Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
vladans
Posts: 548
Joined: Tue Sep 18, 2007 2:55 pm
Location: novi sad

Post by vladans »

Grbo,sve to sto si ti napisao stoji ali...(da ne bih ponovo sve isto pisao)....
vladans wrote:Iskreno,meni stvarno nije jasno kako neko u ovom trenutku moze da prihvati da bude trener Vojvodine ili bilo koju drugu funkciju u klubu,osim ukoliko je totalno lud,totalno ne obavesten ili totalno dekintiran,a da je pritom posten i moralan covek?!

Za Milana Djuricica mozemo da mislimo da je ovakav ili onakav trener ali mu niko ne moze osporiti postenje,za Miodraga Pantelica takodje,ali kako je moguce da su njih dvojica prihvatili da rade sa takvim ljudima kakvi su trenutno u Vojvodini,plus sto je ovaj drugi i dalje tamo?!Zamislite da Vas pred vratima kluba cekaju onaj cirkusant u hokejaskom odelu i ono strasilo od korumpiranog sudije,plus da imate sve informacije o njihovoj svetloj proslosti i sadasnjosti,i da Vam nude "ugovor o radu"?!Zivotna dilema..

Sad svi peremo i trenere i Miodraga Pantelica od odgovornosti ali da li su bas oni skroz nevini?!Zasto su prihvatili da za takve ljude rade,zasto(ako je istina,da Panta nije imao veze sa dovodjenjem bilo kog igraca)Panta dozvoljava da bude marioneta kada njemu to ne treba tj.finansijski je obezbedjen?!Zasto?!
Zasto su jedan Stepanovic,Sosa Babic,Milan Djuricic i ostali prihvatili da budu deo jedne odvratne i nepostene price?!

Ajde da razumem,neke mlade i ne dokazane trenere ali ovo su sve ljudi u ozbiljnim godinama,ozbiljni ljudi..
ZASTO?!? Ako su mozda ucenjeni,to je vec posao za tuzioca..a ako nisu,jos jednom pitam ZASTO ljudi?!
smor
Posts: 63
Joined: Fri Jul 31, 2009 3:02 pm

Post by smor »

Za cim da zalim ?

Za osvojenim kupom, mozda za Evropom, pobedama nad Zvezdom, za napadackom igrom, za dobrim plasmanom na tabeli ? ( djumi NISTA od ovoga nije ostvario )...

Sta smo dobili, 20-30 postova, puno prazne price.....i 5.mesto , e to NIJE DOVOLJNO, a da podsetim, djumiju je ovo DRUGI mandat, rezultat je isti NEMA GA....

Samo malo se odmaknite od foruma, i videcete da je 90% ljudi zadovoljno sto je djumi otisao, zasto je odnos drugaciji na forumu....pa svi znamo zasto....

ps.Videcemo gde ce srpski murinjo da zavrsi, koji klub posle Vojvodine....mnogo toga ce biti jasnije...
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Post by Grba_NS »

vladans wrote:Grbo,sve to sto si ti napisao stoji ali...(da ne bih ponovo sve isto pisao)....
vladans wrote:Iskreno,meni stvarno nije jasno kako neko u ovom trenutku moze da prihvati da bude trener Vojvodine ili bilo koju drugu funkciju u klubu,osim ukoliko je totalno lud,totalno ne obavesten ili totalno dekintiran,a da je pritom posten i moralan covek?!

Za Milana Djuricica mozemo da mislimo da je ovakav ili onakav trener ali mu niko ne moze osporiti postenje,za Miodraga Pantelica takodje,ali kako je moguce da su njih dvojica prihvatili da rade sa takvim ljudima kakvi su trenutno u Vojvodini,plus sto je ovaj drugi i dalje tamo?!Zamislite da Vas pred vratima kluba cekaju onaj cirkusant u hokejaskom odelu i ono strasilo od korumpiranog sudije,plus da imate sve informacije o njihovoj svetloj proslosti i sadasnjosti,i da Vam nude "ugovor o radu"?!Zivotna dilema..

Sad svi peremo i trenere i Miodraga Pantelica od odgovornosti ali da li su bas oni skroz nevini?!Zasto su prihvatili da za takve ljude rade,zasto(ako je istina,da Panta nije imao veze sa dovodjenjem bilo kog igraca)Panta dozvoljava da bude marioneta kada njemu to ne treba tj.finansijski je obezbedjen?!Zasto?!
Zasto su jedan Stepanovic,Sosa Babic,Milan Djuricic i ostali prihvatili da budu deo jedne odvratne i nepostene price?!

