Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1722
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm
Location: Мали југ

Post by Uvek sa tobom »

servalsorim wrote:Ако Ђуми и није тако нешто изјавио што се мене лично тиче изјава је на месту...Све што је изнето за Миодрага Пантелића је апсолутно тачно.Не видим зашто је он уопште у клубу...а исто тако ме је и срамота што је и Рабрен у клубу!!!Ако Бата није у стању да се реши овог омрженог двојца нека онда и он сам иде у пакету са њима!!!А Ђуми се сад понаша ко увређена стрина,ако му се иде нек иде...сам ће бити кривац што никад неће бити озбиљан тренер...као што постоје интернет навијачи изгледа да постоје и интернет тренери......
Apsolutno se slazem !
Други долазе... одлазе... али ми смо УВЕК СА ТОБОМ !
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Post by Krle »

O svemu se može razgovarati, a da se ne koriste teške reči. Malo kulutre molim, jer neki postovi ovde kao da su iz Beograda, a ne iz Srpske Atine.

Razočarenje svim učinjenim u ovoj sezoni je veliko, zapravo ogromno, ali svaliti sve na jednog čoveka, trećeg trenera u ovoj sezoni, malo je nerealno. Kao i da on ovde upre prstom u ono što ne valja u klubu.

Još kad bi bilo morala da svako prema savesti oceni sopstveni učinak i povuče u skladu s tim poteze, mislim da bi bila mnogo zdravija atmosfera u klubu. Ovako se svi prave mutavi, a jedino Đumi izlazi s nekim informacijama i razmišljanjima, mada teško da mogu da umire nas koji smo po ko zna koji put pogubili živce, raspoloženje i nadu. Očigledno je da je problem mnogo složeniji i da su tu i neki "strani faktori" u igri. Koji, može se samo nagađati...
User avatar
dapokalypto
Posts: 209
Joined: Mon Jul 14, 2008 10:49 am

Post by dapokalypto »

Krle wrote: Očigledno je da je problem mnogo složeniji i da su tu i neki "strani faktori" u igri. Koji, može se samo nagađati...

Neko burgija i morali bi ga zaustaviti dok nije sve otislo u p.m.


:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
JBŠ fabrike, svi na polje, svi na fudbal, da trenirate.. ajd zdra`o..
User avatar
kej
Posts: 618
Joined: Sat Aug 08, 2009 10:58 am

Post by kej »

Vidim da je sportal.rs moje misljenje o Pantelicu pripisao nasem treneru. Posle su se kao ispravili.. Naravno, sve se to radi smisljeno, sa losim namerama. Klasican primer kako se radja novinarska patka. Dok oni to nisu ispravili, neko je to preuzeo od njih, pa od tog nekog neko drugi, i eto ti ga na- Pantelic i Djumi u sukobu. Hiljadu puta izgovorena laz...
I dalje ostajem pri tvrdnji da Pantelic treba prvi da leti, jer je doveo niz promasenih igraca. Doveo je Adamsa ili preko you-tube ili preko rekla-kazala, a pred nosom ima Vosino dete koje reseta mreze u Spartaku!!! Gvozdenovic godinu dana nije igrao i razmisljao o zavrsetku karijere, a on ga dovodi u Vojvodinu, u ime starih dana kad su igrali u Zvijezdi!!
Djurisic je imao 8 kikseva u tri utakmice!!
Merebasvili je doveden na osnovu jedne utakmice koja se odigrala u AVGUSTU PROSLE GODINE(Tbilisi-Zvezda), kad je stvarno dobro odigrao. Ali to je neozbiljno.
Adjuru i Vulicevic su predstavljeni pompezno, a njihovo dovodjenje se tumacilo kao neka nasa velika pobeda nad blizancima. Svaka cast ovoj dvojici na zalaganju, ali po meni nisu pokazali neku klasu. Adjuru u prvoj postavi znaci- Vuk Mitosevic na klupi. Mislim da je i kvalitet i potencijal na strani drugog.
Nestorovic je toliko dobro pojacanje da je Djumi morao na levog beka da stavlja Tumbasevica!!
Dakle, ne dovodim u pitanje ljudske kvalitete Pantelica ni njegove stecene zasluge u Vojvodini, ali covek je VEOMA LOSE ODRADIO SVOJ POSAO i treba da ide. Ako vec ne ide cela uprava, on mora.
User avatar
Milan
Posts: 4512
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

