Marketing kluba

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

Ne znam da li je neko već postavio, ako nije sa velikim zakašnjenjem poster iz "Dnevnika", "FK Vojvodina 2009/2010". Red je da i ovde postoji. Hvala "napredvosa.com" na slici:

Image
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
User avatar
angua
Posts: 245
Joined: Tue Oct 05, 2010 12:07 pm
Location: negde u kosmosu

Post by angua »

Preterano. Relativno redovno kupujemo dnevnik i ne znam kako mi je ovo promaklo. Hvala.
User avatar
djape_ns
Posts: 385
Joined: Sat Dec 13, 2008 6:34 pm
Location: Novi Sad

Post by djape_ns »

Mozda bi mogli da skupimo keshovinu i uradimo majice neke jednostavne s grbom kluba? Jel ima neko iskustva sa tim vidom stampe?
Ili eventualno nalepnice sa adresom sajta, grbom kluba...
Cisto da pomaknemo marketing kluba s' nule, Firma svoj deo posla odradjuje odlicno koliko je u njihovoj moci, al mislim da ovaj forum ima snage da izgura pricu makar sa nalepnicama, majicama...

p.s. Oduvek sam mastao o crnoj majci s' Vosinim grbom 8)
U zivotu volim samo jedan klub, kome sam srce dao i koga cu vecno da bodrim!!!
soderstorm
Posts: 450
Joined: Wed Aug 26, 2009 1:33 am

Post by soderstorm »

djape_ns wrote:Mozda bi mogli da skupimo keshovinu i uradimo majice neke jednostavne s grbom kluba? Jel ima neko iskustva sa tim vidom stampe?
Ili eventualno nalepnice sa adresom sajta, grbom kluba...
Cisto da pomaknemo marketing kluba s' nule, Firma svoj deo posla odradjuje odlicno koliko je u njihovoj moci, al mislim da ovaj forum ima snage da izgura pricu makar sa nalepnicama, majicama...

p.s. Oduvek sam mastao o crnoj majci s' Vosinim grbom 8)
Evo ti jedna radnja gde sam ja stampao majice
http://www.vdesign.rs/
User avatar
mmk
Posts: 28
Joined: Sun Mar 22, 2009 10:56 pm

Post by mmk »

Mozda bi mogli da skupimo keshovinu i uradimo majice neke jednostavne s grbom kluba? Jel ima neko iskustva sa tim vidom stampe?
Ili eventualno nalepnice sa adresom sajta, grbom kluba...
Cisto da pomaknemo marketing kluba s' nule, Firma svoj deo posla odradjuje odlicno koliko je u njihovoj moci, al mislim da ovaj forum ima snage da izgura pricu makar sa nalepnicama, majicama...

p.s. Oduvek sam mastao o crnoj majci s' Vosinim grbom Cool
Ako stvarno zelite da radite te majice, ja mogu da odradim pripremu za stampu. Samo treba da se tacno dogovorimo kako bi trebala da izgleda.
Stize treca titula,
Posle dvajes' godina,
Sada radujete se svi,
Jer smo opet najbolji,

Vojvodina Novi Sad
User avatar
djape_ns
Posts: 385
Joined: Sat Dec 13, 2008 6:34 pm
Location: Novi Sad

Post by djape_ns »

MMK ako bude volje malo veceg broja da se nesto u tom pravcu radi, bilo da se radi o majicama ili nalepnicama, mislim da bi tvoja pomoc bila i vise nego dobrodosla. Za sad mrka kapa. Izgleda cemo morati pojedinacno da se iscimamo.
U zivotu volim samo jedan klub, kome sam srce dao i koga cu vecno da bodrim!!!
User avatar
buraz
Posts: 130
Joined: Mon Aug 17, 2009 9:29 pm
Location: Novi Sad

Post by buraz »

djape_ns wrote:MMK ako bude volje malo veceg broja da se nesto u tom pravcu radi, bilo da se radi o majicama ili nalepnicama, mislim da bi tvoja pomoc bila i vise nego dobrodosla. Za sad mrka kapa. Izgleda cemo morati pojedinacno da se iscimamo.
Evo ja sam za majce, znam sigurno 5-6 ljudi koji bi rado obukli majcu omoljienog foruma!
Jedna je crvena a druga je bela....
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Post by Marcello »

Računaj i mene! :wink:
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
lesa
Posts: 371
Joined: Thu Jun 15, 2006 2:01 am
Location: Novi Sad,Podbara
Contact:

Post by lesa »

i ja sam za majce
...ti si nasa prva ljubav...
User avatar
djape_ns
Posts: 385
Joined: Sat Dec 13, 2008 6:34 pm
Location: Novi Sad

