Lav Kup Srbije - sezona 2009/10

Locked
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Domaćinstvo u finalu je samo formalnost i utiče na neke sitnice poput dresova i slično.I da je Zvezda domaćin, naravno da bi se igralo pred publikom.
Nego, što se tiče zadržavanja na stadionu, ajde da nas ode na JNA oko 5000 pa da ne mogu to da urade, već da moraju što pre da nas otpreme za NS. :wink:
Od nas zavisi.
Last edited by ice on Thu Apr 22, 2010 10:33 pm, edited 1 time in total.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
Turija
Posts: 10863
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Hvala ice na odgovoru.
A, mislim da je Voja u pravu da su igrali u našim plavim dresovima, tj sa grbom našeg Kluba.Bila vrlo čudna situacija - gotovo komična.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Da, ono što je jako bitno, organizacija utakmice je zajednička.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
vladans
Posts: 548
Joined: Tue Sep 18, 2007 2:55 pm
Location: novi sad

Post by vladans »

Da li to sto smo mi domacini znaci da cemo ovog puta biti na severu ili ne ?
User avatar
novosadjanin
Posts: 1354
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Post by novosadjanin »

vladans wrote:Da li to sto smo mi domacini znaci da cemo ovog puta biti na severu ili ne ?


Kakve sad to veze ima, pogotovo sto je Sever tamo gostujuca tribina?
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3922
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Post by Red Marquis »

novosadjanin wrote:
vladans wrote:Da li to sto smo mi domacini znaci da cemo ovog puta biti na severu ili ne ?


Kakve sad to veze ima, pogotovo sto je Sever tamo gostujuca tribina?
Pre tri godine smo mi bili kvazi gosti, pa smo išli na "domaći" jug.
Mada, to je krajnje nevažno...jedino iritira što bi oni dobijali sever, obe navijačke grupe su sa njega, a mi bi trebali da biramo prvi...zbog tog domaćinstva :roll:
Kao i uvek, cigana je više, i FSS, a i naše dve uprave će se po njima voditi(kao i uvek), pa očekujem da smo opet na jugu.
Io odio Belgrado
User avatar
budababa
Posts: 4016
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Za one koji planiraju odlazak u svojoj reziji...
Određene cene karata za finale Lav kupa Srbije

Na sednici Odbora za hitna pitanja FS Srbije, na kojoj je predsedavao predsednik organizacije Tomislav Karadžić, određene su cene ulaznica za finalnu utakmicu Lav kupa Srbije u kojoj će se, 5. maja na stadionu Partizana sa početkom u 20:30 sati, sastati Vojvodina i Crvena zvezda. Karte iznose 200 dinara za severnu i južnu tribinu i 400 dinara za zapadnu i istočnu tribinu.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
kinik
Posts: 211
Joined: Tue Apr 25, 2006 6:05 pm
Location: VOJVODINA

Post by kinik »

Gledam ove cigane protiv Hajduka, pa ne da su jadni, neg strasno. Kup je definitivno nas, samo ako Djumi dobro upregne i ako budu imali zelju, ali stvarnu da pobede!
MOMCI TREBA DA IH POCEPATE, BOLjI STE OD TIH SMINKERA!
1966...1989...201x
User avatar
One and only
Posts: 481
Joined: Sun Sep 27, 2009 8:08 pm
Location: Zapad

Post by One and only »

Di ima da se kupi neki lalinski sesir? Hocu da se doteram za kup. :D
United of Vojvodina
User avatar
Lala sa zapada
Posts: 688
Joined: Sat Jan 30, 2010 7:52 pm

Post by Lala sa zapada »

kinik wrote:Gledam ove cigane protiv Hajduka, pa ne da su jadni, neg strasno. Kup je definitivno nas, samo ako Djumi dobro upregne i ako budu imali zelju, ali stvarnu da pobede!
MOMCI TREBA DA IH POCEPATE, BOLjI STE OD TIH SMINKERA!
Apsolutno. Na kraju su igrali bunker protiv Hajduka.

Golman zvezde je danas imao dve katastrofalne intervencije. Jednom ga je izvukao ofsajd, ( koji je bio i sa pravom je ponisten gol) drugi put je igrac Hajduka promasio zicer.

Ponovicu, ovakva zveda jedino moze da nas dobije uz veliku pomoc sudija.
Samo je jedan Ronaldo i on igra za Corinthians
User avatar
Buca
Posts: 753
Joined: Wed Sep 20, 2006 7:50 pm

Post by Buca »

One and only wrote:Di ima da se kupi neki lalinski sesir? Hocu da se doteram za kup. :D
Najlon,subota :wink:
Željko Brkić jedan je od nas!!!
User avatar
One and only
Posts: 481
Joined: Sun Sep 27, 2009 8:08 pm
Location: Zapad

Post by One and only »

Buca wrote: Najlon,subota :wink:
E onda sam kanda zakasnio, u subotu je 1.maj. :lol:
United of Vojvodina
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Post by Marcello »

Ovi gani, stvarno, izgledaju jadno...prosečna prvoligaška ekipa...Aj' dobro - malko iznad proseka.

Bejah u pravu, kada sam drugu, jesenas, posle poraza od njih ovde, rekao: "Auuu, čoveče! Od koga smo mi izgubili!!!"

Doduše, oni jesu danas igrali na terenu, kakav se retko viđa čak i kod nas, ali, mislim da su smešni. Ni glave, ni repa! Sve u svemu, dobro je što su danas pobedili Kuljane....Zašto?

Zato, što ostaju u trci za titulu, a ako se ne varam, njih posle finala Kupa čeka "večiti derbi"(08.05.), gde će sa svojom braćom - blizancima, odlučivati o tituli (samo da pobede narednog vikenda, kući!). To znači, da će im misli, dobrim delom biti usmerene na tu utakmicu, a to je za nas izvrsno. Realno, Kup i titula, ne mogu da se porede. Tako bi svako razmišljao.

Ova činjenica bi mogla da pomogne našim momcima, da, već pri izlasku na zagrevanje, poput pljuvačke, utrljaju u travu kompleks Beograda i "večitih" (nešto malo je, ipak, ostalo), breme neiskustva igranja finala i slične budalaštine...A, onda će biti opet, kao onomad, kao grafit na zidu moje zgrade: "c.z.-fcv 0:3. Šta je ovo, odbojka???"

:wink:
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Muka mi je od tog termina " večiti " .
Kako oni mogu da budu " večiti " , da nije neko putovao u daleku budućnost to da proveri?Večiti rivali mogu da budu (to mogu da budu i Borac i Zvezda sa Klise) i večiti derbi ajde ima smisla, ali da ih nazivaju " večitima " je neviđeni bezobrazluk.Da neće uskoro biti i " večita njihova visočanstva " ?
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
ssnigd
Posts: 3454
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Post by ssnigd »

Ne znam samo zbog cega se svi okrecete tome da li ce i sa koliko motiva cigani uci u duel sa nama. A verujte da ce uci sa mnogo, mnogo vise nego u "derbiju" protiv svog brata blizanca.

U finalu se samo mi pitamo, a ne oni :!:

I ko god razmislja o njima, tj. hoce li uci opusteno u mec ili napaljeno, se i pribojava naseg neuspeha. Gubitnici i oni koji se pribojavaju toga neka ostanu u Novom Sadu i neka gledaju tekmu na tvu. U bg trebaju da idu samo oni sa pobednickim mentalitetom, da gazimo bre. I na tribinama i na terenu, pa da im ni sudije ne mogu pomoci.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Locked