Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
etxeberria
Posts: 352
Joined: Wed Dec 17, 2008 8:32 pm
Location: tamo gde sam rodjen i odrast`o

Post by etxeberria »

http://www.sportske.net/vest/domaci-fud ... 21401.html

Ispostavlja se da ako odu u Bursu mi cemo zaraditi 1,5 M vise.

Vezano za ovu pricu, oko toga kolika je stvarna vrednost transfera. Jasno mi je u kakvoj mi drzavi zivimo, ali ako se stvarno hoce, pa zar se ne moze proveriti kod stranih klubova, pa valjda oni posluju koliko toliko transparentno. Ne kazem da mi treba da proveravamo nego nadlezni organi, igraci iz nase lige su odlazili (doduse retko) i u velike evropske klubove. (vezano za celu onu aferu o fudbalskoj mafiji)
sam svoj najveci neprijatelj
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Post by shecky »

Ovo je stvarno smesno?...Mrdja?!? jes ti normalan ides u Trabzon koji pre nesto vremena nije imao para ni za svoje igrace....
Pa bolje da ode u Rusiju onda ako nista drugo vece su pare.
A cena od 1.5m.e. je smesna ,opet ispade da je Lekic bolji itd itd..
Najbolje da poklonimo njega i Brku i ko god ode ..msm kad smo mogli Aleksica .. sta fali?
Ja sam jos uvek besan zbog prodaje tj poklanjanja Danija ciganima iz Italije..
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Post by Passion »

Pa sta je sad ovo?Pristaju na 1,5M za Mrdju..ne velicam ja njega...ali ja sam ocekivao bar 2M....i sta vise...otici ce pre pocetka SPa tako da necemo dobijati nikakve pare...pa daj bre ovo je smesno...to mozemo samo mi...
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
User avatar
King
Posts: 298
Joined: Sun Jan 18, 2009 1:32 am

Post by King »

Lekiće i Petroviće prodaju za 9-10 miliona,a Mrdja koji je bio proglešen za najboljeg igrača lige se prodaje za 1.5m :roll:
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

King wrote:Lekiće i Petroviće prodaju za 9-10 miliona,a Mrdja koji je bio proglešen za najboljeg igrača lige se prodaje za 1.5m :roll:
Лекић и Петровић вреде заједно 9 милиона али 9 милиона динара :lol: !
Реално криза је свуда у свету и ако можемо добити живог кеша преко милион евра мислим да је цена супер.
vladans
Posts: 548
Joined: Tue Sep 18, 2007 2:55 pm
Location: novi sad

Post by vladans »

shecky wrote: Pa bolje da ode u Rusiju onda ako nista drugo vece su pare.
Ako je nesto sigurno,sigurno je da Mrdja vise u Rusiju nece ici,bar da igra fudbal,jedino mozda turisticki..
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Meni nikako, ali baš nikako ne idu u glavu rasprave oko toga da li će Mrđa u Bursu ili Trabzon.Pa da li iko pametan misli da će Vojvodina zaista imati nekakve realne koristi od dobijenog novca?Zna se u čiji to dzep ide, uostalom kao što je to ranije bio slučaj.
Ako naš vrli prešjednik već indirektno optužuje Gajića i Dubroju (a u stvari ne radi to već samo iznosi opravdanje za sebe) da su proneverili novac dok je on bio u zatvoru, zašto je sa njima onda i dalje kao nokat i meso i ne samo to, zašto oni i dalje dolaze u sportski centar kad god im se prohte?
Somborac
Posts: 641
Joined: Sat Jul 29, 2006 3:35 pm
Location: Sombor

Post by Somborac »

Kako Bata skida odgovornost sa sebe i svojih oko trensfera :lol:

Adams nije pokazao talenat zbog trenera :lol: Gde je tu Nestorovic, Djurisic, Vukajlovic, Mijatovic, Lazetic itd. :twisted:

Nista najavio je da ce ponovo biti onaj stari, da li je mislio na promasaje i licnu promociju i korist... Ili ce dovesti pravog stranog trenera i kvalitetna pojacanja, uskoro ce se videti
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Oliveirense nije uspeo da se plasira u prvu portugalsku ligu, tako da postoji realnija sansa da se dovede Cicero Semedo!
pedja67
Posts: 26
Joined: Thu Aug 13, 2009 12:45 pm

Post by pedja67 »

Predlazem kao pojacanje iz nase lige :

Milana Bojovica, 1987 godiste, napadac Jagodine, 12 golova ove sezone, kao zamenu za Mrdju...

