Pripreme

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Post by Mare »

budababa wrote:U sredu, 6.10.2010. u Šidu, održaće se triagonal-memorijal u čast Zorana Mijucića. Učestvuju Radnički Big Bul, Sloga iz Erdevika i Vojvodina. Igra svako sa svakim po 45 minuta.

U subotu na Veterniku, prijateljska sa Čukaričkim.
Kako javlja dnevnik sve je odloženo a u subotu na Karađorđe stiže Drina iz Zvornika.
Izvor: http://www.dnevnik.rs/node/9508
ЈС: Турнир у Шиду отказан, Инђија у Холандији
Фудбалски клуб Војводина требало је јуче да учествује на Меморијалном триагоналу у Шиду, у помен на Зорана Мијуцића,

заједно с Биг булом Радничким и Слогом из Ердевика. Међутим, како је саопштио генерални секретар црвено-белих Радисав Рабреновић, на молбу домаћина, турнир је отказан због кише. Незванично, овај триагонал требало би да се одржи следеће среде.
У међувремену Војводина је нашла ривала за суботу. Неће то бити ни румунски Темишвар, ни Чукарички Станком ( у опцији биле обе екипе), већ Дрина из Зворника. Премијерлигаш Босне и Херцеговине, који после девет кола заузима последње 16. место са свега четири бода (победа, реми и седам пораза, уз гол разлику 6:18), гостоваће на новосадском “Карађорђу”.
Дрина је у минулом колу поражена у Широком 1:5, а дуел с Војводином искористиће као проверу пред ново гостовање, 16. октобра у Тузли са Слободом, коју је Војводина пре месец дана у контролном мечу победила 2:0.
Новосађани ће 16. октобра у 8. колу Јелен суперлиге гостовати у Кули, па ће им суботњи дуел с Дрином (почетак у 15 сати) добро послужити да провере расположиве снаге. Шеф стручног штаба Зоран Милинковић за овај меч неће рачунати на репрезентативце Бркића (Србија), Меребашвилија (Грузија), Ђуровског и Мојсова (Македонија), као и на повређеног Илића. С. С.
User avatar
One and only
Posts: 481
Joined: Sun Sep 27, 2009 8:08 pm
Location: Zapad

Post by One and only »

Dnevnik:
Дрина тестира Војводину

Већина фудбалских суперлигаша искористиће овај викенд, због паузе у првенству, за контролне мечеве. Један од њих је и новосадска Војводина,

која ће на стадиону “Карађорђе” угостити премијерлигаша Босне и Херцеговине Дрину из Зворника.
Шеф стручног штаба црвено-белих Зоран Милинковић има на располагању све играче осим репрезентативаца, а познато је да Марио Ђуровски и Даниел Мојсов имају обавезе према Македонији која је јуче играла с Андором, Георги Меребашвили је у дресу Грузије одмерио снаге с Малтежанима, док се голман Жељко Бркић одазвао селектору Владимиру Петровићу за сусрете Србије с Естонијом и Италијом.
Питање је хоће ли у данашњем дуелу на терену бити Никола Лазетић који је поцрвенео у дуелу с Партизаном и сигурно неће у следећем колу играти у Кули, а извесно је да ће меч прескочити и Брана Илић који се опоравља од повреде. Но, дуел с последњепласираним тимом Премијер лиге БиХ лепа је прилика да већу минутажу добију Вошина деца, Александар Катаи, Вук Митошевић, Мирослав Стевановић, Огњен Мудрински и још неки из плејаде млађих играча.
Из ФК Војводина јуче су послали званично обавештење о померању почетка данашње утакмице за 30 минута, па тако дуел Новосађана и зворничке Дрине почиње у 15.30 сати, уз напомену да је улаз на стадиону слободан.

С. С.
United of Vojvodina
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Post by the Gari »

Vojvodina - Drina 1:1

I za jedne i za druge u dva poluvremena igrale dve potpuno različite ekipe. Mi smo držali loptu u nogama jedno 76 minuta, al' smo na kraju jedva dali gol. Oni nisu NIJEDOM šutnili na gol, al' su ga isto dali. Jedva, razume se.
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Junior
Posts: 788
Joined: Sun Apr 18, 2010 7:41 pm
Location: Novi Sad

Post by Junior »

1-1 je rezultat
Imam utisak da ih je mrzelo da igraju danas :lol: Antvi je dao gol,a dobre sanse je imao Stevanovic dva puta i jednom Bilbija ( sva tri pokusaja glavom ). Utisak utakmice je golman gostiju i himna Millwall-a na poluvremenu ( ua bre! :mrgreen: ,vredjaju West Ham :lol: )
uporan
Posts: 562
Joined: Mon Apr 04, 2005 7:49 pm
Location: CENTAR
Contact:

Post by uporan »