Ajde da razumem,neke mlade i ne dokazane trenere ali ovo su sve ljudi u ozbiljnim godinama,ozbiljni ljudi..
ZASTO?!? Ako su mozda ucenjeni,to je vec posao za tuzioca..a ako nisu,jos jednom pitam ZASTO ljudi?!
Ja bih to objasnio time da, kada dobijes poziv kluba koji volis ne mozes (ne zelis) racionalno da razmisljas! Tako je verovatno i Djumi najmanje razmisljao o Bati... Po meni je napravio gresku sto je prihvatio poziv (gresku koju ce samo on placati)... Da je odabrao neki drugi trenutak za dolazak sigurno bi ostao daleko duze i sigurno da bi u takvoj situaciji i Vojvodina imala vise koristi!
Last edited by Grba_NS on Tue May 25, 2010 9:00 pm, edited 1 time in total.
User avatar
kej
Posts: 618
Joined: Sat Aug 08, 2009 10:58 am

Post by kej »

Grbo, Pantelic je odgovoran za dovodjenje igraca, Djumi je odgovoran za rezultate, tako cu misliti sve dok neko od njih dvojice ne kaze suprotno. Ovo sto govoris za strah apsolutno ne prihvatam. Obaveza svake legende kluba jeste da odbrani Vojvodinu, inace za mene nije legenda! Godinama cekam da neko iz samog kluba kaze nesto protiv njega(a sto se tice vodjenja kluba), onda bi mozda krenula i medijska hajka( pa makar dolazila i iz Beograda), pa bi ga mozda i navijaci bojkotovali kao onda grobari Bjekovica. Ali nista, nikad nista.
Iskreno, verujem da bi Djumi otisao istog momenta da je neko pokusao da mu se mesa u posao, ali mozda sam ja stvarno naivni trgovac.
Za forsiranje mladih igraca si apsolutno u pravu.
Losi rezultati su porazi od Spartaka (sramna igra) i Rada kod kuce, poraz od Smedereva sa igracem vise( bez sanse za gol!!). Mogli smo u Evropu vrlo lako i preko prvenstva. Za finale kupa mu zameram sto je stvorio atmosferu kao da sigurno pobedjujemo, samo treba da istrcimo na teren, umesto da smo u finale usli kao potpuni autsajderi koji nemaju sta da izgube. Losa motivacija.
Za Partizan mu svaka cast, to je jedina prava radost navijaca Vojvodine ove sezone. Sve u svemu, po meni, nedovoljno da ostane na klupi.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8932
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Rabba wrote:Moram da priznam, glasao sam u anketi vezanoj za upravu, da im damo jos malo vremena, mada mislim da je to vreme sad isteklo.
Uze mi rec iz usta.
vladans
Posts: 548
Joined: Tue Sep 18, 2007 2:55 pm
Location: novi sad

Post by vladans »

Grba_NS wrote: Ja bih to objasnio time da, kada dobijes poziv kluba koji volis ne mozes (ne zelis) racionalno da razmisljas! Tako je verovatno i Djumi najmanje razmisljao o Bati... Po meni je napravio gresku sto je prihvatio poziv (gresku koju ce samo on placati)... Da je odabrao neki drugi trenutak za dolazak sigurno bi ostao daleko duze i sigurno da bi u takvoj situaciji i Vojvodina imala vise koristi!
Ok,ajde da kazemo da je Milan Djuricic pao na pitanju emocija prema Vojvodini i potpisao pakt sa djavolom...Ajde da kazemo da je Stepi izlapeo i pojma nije imao gde dolazi i kod koga dolazi ali sta cemo sa Pantelicem,sa Sosom koji nisu ni izlapeli,ni pali sa kruske,uostalom sa buducim i buducim trenerima?!Da li je Panta toliko zaljubljen u Vojvodinu?!Tesko.. Da li je Sosa toliko zaljubljen u Vojvodinu?!Jos teze.. Da li ce buduci trener Vojvodine biti takodje slep kraj ociju zbog te zaljubljenosti?!
Uostalom,da li bi ti,koji sigurno tu Vojvodinu vise volis i od Milana Djuricica i od svih gore pomenutih pristao da radis za "onu" dvojicu?!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8932
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

'Ajde da se slozim da je sportski direktor (Panta) najodgovorniji za dovodjenje igraca pa samim tim i za sva promasena "pojacanja" i rupe na odredjenim pozicijama, i da je trener (Djumi, i jos trojica ove sezone) najodgovorniji za nedostatke rezultata pa cak i kad nasledi ekipu u totalnom rasulu par kola pred kraj prvenstva.

