NSKrajisnik
Posts: 122
Joined: Tue Dec 07, 2010 3:16 am

Post by NSKrajisnik »

Dusan Tadic 3 asistencije i jedan gol danas, mali kida i vrlo brzo ce preci u jedan veliki klub.
1892
Posts: 1100
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Post by 1892 »

NSKrajisnik wrote:Dusan Tadic 3 asistencije i jedan gol danas, mali kida i vrlo brzo ce preci u jedan veliki klub.
Konacno na povrsinu izlazi ono sto smo svi naslucivali, a on to nije pokazivao kod nas, decko je izuzetan talenat, i njemu je jedino trebao dobar psiholog da ga izvede na pravi put...iskreno se nadam da ce napraviti dobru inostranu karijeru.
Come on you Reds!
User avatar
novosadjanin
Posts: 1354
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Post by novosadjanin »

Ja se nadam da ce Tadic na leto preci u PSV, a za koju godinu u nekog jaceg Premijerligasa za veliku sumu, od koje 10% ide nama :)
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
DUB
Posts: 775
Joined: Thu Feb 03, 2005 7:49 pm
Location: Kafana

Post by DUB »

1892 wrote:
NSKrajisnik wrote:Dusan Tadic 3 asistencije i jedan gol danas, mali kida i vrlo brzo ce preci u jedan veliki klub.
Konacno na povrsinu izlazi ono sto smo svi naslucivali, a on to nije pokazivao kod nas, decko je izuzetan talenat, i njemu je jedino trebao dobar psiholog da ga izvede na pravi put...iskreno se nadam da ce napraviti dobru inostranu karijeru.
Kao u slučaju 99% igrača sa ovih prostora njemu je trebao profesionalizam a ne zagarantovano mesto u prvih 11 samo da bi se prodao.
Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
User avatar
NSKrajisnik
Posts: 122
Joined: Tue Dec 07, 2010 3:16 am

Post by NSKrajisnik »

Trebala mu je motivacija, u Holandiji svaka se utakmica ne igra na livadi protiv bunkerasa.
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Post by Mare »

NSKrajisnik wrote:Trebala mu je motivacija, u Holandiji svaka se utakmica ne igra na livadi protiv bunkerasa.
I svaka se igra pred punim tribinama, a ne ko kod nas!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3924
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Post by Red Marquis »

Mare wrote:
NSKrajisnik wrote:Trebala mu je motivacija, u Holandiji svaka se utakmica ne igra na livadi protiv bunkerasa.
I svaka se igra pred punim tribinama, a ne ko kod nas!
I ligu ne osvaja tim sa najviše filijala...
Io odio Belgrado
lazarr
Posts: 821
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Post by lazarr »

Jel to naseg Brku neko zajebava? I nije prvi put da gleda celu utakmicu sa klupe, iako je prijateljska utakmica u kojoj dva golmana obicno podele po poluvreme.
O cemu se tu radi?
Junior
Posts: 788
Joined: Sun Apr 18, 2010 7:41 pm
Location: Novi Sad

Post by Junior »

Solidna utakmica.Ovi Izraelci su prilicno losi,mogli smo im lagano spakovati 5 komada. Sto se nasih tice,Krasa tu i tamo,Mrdja standardno - 2 100% sanse i nista(svi znamo da mu treba bar 5-6 sansi za jedan gol :D ),Trivunovic odigrao odlicno,jako lep gol!
vojvodina jedna jedina
Posts: 1260
Joined: Fri Jan 01, 2010 11:56 pm

Post by vojvodina jedna jedina »

Meni se svidela igra Mrdje,sjajno se krece i lako ulazi u sanse,jedino boljka mu je ta losa realizacija,sa njom bi bio vrhunski napadac.

A sta reci za Brkica,ovo je bezobrazluk sto mu rade.Ja bih na njegovom mestu razmislio o odazivanju za reprezentaciju.
User avatar
Turija
Posts: 10879
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Čestitke Trivunoviću :!: ( a kod nas, onomad, on beše prekobrojan).
Izraelci veoma slabi, a naši, kao mnogo puta, bezbojni.
Ono što rade Brki je stvarno velika sramota i Klub bi morao reagovati, pogotovo što Jorgačević nije golman koji uliva poverenje (ispušta svaki solidniji šut sa preko 25m).Srećom (i večeras) po njega i nas, što nije imao posla i što su domaćini bili totalno bezopasni.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
NSKrajisnik
Posts: 122
Joined: Tue Dec 07, 2010 3:16 am

Post by NSKrajisnik »

Bas smo super igrali, moglo je biti 6-0.

Mrdja je trebo dati 3 gola.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8940
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Eh, nama onomad Veseljko nije valjao pa smo ga pustili za dz...
User avatar
NSKrajisnik
Posts: 122
Joined: Tue Dec 07, 2010 3:16 am

Post by NSKrajisnik »

Dodje mi da povratim kad citam komentare na B92, neki traze Klea u reprezentaciji, alo ljudi covek igra u drugoj kineskoj ligi a vi misilite da je bolji od Zigica, Pantelica, Mrdje ili Lazovica?!?!?!?!!
Post Reply