Pripreme pred sezonu 2005/06

User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Pripreme pred sezonu 2005/06

Post by Владика »

Vidim da se okolisa pa da ja kazem ono sto sam nacuo a to je da je izvezstan broj prvotimaca(ne znam imena) odbio da zapocne pripreme zbog neisplacenih dugovanja(ni sam ne mogu vise da prebrojim koliko im je puta to vise obecavano). Sad ako dodamo na to da su nam 4 mladja igraca pozvani u reprezentaciju na pripreme za EP postavlja se pitanje sa cim ce Djumi da radi?
Djumi sa cim cemo pred Milosa?

Evo sta Slavko misli o tome-

Sta ce se desavati sa Fk Vojvodinom u predstojecem periodu?
Da li cemo imati kadar za opstanak ako je od skora poznato da ispada cak sest (6??@!!) klubova direktno a da deseti i deveti idu u baraz!!!
Molim odgovor na pitanje sa kakvim igrackim kadrom ulazimo u narednu sezonu? Djumiju sve najbolje u radu!!!
Last edited by Владика on Thu Aug 04, 2005 3:12 am, edited 2 times in total.
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post by Djumi »

O igračkom kadru ću nešto više napisati u toku iduće nedelje ali po klincima koji su ovih dana radili nemojte mnogo da brinete :!:
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Rezime priprema

Post by Владика »

Prodjose jos jedne pripreme. Mora se reci da je bilo dosta novina, pripremali smo se u N.S.(kao u stara dobra vremena), nije bilo zvucnih pojacanja,opet nas je puno igraca napustilo i konacno u novinama nije pisalo da se na ovim pripremama radi bolje nego ikad.
Ajde da prvo pogledamo rezultate-
Vojvodina 1:2 Oml. Reprezentacija SCG
Ferencvaroš 3:2 Vojvodina
Vojvodina 0:2 OFK Futog
Vojvodina 3-0 Elan
Vojvodina 1:1 Željezničar Sarajevo
Jedinstvo St.Pazova 0:1 Vojvodina
Kozara 0:2 Vojvodina
Modrica 0:1 Vojvodina
Vojvodina 0:1 Srem
Vojvodina 2:0 Jedinstvo Ub
Znaci ostavrili smo 5 pobeda, cetiri poraza i jednom smo remizirali.
Ove pripreme su ocigledno najvise prijale Marku Jovanovicu koji je nemilosrdno tresao mreze nasih protivnika i nadam se da ce u istom ritmu nastaviti i u prvenstvu.Od klinaca najvise su se istakli Djuric, Vukobratovic i Savo Kovacevic. Medju startnih 11 mesto je obezbedio i Dobric.
Koliko sam ja primetio Vojvodina ce igrati sa mnogo vise trcanja i nadam se da cemo konacno iskoristiti visinu nasih igraca i da cemo iz prekida dati koji gol.
Sta vi mislite o pripremama?!
Brane
Posts: 517
Joined: Wed Jan 26, 2005 5:18 am
Location: Otava, Kanada

Post by Brane »

Tuzno :(
Futog, Elan, Kozara....
Ja sam se nadao da cemo snage odmeravati sa klubovima naseg ranga, ne daj Boze jacim od nas. Sta da mislimo o ovim pripremama. Moja jedina nada je da Djumi vidi nesto sto ja ne vidim. Na osnovu ovakvih priprema ja nisam u stanju da procenim nasu snagu, a vi?
PRIJATELJ
Posts: 286
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:08 am
Location: svugde

PRIJATELJ

Post by PRIJATELJ »

Koliko para,toliko muzike.Cudno je da nismo bili u stanju da obezbedimo nijednu prvoligasku ekipu kuci,da vidimo stvarne mogucnosti tima.Cujem da je danas dvanaestorici fudbalera uplaceno po 5000e(trojici po 7000e).Napokon je dosla sledeca nedelja ali se bojim kako ce mo te pare vratiti i mislim da bi trebalo javno da se kaze sta je zalozeno za kredit.Ljudi,bojim se za buducnost kluba i bojim se da ce mo ostati bez i ovo malo imovine sto imamo.Najveci slepac moze danas uzeti kredit uz zalog ali nama trebaju ljudi koji mogu obezbediti sponzore.Ocigledno da ih trenutno nemamo jer ovi mogu samo da ih oteraju.Pozdrav.
Nasty boy
Posts: 39
Joined: Sun Jul 03, 2005 1:58 pm
Location: bio svuda, vido svasta,a sve zbog Vose!!!
Contact:

Post by Nasty boy »

prijatelj wrote:Napokon je dosla sledeca nedelja ali se bojim kako ce mo te pare vratiti i mislim da bi trebalo javno da se kaze sta je zalozeno za kredit.
Vidim da ti znas,pa reci nam da i mi znamo,ne svidja mi se ovo zaduzivanje,veliko je pitanje kuda sve to vodi i ko ce i kako vratiti te pare!!! :?
Ja sam japi Image,a ti?
PRIJATELJ
Posts: 286
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:08 am
Location: svugde

Post by PRIJATELJ »

Nasty,o kreditu se prica vec dva meseca jer je to sa ovom upravom jedini nacin da se prezivi.Sto se tice podrobnih informacija o kreditu cudno je da svi ocekuju da ja pricam o tome.Cak je i trenera zacudilo kako ja nisam objavio da su pare podeljene.Pa on je to znao pre mene ali nije napisao pojedinosti.Nasty,mislim da bi ovde Vodje navijaca trebale mnogo vise da pisu o situaciji u klubu jer su one naj upoznatije sa njom.Vidjaju se sa direktorom,vozali su se klupskim autom kao da je njihov,odlaze u klub.Znaci oni znaju sve,cak precutno ucestvuju u politici kluba.Znaci obrati se na njihovu adresu.Pozdrav.
Nasty boy
Posts: 39
Joined: Sun Jul 03, 2005 1:58 pm
Location: bio svuda, vido svasta,a sve zbog Vose!!!
Contact:

