"A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Andreyos
Posts: 335
Joined: Thu Aug 05, 2010 10:45 am
Location: Magdeburg

Post by Andreyos »

Da,ali mislio sam zbog toga što je utakmica protiv Slovenije bila odigrana 4 dana pre njegove u Čelsiju...
Jer nas su osnovala gospoda, a njih drugovi!
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Post by the Gari »

Ajde da ne ostane nedorečeno tokom ovih "priprema" za F. K. Ubice, naš kapiten je ponovo pozvan u A reprezentaciju. Mislim, verovatno neće igrati, al'...
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
novosadjanin
Posts: 1354
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Post by novosadjanin »

Sportal:

Apel reprezentativaca Delijama, Grobarima, Firmi...

Reprezentativci Srbije, Pavle Ninkov, Radosav Petrović i Željko Brkić, kao predstavnici tri naša najveća kluba, Crvene zvezde, Partizana i Vojvodine, apelovali su da navijači zaborave na klupsku obojenost u petak kada srpski tim bude istrčao na teren stadiona u Humskoj (08. oktobar, 20.30).

U ime „lala" obratio se golman Željko Brkić:

- Pozivam sve navijače Srbije, naravno, pre svega „Firmu", ali i „Delije" i „Grobare" da dođu u petak, na stadion Partizana da nas podrže u utakmici protiv Estonije. Mnogo je lakše igrati pred punim tribinama i uz podršku navijača.

Koliko huk sa tribina stadiona u Humskoj znači fudbalerima na terenu najbolje zna vezista crno-belih i naše reprezentacije, Radosav Petrović.

- U prethodnim kvalifikacijama navijači su nam bili 12. igrač i bilo bi sjajno da i u budućnosti ostanu deo našeg tima. Sa njima je sve lakše. Zbog toga, pozivam sve navijače da u petak dođu na stadion i zaborave klupska opredeljenja. Svi se borimo za grb Srbije i njen ugled, od toga nema ništa lepše, a zajedno ćemo biti jači.

Pavle Ninkov, bek Crvene zvezde i naše reprezentacije, podržao je apele reprezentativnih saigrača...

- Najbolje je kad nema podela utakmica na male i velike, kako među nama igračima, tako i kod navijača. Pozivam ih da dođu u petak i napune stadion Partizana, a mi ćemo im se odužiti igrom i, nadam se, pobedom. Bitna je Srbija, ne treba gledati ime selekcije protiv koje igramo.
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
Kamenica
Posts: 323
Joined: Tue Oct 20, 2009 9:24 pm
Location: Sremska Kamenica

Post by Kamenica »

Koje su ovo gluposti. Igra se petkom i i utorkom. Velika cetvorka u Srbiji su blizanci, mi i OFK.

Ja se slazem da reprezentaciju treba podrzati, ali dajte neke rezultate da vidimo. Neka se ugledaju na odbojkase.
Dokle god je sirok Dunav,
dokle god je ravan Srem,
za mene je mirna Backa
ja odavde ne idem...

Dokle god na toj planeti,
kraljica si moja ti
za srecu mi treba malo,
malo tvoje ljubavi...
User avatar
njaks
Posts: 366
Joined: Tue Jan 12, 2010 12:37 am
Location: Detelinara

Post by njaks »

Kamenica wrote:Koje su ovo gluposti. Igra se petkom i i utorkom. Velika cetvorka u Srbiji su blizanci, mi i OFK.

