Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
novosadjanin
Posts: 1354
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Post by novosadjanin »

Po meni je ovo bilo ocekivano. Djumi je morao osvojiti kup ili bar izboriti izlazak u Evropu preko prvenstva da bi imao sanse da ostane na klupi (za ovo drugo je bila dovoljna samo pobeda nad Spartakom). Nadam se da ce uprava dovesti Curcica i da ce mu dati sansu na duzi period.
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
ssnigd
Posts: 3454
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Post by ssnigd »

novosadjanin wrote:Po meni je ovo bilo ocekivano. Djumi je morao osvojiti kup ili bar izboriti izlazak u Evropu preko prvenstva da bi imao sanse da ostane na klupi (za ovo drugo je bila dovoljna samo pobeda nad Spartakom). Nadam se da ce uprava dovesti Curcica i da ce mu dati sansu na duzi period.
I onda posle Curcica, opet novi zeton i novi krug ringispila.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9978
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

...podneo ostavku... hm.... :roll:
Image
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Nije lud Ćurčić da dođe u ovo osinje gnezdo i sam je to naglasio.Zećanin nam sleduje.
Last edited by ice on Tue May 18, 2010 7:34 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Post by Marcello »

ice wrote:Nije lud Čurčić da dođe u ovo osinje gnezdo i sam je to naglasio.Zećanin nam sleduje.
Na žalost, mislim da je Ice potpuno u pravu.

Ko je lud da dolazi, da gubi vreme ovde!!! Đumija je prevarila njegova iskrena ljubav prema klubu, ali Ćurčić? Pa, čovek je ambiciozan, neće valjda da dozvoli da mu švercer farmerki sastavlja tim...To, čak, ni ja ne bih prihvatio, iako se u fudbalsku struku i ne kontam baš...

Bolje zdrav list javora, nego lala, koja nikad neće procvetati...
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
User avatar
Filip
Posts: 16
Joined: Mon Mar 15, 2010 5:24 am

Post by Filip »

Djumi nas trener - Uprava napolje
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9978
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Marcello wrote:
ice wrote:Nije lud Čurčić da dođe u ovo osinje gnezdo i sam je to naglasio.Zećanin nam sleduje.
Na žalost, mislim da je Ice potpuno u pravu.

Ko je lud da dolazi, da gubi vreme ovde!!! Đumija je prevarila njegova iskrena ljubav prema klubu, ali Ćurčić? Pa, čovek je ambiciozan, neće valjda da dozvoli da mu švercer farmerki sastavlja tim...To, čak, ni ja ne bih prihvatio, iako se u fudbalsku struku i ne kontam baš...

Bolje zdrav list javora, nego lala, koja nikad neće procvetati...
Curcic nisani Zvezdu ili Partizan (pre ove druge),i prelaskom u Vosu ne dobija ama bas nista.U Javoru je stekao "ime" kakvo nijedan trener Vose u zadnjih 20 godina nije uspeo,niti ce u narednih isto toliko uspeti.A sto rece i jedan kolega forumas,zasto bas Antara u Curcicu da prepozna "ono nesto"?!Mozda se covek i ne da zajebavati,mozda ima stav.... no nebitno.

Nego,jos koju rec da kazem sto se Djumija tice.Mislim da je Djumi napravio jednu veliku gresku,koja najmanje ima veze sa fudbalom,i da ga je ona kostala posla.Jednostavno,covek je za vreme feste (finale kupa) svesno ili ne,izbio u prvi plan (izjave pred mec),a zna se za koga se feste organizuju.Dakle,Djumi je u tom momentu bio "glavna rola",a priznacete,kad glumac ostane bez glavne role,ume to da zaboli itekako.
Image
limanfkv
Posts: 2872
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

Bravo Klovn,bravo.
User avatar
Milan
Posts: 4310
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

masta_ace wrote:говна смо


Bolje ni sam ne bih opisao! Sramite se guzice, kad obraza nemate!
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9978
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Projekcija sledeceg Vosinog trenera :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=KYyORcpVn9k
Image
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Voja wrote:Projekcija sledeceg Vosinog trenera :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=KYyORcpVn9k
Pa nemoj tako Vojo, vidiš da naš predsednik hoće da se malo oproba u trenerskim vodama, možda na kraju i napravi veoma uspešnu karijeru i na tom polju. :lol:
Ali ako ipak odustane od toga, sledeći trener će nam biti upravo ovakav. :lol:
vladans
Posts: 548
Joined: Tue Sep 18, 2007 2:55 pm
Location: novi sad

Post by vladans »

Iskreno,meni stvarno nije jasno kako neko u ovom trenutku moze da prihvati da bude trener Vojvodine ili bilo koju drugu funkciju u klubu,osim ukoliko je totalno lud,totalno ne obavesten ili totalno dekintiran,a da je pritom posten i moralan covek?!

