Marketing kluba

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Post by Mare »

Ovo je stvarno debilana, pa da li oni hoće da prodaju što manje tih karata? Ako je to cilj, onda ok! Svake godine moram da molim nekog da mi kupi kartu ili moram da smišljam kako da se izvučem sa posla da bi došao do sezonske. Što kaže Milan nismo u stanju ni iz sopstvenih grešaka nešto da naučimo, a kamo li tuđih!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Није ми јасно зашто уопште продају те карте? Сигурно је да клуб много више кошта износ израда и продају карата него што може да заради од продаје истих. Све је то као привид неке нормалне ситуације. Клубу је стало до навијача, желе да продају што више карата, ... итд. Чисто замазивање очију или боље речено интелектуално и емотивно силовање сваког од нас.
prijatelj fudbala
Posts: 457
Joined: Thu Oct 15, 2009 10:28 am

Post by prijatelj fudbala »

Od 9 do 14??? Pa dobro nije do 12 do podne...
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 4102
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Post by Red Marquis »

Kad god se upitam, dokle ću više da odugovlačim prelaz sa severne na zapadnu tribinu, pobrine se uprava da tu moju dilemu odgodi na još jednu godinu...
Io odio Belgrado
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Post by the Gari »

Red Marquis wrote:Kad god se upitam, dokle ću više da odugovlačim prelaz sa severne na zapadnu tribinu, pobrine se uprava da tu moju dilemu odgodi na još jednu godinu...
Ja sam taj "transfer" obavio prošle sezone kada sam iznenada dobio slobodan dan. Ove godine, pojma nemam šta ću... :oops:

Mada, kad malo bolje razmislim, potpuno je logično da "gospoda" iz "naše" uprave postavljaju ovakvo radno vreme. I tako niko od njih nije išao u školu (ili na ne daj bože fakultet), niti je imao čestito radno mesto, da bi imao bilo kakav osećaj za vreme i obaveze.
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Post by Marcello »

Jesu šabani, neozbiljni, neprofesionalni do maksimuma...ali, uvek igraju na kartu našeg mazohizma...

Evo, ja sam već angažovao kevu, da ode do Veternika, pošto, zbog posla, nema teoretske šanse, da se lično pojavim tamo...Mislim, jadna žena, ali, majka je to... :roll:

Btw. nije mi jasno zašto ovaj topik još postoji...Ili menjajte ime ili zaključavajte. Ovo je, kao da otvorimo temu, u kojoj bismo raspravljali o "perpetuum mobile", tj. o bilo kojoj drugoj, nepostojećoj, stvari...
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
User avatar
toftir
Posts: 173
Joined: Sun Jun 27, 2010 6:49 pm
Location: Pored Dunava

Post by toftir »

Grof Žekula wrote:Počinje prodaja sezonskih karata za sezonu 2010/2011, čija se cena nije menjala u odnosu na prošlu:

ZAPAD – 2000 dinara
ZAPAD (penzioneri) – 1000 dinara
ZAPAD (porodična – odrasla osoba + dete) – 2500 dinara
ISTOK – 1000 dinara
Cena članarine je 300 dinara.


Kupovinom sezonske karte, navijači FK Vojvodine stiču pravo da posmatraju sve prvenstvene, kup i prijateljske utakmice na "Karađorđu". Vlasnici karata za istočnu tribinu, utakmice protiv C.zvezde i Partizana moći će da posmatraju sa Zapada.

Prodaja će se vršiti u SC "Vujadin Boškov" u Veterniku, svakim radnim danom od 9-14 časova.
Ovo je sramota! Da li treba licno da odem i da kupim kartu za njih? Teraj bagru, pa makar bio prazan stadion!
" Only don't tell me that you're innocent. Because it insults my intelligence and it makes me very angry."
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 9036
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

I onda se neki posle bune kada se poredi situacija u klubu sa cirkusom. Nego sta neg' cirkus!
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

the Gari wrote:
Red Marquis wrote:Kad god se upitam, dokle ću više da odugovlačim prelaz sa severne na zapadnu tribinu, pobrine se uprava da tu moju dilemu odgodi na još jednu godinu...
Ja sam taj "transfer" obavio prošle sezone kada sam iznenada dobio slobodan dan. Ove godine, pojma nemam šta ću... :oops:

