Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
novosadjanin
Posts: 1354
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Post by novosadjanin »

kinik wrote:
One and only wrote:Bata na Kanalu 9.
i st kaze, nisam stigao?


Po meni najvaznije sto se moglo cuti je to da se nesto desava u vezi reflektora, navodno postoji volja grada da se postave do pocetka kvalifikacija za Ligu Evrope, u ponedeljak ce biti i prijem kod Gradonacelnika... Bata je rekao i da sledece sezone evro-utakmice sigurno necemo igrati u BG. Ako ne budemo mogli da igramo u NS, trazicemo da igramo obe utakmice u gostima 8)
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

novosadjanin wrote:Ako ne budemo mogli da igramo u NS, trazicemo da igramo obe utakmice u gostima 8)
Европа која се не игра у Новом Саду и није Европа. Зато подржавам овај став Буторовића.
User avatar
One and only
Posts: 481
Joined: Sun Sep 27, 2009 8:08 pm
Location: Zapad

Post by One and only »

Hteo sam u subotu da postavim pitanje Bati da li bi u slucaju neuspeha u finalu kupa podneo ostavku, ali nisu nazalost vise primali pozive gledaoca.
Kup nam je jedina sansa da se izvuce ova sezona i da ostvarimo istorijski uspeh. Ukoliko to ne uspemo mislim da bi najbolje resenje bila ostavka predsednika i kompletne uprave. Predpostavljam da se to nece dogoditi i da ce jedini krivac kao i do sad biti trener. I tako cemo u nedogled. Doci ce nova sezona, nova obecanja i naravno nov trener koji ce takodje biti smenjen zbog losih rezultata vec na pola sezone. Jedan gledalac iz Nemacke je rekao da se prica da bi Mateus mogao da bude nov trener Vose, na sta je Bata samo rekao da nema komentar. Nije demantovao. Juce opet svi udarili po treneru. 'Ajde Djumi odlazi. Hoce li se nesto promeniti? Dokle? Kako to razmisljate? Ne valja Stepi, ne valja Sosa, ne valja Djumi, ne valja Brzic, ne valja Dzimi, koga bi ste vi? CEMU MENJANJE TRENERA?????

Ukoliko se ne osvoji kup, mene stadion vise nece videti sve dok ova uprava ne podnese ostavku. U suprotnom sve zasluge pripadaju Djumiju i igracima a nikako nekom Bati i xebenoj upravi
United of Vojvodina
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Ima li naša vajna uprava nameru da se oglasi povodom krađe na utakmici sa Spartakom?
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Post by Passion »

ice wrote:Ima li naša vajna uprava nameru da se oglasi povodom krađe na utakmici sa Spartakom?
O moj Boze,pa oni su pristojni i kulturni.Nece oni da diskutuju o sudijskim odlukama...nece da nas razvlace po novinama :lol:
_____________________________________________
...Nikad nece shvatiti to,sto volim tebe ja ludo...
Cizma
Posts: 15
Joined: Tue Feb 16, 2010 6:04 pm

Post by Cizma »

Zeleo bih samo nesto da kazem , znam da ce me demantovati neki ali normalno je da i ja kezem svoje misljenje kratko i jasno iako sam mlaj generacija navijaca Vose. Vosa je 2005 bila pred gasenjem , a ova losa uprava kako vi kazete za period od 3 ipo godine je dovela Vosu 2 puta na 3 poziciju , jednom na drugu i igrala je 2 puta finale kupa , tj igrace , sto je 50 posto u Vosinoj celoj 90 godisnjoj istoriji za samo 3 ipo godine . Pritom se tu dodaju evropski uslovi za rad , i stav da ni jedan igrac Vose nece ici u Titove blizance. Hvala
User avatar
Friend
Posts: 664
Joined: Wed Sep 20, 2006 12:18 am

Post by Friend »

Brane
Posts: 517
Joined: Wed Jan 26, 2005 5:18 am
Location: Otava, Kanada

Post by Brane »

ice wrote:Ima li naša vajna uprava nameru da se oglasi povodom krađe na utakmici sa Spartakom?
Ja kradju nisam vide. Djura je igrao rukom u nasem sesjanstercu u prvom poluvremenu pa nikom nista. Nas kradu protiv blizanaca, ovo je po meni samo bilo lose sudjenje, na obe strane.
TomaNS
Posts: 420
Joined: Mon Mar 22, 2010 12:12 am

Post by TomaNS »

