13. kolo: Vojvodina-Indjija 2:0

Vaša prognoza:

Pobeda Vojvodine
52
93%
Remi
3
5%
Pobeda Indjije
1
2%
 
Total votes: 56

lazarr
Posts: 820
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Post by lazarr »

Mozda i jeste grobar. Ja sam cuo drugacije.
Mozda je sve ovo moja paranoja, ali stvarno ne znam drugacije da objasnim ovo danasnje drugo poluvreme.
User avatar
kej
Posts: 618
Joined: Sat Aug 08, 2009 10:58 am

Post by kej »

lazarr wrote:Neka me neko ispravi ako gresim, ali meni je ova danasnja utakmica licila na cistu namestaljku.
Prvo, za Indjiju nisu igrali Jankovic, Davidov, Kodzo i jos neki (nisu bili cak ni na klupi).
Igra, kao na prijateljskim utakmicama u pripremnom periodu. 2:0, igrac vise, a nasi igraci nemaju nameru ni da se priblize golu gostiju. Milinkovic sve to gleda i ne reaguje. Kao da je stigla direktiva, "nema punjenja" i sve ide u tom pravcu. Kada se vec zna da je njihov prvi covek (Jesic) veliki Vojvodinas, onda me sve ovo ni ne cudi.
Ako na prolece Indjiji budu trebala 3 boda za opstanak (nadam se da cemo mi vec biti sigurni za Evropu), mozete u kladionici igrati fix 1.
Zivi bili pa videli.
Kodzo je ove sezone odigrao 20 min. superligaskog fudbala(u proslom kolu). Njegovo neigranje zaista ne treba da cudi.
Ne znam zasto Jankovic i Davidov nisu igrali. Davidov je bio na istoku.
User avatar
Nevernik
Posts: 520
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:06 pm

Post by Nevernik »

lazarr wrote:Neka me neko ispravi ako gresim, ali meni je ova danasnja utakmica licila na cistu namestaljku.
Prvo, za Indjiju nisu igrali Jankovic, Davidov, Kodzo i jos neki (nisu bili cak ni na klupi).
Igra, kao na prijateljskim utakmicama u pripremnom periodu. 2:0, igrac vise, a nasi igraci nemaju nameru ni da se priblize golu gostiju. Milinkovic sve to gleda i ne reaguje. Kao da je stigla direktiva, "nema punjenja" i sve ide u tom pravcu. Kada se vec zna da je njihov prvi covek (Jesic) veliki Vojvodinas, onda me sve ovo ni ne cudi.
Ako na prolece Indjiji budu trebala 3 boda za opstanak (nadam se da cemo mi vec biti sigurni za Evropu), mozete u kladionici igrati fix 1.
Zivi bili pa videli.
Logicno, posto je nas tim poznat po tome da redovno puni protivnike uz leprsav fudbal. Cim se to ne desi odmah se javlja sumnja :roll:

Isto tako logicno bi bilo da posto nam ove jeseni rezultatski prilicno dobro ide, uz kakvu-takvu pozitivnu atmosferu, da sada krenemo obsesivno da se bavimo ko za koga navija, ko je clan koje grupe na FB-u, da pljujemo nase igrace i slicno...kod pojedinaca to polako pocinje da prelazi u vise stepene frustracije.
User avatar
Buca
Posts: 753
Joined: Wed Sep 20, 2006 7:50 pm

Post by Buca »

Ne vidim cemu potreba za ovu pricu? Sta sad sipali smo im ricunus u vodu? Isto tako nismo imali nameru da napadnemo Borac ali eto dali smo im 2 gola u nastavku. Da li mi ne znamo da se radujemo ili sta nikad mi nece biti jasno,meni je danas prvo poluvreme bilo jako zanimljivo pogotovo sto je Indjija povezala par finih pasova i malo se otvorila mi dali 2 gola iz akcija,nije nam Indjijin igrac dodao loptu u for ili namerno napucao svog saigraca!Sad ne valja Mereba ne valja Lazetic?!(na stranu sto imam jako negativno misljenje o Lazeticu) Meni se cini da imamo tim,to mi govori uklizavanje za svaku loptu,borbenost,zelja,htenje i to sto predstavljamo opasnost za one centralisticke klubove.Sta mislite zato su novinari bas u ovom periodu radili taj intervju sa Lazeticem?Zasto su u roku od 2 sada svi mediji na internetu to objavili? Ali izgleda nam ni to nije dovoljno...
Željko Brkić jedan je od nas!!!
User avatar
buraz
Posts: 130
Joined: Mon Aug 17, 2009 9:29 pm
Location: Novi Sad