Post by djape_ns »

aj nek mi se jave na pm svi koji su zainteresovani za majice. Da vidimo neki broj za koji cemo iskurblati popust, mislim da ispod toga ne idemo, jer nema smisla.
U zivotu volim samo jedan klub, kome sam srce dao i koga cu vecno da bodrim!!!
User avatar
kinik
Posts: 211
Joined: Tue Apr 25, 2006 6:05 pm
Location: VOJVODINA

Post by kinik »

Vec par dana mi se mota po glavi, pa reko' da podelim sa vama...
Nikada nisam bio ljubitelj raznih teorija zavere i slicnih zajebancija, cak sam se i podsmevao ljudima koji veruju u sva ta sranja, ali sad me kopka nesto! Sve to oko Lazetica, ko nije znao da je cistokrvni cigan, i da mu je marakana i zvezda duboko usadjena u srcu taj je jednostavno obican 'prosstul' sto bi rekli u mom kraju. Po meni, mi davno nismo imali bolji tim, skoro nismo bili blizi ostvarenju dugogodisnjih snova, svidjala nam se ova igra ili trener ili igraci ili ne, nama malo fali da nam ne mogu prici ni na par bodova, to malo je jedan pravi gol igrac, ostalo je dobro, davno nije bolje bilo...
Nego, malo sam odlut'o, naredne dve utakmice su mozda odlucujuce za sam vrh tabele, Lazetic je rekao sta je rekao, novinarska gamad je dodala sta je zamislila da je trbao da kaze i to sve bas sada, kad treba da ih "otrsemo k'o slinac" na "njegovoj" marakani, jel oni nikad gori, a mi do sad nikad bolji...
U cijem li je to sve interesu? Kako je moguce da svi objave neki tako malo bitan tekst, pa ga i b92 drzi ceo dan na txt-u? A mi cemo da cutimo i da se medjusobno koljemo i delimo, umesto da ih napadnemo!
1966...1989...201x
User avatar
WestSide
Posts: 188
Joined: Thu Jul 23, 2009 8:27 pm
Location: Istok:)

Post by WestSide »

kinik wrote:Vec par dana mi se mota po glavi, pa reko' da podelim sa vama...
Nikada nisam bio ljubitelj raznih teorija zavere i slicnih zajebancija, cak sam se i podsmevao ljudima koji veruju u sva ta sranja, ali sad me kopka nesto! Sve to oko Lazetica, ko nije znao da je cistokrvni cigan, i da mu je marakana i zvezda duboko usadjena u srcu taj je jednostavno obican 'prosstul' sto bi rekli u mom kraju. Po meni, mi davno nismo imali bolji tim, skoro nismo bili blizi ostvarenju dugogodisnjih snova, svidjala nam se ova igra ili trener ili igraci ili ne, nama malo fali da nam ne mogu prici ni na par bodova, to malo je jedan pravi gol igrac, ostalo je dobro, davno nije bolje bilo...
Nego, malo sam odlut'o, naredne dve utakmice su mozda odlucujuce za sam vrh tabele, Lazetic je rekao sta je rekao, novinarska gamad je dodala sta je zamislila da je trbao da kaze i to sve bas sada, kad treba da ih "otrsemo k'o slinac" na "njegovoj" marakani, jel oni nikad gori, a mi do sad nikad bolji...
U cijem li je to sve interesu? Kako je moguce da svi objave neki tako malo bitan tekst, pa ga i b92 drzi ceo dan na txt-u? A mi cemo da cutimo i da se medjusobno koljemo i delimo, umesto da ih napadnemo!
:!: :!: :!:
Jelen pivo, malobrojni znaju zasto...
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1484
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Post by Uvek sa tobom »

Malocas je u kvizu super genije na televiziji B92 bio momak,tj takmicio se u firminom duksu,svaka cast na ovom potezu,koji je ujedno i sjajan marketinski potez :hurray: :hurray:
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
AntonioKasano
Posts: 498
Joined: Sun Feb 21, 2010 5:28 pm

Post by AntonioKasano »

Uvek sa tobom wrote:Malocas je u kvizu super genije na televiziji B92 bio momak,tj takmicio se u firminom duksu,svaka cast na ovom potezu,koji je ujedno i sjajan marketinski potez :hurray: :hurray:
Момак је и члан овог форума , био је најгори али поента је била ипак у дуксу! :wink:
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Post by Passion »

Док они тапкају у месту, ова Фирма само расте! :lol:

Шалу на страну, добар потез у промовисању Војводине,Новог Сада и Фирме . . .
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
Post Reply