O Forumu i Sajtu

Sve o sajtu i forumu
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2072
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Post by Grba_NS »

Kako moze da se desi da covek pod nick-om delijenbgd registruje na forum?! Banujte ga odmah da ne talasa ovde!!!
Last edited by Grba_NS on Tue May 25, 2010 8:58 pm, edited 1 time in total.
ssnigd
Posts: 3585
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Post by ssnigd »

Da pohvalim najavu sa naslovne strane i da dam jos jedan predlog, a to je Firmina poseta treningu i pre toga voznja kroz grad. Bilo bi dobro i to da se postavi. Da li u sklopu toga ili kao neka nova vest.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
budababa
Posts: 4037
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

ssnigd wrote:Da pohvalim najavu sa naslovne strane i da dam jos jedan predlog, a to je Firmina poseta treningu i pre toga voznja kroz grad. Bilo bi dobro i to da se postavi. Da li u sklopu toga ili kao neka nova vest.
Biće ispraćeno, sutra uveče ide kao posebna vest. Naravno, stavićemo slike u galeriju i na forum... Već je pozvano dosta sveta, postoje najave na ovom forumu, forumu F89, FaceBook-u, prenosi se usmenim putem... Ko treba da zna - već zna.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 10000
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Zanima me,postoji li neko zainteresovan da na sebe preuzme sredjivanje vesti na Twiteru i vodjenje akcije GOL SEZONE,u sledecoj sezoni!? Da ne bi gusili,moze na pm
Image
User avatar
budababa
Posts: 4037
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Bez obzira na malodušnost posle jučerašnje bruke, život ide dalje. Subotnja utakmica sa Radom je dobra prilika da se nađemo i prodiskutujemo dalje poteze za život i rad sajta i foruma i napravimo finansijsku konstrukciju za akcije koje nas čekaju. Svim ljudima koji su se odazvali biće poslate poruke o mestu i vremenu sastanka, pa ko hoće i može da se odazove - dobro došao.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
dulajlo
Posts: 261
Joined: Mon Aug 10, 2009 1:29 pm

Post by dulajlo »

Molim vas da ako neko ima interesantnu informaciju (kao sto je recimo bila ona za otkazivanje buseva za BG), vest, sliku, video ili bilo sta drugo sto misli da bi drugim ljudima moglo da bude interesantno, a opet je u vezi sa FK Vojvodina, molim vas da mi posaljete link za isto na PM kako bih mogao da postavim na http://twitter.com/fkvojvodina/

Takodje, ukoliko koristite ovaj mini blog servis, pozivam vas da nas pratite. Ako kojim slucajem niste koristnik, reklamirajte nas gde god stignete.

Hvala.

Ako imate bilo kakve sugestije, kritike ili bilo sta drugo, ocekujem vas na PMu.
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

19 gostiju prati forum?Naši obožavatelji?
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
uporan
Posts: 562
Joined: Mon Apr 04, 2005 7:49 pm
Location: CENTAR
Contact:

Post by uporan »

podbara wrote:Форум и сајт требају помоћ. За пет кола ваља прогласити најбољег играча сезоне и због тога морамо покренути акцију да купимо пехар. У септембру месецу истиче нам двогодишњи закуп веб простора тако да ћемо и због тога морати да сакупљамо прилоге. Што каже наш Вујадин Бошков: Ако можеш, ти помози. Чекамо Вас!
Vezano za ovo danas sam dao jedan predlog Grofu, koji je možda i rešenje više problema. Naime, neki moji drugari su registrovani na jedan slovenački sajt, glupa varijanta razmena sličica i sl. Slovenac se dosetio fore, pustio ih godinu dana da se naviknu na sajt i počeo da im naplaćuje 10 evra godišnju članarinu.

Elem, mislim da ne bi bila loša ideja da ljudi koji hoće da pišu na forumu uplate neku članarinu (npr. 1000 dinara godišnje, to mu dođe nekih 80ak dinara mesečno), a ostali mogu da gledaju. Naravno od plaćanja članarine da budu izuzeti ljudi koji uz pisanje na forumu daju značajan doprinos u vidu tekstova, fotografija i sično (Ice, Voja, Minja, Grof itd). Mislim da bi se ovim potezom brzo rešili i ljudi koji su tu samo da zajebavaju, a ako ne bi bar bi sajt dobio pare. Neka administracija razmisli o ovome. Naravno tu stoji priča i o malim reklamama na sajtu (ja sam pre godinu dana obećao jednu, ali jbg. :( ): Mislim da svako može da nabavi makar neku prodavnicu, zubara i sl. koji voli Vošu i razume ovu priču, da za neku manju cifru pomogne i ima reklamu na sajtu.