Post by buraz »

Davidov je veci deo utakmice proveo na zapadu u lozi, u drustvu Djumija!
Last edited by buraz on Sat Nov 20, 2010 9:47 pm, edited 1 time in total.
Jedna je crvena a druga je bela....
User avatar
kej
Posts: 618
Joined: Sat Aug 08, 2009 10:58 am

Post by kej »

buraz wrote:
buraz wrote:Ne znam zasto Jankovic i Davidov nisu igrali. Davidov je bio na istoku.
Davidov je veci deo utakmice proveo na zapadu u lozi, u drustvu Djumija!
Ne znam, na sajtu napredvosa je neko stavio sliku gde je Davidov sa starom gardom.
lazarr
Posts: 820
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Post by lazarr »

Vidim da sam promasio sa zapazanjem o danasnjoj utakmici. Daleko od toga da sam nezadovoljan pobedom, ali mislio sam samo da je bila jako povoljna situacija da se neko dobro napuni, a to se nije dogodilo.
Previse se igralo u mestu sa malo pravih akcija za gol. Ako je to samo cuvanje snage za preostale 2 utakmice i skrivanje aduta, mogu da shvatim, ali..........
Gledajuci tabelu vidim da smo vec sada dosta daleko pobegli od 5-og mesta koje ne vodi u Evropu, pa bi valjalo vec sada misliti o buducnosti. U prelaznom roku treba dovesti jednog pravog playmakera i spica "razbijaca" pa polako i bez velikog pritiska uigravati tim za narednu sezonu, kao i isforsirati ovih nekoliko nasih momaka a zahvaliti se igracima koji remete atmosferu u ekipi (igraci sa brojem 10 i 11).
User avatar
Buca
Posts: 753
Joined: Wed Sep 20, 2006 7:50 pm

Post by Buca »

E ovako mozda sam ja jedini po ovom misljenju al ajd da ga iznesem! Ja mislim da je trenutno Lazetic kapiten na terenu,da on vodi tu neku pricu,ohrabruje,podstice Vuleta da krene napred i sl,neke po meni znacajne stvari. Kad bi mi imali jednog igraca koji sve to radi a pritom je i nas (Kacar je to radio i Pekaric isto) ona Lazetic ne bi imao nikakvu ulogu,ali ovako nazalost ima veliku i na terenu je dobro obavlja.
Željko Brkić jedan je od nas!!!
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

AntonioKasano wrote:Пре ће бити да је Јешић грохбар, гледао сам неку емисију на ртс1 пре месец, два и сам се човек тако изјаснио.
Tačno tako.
Čovek je zakleti grobar i to ne krije.A ko ne veruje mogao se uveriti u toj emisiji kod Olivere Kovačević na RTS-u.
Neko je ovde napisao pre izvesnog vremena kako on ima našu člansku kartu i odmah je po našem starom dobrom običaju ispao veliki slaninar, kao da to nije nešto što se zavređuje dugogodišnjim osećajem mučnine u stomaku i bodrenjem kluba ma u kakvoj se on situaciji nalazio.
Pa šta i ako ima našu člansku kartu, verujem da ima i Zvezdinu, možda i još nečiju, to mu kao predsedniku opštine Inđija i glavnom čoveku tamošnjeg kluba i nije loš potez.
Ono što mi smeta jeste neko spominjanje ovog čoveka u pozitivnom kontekstu samo zato što je iz obližnje Inđije, a sa druge strane se recimo pljuje jagodinski Palma koji se od ovoga ama baš po ničemu ne razlikuje osim što je stariji i možda malo manje elokventniji.A da su namazani političari, muljatori i hohštapleri, itekako jesu uostalom kao i ovaj naš što nam žari i pali klubom samo što se ipak ne bavi politikom (bar ne još) .
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