Cizma wrote:Zeleo bih samo nesto da kazem , znam da ce me demantovati neki ali normalno je da i ja kezem svoje misljenje kratko i jasno iako sam mlaj generacija navijaca Vose. Vosa je 2005 bila pred gasenjem , a ova losa uprava kako vi kazete za period od 3 ipo godine je dovela Vosu 2 puta na 3 poziciju , jednom na drugu i igrala je 2 puta finale kupa , tj igrace , sto je 50 posto u Vosinoj celoj 90 godisnjoj istoriji za samo 3 ipo godine . Pritom se tu dodaju evropski uslovi za rad , i stav da ni jedan igrac Vose nece ici u Titove blizance. Hvala
!!!!
User avatar
One and only
Posts: 481
Joined: Sun Sep 27, 2009 8:08 pm
Location: Zapad

Post by One and only »

Cizma wrote:Zeleo bih samo nesto da kazem , znam da ce me demantovati neki ali normalno je da i ja kezem svoje misljenje kratko i jasno iako sam mlaj generacija navijaca Vose. Vosa je 2005 bila pred gasenjem , a ova losa uprava kako vi kazete za period od 3 ipo godine je dovela Vosu 2 puta na 3 poziciju , jednom na drugu i igrala je 2 puta finale kupa , tj igrace , sto je 50 posto u Vosinoj celoj 90 godisnjoj istoriji za samo 3 ipo godine . Pritom se tu dodaju evropski uslovi za rad , i stav da ni jedan igrac Vose nece ici u Titove blizance. Hvala
Jedino vredno pomena je taj stav o ne prodavanju igraca partizanu i zvezdi. Finale kupa Srbije? To je veliki uspeh za nas? Cak je i Sevojnu poslo to za rukom prosle godine i samo oni mogu to da smatraju istorijskim uspehom. Bata je obecao titulu, a mi smo peti? Mislim da je to neuspeh, njegov licno. A u upravi sedi Rabren i ekipa, ne zna se ko je posteniji i ko vise voli Vojvodinu.
Osvojene titule se pamte a ne finala, treca mesta i pokusaji da se igra u Evropi. Zaboravio si da spomenes arhitektonsko cudo i velelpno zdanje u Veterniku.
United of Vojvodina
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8928
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Moze se oprostiti nasim mladjim navijacima koji se secaju jedino onog brodoloma pre Bate i ovog sada, sto veruju da je ovo dobro, jer za bolje ni ne znaju jer su suvise mladi da se secaju kako je FK Vojvodina nekada izgledala. Mi malo stariji koji duze pamtimo se ne damo tako lako zavarati.

Danas sa jedne strane jeste mnogo bolje nego pre koju godinu, jer je obezbedjena finansijska egzistencija, no pitanje ostaje po koju je to cenu uradjeno?

Jer danas je FK Vojvodina u svojoj istoriji verovatno najudaljenija od svog istinskog duha i ideala koji su je obelezavali od postanka.

Zato, kad se podvuce crta i svedu racuni, to sto je danas bolje nego juce ne znaci da je danas zapravo dobro, i da ne bi moglo biti jos bolje!
Cizma
Posts: 15
Joined: Tue Feb 16, 2010 6:04 pm

Post by Cizma »

@ One and Only

Nije uspeh da u vreme necijeg mandata , pogotovu kada se uzme u obzir u kakvom je stanju preuzet klub i sa kolikim dugovanjima , da se za 3 ipo godine 2 puta igra finale naj masovnijeg takmicenja u drzavi ? Da se 2 puta bude treci i jednom drugi ? Da se napravi onakav sportski centar , da se obezbedi finansijska konstrukcija , i da Bata bude uhapsen cim su se blizanci ukenjali kada su shvatili da se prvenstvo opasno zakuvalo ? Da posle te iste inspekcije koje su boravile u klubu javno odaju priznanje Vosi da je to model po kojem se vodi uspesan klub ? Alo , pa te iste inspekcije su trazile BILO STA i u klubu i Batinoj firmi , BILO STA , da ga zatvore a dobili su ....... sipak . A onda se pametnjakovici ovde javljaju i pricaju kako se pare uzimaju od Vose , kako se peru pare itd ? Izvinite inspektori sto vas nisam prepoznao

@ Radoye

Reci mi samo koja su to vremena radosna po nasu Vosu bila pre Bate a da se ja kao mladji navijac ne secam ? 66 ili 89 godina ? Nema trece posto smo samo te dve godine uzeli titule a po vasim recima samo se to i pamti a ne igranje finala i pokusaja ulaska u Evropu ?
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8928
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Cizma wrote:@ Radoye

Reci mi samo koja su to vremena radosna po nasu Vosu bila pre Bate a da se ja kao mladji navijac ne secam ? 66 ili 89 godina ? Nema trece posto smo samo te dve godine uzeli titule a po vasim recima samo se to i pamti a ne igranje finala i pokusaja ulaska u Evropu ?
Po cijim recima? Ja tako nesto nisam nikada rekao, zato nemoj da podmeces i da lazes!

