Lista zelja igraca od strane navijaca...

Locked
nislija

Post by nislija »

Milan Urosevic je 79 god.tu si malko pogresio,ali ok,ko radi taj i gresi..
samo ne znam na osnovu cega je prosecan igrac,gde si ga gledao,jel si isao u Sokobanju

visok je i brz...samo sto nema pretenzije da napravi nesto vise..
interesovalo me ja samo dal bas o svakom igracu mozes da iscupas podatke..

a sta imas o Vojkanu Kuzmanovicu,igrao je za Radnicki N pre 2 god.
dobar je Djordje Tutoric iz Uba,zvezda ga ne zeli jos,ali odlican je stoper

btw..novi biznismeni u Radnickom su bas zalegli..kazu da ne vide koji tim za 2 godine moze da bude bolji od Radnickog se Zvezde i Partizana...da, dovode trenera iz Argentine,tj. neku vrstu tim menadzera...
na jesen sirom Srbije ide kaznena expedicija iz Nis...budite uvereni u to

pozdrav
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Vojkan Kuzmanovic trebalo bi da je negde oko 74 godista(inace takodje je poceo u Ozreu Sokobanja nesto si se bas vezao za njih :D) Pa je igrao u Radnickom(N),pa za Toplicanin Prokuplje,Borac(C),Macva,Zeleznicar(N),pa ponovo Radnicki(N),pa odlazi u Kairat Almaty Kazahstanski klub gde bi trebalo valjda da je jos...Moze da igra na svim pozicijama po levom boku...Dosta dobar igrac!

Djordje Tutoric je 83 godiste ako se nevaram rodjen u Palicu pa je jednu sezonu bio u Spartaku(S) i odlazi u cigane,ali vec par sezona je na pozajmici u Jedinstvu(U) gde igra standardno dobro!

Ako te interesuje jos nesto o bilo kojem igracu slobodno pitaj...

Drago mi je i zaista bih zeleo Radnickom da udje u 1 ligu i postane ozbiljan klub...Samo ne treba se prerano zaletati ima ona narodna 'prvo skoci pa reci hop"...
nislija

Post by nislija »

pe ove igrace iz Sokobanje znam licno jer sam i sam Sokobanjac.tj.tamo sam rodjen i ziveo dugo.preselio sam se pre par godina,sad sam u Nisu,studiram ovde i zivim.

dobro si informisan,igrao je za Kairat iz Alma Ate,ne znam dal je jos tamo.
sta znas o Cvetanovicu iz Vlasine i Livaji iz Javora
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Ljubisa Cvetanovic rodjen 82 u Leskovcu karijeru je poceo u Dubocici zatim par sezona u Zemunu pa u Hajduk(ku)pa se vraca u Dubocicu i na kraju je sada u Vlasini!Izuzetno dobar igrac ofanzivni vezni,ima brzinu, drbling igru glavom cak i dobar sut iz daljine kompletan igrac preporucio bih ga Djumiju!

Vladimir Ivaja rodjen oko 81 godine u Ivanjici kasnije je igrao za radnicki(O),pa posle toga za neki mali Hrvatski klub mislim da se zove Novalja...Nije nesto preterano efikasan...
Brane
Posts: 517
Joined: Wed Jan 26, 2005 5:18 am
Location: Otava, Kanada

Post by Brane »

Covece, neverovatno, scouting on-demand, real-time :o
upss!
Posts: 32
Joined: Mon Jun 20, 2005 10:55 am
Location: u magnovenju

Post by upss! »

upss! wrote:Ajde nama neinformisanima dovoljno,napiši PRIJATELJU detalje sastanka kod gradonačelnice?Imamo li se čemu nadati?
Nemaš informacija prijatelju?
mile bronx
Posts: 259
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:56 pm
Location: liman

Post by mile bronx »

U danasnjem Zurnalu Moraca (direktor Novog Sada) veli da je Nenadu Lazareskom istekao ugovor :arrow:
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post by Djumi »

Danas je na razgovoru bio Malinović iz Kikinde i od ponedeljka počinje da trenira sa nama.Ako prođe testiranja verovatno će potpisati za nas.
p.s.Dejane vidis da vredi skaut služba :!:
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Evo ja se tek sada vratio sa nekog rukometnog turnira...

Zaista me je iskreno obradovala ova vest :!: Siguran sam da ce te biti zadovoljni njegovim nacinom igre zaista je talenat i ocekujem da postane golgeter nase Vose :!:
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1636
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

Dejan wrote:Evo ja se tek sada vratio sa nekog rukometnog turnira...

Zaista me je iskreno obradovala ova vest :!: Siguran sam da ce te biti zadovoljni njegovim nacinom igre zaista je talenat i ocekujem da postane golgeter nase Vose :!:
Samo da ne bude talentovan kao Maslic :wink:
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
Turija
Posts: 10836
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

ogi wrote:
Dejan wrote:Evo ja se tek sada vratio sa nekog rukometnog turnira...

Zaista me je iskreno obradovala ova vest :!: Siguran sam da ce te biti zadovoljni njegovim nacinom igre zaista je talenat i ocekujem da postane golgeter nase Vose :!:

Samo da ne bude talentovan kao Maslic :wink:
Ogi, nadam se da će i nama biti treća -sreća.Dosad smo imali nezaboravni tandem 2M, ako sada Malinović bude sam u napadu (da mu ova dvojica dosadašnji ne smetaju), verujem da će Dejan biti u pravu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

ogi wrote:
Dejan wrote:Evo ja se tek sada vratio sa nekog rukometnog turnira...

Zaista me je iskreno obradovala ova vest :!: Siguran sam da ce te biti zadovoljni njegovim nacinom igre zaista je talenat i ocekujem da postane golgeter nase Vose :!:
Samo da ne bude talentovan kao Maslic :wink:
Hvala Ogi :!:
Image
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
nislija

Post by nislija »

Dejan wrote:da li je ove sezone Nemanja Milisavljevic igrao u prvoj postavi on je 84 godiste igra na poziciji ofanzivnog veznog rec je o igracu fantasticnih predispozicija veliki talenat...Bio je nesto kratko u Radu pa se vratio u Nis ponovo ako se nevaram!?
vise nije ni u Nisu,uzeo ga Ofka...
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1636
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

Djumi wrote:
ogi wrote:
Dejan wrote:Evo ja se tek sada vratio sa nekog rukometnog turnira...

Zaista me je iskreno obradovala ova vest :!: Siguran sam da ce te biti zadovoljni njegovim nacinom igre zaista je talenat i ocekujem da postane golgeter nase Vose :!:
Samo da ne bude talentovan kao Maslic :wink:
Hvala Ogi :!:
Image
Izivnjavam se sto sam skeptican. Maslic se dizao u nebesa a stvarno nista nije pokazao. Naravno da zelim da Deja bude u pravu i da se taj igrac iz Kikinde pokaze kao pravi golgeter.
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

ogi wrote:
Djumi wrote:
ogi wrote: Samo da ne bude talentovan kao Maslic :wink:
Hvala Ogi :!:
Image
Izivnjavam se sto sam skeptican. Maslic se dizao u nebesa a stvarno nista nije pokazao. Naravno da zelim da Deja bude u pravu i da se taj igrac iz Kikinde pokaze kao pravi golgeter.
I ja se iskreno nadam :!:
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Locked