Milana Rodica, '91 OFK Beograd, ili Ljubu Nenadica iz Metalca za levog beka.

Nikola Krcmarevic je odlican vezni igrac, igra za cukaricki, '91.
Somborac
Posts: 641
Joined: Sat Jul 29, 2006 3:35 pm
Location: Sombor

Post by Somborac »

pedja67 wrote:Predlazem kao pojacanje iz nase lige :

Milana Bojovica, 1987 godiste, napadac Jagodine, 12 golova ove sezone, kao zamenu za Mrdju...

Milana Rodica, '91 OFK Beograd, ili Ljubu Nenadica iz Metalca za levog beka.

Nikola Krcmarevic je odlican vezni igrac, igra za cukaricki, '91.
Ti to citas za koga je kao partizan zainteresovan :roll:
User avatar
novosadjanin
Posts: 1354
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Post by novosadjanin »

Zaradicemo jos 400.000€ po osnovu kamate:
http://www.sportske.net/vest/domaci-fud ... 21687.html
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

novosadjanin wrote:Zaradicemo jos 400.000€ po osnovu kamate:
http://www.sportske.net/vest/domaci-fud ... 21687.html
Da li si računao kamatu na dugovanje Vojvodine? :wink:
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Dejan wrote:Nezvanicno, partizani i OFK-a su vec poceli da se raspituju za Guido Gabriel Barreyru... Nadam se da necemo dozvoliti da nam najveci konkurenti ispred nosa, za relativno male pare "ukradu" pojacanje...

Sa sajta Fife;
Zastupa ga menadzer;
Draskovic Dragan, adresa; Dusana Danilovica 5, Novi Sad, sportiva@hotmail.com, Tél.:+381-21/401 320, Téléphone portable :+381-63/504 334, Fax:+381-21/498 407

Ako zelimo da dovedemo, po mnogima najboljeg igraca druge lige, Jovana Golica treba vec poceti sa pregovorima...Posto mu ugovor istice na kraju prvenstva
Guido je suspendovan zbog svadje sa trenerom... Odavno nisam video tako visokog igraca da ima takvu tehniku!

Augusto Alehi Qvintero Batioja igra u stvrno dobroj formi, a ima svega 19 godina...Inace mu je isti menadzer kao i Guidu.
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Image
Mohamed Oulhaj (183 cm) rodjen je 06.01.1988. u Al Hoceima, Maroko.
Predlog za ovog igraca dao je @vojvodina jedna jedina

Rec je o izuzetno zanimljivom igracu, koji je pravi univerzalac. Odlicno se sluzi sa obe noge u igri i moze da igra gotovo na svim defanzivnim pozicijama...Uglavnom igra centralnog beka i defanzivnog-veznog...Citavu karijeru proveo je u Raja Casablanca, gde je uspeo da nakupi vec preko 90 nastupa. Proglasen je za najboljeg centralnog beka u sezoni 2008/2009 u svojoj ligi...

Zastupa ga menadzerska agencija G.A.S. Management, Hbib Norden i Pröh Wolfgang[Postfach 450422, KÖLN D-50879 norden.hbib@gmail.com
Mobile:+49-01577/566 88 93, Fax:+49-0221/790 761 148]

http://www.youtube.com/watch?v=PBJgSXs-gmo

Pogledajte sada profil i igru ovog igraca;
http://www.transfermarkt.co.uk/en/joaqu ... 76597.html

http://www.youtube.com/watch?v=A8boX0FV ... re=related

On vredi preko 3 miliona evra, a mislim da bi igrac slicnih karakteristika mogao da se dovede iz Novog Sada :wink: Cak je i on bio clan Newell's Old Boys, ali pre toga i jedne Boke...
Post Reply