U redu, neka vam bude da su svi ljudi koji su ove sezone obavljali funkcije sportskog direktora i trenera obicne neznalice i nesposobnjakovici.

Ali, KO je onda odgovoran sto su ti nesposobnjakovici uopste i dosli u priliku da zasednu na te dve najvaznije funkcije u klubu? Ko je Pantu stavio da bude tehnicki direktor ako Panta nije dorastao tom poslu? Ko je doveo Stepija, Sosu, Djumija kada nisu imali rezultate, sto, jel'da, znaci da ne valjaju? Ni oni a ni ostalih 1o-tak trenera sto prodefilovase kroz klub otkad je na njegovom celu covek sa istancanim osecajem za modu.

Da li je svim tim trenerima i sportskim direktorima uopste i bilo dozvoljeno da se bave svojim poslom ili je sve konce vukao neko drugi - isti ONAJ ko ih je i postavio da se na njih svali sva krivica za rezultatske neuspehe?

Podseca me ova prica na lutkarsko pozoriste, gde kada predstava ne uspe svi se ljute na drvene lutke, kao da su one bile bolje/kvalitetnije sve bi bilo u redu, a niko ni ne posumnja u lutkara koji im povlaci konce da bi greh mogao biti do njega.

Ljudi, nama u ovoj situaciji u kakvoj je klub NE TREBAJU tehnicki direktor i trener, tj. potpuno je svejedno kako se zove i preziva osoba koja kao obavlja te funkcije. Potpuno isto bi bilo i da nema nikoga na tim funkcijama, ama bas nista se ne bi promenilo.

Jer, bez obzira kako su se zvale osobe koje su formalno obavljale te funkcije svih ovih godina - mi trenera i sportskog direktora uopste menjali nismo!

Mozda je vreme da ga smenimo?
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

trelos gia fcv wrote:
kej wrote:Naravno da je glupo menjati toliko trenera, ali je najbolje vreme za smenjivanje trenera kraj sezone. Cela sezona jednom treneru i kraj.
Lalo, nije mi jasno to za trgovca, jel to neka interna forumaska posalica?
To se Lala sa istoka "podsprdiva" sa raznim forumašima i tako veliča svoj lik i delo ovde na forumu. Nešto kao Miloš Bojanić na farmi :lol:
I ti imaš obraza da pričaš o nečemu, a izražavaš se na krajnje uličarski način!?Sram da te bude.U stvari, možemo i videti preko kojih sredstava javnog informisanja se obrazuješ.
Piši ti šta god hoćeš i budi prost maksimalno pošto je tobože ugrožena sloboda mišljenja na forumu, ali ne znam da li iko može da se više osvrće na tvoje stavove.

Ovo što se dešava na forumu se oteglo kontroli, razočaran sam i administracijom, brani se neki Pikado koji je ovde došao isključivo da provocira (a prost je i nepismen do krajnjih granica) , a mene lično gnjavi preko privatnih poruka na koje mu ne odgovaram, osuđuje se velika većina forumaša što se pazi usudila da komentariše takve gluposti, a pomenuti Trelos gia i još neki na krajnje vulgaran način vređaju i Djumija i ostale forumaše i pojedine igrače, iznoseći pritom neistine.Zar mislite da je zaista nemoguće poslati ovde na forum nekoga po zadatku?Videćete kako će pojedinci sami da se povlače sa foruma čim Bata bude učvrstio svoj položaj.
Meni je ovoga već dosta (a verujem i drugima), zaista ne vidim više nikakvog smisla u funkcionisanju ovog foruma na ovaj način (sajt je još koliko-toliko svetla tačka) i možda je najbolje da Pikado, Trelos gia i ostala ekipa pređu u FKV tim i neka izveštavaju, daju pare iz svog dzepa, uređuju kako oni nađu za shodno.........
Ja ću dobro razmisliti šta ću i kako dalje raditi.Imam i svoj privatan život i ništa nije vredno ovolikog gubljenja živaca.
Last edited by ice on Wed May 19, 2010 4:41 pm, edited 2 times in total.
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

