Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Pikado
Posts: 94
Joined: Thu Apr 22, 2010 6:38 am

Post by Pikado »

Nemojte me pogresno shvatiti , ali ovo sto je Djumi na forumu bas i nije najpametnije. Videli ste i sami sto se tice clanaka u novinama. Pa i najgluplji novinar zna za copy - paste , i eto trener Vojvodine kaze ovo ili ono. Mozemo mi pricati sa njim o lepom vremenu ali o situaciji u klubu nikako. Moji zaposleni da pricaju o poslu na nekom forumu odmah bi bilo nekih sankcionisanja. Mi zahtevamo odgovore koje on ne moze da da , a i ono sto napise svi citaju. I igraci i novinari i uprava , SVI ! Pa kako bi se vi ponasali na poslu (nasi igraci na treningu) kad bi vas poslodavac pohvalio i rekao kakav ste talenat ( znajuci da ste vec igrac nekog veceg kluba tj da vas ceka prelazak na bolje radno mesto) ili cak da niste talenat (Adams) , tj nije u pitanju da li se trudite nego da li uopste znate . To je po meni i najveca greska. Lepo je to ali ja sam misljenja da to dosta utice na neke stvari.
User avatar
kafe bagdad
Posts: 689
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:32 pm
Location: The All England Lawn Tennis and Croquet Club

Post by kafe bagdad »

Pametno receno :!:
User avatar
Qr0nJa
Posts: 416
Joined: Thu Sep 06, 2007 6:23 pm

Post by Qr0nJa »

Slazem se,mislim da ovo izmice kontroli...
...i nikad ne shvatiti to,sto volim tebe ja ludo jer srce moje vecno za tebe kucace znaj....
User avatar
igoork
Posts: 781
Joined: Tue Jul 21, 2009 11:09 pm
Location: Na brdovitom Balkanu

Post by igoork »

Slazem se da su se stvari otrgle kontroli ali sada to treba da iskoristimo :!:

Ako stvarno zelimo da resimo neke stvari treba ovde to da se kaze,neka vide i ti novinari taman cemo dobiti i njihovu paznju :idea:

Bojim se da crni dani tek slede ako se sada nesto ne preduzme :!: :!: :!:

U upravi nam se ljudi tuku, Bata moze se cuti ne placa nikoga vec mesecima a po novinama pise kako smo najbogatiji itd.

TREBA STATI NA KRAJ OVOME!!!
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Post by trelos gia fcv »

Pikado wrote:Nemojte me pogresno shvatiti , ali ovo sto je Djumi na forumu bas i nije najpametnije. Videli ste i sami sto se tice clanaka u novinama. Pa i najgluplji novinar zna za copy - paste , i eto trener Vojvodine kaze ovo ili ono. Mozemo mi pricati sa njim o lepom vremenu ali o situaciji u klubu nikako. Moji zaposleni da pricaju o poslu na nekom forumu odmah bi bilo nekih sankcionisanja. Mi zahtevamo odgovore koje on ne moze da da , a i ono sto napise svi citaju. I igraci i novinari i uprava , SVI ! Pa kako bi se vi ponasali na poslu (nasi igraci na treningu) kad bi vas poslodavac pohvalio i rekao kakav ste talenat ( znajuci da ste vec igrac nekog veceg kluba tj da vas ceka prelazak na bolje radno mesto) ili cak da niste talenat (Adams) , tj nije u pitanju da li se trudite nego da li uopste znate . To je po meni i najveca greska. Lepo je to ali ja sam misljenja da to dosta utice na neke stvari.
Potpisujem, pečatiram, zavodim!
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

A upravo nas je to ćutanje i sakrivanje problema i dovelo ovde gde smo.Sva sreća da imamo jednog Djumija na forumu, nismo ni svesni kakva je to privilegija.
Naravno, on ne može da iznese ovde na forumu sve i svašta, ali smo zato mi forumaši tu i niko od nas ne bi trebao da ima dlake na jeziku.Ako se sada budemo umirili, to će samo ići na ruku ovim hohštaplerima okupljenim oko našeg predsednika.Treba neke stvari isterati na čistac ili ćemo zauvek biti na ivici provalije i taman kada budemo mislili da smo se izvukli, neko novi će nas opet gurnuti nazad.
Inače, sve više se pitam koliko se i on sam u svemu ovome pita, a koliko u stvari ti lešinari koji su oko njega vode glavnu reč?Naravno, on ih je ovde doveo i zato je najodgovorniji.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
ssnigd
Posts: 3585
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Post by ssnigd »

Djumi: "Ako neko misli da treba da me smeni neka me smeni, ja ne podnosim ostavku" :!:
http://www.youtube.com/watch?v=GhH3P3vJrF4
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Tako je Djumi!Tako govori čovek sa integritetom.A na verovatno veliku žalost određenih pojedinaca.Retko ko bi uradio nešto slično.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 10000
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

ssnigd wrote:Djumi: "Ako neko misli da treba da me smeni neka me smeni, ja ne podnosim ostavku" :!:
http://www.youtube.com/watch?v=GhH3P3vJrF4
Voja wrote:Ja na svu ovu pricu iskreno gledam iz jednog posebnog ugla,koji nazalost ne zelim da ekploatisem javno,ali cu vam reci recimo samo pravac u kome gledam kroz dva razmisljanja,dva pitanja,dve tezice.... a dalje cete zakljuciti sami,niste mutavi :wink:

-Da li Djumi zaista zeli otici iz Vojvodine
-da li je npr.Mereba (i pre transfera) zaista zeleo igrati za Vojvodinu

FUDBAL JE DAVNO POSTAO VISE OD IGRE!!!!
Image
carlons
Posts: 182
Joined: Tue Sep 22, 2009 9:32 pm
Location: Detelinara

Post by carlons »

ssnigd wrote:Djumi: "Ako neko misli da treba da me smeni neka me smeni, ja ne podnosim ostavku" :!:
http://www.youtube.com/watch?v=GhH3P3vJrF4
Sad je prilika da javno podrže Đumija svi oni koji su bili za to da on dođe na kormilo Vojvodine. Kada je dolazio nisam mnogo znao o njemu i solidarisao sam se sa većinom na forumu. Đumi ostani :!:
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Evo i Katai je pozvan u omladinsku reprezentaciju.
Nikada nismo imali više reprezentativaca nego sada u raznim selekcijama, to je dokaz da naša deca vrede, a opet neki ljudi, pogotovo pojedinci iz samog kluba žele da dokažu kako za njih nema mesta u Vojvodini.Moramo da stanemo iza tih momaka!I svaka čast Djumiju što je to već uradio.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2072
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Post by Grba_NS »

Katai i Mitosevic su zaista talenti (bez preuvelicavanja), momci koji ce vec od sledece sezone praviti prevagu na terenu! Mudrinski ih u stopu prati!
Medojevic za kojeg cenim da ce sledece sezone da fudbalski receno eksplodira (poput Gojka)! Smiljanic to moze svakog trenutka (da eksplodira) samo ako pocne da se ponasa kako treba (kad ga vidim na terenu odusevi me, kad ga vidim van terena, razocara me)!
Babic, Kovacevic i Susnjar ce da stasavaju i polako ulaze u vode ozbiljnog prvoligaskog fudbala, kao Katai i Mitosevic ove sezone!
Jedino za malog Fabera ne mogu nista da pricam jer ga nisam gledao, al i bez njega ovo je vec jedna jako, jako ozbiljna grupa mladica koja ce ciniti strasan tim, jer pazite, pored njihovog ogromnog talenta, najveci plus je sto se oni jako dobro poznaju, jer su dugo godina igrali zajedno u mladjim kategorijama (to je jedna od dobrobiti prave slekcije, kada u prvi tim predje veci deo jedne selekcije)!

Kada na svu tu nasau decu dodamo Bilbiju dolazimo do jednog tima strasnog kapaciteta i potencijala, kome treba samo zdrava atmosfera (u klubu) i prava ruka (ili bolje receno glava) da ih usmerava, jedan ucitelj!

Samo se nadam da u klubu nece dovoditi vezne igrace (zadnje i centralne), jer treba dati prostora Mitosevicu, Medojevicu, Babicu pa i Merebasviliju! Mislim da bi odigrali protiv nasih talentovanih klinaca ukoliko bi na toj poziciji doveli pojacanja!

Ponovicu, nije floskula, generacije 90, 91, 92 su fenomenalono selektirane i sadrze veliki broj izuzetno talentovanih mladica, od kojih ce neki (ubedjen sam) napraviti velike karijere! Svaka cast coveku (ljudima) koji su selektovali ove generacije, pogotovo generaciju 91, koja je po meni jedna od najboljih u istoriji kluba, samo sto ni priblizno nije iskoriscen njen potencijal (ali jos ima vremena)...
ssnigd
Posts: 3585
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Post by ssnigd »

Citam clanak koji ce sutra izaci u dnevniku, gde stoje Djumijevi odgovori na postavljena pitanja novinara. I jedan me je posebno frapirao, iako je bio neverovatno ocigledan, i ladno niko to na forumu nije primetio.
dnevnik wrote:Мени је највише замерено на изјави да ће Војводина победити Партизан и Црвену звезду. Никога тиме нисам увредио и немам чега да се стидим. Можда није требало да победимо Партизан – рекао је Ђуричић, додавши да га после тога нико из клуба није заштитио, већ су напади постајали све жешћи.
Inace kada smo sve kod ovoga pretnji, partizana, na nasem bratskom sajtu, www.napredvosa.com , mile je napisao jedan odlican post. Nadam se da se nece ljutiti sto ga ovde kopiram, jer tako nesto zasluzuje da ga sto veci broj ljudi vidi.
mile (www.napredvosa.com) wrote:Eto, kad neko odvali partizan u sred Beograda i pripreti zvezdi, to se ne tolerise i to je razlog za smenu.
A kad neko preti tim istim klubovima da ce da im pokupuje pola igraca, onda je to razlog za...
Ako je problem, neka se ukloni.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Pa jasno je kao dan da je naš klub pun navijača blizanaca.A krivica bi navodno trebala da padne na Djumija.Treba da smo srećni što imamo takvog trenera.
Nakon svega što se dešavalo, sve taktike i srategije padaju u vodu, ko bi normalan uopšte mogao i da vodi neki klub u ovakvim uslovima, pogotovo ovaj naš u ovakvoj državi gde po nekima treba da postoje samo dva kluba?
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
ristoo7
Posts: 398
Joined: Tue Mar 09, 2010 7:39 pm
Location: Banana drzava

Post by ristoo7 »

Колко сам схватио Ђуми ипак остаје до караја уговора?
Post Reply