10. kolo: Rad-Vojvodina 1:0

Rad - Vojvodina

Poll ended at Mon Nov 01, 2010 10:07 am

1
9
18%
X
16
31%
2
26
51%
 
Total votes: 51

User avatar
Simica
Posts: 180
Joined: Sun Sep 26, 2010 12:52 pm
Location: Old east

Post by Simica »

1:0,....gubimo,...
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Post by Passion »

Има наде, ништа није готово :!:
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
Dzony
Posts: 52
Joined: Thu Apr 22, 2010 7:52 pm

Post by Dzony »

Mudrinski umesto Djurovskog...
Bilbija umesto Lazetica....
Igramo sa Mudrinskim i Bilbijom u spicu, na krilima Mereba i Abu
U subotu igra VOJVODINA-zato SVI NA SEVER!!!
User avatar
newnowapv
Posts: 593
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Post by newnowapv »

"Zgazicemo vas"
"Rusenje tradicije" :dedica:

Prvo da naucimo da igramo fudbal!!

Jel mi ovo namerno radimo??????????
Kad god imamo neke sanse nesto da uradimo u ovom jadnom prvenstvu, mi naravno zase*emo sve!!

Evo i ciganija gubi 2:0... nemam reci....

Zivac u oku mi skace! :rage:
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Post by Passion »

Шта рећи, а не заплакати :?: :oops:
Слушам радио пренос, и колко могу да приметим, ми губимо и бранимо се константно :!: :oops:
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
Dzony
Posts: 52
Joined: Thu Apr 22, 2010 7:52 pm

Post by Dzony »

Mi nemamo igru, nema organizatora igre.Zato, izdvojiti pola miliona evra i dovesti Cavu juniora!

Odlična akcija Miloša Dimitrijevića, koji je uposlio Andrića, a ovaj šalje loptu u levi ugao gola Brkića - 1:0.

Finiš meča doneo je nekoliko sjajnih poteza Miloša Dimitrijevića. Posle jednog od njih, u 81. minutu Luka se našao u prilici, ali je Brkić ponovo siguran.
Last edited by Dzony on Sun Oct 31, 2010 3:56 pm, edited 1 time in total.
U subotu igra VOJVODINA-zato SVI NA SEVER!!!
User avatar
Simica
Posts: 180
Joined: Sun Sep 26, 2010 12:52 pm
Location: Old east

Post by Simica »

Steta, a mogli smo da budemo drugi na tabeli.
vojvodina jedna jedina
Posts: 1260
Joined: Fri Jan 01, 2010 11:56 pm

Post by vojvodina jedna jedina »

Desilo se ono sto se moralo desiti.Nije prvi put,a ne verujem ni da je zadnji put!!!Jednostavno kad god se nesto odlucuje ili reseva nas nema nigde,jednostavno zakazemo!!!Zasto,kako tesko je reci.U svakom slucaju da je bolno, bolno je.Jasno je i to da nemamo igru,i da neke stvari trebaju da se menjaju,ali opet sve je to na dugom kanapu.Neke situacije se ponavljaju iz godine i godine i njihov kraj se ne nazire...
Pikado
Posts: 94
Joined: Thu Apr 22, 2010 6:38 am

Post by Pikado »

Pa iskreno i nece se nazirati sve dok nam ZVEZDE budu ne dodirljive. Na utakmici sa OFK-om Mario promasio penal , a potom kad je izlazio i kad su mu naravno zvizdali sa zapada on im je psovao sve redom ( takvu sam informaciju sa zapada cuo , ja sam bio na severu) , i on sad zasluzuje da igra !!!!!! Dok takvi KURTONI budu igrali dotle cemo i tako da zapnemo na preprkama!!!!
User avatar
djape_ns
Posts: 385
Joined: Sat Dec 13, 2008 6:34 pm
Location: Novi Sad

Post by djape_ns »

Da se ne lazemo, mislim da bi ih dobili kad bi igrali igraci KOJI ZELE DA IGRAJU.

Ovi ciganski gejevi kao sto su Mario i Lazetic, sto zive za utakmice sa blizancima, nek se teraju u tri....