Zato derane, ako hoces ozbiljno da diskutujes sa odraslim ljudima onda se moras i ponasati odraslo, ta klinacka podmetanja ne prolaze vise ni po obdanistima.

A ako neces - onda ti ovde nije ni mesto!
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Post by Grba_NS »

Bilo ko, ko pokusava da ospori Bati odredjeni uspeh (koji nije mali) "taj" se ne moze smatrati ozbiljnim!

Definitivno stoji da smo pod njegovim mandatom odigrali 2 finala Kupa, osvojili 2 treca mesta i jednom bili vicesampioni (ali treba biti iskren pa reci da je sve to ostvareno u nikad losijoj ligi), takodje vrlo bitan detalj je i sto nasi igraci vise ne zavrsavaju u Beogradu, a kao njegov najveci plus bih istakao infrastrukturu u Veterniku koja ce nam jos dugo, dugo sluziti, i nama i nasoj fabrici mladih talentata!

Sve to je jedna dobra baza, i to je trebao biti put ka onome cemu svaki sportski kolektiv tezi, PRVO MESTO tj. titula!
E sad, ne mogu ni vas smatrati ozbiljnim, vas sto branite Batu, ukoliko ne priznate da klub vec duzi period u najboljem slucaju stagnira, ja bih cak rekao da nazaduje, a po meni razlog lezi upravo u Bati koji ili nema vremena ili prosto ne zeli da se bavi Vojvodinom?! Cini mi se da je izgubio zar i energiju koja ga je krasila na pocetku mandata, i zato ja licno pocinjem da gubim veru u njega i njegov rad!

Bata je sam rekao vise puta da je on jedini krivac za sve sto se desi, i dobro i lose, to se dobro secam i sa izborne skupstine i kasnijih njegovih intervjua, tako da cu ja samo iskoristiti tu njegovu izjavu i reci da je on jedini krivac za ovo sto se trenutno desava u klubu, ovu anarahiju gde svako radi sta hoce, tj. NE RADI NISTA!
Njegova je odgovornost su i Miodrag Pantelic i Radislav Rabrenovic, s tim sto je ovaj drugi rak rana naseg kluba, sve ono najgore, kvarioc atmosfere u klubu i timu, jednostavno ljiga koja je odavno trebala biti odstranjena!
Bata je jedini krivac i za trenere, tj. za komediju oko trenera jer znam da se u sustini samo on pita za to, i to pokazuje njegovu nesigurnost i nepoverenje u ljude koje je dovodio, i zato to pitanje treba da prepusti nekom drugom, sportskom sektoru kluba koji mi nemamo, za sta je opet on krivac!

Treba li istaci da nam se marketing trenutno svodi na 2 lepotice koje se pojavljuju na konferencijama za stampu, jedan godisnji kalendar, i jedino pozitivno u svemu- posete skolama po NS-u i Vojvodini! Mora mnogo, mnogo ozbiljnije s obzirom kolike ambicije imamo, jer sve ovo trenutno je u rangu osrednjeg prvoligasa!

Zaposliti prave marketinske strucnjake i prepustiti im da se bave time, kao i strucnjake za sportski sektor!
Nase strucnjke-trenere iz mladjih kategorija slati na usavrsavanja po svetu po raznim seminarima i klubovima koji se isticu u radu sa mladjim kategorijama, jer trenazna tehnologija iz dana u dan napreduje i menja se!
Poboljsati uslove nasem medicinskom timu (aparati za terapije, medikamenti...)!

Bata sve to samo nek nadgleda i kontrolise!

Ne mozemo misliti da ce nas Fc Vujadin Boskov i uslovi koje imamo donositi bodove na terenu, oni su dobar preduslov, al dzaba nam to ako nista drugo ne valja i ne funkcionise! A i taj Fc Vujadni Boskov moze i treba jos da se usavrsava i poboljsava!

Dakle, moglo je biti i bolje i gore, s tim sto smo svi daleko vise ocekivali od Bate, jer kako je krenuo zaista je delovalo da ce od Vojvodine napraviti klub u Evropskim okvirima, a zasto to nije uradio to je vec pitanje za njega, a moje misljenje je da je izgubio onaj pocetni zar i energiju i da nema vremena da posveti Vojvodini onoliko koliko njoj treba!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8928
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Eto, Grba je to otprilike objasnio. Odredjeni napredak u odnosu na prosli period sigurno da postoji, ali jos uvek nije to - to.

Samo bih jos dodao, mozda nije u pitanju gubitak energije, mozda covek jednostavno ne moze / ne ume bolje od ovoga.
Post Reply