Ja se slazem da reprezentaciju treba podrzati, ali dajte neke rezultate da vidimo. Neka se ugledaju na odbojkase.
Kada smo vec kod odbojkasha ne mogu da ne primetim da su samo Podrascanin i Petrovic igraci Vojvodine (Nikolu Grbica ne racunam tu je sto godina, a Janic je ponikao u zvezdi) a u prvoj postavi ima tri bivsha igraca zvezde...ode nam odbojka u Beograd
User avatar
Milan
Posts: 4289
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

njaks wrote: Kada smo vec kod odbojkasha ne mogu da ne primetim da su samo Podrascanin i Petrovic igraci Vojvodine (Nikolu Grbica ne racunam tu je sto godina, a Janic je ponikao u zvezdi) a u prvoj postavi ima tri bivsha igraca zvezde...ode nam odbojka u Beograd
A kad se samo setim... Kvisko, Brđović i Tanasković-njini, a sve ostalo naša deca...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
budababa
Posts: 4016
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Gojko od prvog minuta na terenu, i to na poziciji koju je svojevremeno igrao kod nas i cepao protivničke mreže. Biće zanimljivo 8)

Mereba u prvoj postavi protiv Malte, zamenjen početkom drugog poluvremena.

Metro-Mario meč počeo grejući klupu, ušao na teren u 34. minutu.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
njaks
Posts: 366
Joined: Tue Jan 12, 2010 12:37 am
Location: Detelinara

Post by njaks »

o boze koja zalost za gledanje...a tek navijanje :oops:
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Post by newnowapv »

haha Kleo srbine... :))
Katastrofa... kad ne mozemo njima, damo sebi....
User avatar
njaks
Posts: 366
Joined: Tue Jan 12, 2010 12:37 am
Location: Detelinara

Post by njaks »

:oops: :oops: :oops:
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3904
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Post by Red Marquis »

Jeste da je lopov na čelu saveza,
jeste da je imbecil na klupi,

ali tornjajte se blizanci sa vašim pederima, Stojkovićem ,Kleom i međusobnim prepucavanjima! Imate derbi pa lečite komplekse tamo!

Mi opet nemamo domaći teren...
Uz ovakve navijače i Španija bi brzo propala...

delije I grobari SU BRUKA SRBIJE!
Io odio Belgrado
ssnigd
Posts: 3440
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Post by ssnigd »

Estonski cas fudbala :!:
Red Marquis wrote:delije I grobari SU BRUKA SRBIJE
Od nasih. Lane nula, kacar malo pozitivnija nula. Krasic pokusavao i pokusavao, ali nista vise od toga. Mada je jedini koji je gurao igru napred. Pizon :oops:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8925
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Nazvao bih Pizdona retardom ali bi to bila uvreda za sve retardirane ljude ovog sveta. Za ovakve kao on prigodna rec jednostavno jos nije izmisljena. Stojkovic je jedna RUPETINA, jedino sto eto ume da odbrani poneki penal. Zigic je jedan obican balvan koji osim fizickih predispozicija ne poseduje nista drugo sto je neophodno jednom fudbaleru. I svi ostali koji su danas izasli na teren veoma losi, bledo, bezidejno, beskrvno. Krasic samo za nijansu bolji od ostalih, bar se kao nesto borio ali sve je to bilo jalovo i bez rezultata...
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

...
Last edited by ice on Sun Oct 24, 2010 8:14 pm, edited 1 time in total.
User avatar
angua
Posts: 244
Joined: Tue Oct 05, 2010 12:07 pm
Location: negde u kosmosu

Post by angua »

Djuricic prima golove iz peterca, stojkovic sa wc solje, a bitno samo da Brkic ne moze da brani.
Za sledecu utakmicu ukucati u protivnicki sesnaesterac jednu gredu od 202 cm, pa je napucavati. mislim da niko nece da vidi razliku izmedju grede i Zigica. Mozemo joj staviti i par ociju i usiju za bolji utisak, a i redje ce biti u ofsajdu. Ne znam smo za koji andrak Mrdja uopste dolazi iz Svajcarske.
Lukovica po mogucstvu nagraditi sa jos nekoliko utakmica po 90 minuta, evo i gol ga je krenuo....
Bez zezeanja, sram ih bilo. Nisam gledala celu utakmicu(propustila pocetak drugog poluvremena i neverovatan gol naseg lucidnog i izuzetno spretnog balvana u utakmicama reprezentacije proizvedenog u centarofra), al ovo sto sma gledala bolje da nisam.
Post Reply