I.S 2010/11: 7. kolo JSL: Vojvodina - Partizan

DUB
Posts: 775
Joined: Thu Feb 03, 2005 7:49 pm
Location: Kafana

Post by DUB »

Уф... Тешко се одлучити јер сви заслужују по 3 бода.
Кад је већ тако нека буде по један играч из одбране, средине и напада.

3 бода за Меребу као "представника" средине терена од које су данас кретали и напад и одбрана

2 бода Абу. Све је већ речено о њему и његовим квалитетима једино бих додао да ми је жао што је она његова лопта прошла тик поред стативе и што није завршила у мрежи иза леђа играча са бројем 88

1 бод Мојсов. Човек са највише "стила" у нашој данас скоро перфектној одбрани

Јако ми је жао што не могу да дам и неки бод и Меди, Тумби, Трајковићу, Павловићу, Вулету, Ђуровском, Лазетићу или Брки. Имам осећај да сам неправедан према њима и да не ценим њихов труд, учинак и допринос у данашњој победи изнад свега целог тима.
Свима њима једно највеће ХВАЛА!
Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1483
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Post by Uvek sa tobom »

3 Mereba
2 Mojsov
1 Lazetic
steta sto se ovo kolo ne krece sa ocenom 10 pa nanize :D no propisi su propisi :wink:
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Milan
Posts: 4310
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Kao što posle utakmice sa Slobodom nisam hteo da glasam (niko nije zaslužio ni bod), tako i sada ne želim nikoga da oštetim. Od mene dobijaju svi po 3 boda! Hvala vam momci!!!
POŠTO OBRAZ ???!!!
prijatelj fudbala
Posts: 457
Joined: Thu Oct 15, 2009 10:28 am

Post by prijatelj fudbala »

Abu 3
Mereba 2
Mojsov 1
Somborac
Posts: 641
Joined: Sat Jul 29, 2006 3:35 pm
Location: Sombor

Post by Somborac »

1. Abu
2. Mereba
3. Mojsov
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4095
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Post by Rabba »

Abubakar Umaru - Ime, prezime, trica ko kuca, zar zaista moram da pisem zasto ?

Tumbasevic - 2 Vrlo je cudno sto ovaj momak ne igra uvek u startnoj. Unakazio je nesrecne crne, pritom pretrpeo batina ko niko, i jedini razlog sto nije dobio trojku od mene je vanzemaljska partija naseg Kamerunca.

Mojsov - 1 Ako su dvojica gornjih bili bolji od ostalih za nijansu ili dve, ostali su bili prilicno jednaki i sjajni. Mozda, ali samo mozda minimalno slabija Vuletova partija, uz naravno neizostavnog Lazetica, koji bolje da je sedeo u lozi sa pizonom nego sto je igrao. Mojsov je moj izbor za poen, cisto iz razloga sto je sve u liniji funkcionisalo perfektno. Trajko ili Daniel...Za promil Daniel.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
max
Posts: 608
Joined: Tue Mar 22, 2005 12:03 am

Post by max »

3 boda Abubakar
2 boda Mojsov
1 bod Lazetic
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

1.Abubakar-zalaganje, trčanje i skok na najvišem nivou
2.Mojsov-stub odbrane koji napadači partizana nisu uspeli da sruše
3.Vulićević-defanzivne zadatke odradio bez veće greške, konačno se ubacivao i u napad
Napred Voso!
User avatar
AntonioKasano
Posts: 498
Joined: Sun Feb 21, 2010 5:28 pm

Post by AntonioKasano »

Стварно су нам дали тежак посао, сви који су играли заслужују три бода. Али ајде да пробам. 3 бода за Мојсова, опет нисмо примили гол, спасао са гол црте ону лопту изузетно пожртвовано, пар пута и кренуо да изнесе лопту стварно свака част. 2 бода за Оумаруа, ако је Клео добио наш пасош не видим ниједан разлог да га не добије и овај момак. Сваки ваздушни дуел је био његов, одлично је чувао лопту све за десетку. 1 бод за Меребашвилија, и због гола и због гомиле дриблинга, којим је излуђивао туђмановце, неправедан црвени картон, али навикли смо већ. Издвојио бих и Тумбасевића и јако ми је жао што нисам могао да и њему дам бод.
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

1. Abubakar
2. Mojsov
3. Mereba
User avatar
Buca
Posts: 753
Joined: Wed Sep 20, 2006 7:50 pm

Post by Buca »

Tumbasevic 3 boda
Medojevic 2 boda
Merebasvili 1 bod
Željko Brkić jedan je od nas!!!
vojvodina jedna jedina
Posts: 1260
Joined: Fri Jan 01, 2010 11:56 pm

Post by vojvodina jedna jedina »

Kod mene redosled je sledeci:

1.Trajkovic
2.Mojsov
3.Abubabakar
User avatar
njaks
Posts: 366
Joined: Tue Jan 12, 2010 12:37 am
Location: Detelinara

Post by njaks »

3 - Merebasvili
2 - Mojsov
1 - Brkic
User avatar
Djisa
Posts: 1247
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Post by Djisa »

3 boda - Tumbasevic, ubedljivo najbolji, koliko je taj momak duela dobio, lopti presekao, to je za neverovati. Kad budete gledali snimak obratitite paznju. Sve pohvale, mora imati mesto u startnoj postavi

2 boda - Mojsov, siguran, odlicno tehnicki obucen, zaista skolovan fudbaler, od njega ocekujem da bude prodat vrlo brzo jer zaista odskace od ostalih (zadrzace se max godinu dana kod nas, ali me ne bi iznenadilo da ga prodamo vec ove zime)

1 bod - Merebashvili - ja jednostavno volim ovog igraca i nadam se da ce prestati da komplikuje, i da ce igrati za tim, a onda mislim da je najbolji igrac sredine u nasoj ligi.
Kup je nas!
User avatar
Avangarda
Posts: 337
Joined: Tue Feb 13, 2007 1:57 am
Location: Sremska Mitrovica

Post by Avangarda »

Milan wrote:Kao što posle utakmice sa Slobodom nisam hteo da glasam (niko nije zaslužio ni bod), tako i sada ne želim nikoga da oštetim. Od mene dobijaju svi po 3 boda! Hvala vam momci!!!
:!: :!: :!:
Љyбaв пpeмa тeби нac je cпojилa, a мpжњa пpeмa њимa ojaчaлa!
Locked