Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

vladans za 60 dana koliko sam u Vojvodini smo odigrali 15 utakmica.Imali smo 15 treninga oporavka i 15 treninga pred utakmicu(tonizirajucih),plus 3 slobodna dana.Statisticki 12 dana sam mogao da radim sa ekipom normalno.
Procitaj Vujosevicev intervju u danasnjem zurnalu i evo ti mog odgovora za utakmicu sa zvezdom.Plan B je postojao ali ............
Pomaka je bilo taman toliko koliko je bilo i dana za treninge.Uopste se neljutim na nikog i moze da pise ko sta hoce ali slozices se da mogu i ja da odgovorim na svoj nacin.Kakav politbiro i demagogije molim te.Ne pravdam se za poraze ali mi niko nemoze uzeti ni utakmicu sa Partizanom.
Sustina price je da sam ja 4 trener ove godine a Vujosevic je 10 godina trener sa veliko T.U pocetku je imao samo neuspehe ali je imao Danilovica iza sebe.
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

Deo krivice za loše rezultate Voše, prema rečima Đuričića, snosi sportski direktor Miodrag Pantelić, kome prebacuje loše odrađen prelazni rok.

- Pantelić mora svakako da "leti" prvi, jer je Zvezdaš, jer je ljubio Zvezdin grb i to mu navijači nikad neće oprostiti. Krivac je za katatofalni prelazni rok, a ima i loš njuh za igrače koje je, uzgred, kupovao preko jutjuba.



SRAM VAS BILO ZA OVAKAV LAZNI TEKST !
MIODRAG PANTELIC JE MOJ PRIJATELJ I POSTEN COVEK I VELIKO FUDBALSKO IME.
OVO SAMO GOVORI ZASTO JE VOJVODINA TU GDE JESTE !NOVOSADSKA KUHINJA!
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Post by Mare »

Djumi wrote:Deo krivice za loše rezultate Voše, prema rečima Đuričića, snosi sportski direktor Miodrag Pantelić, kome prebacuje loše odrađen prelazni rok.

- Pantelić mora svakako da "leti" prvi, jer je Zvezdaš, jer je ljubio Zvezdin grb i to mu navijači nikad neće oprostiti. Krivac je za katatofalni prelazni rok, a ima i loš njuh za igrače koje je, uzgred, kupovao preko jutjuba.


SRAM VAS BILO ZA OVAKAV LAZNI TEKST !
MIODRAG PANTELIC JE MOJ PRIJATELJ I POSTEN COVEK I VELIKO FUDBALSKO IME.
Eto šta su ti novinari, ne znaju ni copy - paste da urade kako treba, ali pre će biti da je "greška" namerna! Pretpostavljam da Gospodin Đuričić nije ni pričao sa nekim iz redakcije portala Sportal.rs!
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

COVEK KOJI JE POSLAO OVU VEST RADI U NASEM KLUBU !
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2072
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Post by Grba_NS »

A da tom coveku nije ime Radisav Rabrenovic?!
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Post by Mare »

Djumi wrote:COVEK KOJI JE POSLAO OVU VEST RADI U NASEM KLUBU !
Recite nam ime, ko nas truje iznutra, svega nam je svima dosta!!! Ko je taj ko iz naših redova doliva ulje na vatru, ko nam starno gura klipove u točkove? Ovo više nema veze samo sa Vama, ovo ima veze sa našom Vošom. Dosta je! Ako ne možemo da utičemo na eksterne faktore bar naše redove možemo da pročistimo od izdajnika!
User avatar
nboya
Administrator
Posts: 1208
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:45 pm
Location: Sabac

Post by nboya »

Nije prvi put da ti mediji napisu vest tako sto prepricaju sta se pise na forumu. Najociglednije je bilo u prelaznom roku kada su Dejanove zelje predstavljali kao gotova pojacanja.

