28. kolo: Vojvodina-Rad 2:3

User avatar
igoork
Posts: 781
Joined: Tue Jul 21, 2009 11:09 pm
Location: Na brdovitom Balkanu

Post by igoork »

Utakmicu bolje da ne komentarisem. Tuga... :oops:
Mitosevic me je jedini malo oraspolozio.

Ljudi Kaludjerovica moramo dovesti pre nego sto ga mazne ova Beogradska bagra :!:
Pogotovo uzimajuci u obzir da nas Mrdja 99% napusta...
Last edited by igoork on Sat May 08, 2010 5:25 pm, edited 1 time in total.
Deja91
Posts: 39
Joined: Mon Jun 22, 2009 12:49 am
Location: Novi Sad,Podbara

Post by Deja91 »

Teski dani ...izgleda da se Mereba i Mrdja ne vole bas... :cry:
FK INDEX
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Post by trelos gia fcv »

Kada mogu drugi bold-ovanim i velikim slovima mogu vala i ja:

UPRAVA NAPOLJE :!:

BANDO LOPOVSKA CRNOGORSKO-BEOGRADSKA :!:


Jedno pitanje za gospodina Djumija (kladioničara):

JOŠ STE TU :?: :?: :?:
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Post by Passion »

УПРАВА НАПОЉЕ!!!
ИГРАТЕ КО ПИ*КЕ,ЂУМИ МУРИЊО!
____________________________________________
УПРАВА НАПОЉЕ!
Koral
Posts: 418
Joined: Tue Jun 09, 2009 2:54 pm

Post by Koral »

Kakav crni Djumi... Covek je amater totalni
kuzma liman
Posts: 545
Joined: Wed Aug 02, 2006 7:42 am

Post by kuzma liman »

konacno se culo mada bojazljivo uprava napolje ! samo se pitam koja uprava kad je ni nemamo nama je bato sve ...
kapri
Posts: 101
Joined: Tue Apr 06, 2010 6:41 pm
Location: Novi Sad

Post by kapri »

ne znam da li da se smejem ili da placem...sve u svemu zanimljivo popodne.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Tja.
User avatar
021
Posts: 860
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Post by 021 »

Image
User avatar
Nevernik
Posts: 520
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:06 pm

Post by Nevernik »

Koral wrote:Kakav crni Djumi... Covek je amater totalni
Nemoj tako. Ipak je to nas Djumi.
Tako lepo prica na konferencijama za stampu.

Sacekaj da cujemo sta je danas rekao posle utakmice. Sitnice poput rezultata i igre su ipak u drugom planu.
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Ovo je bilo jadno.Igrači su se na terenu ponašali bezobrazno, apsolutno ih je bolela ona stvar.Svađali su se još međusobno, a onaj Merebašvili se ponašao kao da je sam na terenu, taj čovek je samo driblao i šutirao i uopšte nije imao nameru da doda nekome loptu.Da je normalna situacija, morao bi biti kažnjen, ali ovako i nema smisla.
Đurovski je igrao očajno i otaljavao posao na terenu, nijednu loptu nije poslao kako treba i eto dokle smo došli od one Djumijeve priče da će nam Mario doneti kup.Pa bio je najgori u ove dve utakmice.
Par igrača se trudilo danas, ali nije išlo, međutim šta su i mogli sa takvom taktikom?Ma kakva taktika, nije ni postojala, ponašali su se kao grupa rekreativaca na poljani.Karan užas jedan, nije on za superligu.O Tadiću da ne pričam.Ma očaj.
Djumi inače kod 2:2 vadi Pleča i Tumbasevića iz igre, a ubacuje Stjepanovića i Merebašvilija koji su bili očajni, ali smo zato primili gol.
E Djumi, izgleda da si potpuno izgubio kompas i došao u situaciju da te opet igrači ni najmanje ne zarezuju.Pa šta to u tvom radu ne valja?Očigledno da tu neki problem postoji.

Šta reći o upravi, ne znam da li je Bata uopšte bio u loži, znam da sam video zato Dubroju.U polevremenu su se on i Pantelić smejali?!
Sever je izrazio svoj stav povicima " Uprava napolje " , ali ne znam zašto onakvo izdanje inače?Utakmica mora da se odradi kako valja, ni zastava nije bilo.
I gde su svi ostali molim lepo da se pridruže kritikama uprave?
Puna su vam usta, ali kada treba nešto konkretno uraditi nema vas nigde.Stadion je bio poprilično prazan, mada je na zapadu ipak bilo ljudi, ali dosta nekih ljudi koji se ne uklapaju u neki standardni profil, apsolutno mirno su posmatrali utakmicu.
Na istoku nikada manje ljudi, mogli su se na prste izbrojati.