kej wrote: Dakle, ne dovodim u pitanje ljudske kvalitete Pantelica ni njegove stecene zasluge u Vojvodini, ali covek je VEOMA LOSE ODRADIO SVOJ POSAO i treba da ide. Ako vec ne ide cela uprava, on mora.
Ljudi, da li vi stvarno mislite da je sve pobrojane igrače dovodio Panta? Pa vi onda živite u velikoj zabludi. Isto tako grešite za Rabrena. Naravno, ne u vezi toga kakav je on čovek (naravno da treba da leti iz kluba), već u vezi pretpostavki oko nekog velikog uticaja koji on ima...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
kej
Posts: 618
Joined: Sat Aug 08, 2009 10:58 am

Post by kej »

Odgovornost za prelazne rokove je njegova u svakom slucaju. Ok, ako on kao sportski direktor nema nikakav uticaj i ako on nije taj koji dovodi igrace, tek onda treba da ide. Sta ce tu ako nista ne radi.. Ali, da ne davimo sa Pantelicem, ipak je ovo tema o trenerima.
smor
Posts: 63
Joined: Fri Jul 31, 2009 3:02 pm

Post by smor »

Aleks ferguson se DOKAZAO rezultatima ( a ne praznim pricama i filozofiranjem posle svakog poraza ) , rezultatima PRE mancestera, prvo u sent mirenu a zatim i u aberdinu sa kojim je osvojio titulu ( poslednju u zadnjih xxxx godina koju nije uzeo rendzers ili seltik ) , osvojio je kup kupova ( pobedio real u finalu ), par skotskih kupova.... Mogao je da bira klub u koji ce da predje, srpski murinjo je osvojio STA ? Koji su njegovi kvaliteti da vodi nasu Vojvodinu ( volim je i ja pa nisam trener ) , gde se to DOKAZAO ( osim praznim pricama po forumu ), Koji se to klubovi otimaju za takvu trenercinu ( gde posle vojvodine ) ? Porediti aleksa fergusona i ovog naseg srpskog murinja je crni humor. Sto se mene tice neka ide, svi ovi porazi za jednu pobedu ( sumnjivu ) nad partizanom NEKA HVALA, pa djumi nije uspeo ni evropu da nam obezbedi NEMA OPRAVDANjA, sramota, ako voli vosu neka sam ode ( kabel, mladi radnik, tekstilac, .... ) za vosu nije. Ps. Aleks ferguson i djumi :) stomak me jos boli od smeha...
User avatar
buraz
Posts: 130
Joined: Mon Aug 17, 2009 9:29 pm
Location: Novi Sad

Post by buraz »

Uvek sa tobom wrote:
servalsorim wrote:Ако Ђуми и није тако нешто изјавио што се мене лично тиче изјава је на месту...Све што је изнето за Миодрага Пантелића је апсолутно тачно.Не видим зашто је он уопште у клубу...а исто тако ме је и срамота што је и Рабрен у клубу!!!Ако Бата није у стању да се реши овог омрженог двојца нека онда и он сам иде у пакету са њима!!!А Ђуми се сад понаша ко увређена стрина,ако му се иде нек иде...сам ће бити кривац што никад неће бити озбиљан тренер...као што постоје интернет навијачи изгледа да постоје и интернет тренери......
Apsolutno se slazem !
Cemu sad to!
no comment!
Jedna je crvena a druga je bela....
User avatar
novosadjanin
Posts: 1357
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Post by novosadjanin »

Javor pod vodjstvom Radovana Curcica u poslednjih 5 utakmica protiv cigana ima sledeci skor: 3 pobede (od toga 2 na Marakani), 1 remi i 2 poraza! :wink:
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 10000
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

novosadjanin wrote:Javor pod vodjstvom Radovana Curcica u poslednjih 5 utakmica protiv cigana ima sledeci skor: 3 pobede (od toga 2 na Marakani), 1 remi i 2 poraza! :wink:
Ama kakav crni Radovan Curcic!? Pun mi je Q vise vrsnih stratega,takticara,mudrologa,defanzivaca.... ljudi dajte da igramo fudbal!!!!
Image
User avatar
novosadjanin
Posts: 1357
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Post by novosadjanin »