Post by Nasty boy »

prijatelj wrote:Nasty,mislim da bi ovde Vodje navijaca trebale mnogo vise da pisu o situaciji u klubu jer su one naj upoznatije sa njom.Vidjaju se sa direktorom,vozali su se klupskim autom kao da je njihov,odlaze u klub.Znaci oni znaju sve,cak precutno ucestvuju u politici kluba.Znaci obrati se na njihovu adresu.Pozdrav.
Slazem se sa tobom,ali zasto ih nema ovde na forumu,neka mi neko odgovori i poznato mi je to za klupski auto!!! :?
Ja sam japi Image,a ti?
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9978
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

PRIJATELJ wrote:Nasty,mislim da bi ovde Vodje navijaca trebale mnogo vise da pisu o situaciji u klubu jer su one naj upoznatije sa njom.Vidjaju se sa direktorom,vozali su se klupskim autom kao da je njihov,odlaze u klub.Znaci oni znaju sve,cak precutno ucestvuju u politici kluba.Znaci obrati se na njihovu adresu.
Ovde i ja moram da kazem koju "jaku" recenicu: Cinjenica je da sve vise ljudi u NSu zna sve vise informacija o desavanjima u klubu,kako pauk plete mrezu dok se sam u nju ne upetlja,dotle se ona prosiruje i zahvata sve vise insekata.... sta hocu da kazem? Primetio sam da dosta ljudi zna mnogo vise nego sto pise ovde na forumu,ali mudro cute.ZASTO???
Prijatelju,tebi svaka cast... optuzuju te da iznosis "prljav ves",u fazonu mi smo mali klub,jer nam je sav "prljav ves" u javnosti.A niko se nije potrudio da jednom zauvek "opere" taj ves,da ga vise nema.... a da bi se to postiglo,sve se mora skinuti i baciti sa sebe,od carapa i dugih gaca pa do kravate... a ne,(kao sto Prijatelj kaze) da se vozaju u kolima,u kojima se prljav ves (smrdljive carape) nalaze u gepeku!!!!

Ovde sam apsolutno na strani Prijatelja,i da sam ja novosadjanin,da posedujem neki info,koji je los za klub,budite ubedjeni da bih ga u interesu ozdravljenja plasirao svim ljudima koji zele i mogu ili se bar trude da pomognu.20 godina mi ne mozemo da ocistimo klub,SRAMOTA!!!!!
Image
novo naselje
Posts: 11
Joined: Wed Jan 19, 2005 10:24 pm
Location: Tandem

Post by novo naselje »

Zasto prijatelj ne pokusa da uradi nesto dobro za klub kad vec ima sve te informacije nego ih iznosi na forumu i pljuje po tudjem radu? Lako je stojati sa strane, iznositi informacije i kao nervirati se zbog svega toga a opet, ne uradis nista dobro sto bi dovelo do promena u klubu. Uostalom, prijatelji su uvek tu da ti pomognu a ne da ocenjuju u kakvoj si situaciji, zar ne?
Vreme je da slavimo!
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post by Djumi »

PRIJATELJ wrote:Cak je i trenera zacudilo kako ja nisam objavio da su pare podeljene.Pa on je to znao pre mene ali nije napisao pojedinosti..
Veruj mi da nisam znao nista konkretno i zato nisam ni napisao.Znam da znas da sam non-stop na Veterniku i da retko dodjem u klub.Cuo sam ranije neke price ali nebi tebe pitao da sam znao :!:

Image
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9978
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Prijatelj radi onoliko koliko je u njegovoj moci!!!
Covek nam svima otvara oci,ali mi i dalje cutimo k'o p******!!!!

A to sto on sem eskluzivnih informacija,jos nekoga i "pljuje" na forumu...
pa,samo da vas pitam: da li ste ikada razmisljali,zasto mu je nick bas Prijatelj???
Sta vi mislite,da je on Prijatelj kluba,Prijatelj svih nas na forumu... he,he,he... mudar je to lik,napada gde se najmanje nadas!!!!

p.s.Prijatelju,samo da te pitam da li i za tebe vazi deviza "Jednom prijatelj - uvek prijatelj"??? Cisto da procenim kakav si covek :wink:
Image
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post by Djumi »

Voja wrote:A to sto on sem eskluzivnih informacija,jos nekoga i "pljuje" na forumu...
:wink:
Znaci ja sam "neko' :!: U subotu da si se nacrtao na utakmici.Samo to moze da me odljuti :!:
Image
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9978
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Milan Djuricic

Post by Voja »

Djumi wrote:Znaci ja sam "neko' :!: U subotu da si se nacrtao na utakmici.Samo to moze da me odljuti :!:
Image
Kako ide ona pesma??? "Bio si mi neko,sada vise niko.... " (postoji li ta uopste) :lol: :lol: :lol:

Za subotu jos ne znam,zovu me ortaci da idem u Kulu gledati Zengu ha,ha,ha,ha..... (Djumi,sad me ni tri dolaska za redom na utakmice nece izvuci,jel da???)
Image
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post by Djumi »

Vojooooo :!:
Ovo ti nije trebalo :!:
Image
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Locked