Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
lala sa Istoka
Posts: 64
Joined: Fri Feb 12, 2010 10:36 am
Location: Istok Karadjordja

Post by lala sa Istoka »

Brkic,Tadic,Kovacevic,Katai,Karan,Mudrinski,Mitosevic !
Bravo Djumi!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8928
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Minja wrote:Cestitke na sedmici Djumi i ako se ne budemo druzili dogodine, srecno gde god da budete radili!
:!:
limanfkv
Posts: 2864
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

vladans wrote:
aNS wrote:Само једно питање за господина Ђумија.
Која је била данас формација после свих извршених измена?
5-0-5 :wink:
I ja sam isto pomislio, mada me nije preterano zanimala utakmica. Cini mi se da je tako bilo i na utakmici sa BSKom zadnjih 5 minuta ili gresim, Djumi?
Minja wrote:Cestitke na sedmici Djumi i ako se ne budemo druzili dogodine, srecno gde god da budete radili!
Nema toga! Posao je tek zapocet, sad tek ocekujem ono pravo. Selekciju i pripreme 8)
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8928
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

limanfkv wrote:
Minja wrote:Cestitke na sedmici Djumi i ako se ne budemo druzili dogodine, srecno gde god da budete radili!
Nema toga! Posao je tek zapocet, sad tek ocekujem ono pravo. Selekciju i pripreme 8)
Pa to "gdegod" moze biti i kod nas, zar ne? :wink:
TomaNS
Posts: 420
Joined: Mon Mar 22, 2010 12:12 am

Post by TomaNS »

Radoye wrote:
limanfkv wrote:
Minja wrote:Cestitke na sedmici Djumi i ako se ne budemo druzili dogodine, srecno gde god da budete radili!
Nema toga! Posao je tek zapocet, sad tek ocekujem ono pravo. Selekciju i pripreme 8)
Pa to "gdegod" moze biti i kod nas, zar ne? :wink:
Ako je srece, ne da "moze", vec MORA biti kod nas..
smor
Posts: 63
Joined: Fri Jul 31, 2009 3:02 pm

Post by smor »

Ako je po rezultatima, NECE biti kod nas ...

Mozes misliti pobedili smo Napredak, a sto smo ostali bez Evrope, sto smo razmontirani od Zvezde x2, sto smo 5 na tabeli, sto igramo kao FK Amater, nikom nista, kriv je svako osim srpskog murinja....

ps.Bilo ko da je drugi na mestu trenera imao bi 1% podrske, ali ovo je ipak nas forumski kolega i navijac Vojvodine, a rezultati ma kome to treba....
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Post by Passion »

smor wrote:sto igramo kao FK Amater, nikom nista, kriv je svako osim srpskog murinja....
Juce sigurno nismo igrali tako.Pa nije ni Napredak tako los,jeste da smo ih nakantali ali...nemozes reci da je to zbog toga sto su iskljucivo oni ocajno igrali.Mrdja se odlicno otvarao,protrcavao...Tadic delio paseve bez gledanja...stvarno prelep oprostaj i jednog i drugog od Vosinog dresa i nas.
smor wrote:ps.Bilo ko da je drugi na mestu trenera imao bi 1% podrske, ali ovo je ipak nas forumski kolega i navijac Vojvodine, a rezultati ma kome to treba....
Tu si upravu.To i mene takodje nervira.Da je bilo ko drugi na mestu trenera,vec posle finala,ako ne i pre bi bio razapet i terao bi se.Slazem se ja da je gradjenje tima dug proces,ali ako i sam znas da je to dug proces,onda nemozes nakon 2 nedelje davati neke izjave kako ces pobediti zvezdu usred beograda.Ja sam uvek za ruski nacin.Cutis i radis...ja bi najvise voleo da Djumi ostane,da uradi te pripreme,da sam dovede igrace koji mu trebaju...a ako i tada bude bilo lose,mislim da vise nema diskusije.Hvala,dovinjenja i kraj.Cisto da bi lepo imali uvidjaj.Da nema vise izvlacenja,nije uradio prirpeme,nije birao igrace,nema dovoljno zamena za igrace...itd itd.
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Post by Mare »

