Pitajte Đumija

Pitajte igrače i trenere FK Vojvodina
Locked
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post by Djumi »

Sto se tice kasnjenja na rucak pred utakmicu sa Ferencom desilo se ali ne zbog mene nego zbog vozaca koji nas je odveo u sasvim drugi deo grada.Ovom prilokom bi se jos jednom zahvalio nasem navijacu Bolesnikov Minji koji nam je pritekao u pomoc i da njega nije bilo verovatno bi zakasnili na utakmicu a ne samo na rucak.Sto se tice Vaskovica i Martinovica obojica su dobri igraci.Kizito je igrac Vojvodine a ne Vice Petrovica.Vica ima samo procenat ukoliko bude isao u inostranstvo.
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post by Djumi »

Pitas me dali me je sramota sto smo izgubili od Futoga i odgovaram ti da jeste i to mnogo :!:
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post by Djumi »

Despotovicu cu pokusati da promenim mesto kako bi povecao fond igraca.Ali ti me pitas tako za njega kao da sam ga ja doveo u Vojvodinu.
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post by Djumi »

I na kraju reci cu ti sastav od prosle polusezone koji je najcesce pocinjao utakmice.
Todic,Mandic,Kizito,Stepanov,Pekaric,Dundjerski,Kacar,Pavlovic,Franciskovic,Belic,Vukelja.
Na utakmici protiv Futoga igrala su samo tri igraca iz te postave.E pa dragi moj PRIJATELJU ovo sto je igralo protiv Futoga tek treba da bude Vojvodina.
Ali ja te razumem jer nikada mi neces oprostiti neke stvari za koje znamo samo ja i ti ali sta da se radi takav je zivot.

p.s.Pare mi se duguju i nije mi uopste lako da zivim ali moja ljubav prema Vosi je mnogo veca.A sto se tice tima iako je najmladji u EVROPI(citaj u Evropi),napravicemo opet nesto sto ce vredeti kao Pavlovic,Kacar.
E sad ja tebe da pitam kako je golman Jovic otisao iz Vojvodine :?:
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
PRIJATELJ
Posts: 286
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:08 am
Location: svugde

PRIJATELJ

Post by PRIJATELJ »

Treneru,ne daj boze da ti sto su igrali protiv Futoga budu Vojvodina,crno nam se pise.Ali bez obzira ovu utakmucu bi morali dobiti i omladinci.Nekad su nam takve ekipe sluzile za raspucavanje igraca a sada nam tovare bruku i sramotu na vrat.Sto se tice mladosti sta nam to vredi.Pa partizani su imali najmladju vojsku na svetu na sremskom frontu pa ih je Tito poslao na klanicu bezrazlozno.Sa ovom igrom i rezultatima zgadices im fudbal za ceo zivot.Despotovica nisi ti doveo ali si ga najavio kao ubojitog spica a on ni go nije dao.A evo da ti nesto kazem:Milutinovica si najavio kao najboljeg na testu i cak si na Veterniku rekao da je igrac za Mancester a decka su otkidali grcevi na utakmici u Pesti i nije se video na ove tri utakmice.Sto se tice navijaca,ja prema njima nemam ni trun ljutnje.Svako ima pravo da se druzi privatno s kim hoce.Sto se tice Jovica,opet si u zabludi da sam Rabren.Moraces njega da pitas kako je istekla obaveza Jovica prema Vojvodini.U ovom gradu ima ljudi koji bi pomogli klubu ali mislim da do god je tu Cvetko niko nece ni prici blizu kluba.Sto ne ispricas kako je VELIKI direktor Cvetko doveo Novakovica na potpis a covek mu ladno rekao da ne vidi sebe u ovoj Vojvodini.A i novinari su bili pozvani na potpisivanje.Treneru ovaj brod tone a ti ga ne mozes spasiti.Ne bi voleo da ti budes kapetan koji zadnji napusta brod koji tone,voleo bi da ga ranije napustis i pustis nekog drugog da ga spasava.Ocigledno da one tvoje slicice meni upucene(kad sudija dodaje loptu)nisu delotvorne.Znas onu Borinu:teoretski lepo zvuci ali malkice je drugcije u praksi.Lepo te je slusati ali nije lepo gledati tvoje zamisli na terenu.Ajd uzdravlje.



DJUMI NE DAJ BOZE TRENER NI SLEDECU UTAKMICU
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Re: PRIJATELJ

Post by Djumi »

PRIJATELJ wrote:Nekad su nam takve ekipe sluzile za raspucavanje igraca a sada nam tovare bruku i sramotu na vrat.Sto se tice mladosti sta nam to vredi.Despotovica nisi ti doveo ali si ga najavio kao ubojitog spica a on ni go nije dao.A evo da ti nesto kazem:Milutinovica si najavio kao najboljeg na testu i cak si na Veterniku rekao da je igrac za Mancester a decka su otkidali grcevi na utakmici u Pesti i nije se video na ove tri utakmice.
Veca je bruka sto ovaj grad nece da pomogne instituciji :!: Ta prica da nece da pomognu zbog Cvetka je smesna i ubedjen sam netacna.Isto bi bilo i da je bilo ko drugi na tom mestu.(ni tada nebi pomagali).Stvarno pricas gluposti oko Milutinovica i bolje cuti a rekao sam da ima potrosnju kiseonika za Mancester.
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
PRIJATELJ
Posts: 286
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:08 am
Location: svugde

PRIJATELJ

Post by PRIJATELJ »

Mozda je tu problem.Mozda on potrosi sav kiseonik okolo pa ga ovi ostali nemaju pa deluju kao da disu na skrge.Kume jel moze po sto marke da ce Milutinovicu krajnji domet biti Vojvodina i to zahvaljujuci tebi sto ga guras.Ajd uzdravlje.