Tamo sam i ja razmisljao do ove sezone, dosta smo "igrali fudbal", nemojte vise molim vas, hocu da vidim malo discipline u odbrani! Koji je tvoj favorit Vojo, predlozi nekog, nemoj samo da kritikujes :) Moram da se osvrnem na dvomec Inter- Barselona, jel Inter nije igrao ili je Barsa igrala?
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
aNS
Posts: 327
Joined: Sun Jun 28, 2009 2:00 pm

Post by aNS »

Новосађанин ја не могу да верујем са чиме ти поредиш нашу лигу. Хоћу да гледам фудбал а не Јавор. Ако ми одемо у ту ЛШ па нек се бранимо са 11 играча, али да то радимо у овој нашој лиги, било би заиста смешно.
User avatar
Lala sa zapada
Posts: 688
Joined: Sat Jan 30, 2010 7:52 pm

Post by Lala sa zapada »

aNS wrote:Новосађанин ја не могу да верујем са чиме ти поредиш нашу лигу. Хоћу да гледам фудбал а не Јавор. Ако ми одемо у ту ЛШ па нек се бранимо са 11 играча, али да то радимо у овој нашој лиги, било би заиста смешно.
Kako znas kakvu bi taktiku postavio Curcic da je na klupi Vose ?

:D
Samo je jedan Ronaldo i on igra za Corinthians
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Ćurčić je odličan trener, možda i najbolji u zemlji trenutno (videlo se i u Japanu iako je jedna utakmica u pitanju) , ali ne treba o njemu sada pisati.

Naš problem nisu treneri već zna se ko.Pa nama i Rabren dalje sedi u klubu, iluzorno je pričati o ostalom!
Djumi se po dolasku odlučio da izvuče maksimum iz Mrđe, Đurovskog i Tadića, nažalost to je uspeo samo protiv Partizana (dobro Mrđa je i u Požarevcu bio dobar) i Jagodine i mislim da je pogrešio.Bolje da je izvlačio maksimum recimo iz Bilbije, Vulićevića (koji je od početka sezone zapostavljen i prepušten sebi jer se trudi pa kao nema potrebe za boljim) , Adamsa, pa i Medojevića, a da je Merebašvilija doveo u red umesto što ga je zanemario.Za mlade igrače mu ne mogu puno zameriti, ali i njih je recimo mogao već protiv Čukaričkog da stavi u tim.Ovako, počeli su da se peku pred završnicu kupa.
Mišljenja sam da Djumi treba da ostane jer bi svaka promena trenera po nas bila katastrofalna.Ali i Djumi mora da se menja, sigurno je da to i može.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
ristoo7
Posts: 398
Joined: Tue Mar 09, 2010 7:39 pm
Location: Banana drzava

Post by ristoo7 »

Било би лепо када би он дошао пошто мислим да ће човек можда имати и бољих понуда. Шта год ми причали Рајевац је имао резултат, има и Мурињо. По мени је боље да играмо скоро све утакмице од 0-2 него да накантамо чукарички и сличне са по 5 комада и онда исто тако од бг близанаца примимо. У нашој лиги је Мрђа један од најбољих нападача па те снове о нападачком фудбалу треба да оставимо за касније пошто у нашој лиги нема услова за то. Клуб је у кризи, управа можда неће отићи лако, а можда и нова не буде боља. Треба довести неког тренера који ће знати да ради са нашом децом пошто и приче о појачањима треба да заборавимо. Ђуми је из неког разлога одустао, јбг није му лако а излгеда да није човек који нама треба. У нашу децу треба веровати и наравно треба их стегнути да не скрену са пута. Можда ће следеће сезоне све то бити клинци најмлађи у лиги али ја мислим да са правим тренером можемо напасти и титулу ако будемо играли паметно то јест 0-2. По мени треба довести неког н.н. тренера који на неки начин обећава и дати му потпуно одрешене руке стим да ће ово друго бити вероватно немогуће.
Post Reply