Ljubljenje grba je pomenuo Neusatzer, kupovinu preko Youtuba Kej, itd... Ne pridajte ovome znacaja.
UPRAVA NAPOLJE!!!
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Djumi wrote:COVEK KOJI JE POSLAO OVU VEST RADI U NASEM KLUBU !
Pa ko je on?
Ništa nismo uradili ako ne znamo o kome je reč?Sad je trenutak da se sve sazna.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2072
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Post by Grba_NS »

ice wrote:
Djumi wrote:COVEK KOJI JE POSLAO OVU VEST RADI U NASEM KLUBU !
Pa ko je on?
Ništa nismo uradili ako ne znamo o kome je reč?Sad je trenutak da se sve sazna.
Tako je! Mi navijaci Vojvodine (za njeno dobro) moramo da znamo ko je taj covek, ako nece vec Bata da ga tera, mi cemo (pun mi je vise k... tih govnara sto su u klubu samo zbog svog racuna i sto kvare atmosferu i u timu i u klubu kompletno)!
Last edited by Grba_NS on Mon May 10, 2010 3:05 pm, edited 3 times in total.
User avatar
nboya
Administrator
Posts: 1208
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:45 pm
Location: Sabac

Post by nboya »

Inace, vest je ispravljena (jos jedan dokaz da se forum cita :wink: )
Deo krivice za loše rezultate Voše, prema mišljenju navijača, snosi sportski direktor Miodrag Pantelić, kome se prebacuje loše odrađen prelazni rok.

- Pantelić mora svakako da "leti" prvi, jer je Zvezdaš, jer je ljubio Zvezdin grb i to mu navijači nikad neće oprostiti. Krivac je za katatofalni prelazni rok, a ima i loš njuh za igrače koje je, uzgred, kupovao preko jutjuba.
UPRAVA NAPOLJE!!!
Minja
Administrator
Posts: 2013
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Post by Minja »

Licno misljenje...

Milan Djuricic i Miodrag Pantelic, prijatelji su ovog sajta i koliko ih poznajem, bez ikakvog dvoumljenja, nemaju nista jedan protiv drugog. Djumi i Panta NIKADA ne bi tako nesto jedan o drugome rekli.



P.S.

Skoro sam 1000% siguran da covek koji je pustio tu vest nije Rabren.

P.S.S.

Ovo ne znaci da ne treba da ih kritikujemo zbog losih rezultata, da me ne shvatite pogresno.
Last edited by Minja on Mon May 10, 2010 4:25 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Post by Passion »

Djumi,ako znas sve,pa reci nam.Ovako vise nemoze,klub mora temeljito da se cisti.Pomozi svim navijacima Vose i budi ''nas'' covek u klubu.Ako znas ko daje takve informacije,reci,pa da znamo koga da teramo...
_________________________________________
BATA- PERSONA NON GRATA
User avatar
servalsorim
Posts: 73
Joined: Sat Jun 27, 2009 3:57 pm
Location: duboko podzemlje

Post by servalsorim »

Ако Ђуми и није тако нешто изјавио што се мене лично тиче изјава је на месту...Све што је изнето за Миодрага Пантелића је апсолутно тачно.Не видим зашто је он уопште у клубу...а исто тако ме је и срамота што је и Рабрен у клубу!!!Ако Бата није у стању да се реши овог омрженог двојца нека онда и он сам иде у пакету са њима!!!А Ђуми се сад понаша ко увређена стрина,ако му се иде нек иде...сам ће бити кривац што никад неће бити озбиљан тренер...као што постоје интернет навијачи изгледа да постоје и интернет тренери......
...uno di noi...
User avatar
Lala sa zapada
Posts: 688
Joined: Sat Jan 30, 2010 7:52 pm

Post by Lala sa zapada »

Vosa je davno ispala iz trke za prvo mesto ali tu postoji jedna druga cinjenica a to je da se u poslednjih 7 kola izgubilo 5 utakmica.To je najlosiji period u poslednjih 25 godina I sugerise da je kriza duboka I teska



Gospodine Djumi, ovo je vas post u uvodnim mecevima kao trenera u i dalje aktuelnoj sezoni.