Mada, kad malo bolje razmislim, potpuno je logično da "gospoda" iz "naše" uprave postavljaju ovakvo radno vreme. I tako niko od njih nije išao u školu (ili na ne daj bože fakultet), niti je imao čestito radno mesto, da bi imao bilo kakav osećaj za vreme i obaveze.
Da samo znaš koliko ima istine u ovom poslednjem. :wink:
User avatar
torrente
Posts: 521
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Post by torrente »

da ima bilo kakav oficijelni shop Fk Vojvodine bilo gde u Ns-u sve bi to bilo drugačije ovako....
...sto bi rekli kod mene u D.Sremu je.i konje!!!
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
User avatar
novosadjanin
Posts: 1357
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Post by novosadjanin »

Meni nije problem da odem u Veternik izmedju 9 i 14h i kupim kartu... Ali ako treba, solidarisacu se sa onima koji stvarno tada ne mogu da izadju sa posla ili slicno... Znaci, dogovorimo se nas npr. 50 sa foruma i kazemo da necemo uzimati godisnje karte sve dok klub ne promeni radno vreme za izdavanje karata na 9-19h. Posaljemo spisak sa nikovima sa foruma ili imenima i prezimenima u klub i cekamo odgovor. Da li je tako nesto izvodljivo?
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
DUB
Posts: 775
Joined: Thu Feb 03, 2005 7:49 pm
Location: Kafana

Post by DUB »

novosadjanin wrote:Meni nije problem da odem u Veternik izmedju 9 i 14h i kupim kartu... Ali ako treba, solidarisacu se sa onima koji stvarno tada ne mogu da izadju sa posla ili slicno... Znaci, dogovorimo se nas npr. 50 sa foruma i kazemo da necemo uzimati godisnje karte sve dok klub ne promeni radno vreme za izdavanje karata na 9-19h. Posaljemo spisak sa nikovima sa foruma ili imenima i prezimenima u klub i cekamo odgovor. Da li je tako nesto izvodljivo?
Uf, već im se tresu gaće... Otrčao brka lično da otvori blagajne stadiona čim prije
Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 4102
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Post by Red Marquis »

novosadjanin wrote:Meni nije problem da odem u Veternik izmedju 9 i 14h i kupim kartu... Ali ako treba, solidarisacu se sa onima koji stvarno tada ne mogu da izadju sa posla ili slicno... Znaci, dogovorimo se nas npr. 50 sa foruma i kazemo da necemo uzimati godisnje karte sve dok klub ne promeni radno vreme za izdavanje karata na 9-19h. Posaljemo spisak sa nikovima sa foruma ili imenima i prezimenima u klub i cekamo odgovor. Da li je tako nesto izvodljivo?
A ja sam za revolucionarnu promenu. Da omoguce kupovinu na mestu na kom cu tu kartu i da koristim. Ili to ne moze dok ne dobijemo reflektore i pokriven stadion? :twisted:
Io odio Belgrado
User avatar
novosadjanin
Posts: 1357
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Post by novosadjanin »

Moze i tako. Da nas zahtev bude: da se u nedelji pred pocetak prvenstva, od ponedeljka do petka karte prodaju na blagajni stadiona od 9 do 19h i takodje na dan utakmice sa Jagodinom od 9h do pocetka utakmice.
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Post by shecky »

Ne znam za vas ali mene je stvarno ponekad blam sto navijam za Vojvodinu...
Pa zar je moguce da eto gledamo partizan sad na TV zvezdu iz Slovenije pa Spartask u NS.. a od naseg velikog kluba ,najbogatijeg u ligi nemamo cak ni pisljivu sliku sa neke pripremne utakmice a da ne kazemo neki izvestaj ili snimak nekog meca...!!!!
Zaista bruka i za klub i za grad! Zar je moguce da u NS nema bar JEDNA TV stanica koja je na nasoj starni pa da gledamo neke izvestaje?
Jel moguce da klub ne moze da napravi internet TV samo za navijace clanove da se sta znam..placa mesecno ili po utakmici neka lova pa da mozemo gledati Vosu i kad je na strani ili negde na pripremama uzivo ,zar je to TOLIKO komplikovano?
Stvarno smo smesni..msm ako mi sebe ne smatramo velikim..drugi nas nece sigurno.
Post Reply