Inače, na zapadu je bio Lane Jovanović i njemu je ovo teško palo, živo je diskutovao sa jednim prijateljem o utakmici.Svaka čast Lanetu, ima moj naklon do poda!!!
Bio je tu i Dejan Govedarica, možda se sam odgovor nameće ko bi mogao da nam bude novi predsednik?

Nikada se jadnije nisam osećao na stadionu nego danas.Sramota me je.Ovo preti da se pretvori u potpuni kolaps, izgleda da nas je uprava ostavila na cedilu (a ni ne isplaćuju nikoga) , a kao i dalje su tu.Napolje iz kluba što pre!

Mi ostali moramo nešto da preduzmemo da na čelo kluba dođe neko ko ga zaista voli i može da ga pogura napred.

Mada pitanje je da li ima smisla.Danas sam se prvi put osetio kao da sam sam na celom stadionu ( osim Laneta, Dekija, ljudi oko njih i još jedne grupe navijača na desnoj strani zapada) .Ovaj klub izgleda više nikome ne treba.Poštedite nas bola i ugasite ga!
User avatar
dulajlo
Posts: 261
Joined: Mon Aug 10, 2009 1:29 pm

Post by dulajlo »

Medojevic bi mogao malo manje da place a malo vise da trenira pas. Nemojte me pogresno shvatiti, svaki igrac ponikao u omladinskom pogonu Vojvodine ce mi uvek biti za nijansu drazi, u ovom slucaju, cak se i moja majka zna sa Slobodanovom ali onakva emotivna nezrelost ne sme biti svojstvena igracu koji pretenduje za kapitensku traku. O njegovoj igri ne bih puno, ipak je danas igrao na poziciji stopera sto mislim da na duge staze i nije tako losa ideja. Mislim da ne poseduje tehniku i osecaj za veznog.
aNS
Posts: 327
Joined: Sun Jun 28, 2009 2:00 pm

Post by aNS »

dulajlo wrote:Medojevic bi mogao malo manje da place a malo vise da trenira pas. Nemojte me pogresno shvatiti, svaki igrac ponikao u omladinskom pogonu Vojvodine ce mi uvek biti za nijansu drazi, u ovom slucaju, cak se i moja majka zna sa Slobodanovom ali onakva emotivna nezrelost ne sme biti svojstvena igracu koji pretenduje za kapitensku traku. O njegovoj igri ne bih puno, ipak je danas igrao na poziciji stopera sto mislim da na duge staze i nije tako losa ideja. Mislim da ne poseduje tehniku i osecaj za veznog.
А да није можда треба да се смеје као неки?
Па мени је дошло да заплачем, јер полако све иде у.....(да не кажем где)
Па погледајте како све заболе она ствар што смо овако лоши, само се наша деца скењају. Не тражим ја од њих да плачу али нека поштују клуб као што то ради Вулићевић.
vojvodina jedna jedina
Posts: 1260
Joined: Fri Jan 01, 2010 11:56 pm

Post by vojvodina jedna jedina »

Nisam bio na utakmici,ali cujem da je Govedarica bio na stadionu.Pa cu samo zato dodati.


GOVEDARICU ZA PREDSEDNIKA!!!
User avatar
dulajlo
Posts: 261
Joined: Mon Aug 10, 2009 1:29 pm

Post by dulajlo »

Razumem da si razocaran i frustriran no ipak bih te voleo da pronadjes gde sam ja to rekao da treba da se smeje.

Prvi sam koji je Stjepanovicu zamerio kada se salio sa igracem partizana kada su obojica ulazili u igru pre koje kolo na Karadjordju.

Ja razumem da je tesko. Tesko je tebi, tesko je meni, njemu je sigurno jos teze, ali, majku mu, Medojevicu, trgni se. Od ocajavanja nema nista. Eno ga Drinic, primio 3 komada pa ne place. Ne place ni Vuk. A ne mozes mi reci da i njih zabole. Naprotiv.

Medojevic moze izrasti u jako vaznog fudbalera za Vojvodinu, ali je ocigledno da je prebrzo promovisan u kljucnog igraca i plasim se da je sagoreo. Bilo bi mi zao da ova utakmica, finale kupa ili bilo koja druga ostave trajan utisak na njega.
Locked