Zanimljivo mi je da poraze i lose serije vasih prethodnika karakterisete kao cinjenice, dok na vase negativne serije gledate kao na statistiku koja ne pokazuje sustinu.

Od srca sam vam cestitao pobedu protiv Partizana. ( iako sam pre meca kritikovao mogucnost postavke taktike koju ste kasnije u mecu sa Partizanom i postavili).

Bio sam ponosan na vas kada ste jasno i glasno rekli blizancima da dolazite da uzmete trofej. Problem je u tome sto je izostalo ono najvaznije, konkretizacija tih reci na terenu. Tu je, po meni, najveci problem.

Velike reci koje su propracene kukavickom taktikom, nastavak igranja sa 2 defanzivna vezna u momentima kada smo bili u velikom rezultatskom deficitu.
Samo je jedan Ronaldo i on igra za Corinthians
Minja
Administrator
Posts: 2013
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Post by Minja »

Nesto sto mi je na pameti vec duzi vremenski period. Bez zelje da poredim bilo koja dva strucnjaka, zanimljivo je da procitate deo biografije Alexa Fergusona, sada, jednog od najcenjenijih strucnjaka na planeti. Mrzi me da prevodim. Google ima mocnu alatku za prevodjenje, pa se posluzite.

Poenta teksta je u cinjenici da covek tri sezone nije imao velike uspehe, a vodio je veliki klub. I NIJE DOBIO OTKAZ, pustili su ga da radi. Mi trenere menjamo na svaka tri meseca. Nasi treneri posle tri poraza sami pakuju kofere. kao izdresirani kucici. Tako se ne postizu rezultati, tako se gube godine. Stadion United-a sada se zove teatar snova, a naziv za nas smislite sami.
__________________________

Skinuto sa Vikipedije.


Ferguson was appointed manager at Old Trafford on 6 November 1986. He was initially worried that many of the players, such as Norman Whiteside, Paul McGrath and Bryan Robson were drinking too much and was "depressed" by their level of fitness, but he managed to increase the players' discipline and United climbed up the table to finish the season in 11th place. Their only away win in the league that season was a 1-0 victory over Liverpool at Anfield - which was also Liverpool's only home defeat of the season, which helped end their defence of the league title. Ferguson endured a personal tragedy three weeks after his appointment, when his mother Elizabeth died of lung cancer aged 64.

Ferguson appointed Archie Knox, his assistant at Aberdeen, as his assistant at Manchester United.

In the 1987-88 season, Ferguson made several major signings, including Steve Bruce, Viv Anderson, Brian McClair and Jim Leighton. The new players made a great contribution to a United team who finished in second place, nine points behind Liverpool. United were expected to do well when Mark Hughes returned to the club two years after leaving for Barcelona, but the 1988–89 season was a disappointment for them, finishing eleventh in the league and losing 1–0 at home to Nottingham Forest in the FA Cup Sixth Round. During the season, United played in friendly matches against the Bermudan national team and Somerset County Cricket Club as part of the Bermudan team's tour of England. In the match against Somerset, both Ferguson himself and his assistant, Archie Knox, took to the field, with Knox even getting on the scoresheet. The match remains Ferguson's only appearance for the Manchester United first team.

For the 1989-90 season, Ferguson further boosted his squad by paying large sums of money for midfielders Neil Webb and Paul Ince, as well as defender Gary Pallister (a national record £2.3million signing from Middlesbrough). The season began well with a 4-1 win over defending champions Arsenal on the opening day, but United's league form quickly turned sour. In September, United suffered a humiliating 5–1 away defeat against fierce rivals Manchester City. Following this and an early season run of six defeats and two draws in eight games, a banner declaring "Three years of excuses and it's still crap. Ta ra Fergie." was displayed at Old Trafford, and many journalists and supporters called for Ferguson to be sacked.[33] Ferguson later described December 1989 as "the darkest period [he had] ever suffered in the game."[34]

Following a run of seven games without a win, Manchester United were drawn away to Nottingham Forest in the third round of the FA Cup. ..

Tek tada dolazi na red lepsi deo price.
Post Reply