13. коло а примили смо само два гола!!! Одбрана је императив у виђењу фудбалске игре за тренера Милинковића. За тај део посла му сви скидамо капу доле. Ипак, за један такав фудбал потребна су разиграна и брза крила, која нађалост ми немамо. Због тога централни играчи везног реда превише посла на себе примају и због тога нам је фактички шпиц напада отупљен. Шта је ту је, зна се од чега се прави торта так ода морамо бити задовољни са оним што смо видели данас.
Утисак дана- Дамир Стојак на западној трибини стадиона Карађорђе! Жив био Дамире! Колико би добро дошао овој екипи!
User avatar
Del_Boske
Posts: 365
Joined: Sun Apr 25, 2010 1:30 am

Post by Del_Boske »

lazarr wrote:Neka me neko ispravi ako gresim, ali meni je ova danasnja utakmica licila na cistu namestaljku.
Prvo, za Indjiju nisu igrali Jankovic, Davidov, Kodzo i jos neki (nisu bili cak ni na klupi).
Igra, kao na prijateljskim utakmicama u pripremnom periodu. 2:0, igrac vise, a nasi igraci nemaju nameru ni da se priblize golu gostiju. Milinkovic sve to gleda i ne reaguje. Kao da je stigla direktiva, "nema punjenja" i sve ide u tom pravcu.
Како већ рече неко, данашња утакмица је личича на већину овосезонских :)

Противници Војводине углавном пружају бедан отпор, пар продора Инђије данас ме је скоро обрадовало јер сам помислио да је коначно дошао неко да се надиграва :)
Резултат зависи углавном од наше игре - да ли ћемо успети да постигнемо гол или не.
Кад смо повели у 11. минуту, знао сам да нас чека смарање до краја :)

Јел неко осим мене стекао утисак да је Војводина прејака за ову лигу, и да је једини проблем у нама самима?

Додуше, не гледам како играју на гостовањима, па можда грешим.
ssnigd
Posts: 3439
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Post by ssnigd »

Buca wrote:E ovako mozda sam ja jedini po ovom misljenju al ajd da ga iznesem! Ja mislim da je trenutno Lazetic kapiten na terenu,da on vodi tu neku pricu,ohrabruje,podstice Vuleta da krene napred i sl,neke po meni znacajne stvari. Kad bi mi imali jednog igraca koji sve to radi a pritom je i nas (Kacar je to radio i Pekaric isto) ona Lazetic ne bi imao nikakvu ulogu,ali ovako nazalost ima veliku i na terenu je dobro obavlja.
Lazetic definitivno ne remeti atmosferu u ekipi, za Marija nisam siguran. Zato se apsolutno slazem sa Bucom :!:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

lazarr wrote:ali...
Najjači argument kada treba umanjiti nečiji uspeh ili eventualno opravdati svoj neuspeh. 4 žuta kartona i 1 crveni, fudbaleri Inđije u nekim situacijama su baš tukli naše igrače, zašto bi treneri rizikovali, ako je namešteno? Kada se utakmica namešta to se po meni ne radi ovako, nego sa minimum kartona i rizika od suspenzija i povreda. Što se mene tiče stavljam tačku na razmišljanje o nameštaljci. Pobeda je ostvarena, moral i borbenost ekipe je na visokom nivou. Čestitam, jer su načinili veliku promenu i pobeđuju kad treba! Idemo dalje, sledeće je Smederevo, pa gostovanje u kolektoru. Pobedom u sledećoj utakmici praktično obezbeđujemo Evropu, invaziju na Beograd i mirnu zimsku pauzu.
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Post by trelos gia fcv »

lazarr wrote:Mozda i jeste grobar. Ja sam cuo drugacije.
Mozda je sve ovo moja paranoja, ali stvarno ne znam drugacije da objasnim ovo danasnje drugo poluvreme.
Jel mogu da odgovorim na tvoju nedoumicu???
Ne želim da verujem da smo namestili utakmicu (mada bih se čak i zakleo da jesmo) i zato: NEKA NAM JE BOG U POMOĆI...jer sa ovakvom igrom...jaaaao majko moja mila...
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
User avatar
Djisa
Posts: 1240
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Post by Djisa »

Jel moze neko da kaze zasto nije na klupi bilo Bilbije i Milovica
Kup je nas!
Locked