DJUMI NE DAJ BOZE TRENER NI SLEDECU UTAKMICU
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Re: PRIJATELJ

Post by Djumi »

PRIJATELJ wrote:Sto se tice Jovica,opet si u zabludi da sam Rabren.Moraces njega da pitas kako je istekla obaveza Jovica prema Vojvodini.U ovom gradu ima ljudi koji bi pomogli klubu ali mislim da do god je tu Cvetko niko nece ni prici blizu kluba.Sto ne ispricas kako je VELIKI direktor Cvetko doveo Novakovica na potpis a covek mu ladno rekao da ne vidi sebe u ovoj Vojvodini.
Znam ja dobro ko si ti i mogu ti reci da si mi mnogo smesan kad pricas samnom jer se vrlo nevesto pretvaras.Evo da di kazem da moras uzeti mobilni telefon(ha,ha,ha).Zamisli sutra kad budemo pricali kako ce ti biti :!: :?:
Novakovic nam nije bio potreban jer nam ostaje Todic :!:
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Re: PRIJATELJ

Post by Djumi »

PRIJATELJ wrote:Mozda je tu problem.Mozda on potrosi sav kiseonik okolo pa ga ovi ostali nemaju pa deluju kao da disu na skrge.Kume jel moze po sto marke da ce Milutinovicu krajnji domet biti Vojvodina i to zahvaljujuci tebi sto ga guras.Ajd uzdravlje.
Od kada sam ja u Vojvodini otisli su Kostic,Cvetkovic,Grumic,Popovic,Govedarica,Canovic,Cilinsek,Franciskovic,Belic,Dragutinovic,Bihorac,Jovic,Rajic a dosli su Kizito,Milutinovic,Djuric,Ristic.E sad vidi kako se u Vosi radi kad rezultati nisu losiji u odnosu na prethodne sezone a nikada nije bilo vise igraca iz OMLADINSKOG pogona.Imamo 10 igraca od 17-18 godina.kad to krene da igra skidaces ti opet Lalinski sesir :!:
p.s.Ti si meni zaista simpatican mali zloca ali nemoj me zvati kume a i da te obavestim da marke vise ne vaze :!:
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post by Djumi »

Od kada sam se registrovao na Forumu ovo je moj 400-i post i za 200-tog registrovanog Forumasa spremicu trenerku Vojvodine :!:
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
PRIJATELJ
Posts: 286
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:08 am
Location: svugde

PRIJATELJ

Post by PRIJATELJ »

Treneru,ne zovem te kume,nego je to uzrecica iz filma Lepa sela lepo gore a tad su vazile marke.No nije vazno mozemo se kladiti u sta hoces.Ti samo trebas da kazes vreme koje je potrebno Milutinovicu da eksplodira.Godina,dve,tri...Sto se tice igraca koji su otisli,neke si ti oterao da bi napravio mesta svojim ,,pojacanjima",neke jer su ti smetali.Ruku na srce neki nisu ni vredeli bog zna sta.Pola od ovih koje si nabrojao su ti igrali s proleca pa si napravio ,,veliki"rezultat.Sto se tice tvojih 400 postova i vremena provedenog na sajtu mnogo bi bilo korisnije da si to vreme radio na poboljsanju bilo cega u nasoj igri i ucinio nas srecnijim(rezultatski).No nadam se da ces uskoro imati mnogo vise vremena za druzenje na sajtu.Ajd uzdravlje.



DJUMI,NE DAJ BOZE TRENER NI SLEDECU UTAKMICU
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Jedna mala ispravka, Despotovica je hvalila nekolicina sa foruma(medju kojima i ja) poneseni njegovim dobrim igrama u pripremnom periodu kad je dosao kod nas i igrama u Macvi a ne Djumi.
Poraz naseg neuigranog drugog tima od Futoga koji je tek poceo pripreme jeste veliko upozorenje za ceo klub da se mora pojacati igracki kadar. Ovakvi porazi i nisu veliko iznenadjenje pogotovo kad se tim nalazi u ovoj fazi priprema. Posto se kopka istorija da kazem na primer da je tim Vojvodine koji je uzeo titulu 66 i igrao 1/4 finala kupa sampiona je izgubio od Petrovaradina i to na nasem stadionu.
p.s. Djumi cetstitam ti na 400 postu i zelim ti da ih napises bar 4000 kao trener Vojvodine! :wink:
solid
Posts: 12
Joined: Fri Jul 08, 2005 9:00 pm

Post by solid »

prijatelju bez ljutnje, ali ti donosis toliko negativne enegrgije da je to katastrofa....
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Re: PRIJATELJ

Post by Djumi »

PRIJATELJ wrote:No nadam se da ces uskoro imati mnogo vise vremena za druzenje na sajtu.Ajd uzdravlje.
Procitaj ovo ispod i sve u zivotu ce ti biti jasno :!: Ako ti nije jasno da ti odlazis onda ti ja nemogu nista :!:
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post by Djumi »

Da zaboravih za Milutinovica su se vec raspitivali neki Nemacki klubovi a odigrao je samo 6 utakmica za Vosu :!:
Zamisli Pavlovic,Kacar,Djurovic na evropskom prvenstvu sa starijom generacijom.Pitanje za tebe kada su to postali :?:
Ovo cemo raditi sutra.Image
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Locked