Gledao sam samo drugo poluvreme i uz već navedenu himnu Milvola jedine stvari koje sam primetio:
- Mitošević odlično izvodi prekide
- Stevanović odlično igra glavom i mnogo borben dečko. Mislim da zaslužuje veću minutažu u JSL
- Fin gol Jaoa ili kako god se menja po padežima
Golman gostiju, iliti stari
:dedica: frizura kakva dugo nije viđena na Karađorđu
UH!
ssnigd
Posts: 3454
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Post by ssnigd »

Valja jos reci povodom ove utakmice, da samo mali Smiljanic zna da centrira loptu kako treba, da Mudrinski kako god da deluje smotano UVEK udje u sansu steta sto i danas nije postigao gol, da je Jao tehnicki vrlo nepotkopovan ali da sve to nadoknadjuje borbenoscu, da je Stevanovic najbolje igra glavom u timu.
Gledalaca mozda 125 :roll: :oops:
Drina tim koj bi se borio za opstanak u srpskoj ligi. Vidi se zasto su zadnji u bih, Celik je jaci tim, pa sada oni koji su gledali tu tekmu znaju koliko je Drina dobra.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Post by the Gari »

Kad je Milvol u pitanju, ne smemo dozvoliti da se tako nešto ponovi! Inače, biće nereda! :D

Nego taj njihov golman... Ja ne znam da li neko zna kako izgleda rezervni "čuvar mreže" Napretka iz Nadalja (ja zaista znam o kome govorim), ali ako ne zna, ja stvarno ne mogu da dočaram taj vizuelni plezir koji gospodin na golu Drine pruža. Ne postoji literarni pasaž koji bi opisao tog čoveka koji, realno, i ne brani loše.
Ukoliko na forumu postoji neko ko je nastupao za futsal ekipu Društvenog preduzeća "Petar Drapšin" iz Novog Sada na Radničkim sportskim igrama u Mataruškoj banji 1981. godine, možda je upoznao dotičnog gospodina kao nesavladivog metalostrugara "Udarnika" iz Bugojna, inače ne znam ko bi mogao da otkrije identitet zvezde dana :D

PS Slažem se sa prethodnicima u vezi sa Mudrinskim, Bosketom i Runijem.
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
lesa
Posts: 371
Joined: Thu Jun 15, 2006 2:01 am
Location: Novi Sad,Podbara
Contact:

Post by lesa »

ko je bio broj 7 juce kod nas u prvom poluvremenu?
...ti si nasa prva ljubav...
ssnigd
Posts: 3454
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Post by ssnigd »

lesa wrote:ko je bio broj 7 juce kod nas u prvom poluvremenu?
Mali Meleg, vidi se da decko zna znanje, samo jos malo vise da se opusti i da ga ne istrosimo previse. Ako odigra danas za prvi tim, sutra ce za reprezentaciju, prekosutra za omladince, pa onda za kadete. Decko ima tri, cetiri utakmice u nogama nedeljno, a to je previse. Sa klincima treba samo polako i pametno
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Junior
Posts: 788
Joined: Sun Apr 18, 2010 7:41 pm
Location: Novi Sad

Post by Junior »

the Gari wrote:Nego taj njihov golman.
"loptaaaa,loptaaaaa" :mrgreen:
Razmisljao sam za vreme utakmice,pa njemu samo malo jace da sutnu loptu u levu ili desnu stranu ne bi je nikad uhvatio...
Smiljanic je strasan igrac... Samo malo da se sredi u glavi bio bi sigurno prvotimac i nas vrlo bitan igrac.Ali bojim se da se to nece desiti... :oops:
edit : A evo i slike golmana
http://www.napredvosa.com/gallery/displ ... 174&pos=23
Stoik :cheers:
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2694
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Post by Grof Žekula »

Raspucavanje u Bajmoku, nadam se i u subotu...Ako tad ne bude, ovo ne vredi ništa.

Radnički (Bajmok) - FKV 2:9 (0:4)

Bilbija 2, Stevanović 2, Mudrinski 2, Katai, Jao i Brana Ilić !!!
User avatar
angua
Posts: 245
Joined: Tue Oct 05, 2010 12:07 pm
Location: negde u kosmosu

Post by angua »

Lepo je to, ali je steta sto ce od svih njih najverovatnije samo Brana Ilić igrati.
User avatar
novosadjanin
Posts: 1354
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Post by novosadjanin »

Sreda 14h: Jadran Golubinci- Vojvodina Novi Sad
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
Somborac
Posts: 641
Joined: Sat Jul 29, 2006 3:35 pm
Location: Sombor

Post by Somborac »

Rodno mesto, naseg Brane Ilica :wink: Ocekujem krcat stadion :)
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Post by trelos gia fcv »

Sredina drugog poluvremena 0:5 (Mudrinski, Jao 2, Novakovic, Abu)
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
Post Reply