Eto to se neke ideje, pa me interesuje šta ostali misle o ovome.
UH!
User avatar
buraz
Posts: 130
Joined: Mon Aug 17, 2009 9:29 pm
Location: Novi Sad

Post by buraz »

uporan wrote:
podbara wrote:Форум и сајт требају помоћ. За пет кола ваља прогласити најбољег играча сезоне и због тога морамо покренути акцију да купимо пехар. У септембру месецу истиче нам двогодишњи закуп веб простора тако да ћемо и због тога морати да сакупљамо прилоге. Што каже наш Вујадин Бошков: Ако можеш, ти помози. Чекамо Вас!
Vezano za ovo danas sam dao jedan predlog Grofu, koji je možda i rešenje više problema. Naime, neki moji drugari su registrovani na jedan slovenački sajt, glupa varijanta razmena sličica i sl. Slovenac se dosetio fore, pustio ih godinu dana da se naviknu na sajt i počeo da im naplaćuje 10 evra godišnju članarinu.

Elem, mislim da ne bi bila loša ideja da ljudi koji hoće da pišu na forumu uplate neku članarinu (npr. 1000 dinara godišnje, to mu dođe nekih 80ak dinara mesečno), a ostali mogu da gledaju. Naravno od plaćanja članarine da budu izuzeti ljudi koji uz pisanje na forumu daju značajan doprinos u vidu tekstova, fotografija i sično (Ice, Voja, Minja, Grof itd). Mislim da bi se ovim potezom brzo rešili i ljudi koji su tu samo da zajebavaju, a ako ne bi bar bi sajt dobio pare. Neka administracija razmisli o ovome. Naravno tu stoji priča i o malim reklamama na sajtu (ja sam pre godinu dana obećao jednu, ali jbg. :( ): Mislim da svako može da nabavi makar neku prodavnicu, zubara i sl. koji voli Vošu i razume ovu priču, da za neku manju cifru pomogne i ima reklamu na sajtu.

Eto to se neke ideje, pa me interesuje šta ostali misle o ovome.
sto se tice clanarine, slazem se u potpunosti, jedino nisam siguran u vezi reklamiranja!Bilo bi lepo da se siri krug ljudi ukljuci i pomogne radu sajta!
Jedna je crvena a druga je bela....
Pikado
Posts: 94
Joined: Thu Apr 22, 2010 6:38 am

Post by Pikado »

Kome pehar ? Ma ne zasluzuju ni 5 para a ne pehar.
User avatar
Turija
Posts: 11165
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Pikado wrote:Kome pehar ? Ma ne zasluzuju ni 5 para a ne pehar.
Ne razumem zašto, recimo, Medojević koji je trenutno najbliži tom peharu, nije zaslužio Trofej :?: ili drugoplasirani Vulićević?
I kada su pogrešili (a svakom ko radi, to se ponekad mora desiti), verujem da su se više nervirali zbog toga oni, nego mi na tribinama.
Da li bi Trofej bio sporan npr. mesec dana ranije (recimo posle pobede nad partizanima)?
Ne može se godišnji pojedinačni učinak anulirati sa 3 sveža poraza ekipe.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Pikado
Posts: 94
Joined: Thu Apr 22, 2010 6:38 am

Post by Pikado »

Upravu si, ima izuzetaka. Nisam obratio paznju ko je vodeci po glasovima.
User avatar
Milan
Posts: 4512
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Nažalost, pokazalo se još jednom da je Forum najposećeniji kada je najgora situacija u klubu...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
budababa
Posts: 4037
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Imam zadovoljstvo da obavestim članove foruma da je akcija prikupljanja sredstava za zakup servera i kupovine pehara uspešno privedena kraju. Sajtu i forumu je produžen život do septembra 2012. godine, a pehari treba ovih dana da budu izrađeni. Hvala forumašima koji su novčano pomogli ove akcije (Stara Garda (kao grupa), kafe bagdad, Minja, Marcello, Lala sa zapada, uporan, prijatelj fudbala, Turija, Voja, Zeljafcv, ssnigd, West Ham, The Gari, Krle, Milan, grof zekula, podbara, magistar cho, budababa), svima koji su pomagali rad u toku sezone (Dukes & Co), kao i onima koji su pokazali dobru volju i interesovanje da se akcije uspešno finiširaju. Nastavljamo da rastemo i promovišemo naš klub...
Last edited by budababa on Thu May 13, 2010 9:41 am, edited 2 times in total.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2725
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Post by Grof Žekula »

budababa wrote:Imam zadovoljstvo da obavestim članove foruma da je akcija prikupljanja sredstava za zakup servera i kupovine pehara uspešno privedena kraju. Sajtu i forumu je produžen život do septembra 2012. godine, a pehari treba ovih dana da budu izrađeni. Hvala forumašima koji su novčano pomogli ove akcije (Stara Garda (kao grupa), kafe bagdad, Minja, Marcello, Lala sa zapada, uporan, prijatelj fudbala, Turija, Voja, Zeljafcv, ssnigd, West Ham, The Gari, Krle, Milan, grof zekula, podbara, magistar cho, budababa), svima koji su pomagali rad u toku sezone (Dukes & Co), kao i onima koji su pokazali dobru volju i interesovanje da se akcije uspešno finiširaju. Nastavljamo da rastemo i promovišemo naš klub...
Hvala i od mene, svima koji su na bilo koji način (znanjem, savetima, novcem, podrškom...) ove sezone pomogli rad Sajta i Foruma. Naravno i Ogiju, koji "tamo daleko" brine o svemu...
"Živećemo" i dalje, a što reče budababa - i "da rastemo".
Post Reply