Za Milana Djuricica mozemo da mislimo da je ovakav ili onakav trener ali mu niko ne moze osporiti postenje,za Miodraga Pantelica takodje,ali kako je moguce da su njih dvojica prihvatili da rade sa takvim ljudima kakvi su trenutno u Vojvodini,plus sto je ovaj drugi i dalje tamo?!Zamislite da Vas pred vratima kluba cekaju onaj cirkusant u hokejaskom odelu i ono strasilo od korumpiranog sudije,plus da imate sve informacije o njihovoj svetloj proslosti i sadasnjosti,i da Vam nude "ugovor o radu"?!Zivotna dilema..

Sad svi peremo i trenere i Miodraga Pantelica od odgovornosti ali da li su bas oni skroz nevini?!Zasto su prihvatili da za takve ljude rade,zasto(ako je istina,da Panta nije imao veze sa dovodjenjem bilo kog igraca)Panta dozvoljava da bude marioneta kada njemu to ne treba tj.finansijski je obezbedjen?!Zasto?!
Zasto su jedan Stepanovic,Sosa Babic,Milan Djuricic i ostali prihvatili da budu deo jedne odvratne i nepostene price?!

Ajde da razumem,neke mlade i ne dokazane trenere ali ovo su sve ljudi u ozbiljnim godinama,ozbiljni ljudi..

Zivo me interesuje ko je taj sledeci "ludak"..
Pikado
Posts: 94
Joined: Thu Apr 22, 2010 6:38 am

Post by Pikado »

