Pitajte Đumija

Pitajte igrače i trenere FK Vojvodina
Locked
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

Anonymous wrote:TRENERU, DA CUJEM NA KOJI NACIN CES KAZNITI I SANKCIONISATI IGRACE KOJI NISU HTELI DA DODJU NA TRENING JUCE?
MOLIM DA MI NAPISES NJIHOVA IMENA DA SE ZNA, ILI CES SE ODLUCITI ZA VARIJANTU KAO DA SMO AMATERSKI KLUB( STO NECE BITI PRVI PUT ) ,
JEL ZNAS MOZDA KAKVE KAZE SLEDE ZA OVO U NEKIM OD OZBILJNIJIH KLUBOVA?
Prvo igraci su bili na treningu i imena uopste nisu bitna.Najvažnija stvar je da su igrači imali razgovor sa Direktorom i odmah posle toga počeli da treniraju.Takve stvari se desavaju gotovo u svim klubovima kod nas i to je naša stvarnost.Kako i čime da ih kažnjavam kad je nesporazum i izbio zbog besparice :!:
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post by Djumi »

Priključio sam u stručni štab dosadašnjeg trenera Kabela Grujića :!:
Moram da Vam kažem da sam veoma zadovoljan zbog toga :idea:
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9947
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Milan Djuricic

Post by Voja »

Djumi wrote:Priključio sam u stručni štab dosadašnjeg trenera Kabela Grujića :!:
Moram da Vam kažem da sam veoma zadovoljan zbog toga :idea:
Sta ce Prijatelj reci na to??? :lol:
Image
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Da li postoje bar neke sanse da dovedemo Mutavdzica?
Po meni trebalo bi pojacati desnu stranu terena...!?Kako se prica Nenadu Lazerevskom je istekao ugovor i mislim da bih njegovim dolaskom bilo znatno kompakniji i bolji...Vidim da se prica o dolasku Bore Filipovica i da su skoro svi za njega...
Da li mozete treneru nesto vise o tome da nam kazete?
Hvala!
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

Mutavdzića bih i ja želeo ali to je sada teško.Lazarevski je veoma blizu Voše a za Filipovića mislim da je teško ostvarljivo ovog leta.
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

Buac trenira sa Vojvodinom,jos proveravate ima li kvalitet za nas ili...?
Da li bi mogli sutra da dobijemo rezultate sa bip-bip testa(ko je najvise pokazao-pretrcao,izdrzao)?Hvala
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9947
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Da li ce Belic & Franc biti dobrodosli (jer imam nekakav osecaj),ako ne odrade pripreme,a niko ne htedne da ih kupi??? :wink:
Image
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1636
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

Voja wrote:Da li ce Belic & Franc biti dobrodosli (jer imam nekakav osecaj),ako ne odrade pripreme,a niko ne htedne da ih kupi??? :wink:
Hvala njima, ali mislim da se ne trebaju vracati. Belic je nekad bio dobar napadac, Franc je svoje rekao u prolecnoj sezoni. No, zelim im sve najbolje u daljoj karijeri.
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
Turija
Posts: 10836
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Milan Djuricic

Post by Turija »

Voja wrote:
Djumi wrote:Priključio sam u stručni štab dosadašnjeg trenera Kabela Grujića :!:
Moram da Vam kažem da sam veoma zadovoljan zbog toga :idea:
Sta ce Prijatelj reci na to??? :lol:
Bravo, Đumi i Vojo, našli ste najbolji način za comeback Prijatelja na forum.Prijatelju, izgleda nađošete međ 32.Nema sad ,,dobra,, i ,,dalje,, već se mora odigrati ili ispratiti.Ako nemaš karte zovem te.Dosta nam je za prolaz i štih da uhvatiš.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Turija
Posts: 10836
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

ogi wrote:
Voja wrote:Da li ce Belic & Franc biti dobrodosli (jer imam nekakav osecaj),ako ne odrade pripreme,a niko ne htedne da ih kupi??? :wink:
Hvala njima, ali mislim da se ne trebaju vracati. Belic je nekad bio dobar napadac, Franc je svoje rekao u prolecnoj sezoni. No, zelim im sve najbolje u daljoj karijeri.
I treći moderator isto tako misli.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Turija wrote:
ogi wrote:
Voja wrote:Da li ce Belic & Franc biti dobrodosli (jer imam nekakav osecaj),ako ne odrade pripreme,a niko ne htedne da ih kupi??? :wink:
Hvala njima, ali mislim da se ne trebaju vracati. Belic je nekad bio dobar napadac, Franc je svoje rekao u prolecnoj sezoni. No, zelim im sve najbolje u daljoj karijeri.
I treći moderator isto tako misli.
I cetvrti tako misli :!: Hvala im za sve, nikad im necemo oprostiti, pardon zaboraviti!
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post by Djumi »

100-ti registrovani na klupskom sajtu dobija od Djumija dres Vojvodine :!:
Image
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

podbara wrote:
Turija wrote:
ogi wrote: Hvala njima, ali mislim da se ne trebaju vracati. Belic je nekad bio dobar napadac, Franc je svoje rekao u prolecnoj sezoni. No, zelim im sve najbolje u daljoj karijeri.
I treći moderator isto tako misli.
I cetvrti tako misli :!: Hvala im za sve, nikad im necemo oprostiti, pardon zaboraviti!

Veliki pozdrav za Franca.Zelim mu sve najbolje u nastavku karijere.
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post by Djumi »

Stara Garda wrote:Buac trenira sa Vojvodinom,jos proveravate ima li kvalitet za nas ili...?
Da li bi mogli sutra da dobijemo rezultate sa bip-bip testa(ko je najvise pokazao-pretrcao,izdrzao)?Hvala
Rezultate testa Vam nemogu objaviti(kodeks) ali Vam mogu dati 10 najboljih:
1.Milutinovic
2.Vukobratovic
3.Colic
4.Buac
5.Despotovic
6.Kacar
7.Pekaric
8.Mandic
9.Kovacevic
10.Lazarevic
Test koji je radjen je BIP i uslovljen je genetikom.(potrosnja kiseonika)
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Guest

Post by Guest »

cudo nema ovih pijandura iz vojvodine medju prvih deset ....

uglavnom su iz prvog tima,,,
Locked