Marketing kluba

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Post by Passion »

Zeljafcv wrote:Poster je lep, zaista. Naravno, ostaje žal i tuga što nije izašao kao "šlag" na "torti" (osvojen kup, prvi u istoriji). Jedan detalj, provalite crno nebo iznad severa, ne znam da li je to bila namera ili slučajnost, autora postera da asocira na sezonu na izmaku i rezultate u njoj? :wink:
Jel to izaslo u jucerasnjem Dnevniku?
User avatar
King
Posts: 298
Joined: Sun Jan 18, 2009 1:32 am

Post by King »

U današnjem!
šumar
Posts: 253
Joined: Thu Feb 05, 2009 8:27 pm

Post by šumar »

Izlazi poster fudbalera Vojvodine u Dnevniku, ne pre početka prvenstva,ne pre finala kupa, već na kraju i to jedne tragične sezone.
Bolje ikad nego nikad, ali kakav promašen tajming ?Neverovatno.Smešno.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9978
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Za nas je verovatno promasen tajming,za Vosu isto,ali.... bar koju hiljadu je danasnji tiraz veci :wink:
Image
User avatar
Jambo
Posts: 162
Joined: Tue Dec 13, 2005 6:04 pm
Location: Indjija

Post by Jambo »

Kako da dodjem do postera?
Butorovicu-THE END !!!
User avatar
dapokalypto
Posts: 209
Joined: Mon Jul 14, 2008 10:49 am

Post by dapokalypto »

Jambo wrote:Kako da dodjem do postera?
Kupi dnevnik 8)
JBŠ fabrike, svi na polje, svi na fudbal, da trenirate.. ajd zdra`o..
User avatar
WestSide
Posts: 188
Joined: Thu Jul 23, 2009 8:27 pm
Location: Istok:)

Post by WestSide »

Lep marketinski potez izlazak ovog postera, i hvala Dnevniku. Naravno da je tajming promasen, ali da li zaista mozemo ocekivati da nasa marketinska sluzba uradi sve kako treba? Npr. pogledajte marketing zvezde. Oni prodaju VINO FK Crvena Zvezda! Ljudi VINO! A u Novom Sadu ne mozete da kupite DRES Vojvodine. O cemu pricamo?
Jelen pivo, malobrojni znaju zasto...
User avatar
Lala sa zapada
Posts: 688
Joined: Sat Jan 30, 2010 7:52 pm

Post by Lala sa zapada »

WestSide wrote:Lep marketinski potez izlazak ovog postera, i hvala Dnevniku. Naravno da je tajming promasen, ali da li zaista mozemo ocekivati da nasa marketinska sluzba uradi sve kako treba? Npr. pogledajte marketing zvezde. Oni prodaju VINO FK Crvena Zvezda! Ljudi VINO! A u Novom Sadu ne mozete da kupite DRES Vojvodine. O cemu pricamo?
Mi nemamo marketing, kod nas je na delu anti-marketing.
Samo je jedan Ronaldo i on igra za Corinthians
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Post by Mare »

Lala sa zapada wrote:
WestSide wrote:Lep marketinski potez izlazak ovog postera, i hvala Dnevniku. Naravno da je tajming promasen, ali da li zaista mozemo ocekivati da nasa marketinska sluzba uradi sve kako treba? Npr. pogledajte marketing zvezde. Oni prodaju VINO FK Crvena Zvezda! Ljudi VINO! A u Novom Sadu ne mozete da kupite DRES Vojvodine. O cemu pricamo?
Mi nemamo marketing, kod nas je na delu anti-marketing.
Najveći marketinški potez našeg direktora marketinga je bila ova tuča na kraju sa Pantom. U stvari ni to nije smislio sam već mu je Panta pomogao!
vladans
Posts: 548
Joined: Tue Sep 18, 2007 2:55 pm
Location: novi sad

Post by vladans »

Jambo wrote:Kako da dodjem do postera?
Ako neko zeli poster nek mi se javi na pm,dobice ga danas na utakmici..
User avatar
dulajlo
Posts: 261
Joined: Mon Aug 10, 2009 1:29 pm

Post by dulajlo »

Kraj sezone, svi na odmor.

Gone fishing!
User avatar
kafe bagdad
Posts: 689
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:32 pm
Location: The All England Lawn Tennis and Croquet Club

Post by kafe bagdad »

Ovo sam i ja danas primetio ali sam mislio da je neka greska na mom racunaru, a sad vidim da nije :D
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1482
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Post by Uvek sa tobom »

Sto se marketinga tice mislim da bi najvise trebalo raditi na maloj deci,da dete od rodjenja zavoli FK Vojvodinu,jer mi izgleda nikad necemo docekati da neko pocne da navija za Vosu zato sto je ona prvak i osvajac kupa,mi u nasem gradu imamo manifestaciju pod nazivom ''Baby Exit'' vec niz godina i nikad se niko nije setio da oranizuje neki stand gde ce se deci poklanjati bilo kakav mali poklon od FK Vojvodina,gde bi se pojavili igraci obuceni u opremi i zabavljali decu,to bi deci postalo zabavno i ostalo u secanju,kao i taj mali poklon...Mozda nekom zvuci suluda ideja ali na toj istoj manifestaciji je bilo dosta klinaca koji su oko vrata nosili sal titovih blizanaca kupljenih na nasoj Tvrdjavi...
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
Somborac
Posts: 641
Joined: Sat Jul 29, 2006 3:35 pm
Location: Sombor

Post by Somborac »

Najveci, odnosno jedini protivnik otvaranju klupskog Vosa butika je Brka :!: Svi verovatno i znaju da je razlog %%%%%%%%%%%%%%%%% :!:
User avatar
dulajlo
Posts: 261
Joined: Mon Aug 10, 2009 1:29 pm

Post by dulajlo »

Neko (ne)dobije platu da napravi ovo? Kriminalno.

http://www.youtube.com/watch?v=qLEUXb_-F6U
Post Reply