Bogdan96 wrote:
smor wrote:ps.Bilo ko da je drugi na mestu trenera imao bi 1% podrske, ali ovo je ipak nas forumski kolega i navijac Vojvodine, a rezultati ma kome to treba....
Tu si upravu.To i mene takodje nervira.Da je bilo ko drugi na mestu trenera,vec posle finala,ako ne i pre bi bio razapet i terao bi se.Slazem se ja da je gradjenje tima dug proces,ali ako i sam znas da je to dug proces,onda nemozes nakon 2 nedelje davati neke izjave kako ces pobediti zvezdu usred beograda.Ja sam uvek za ruski nacin.Cutis i radis...ja bi najvise voleo da Djumi ostane,da uradi te pripreme,da sam dovede igrace koji mu trebaju...a ako i tada bude bilo lose,mislim da vise nema diskusije.Hvala,dovinjenja i kraj.Cisto da bi lepo imali uvidjaj.Da nema vise izvlacenja,nije uradio prirpeme,nije birao igrace,nema dovoljno zamena za igrace...itd itd.
Moje mišljenje se u velikoj meri poklapa sa mišljenjem Bogdana96, a isto tako ne da mislim nego sam siguran da ni jedan drugi trener ne bi imao ovakvu podršku. S jedne strane smatram da je to normalno, jer koliko god ljudi pričali da mogu razdvojiti Milana Đuričića kao trenera i Milana Đuričića kao našeg kolegu sa foruma to nije tačno. Ja verujem da oni to pokušavaju i misle da uspevaju, ali nesvesno to ne mogu do kraja da urade. Ipak je Gospodin Đuričić tu od maltene samog početka rada foruma, međusobno su razmenili par 1000 postova, ne može se to tako lako izbaciti iz glave i komentar pisati sasvim neutralno. Evo ja prvi kažem da nemam isti aršin prema Gospodinu Đuričiću i njegovim prethodnicima, ipak je to drugačije kad ti imaš direktnu komunikaciju sa osobom čiji rad analiziraš i ocenjuješ. Koliko god je ova komunikacija Gospodina Đuričića sa nama za njega opterećujuća, toliko mu sa druge strane daje priliku da neke kritike i tvrdnje forumaša direktno opovrgne. Njegovi prethodnici nisu imali tu mogućnost, eto npr. samo sa tog aspekta već postoji razlika. Tako da arišini sigurni nisu isti. U svakom slučaju najbliži sam Bogdanovoj opservaciji situacije sa trenerom.
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Post by the Gari »

To da Đumija gledamo drugačije nego ostale trenere je jednostavno činjenica. Možemo misliti da je to u redu, ili da nije i da je nepravda, ali stvari jednostavno tako stoje i ne mogu se promeniti. Takođe, činjenica je da je dao prostora našim mladim igračima, a da pritom nije imao neke rezultate... Nego, šta dalje?

Ja sam za to da Đumi ostane na klupi iz sasvim drugog - principijelnog - razloga. Mislim da nijedan trener ne treba da bude oteran dok ne odradi prelazni rok, pripreme i barem jednu polusezonu. Ne mogu se zasnivati trajna mišljenja na osnovu mesec dana rada koji je ustvari nastavak i prilagođavanje. Ukoliko se sećate, ja sam to napisao i kada je Stepanović odlazio. Napisao sam da mi gubimo u oba slučaja: gubimo ako ostane jer mi se nije sviđalo kako je sve skupa funkcionisalo s njim na klupi, a gubimo i ako ode jer ćemo ponovo biti među prvima u ligi koji menjamo trenera i da od stabilnosti i rezultata nema ništa do kraja sezone.

Sve i da mi se neko (privatno) totalno ne sviđa, nisam za to da se tera dok ne dobije pravu šansu i vreme da pokaže šta zna :!:

E sad, kakvi su odnosi u klubu, koliko je realno da mi očekujemo titulu etc. to jeć jedna druga, kompleksnija, priča.
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
lala sa Istoka
Posts: 64
Joined: Fri Feb 12, 2010 10:36 am
Location: Istok Karadjordja

Post by lala sa Istoka »

Djumi wrote:Katai je postao omladinski reprezentativac i veliki je talenat ali ako ne bude pravilno vodjen propasce kao igrac.On ima najbolju igru 1:1(dribling) od svih mladih igraca.
Djumi ako odes ovo cu pratiti sa velikom paznjom.
ps.najavio si ga kao talenta pa ga stavio u ekipu da to pokaze. :wink: E Djumi.Djumi............
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Post by Grba_NS »

Djumi ni slucajno nemoj da dajes ostavku :!: :!: :!:
Svojim znanjem i kapacitetom svakako zasluzujes trenersku palicu u Vosi!