Hocemo bre tog Mitosevica, Adjurua, Kataia, Stevanovica.... Vracajte Bobu Novakovica!!!
U zivotu volim samo jedan klub, kome sam srce dao i koga cu vecno da bodrim!!!
soderstorm
Posts: 450
Joined: Wed Aug 26, 2009 1:33 am

Post by soderstorm »

Ovako treba opisati igru nase ekipe ove nedelje

Malo je falilo da sve zaseru i prvenstvo i kup svaka im cast. U Jakovu igraci mislima na Banjici a na Banjici mislima u Novom Sadu. Mora ovo da se menja pod hitno nasi igraci su jos pod utiskom pobede nad Partizanom bar isti igraci igraju. Nista se nisu opametili od srede i sledi kazna. Eto izgubili smo primili smo gol vise nismo ne pobedivi pobedio nas je veliki Rad koji je za nas kao Mancester United. Rekao sam da ovu moraju pokazati da imaju onu stvar i oni su pokazali bas ono sto smo i svi znali da je to gomila devojcica koji o fudbalu malo sta znaju. Milinkovic ovako ako nastavi on ce leteti ali sta nama vredi kad dodje sledeci i opet igraju isti. Mario nije smeo da igra ovu utakmicu covek je dobio suspezniju navodno je suspendovan do daljnjeg ta rec izgleda znaci do sledece utakmice. Na kraju se ispostavilo da je covek nagradjen ne igranjem u Jakovu. Vreme je malo da se opamete inace ovo samo ce izgledati isto kao i prosle godine.
User avatar
Andreyos
Posts: 335
Joined: Thu Aug 05, 2010 10:45 am
Location: Magdeburg

Post by Andreyos »

Sve je već rečeno...Nisam imao priliku da gledam utakmicu pa ne mogu,niti želim da je komentarišem.Džabe nama i kada bismo odigrali najbolje što umemo,kada sudije,mediji i savez guraju blizance.Povraća mi se koliko imaju nameštenih titula.
Đurovski u timu?!Toliko smo neozbiljni da nismo ni zaslužili bod.Kada bi bila u mogućnosti,ova uprava bi fuzionisala Vošu sa komunistima.Kada normalni ljudi počnu da vode klub,doći će i rezultati
Jer nas su osnovala gospoda, a njih drugovi!
User avatar
AntonioKasano
Posts: 498
Joined: Sun Feb 21, 2010 5:28 pm

Post by AntonioKasano »

Сад смо бар мирни, лепо се припремити за куп, и задржати четврто место како би изборили пласман у Европу. Нема више бајки, нема више ни наде, враћамо се лепо у реалност, мислим да смо се дуго и држали, ево новембар је скоро. Рад је други уместо нас, али мислим да ни они неће још дуго. Једина добра ствар из овог кола је да ипак, а искрено сам се тога највише и бојао јер би то био тежак ударац за све, цигани неће славити титулу на Карађорђу, пошто дефинитивно немају појма. Од наредних 5 утакмица 4 играмо кући, од тога једна у купу, та је и најважнија, а од ове 3 у првенству мислим да би 7 бодова било сасвим ок, са евентуалним бодом на страни. Ово је ипак реално стање ствари и тако ће бити до приватизације и закона о спорту, једино после тога може нешто да се промени, сад на боље или горе видећемо, наравно ко зна кад можда 2011, а можда и 2021 како је кренуло...
uporan
Posts: 562
Joined: Mon Apr 04, 2005 7:49 pm
Location: CENTAR
Contact:

Post by uporan »

Pre ćemo osvojiti Kup nego pobediti Rad...
Očekujem detaljan izveštaj od Kafe Bagdada.
P.S. Podbara, nažalost nisam išao, tako da ćeš, ovaj put ostati uskraćen za recenziju ugostiteljskih objekata i marketa :( Sledeća je, mislim, Subotica, pa ću pokušati da se ispravim :cheers:
UH!
User avatar
AntonioKasano
Posts: 498
Joined: Sun Feb 21, 2010 5:28 pm

Post by AntonioKasano »

И да ли неко овде може да изнесе податак, да ли смо у последњих 10 година, не рачунајући ону серију од ваљда десетак узастопних победа 2006/7, ако се добро сећам, везали више од 3 победе. Дакле у 10 година? Ево моћни Рад је сад спојио 7! :oops:
Locked