Ljudi ajde malo da se spusti ta lopta.Evo otisao sam i sada kriviti bilo koga nije uopste na mestu.Mora Vam biti svima jasno da u fudbalu rad i rezultati ne idu obavazno zajedno. Mora nam biti jasno da se ipak radi o igri, u kojoj postoji radni deo koji može osigurati trener. Ali još uvek sve ostaje samo igra, koju po prirodi stvari nije moguće programirati.Naravno da bi se napravio rezultat nije dovoljno imati samo dobar tim .Istina zbog cega sam otisao je danas rekao Predsednik Vojvodine a to je 5 mesto i losa igra protiv Zvezde u Finalu Kupa.
Za mlade igrace mi ne osporava jedan deo ali istovremeno podseca da su oni vec bili tu i da je sa njima neko vec potpisao profesionalni ugovor.Sto je u sustini tacno ali je i tacno da ni jednom nisu bili u protokolu do moga dolaska i da su svi debitovali kod mene.I ne samo debitovali.
U Vojvodini treba docekati novog trenera sa rasirenim rukama i uz gvozdenu disciplinu pokusati napraviti Evropu bar 3 mesto ili ponoviti ulazak u finale Kupa.
Sve ostalo je nebitno.
Djumi je ovakav,Djumi je onakav muka mi je od svega.Netreba niko da me hvali a onaj ko hoce da kritikuje neka kritikuje.
Evo vec iduce nedelje u jednoj Beogradskoj i Novosadskoj televiziji cemo biti gosti Stepi,Sosa i Ja pa koga interesuje neka gleda.
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
igoork
Posts: 781
Joined: Tue Jul 21, 2009 11:09 pm
Location: Na brdovitom Balkanu

Post by igoork »

Djumi wrote:Ljudi ajde malo da se spusti ta lopta.Evo otisao sam i sada kriviti bilo koga nije uopste na mestu.Mora Vam biti svima jasno da u fudbalu rad i rezultati ne idu obavazno zajedno. Mora nam biti jasno da se ipak radi o igri, u kojoj postoji radni deo koji može osigurati trener. Ali još uvek sve ostaje samo igra, koju po prirodi stvari nije moguće programirati.Naravno da bi se napravio rezultat nije dovoljno imati samo dobar tim .Istina zbog cega sam otisao je danas rekao Predsednik Vojvodine a to je 5 mesto i losa igra protiv Zvezde u Finalu Kupa.
Za mlade igrace mi ne osporava jedan deo ali istovremeno podseca da su oni vec bili tu i da je sa njima neko vec potpisao profesionalni ugovor.Sto je u sustini tacno ali je i tacno da ni jednom nisu bili u protokolu do moga dolaska i da su svi debitovali kod mene.I ne samo debitovali.
U Vojvodini treba docekati novog trenera sa rasirenim rukama i uz gvozdenu disciplinu pokusati napraviti Evropu bar 3 mesto ili ponoviti ulazak u finale Kupa.
Sve ostalo je nebitno.
Djumi je ovakav,Djumi je onakav muka mi je od svega.Netreba niko da me hvali a onaj ko hoce da kritikuje neka kritikuje.
Evo vec iduce nedelje u jednoj Beogradskoj i Novosadskoj televiziji cemo biti gosti Stepi,Sosa i Ja pa koga interesuje neka gleda.
O kojim televizijama se radi,vrlo rado cu gledati...
prijatelj fudbala
Posts: 457
Joined: Thu Oct 15, 2009 10:28 am

Post by prijatelj fudbala »

Ko je danas vodio ekipu?
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

Vaša diskusija (prepucavanje) nema veze sa temom i zato sam poruke lične prirode obrisao! Dalju diskusiju (prepucavanje) nastavite preko PM, nemojte gušiti temu! Hvala na razumevanju! Idemo dalje... :wink:
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
User avatar
novosadjanin
Posts: 1354
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Post by novosadjanin »

Dnevnik:

"Према добро обавештеним изворима за место шефа стручног штаба тренутно најозбиљније фигурирају двојица. На листи жеља Војводине су Радован Ћурчић (39) из Јавора и Амар Осим (43) из сарајевског Жељезничара."
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
Lala sa zapada
Posts: 688
Joined: Sat Jan 30, 2010 7:52 pm

Post by Lala sa zapada »

novosadjanin wrote:Dnevnik:

"Према добро обавештеним изворима за место шефа стручног штаба тренутно најозбиљније фигурирају двојица. На листи жеља Војводине су Радован Ћурчић (39) из Јавора и Амар Осим (43) из сарајевског Жељезничара."
Da li je Amar sin cuvenog Osima?
Samo je jedan Ronaldo i on igra za Corinthians
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8932
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Lala sa zapada wrote:
novosadjanin wrote:Dnevnik:

"Према добро обавештеним изворима за место шефа стручног штаба тренутно најозбиљније фигурирају двојица. На листи жеља Војводине су Радован Ћурчић (39) из Јавора и Амар Осим (43) из сарајевског Жељезничара."
Da li je Amar sin cuvenog Osima?
Da.
Post Reply