Nemoj da izneveris svu tu decu koja su fudbalski stasala ove godine sa tobom, ti si njihov Bog trenutno (siguran sam da te tako gledaju)! Ti si ih uveo, ti si ih afirmisao, oni cekaju tebe, da ih dalje ucis (fudbalu i zivotu) i oni ce ti se oduziti kad tad, a kad dodje taj trenutak bices svestan da je vredelo prolaziti kroz sve poteskoce (ne verujem da ima veceg zadovoljstva za jednog trenera od afirmacije mladih igraca, od afirmacije jedne cele generacije mladih igraca)!
User avatar
Jambo
Posts: 162
Joined: Tue Dec 13, 2005 6:04 pm
Location: Indjija

Post by Jambo »

Djumi podrzavao sam te od prvog dana kad si dosao u klub.Pratio svaku vest i kad nisi bio u klubu.Imao srecu da zivim(Indjija) i gledam i slusam kako si radio i kako je Indjija igrala pod tobom na celu.I sada sam podrzao tvoj dolazak ali te sad molim da ides iz Vojvodine.Bacio si decu Vojvodine na teren ponovo ali ako ostanes napravices najvecu gresku u tvojoj trenerskoj karijeri.Ova garnitura ljudi tebe nezasluzuje.
Zao mi je sto cu ovo napisati ali molim te Djumi odlazi !
Butorovicu-THE END !!!
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Mislim da bi Djumi trebao da ostane u inat onima koji žele što pre da mu vide leđa.Međutim, da to ne bude na njegovu veliku štetu.Treba misliti i na svoju porodicu, pa i samoga sebe.Zato mislim da je najbolje bar da ostane preko leta, da vidi da li će biti nekakvih promena u klubu.Vreme će reći svoje.
Pikado
Posts: 94
Joined: Thu Apr 22, 2010 6:38 am

Post by Pikado »

E familijo . E rodbino . Ja dajem otkaz ( ostavku) zbog lose uradjenog posla . To svaki zaposleni u FK Vojvodina treba da kaze . Naravno ima i izuzetaka , a onaj ko misli da je to on , nekostane.
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Mare wrote:
Bogdan96 wrote:
smor wrote:ps.Bilo ko da je drugi na mestu trenera imao bi 1% podrske, ali ovo je ipak nas forumski kolega i navijac Vojvodine, a rezultati ma kome to treba....
Tu si upravu.To i mene takodje nervira.Da je bilo ko drugi na mestu trenera,vec posle finala,ako ne i pre bi bio razapet i terao bi se.Slazem se ja da je gradjenje tima dug proces,ali ako i sam znas da je to dug proces,onda nemozes nakon 2 nedelje davati neke izjave kako ces pobediti zvezdu usred beograda.Ja sam uvek za ruski nacin.Cutis i radis...ja bi najvise voleo da Djumi ostane,da uradi te pripreme,da sam dovede igrace koji mu trebaju...a ako i tada bude bilo lose,mislim da vise nema diskusije.Hvala,dovinjenja i kraj.Cisto da bi lepo imali uvidjaj.Da nema vise izvlacenja,nije uradio prirpeme,nije birao igrace,nema dovoljno zamena za igrace...itd itd.
Moje mišljenje se u velikoj meri poklapa sa mišljenjem Bogdana96, a isto tako ne da mislim nego sam siguran da ni jedan drugi trener ne bi imao ovakvu podršku. S jedne strane smatram da je to normalno, jer koliko god ljudi pričali da mogu razdvojiti Milana Đuričića kao trenera i Milana Đuričića kao našeg kolegu sa foruma to nije tačno. Ja verujem da oni to pokušavaju i misle da uspevaju, ali nesvesno to ne mogu do kraja da urade. Ipak je Gospodin Đuričić tu od maltene samog početka rada foruma, međusobno su razmenili par 1000 postova, ne može se to tako lako izbaciti iz glave i komentar pisati sasvim neutralno. Evo ja prvi kažem da nemam isti aršin prema Gospodinu Đuričiću i njegovim prethodnicima, ipak je to drugačije kad ti imaš direktnu komunikaciju sa osobom čiji rad analiziraš i ocenjuješ. Koliko god je ova komunikacija Gospodina Đuričića sa nama za njega opterećujuća, toliko mu sa druge strane daje priliku da neke kritike i tvrdnje forumaša direktno opovrgne. Njegovi prethodnici nisu imali tu mogućnost, eto npr. samo sa tog aspekta već postoji razlika. Tako da arišini sigurni nisu isti. U svakom slučaju najbliži sam Bogdanovoj opservaciji situacije sa trenerom.
Djumi nije ovde baš od samog početka rada foruma (naravno ako ne uzimamo početni momenat od kada se forum osamostalio od kluba) , tako da nije bilo nekih razloga osim njegove otvorenosti, stručnosti i kulture da se neko previše " vezuje " za njega.Djumi je pre svega pokazao kakav je čovek (ali i stručnjak) i zato zaslužuje našu podršku.
Post Reply