ice wrote:SRAMOTA!!!
Oterali su čoveka koji je jedini bio spreman da da celog sebe za ovaj naš napaćeni klub.Ništa nije tražio za uzvrat.
Djumi, molim te oprosti nam što se ovo desilo i mi smo krivi.Molim te da oprostiš i meni što ću sada ovo javno istaći.
Milan Đuričić od kako je došao u klub nije dobio ni dinara!!!Ne znam da li će mu sada dati nešto, ali gamad treba da bude sramota.
Hajde da vidim koga će sada dovesti i šta će taj napraviti drugo sem da aminuje njihovo mešanje u vođenje tima i dovođenje menadzerskih igrača i invalida iz bivše južne republike.
I ja sam sto posto siguran da će to biti Vukićević.Zemljo, otvori se i progutaj nas!
Ali ni svi mi nismo bolje zaslužili kada nam ovakva uprava i lešinari koji kruže oko kluba ne smetaju, već zabijamo glave u pesak kao nojevi.Dajte jednom da zvanično prepustimo klub ovoj šačici hohtaplera pa neka se igraju sa njim kao dete sa zvečkom.To više nije naša Vojvodina.
Sve teraju, samo je vajna uprava večna.Sramim se danas.
Prvo Djumiju da pozelim srecu u daljem radu.
A drugo , kakva sramota , SRAMOTA JE BILA U FINALU kad smo (bar sam ja bio tamo a vecina vas nije) bili na jugu i gledali taj fudbal . TO JE SRAMOTA. Otkud ti zna sda li je on dobio nesto ili ne ? Pa kad si i ti u nekoj fotelji . Pola vas nije sa severa pa gledate samo sa vase strane . Meni Djumi nije prijatelj da ga branim (da ponovim nek mu je sa srecom) , on je za mene trener Vojvodine koji nije imao dobar rezultat i TO NIJE SRAMOTA . SRAMOTA je protiv Rada izgubiti usred Novog Sada . I ja cu da budem otvoren i iskren , zovem se------- i nalazim se na SEVERU !!!!!! A gde ste vi ??????? Sad nek me neko pohvali za moju iskrenost :lol:
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Pikado wrote:
ice wrote:SRAMOTA!!!
Oterali su čoveka koji je jedini bio spreman da da celog sebe za ovaj naš napaćeni klub.Ništa nije tražio za uzvrat.
Djumi, molim te oprosti nam što se ovo desilo i mi smo krivi.Molim te da oprostiš i meni što ću sada ovo javno istaći.
Milan Đuričić od kako je došao u klub nije dobio ni dinara!!!Ne znam da li će mu sada dati nešto, ali gamad treba da bude sramota.
Hajde da vidim koga će sada dovesti i šta će taj napraviti drugo sem da aminuje njihovo mešanje u vođenje tima i dovođenje menadzerskih igrača i invalida iz bivše južne republike.
I ja sam sto posto siguran da će to biti Vukićević.Zemljo, otvori se i progutaj nas!
Ali ni svi mi nismo bolje zaslužili kada nam ovakva uprava i lešinari koji kruže oko kluba ne smetaju, već zabijamo glave u pesak kao nojevi.Dajte jednom da zvanično prepustimo klub ovoj šačici hohtaplera pa neka se igraju sa njim kao dete sa zvečkom.To više nije naša Vojvodina.
Sve teraju, samo je vajna uprava večna.Sramim se danas.
Prvo Djumiju da pozelim srecu u daljem radu.
A drugo , kakva sramota , SRAMOTA JE BILA U FINALU kad smo (bar sam ja bio tamo a vecina vas nije) bili na jugu i gledali taj fudbal . TO JE SRAMOTA. Otkud ti zna sda li je on dobio nesto ili ne ? Pa kad si i ti u nekoj fotelji . Pola vas nije sa severa pa gledate samo sa vase strane . Meni Djumi nije prijatelj da ga branim (da ponovim nek mu je sa srecom) , on je za mene trener Vojvodine koji nije imao dobar rezultat i TO NIJE SRAMOTA . SRAMOTA je protiv Rada izgubiti usred Novog Sada . I ja cu da budem otvoren i iskren , zovem se Dusan Ratkovic i nalazim se na SEVERU !!!!!! A gde ste vi ??????? Sad nek me neko pohvali za moju iskrenost :lol:
Zamolio bih te, ali iskreno da ne lupetaš više.
Sasvim lepo ideš utabanom stazom svojih prethodnika Milosa i Nenada69.Teraš svima kontru, no to nije problem, ali način na koji to radiš uopšte nije normalan i mogu reći da je bezobrazan čak.
Ja nisam napisao nešto o čemu nemam pojma, već sasvim suprotno.
I bolje se raspitaj ko je najzaslužniji za poraz od Rada, možda ti činjenica da prešjednik nije bio u loži nešto govori?
I veruj mi da mi to ime koje si napisao ništa ne znači, mogu i ja da napišem da se zovem Paja Patak. :lol:

EDIT-Tek sada vidim da je napisano da ja sedim u nekoj fotelji.E ovako nešto prvi put vidim, nasmeja me pošteno, mada ko će ga znati, imaš ti baš oštro oko? :lol:
Last edited by ice on Tue May 18, 2010 9:28 pm, edited 2 times in total.
Pikado
Posts: 94
Joined: Thu Apr 22, 2010 6:38 am

Post by Pikado »

Posto mislis da lupetam , dodji na sever ( samo sad nemas bas prilike) , pa pitaj ljude ( jedino sto ih nece biti ko na finalu ) pa ih pitaj da li ih je SRAMOTA bilo na JNA . Ili ih je veca sramota sto je otisao Djumi ?
Moje ime nista ne znaci jer je cisto kao suza , iza mene moze/mogu biti samo navijaci i moj posao u trgovini . A iza tebe i tvog imena , to je pitanje? Ali nema veze , ko je ko , nego sta radi i sta pise . Ja ne kontriram svima , UPRAVA MORA DA LETI ali ovde je tema trener u ovom slucaju Djumi. Vecina forumasa su vec negde u upravi ili cak roditelji ili rodbina igraca pa zbog toga nema realnih kritika. Primer kako se samo Ketica ^upalila^ kad joj je brat ^vidjen^ u kafani. Kad bi krenuli redom bilo bi tu jos takvih slucajeva.
pogresno sam se izrazio sa tom foteljom , vise mu dodje neka klupica :D
Post Reply