Pitanje za sve navijace Vojvodine

Da li vidite Milana Djuricica na klupi Vojvodine u sezoni 2005/06

DA
38
93%
NE
3
7%
 
Total votes: 41

User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

PRIJATELJ wrote:.Ili je mozda kao Markov ,,tata"nezadovoljan svojim delom.
Ko je Markov tata :?:
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
PRIJATELJ

Post by PRIJATELJ »

Treneru,iako tvoj odgovor nije meni upucen,moram nesto da ti kazem.Opet si poceo sa pricom.Pa ako je trener i igraci bitni zasto nisi osvojio malo vise bodova sa njima i spasio nas neprijatnosti raskidanja ugovora sa Celarevom i svog nerviranja do poslednjeg kola oko opstanka.I ono sto si napisao da su losi rezultati bili samo prva tri kola a da si u ostatku sezone osvojio 19 bodova bolje cuti.Lepo sam ti napisao ranije koliko je u prolecnom delu osvojeno bodova zahvaljujuci tebi i igracima i nemoj me vuci za jezik.Nego dobro spremi plan priprema i sa ovim kadrom nastoj da ostvaris sto bolje rezultate.Uostalom,obecao si javno ovde da smo sigurni ucesnici kupa UEFa sledece godine.Nemoj posle da bude opet prica:nedaju mi,nemam uslove,jako sunce na pripremama,nemam igrace itd.Pozdrav.
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post by Djumi »

Nesto dali,vise uzeli sve u svemu 19 :!:
Samo se ti meni ne nerviraj i nadam se da ces ponovo skidati lalinski sesir :!:
p.s.Ko je "tata" :?:
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
max
Posts: 608
Joined: Tue Mar 22, 2005 12:03 am

Post by max »

eto ga,opet trener kriv :D celarevo raskinulo sporazum zato sto nismo bili 6 ili vise!he he he da li je to zvanicno "prijatelju" ili samo pijacarske price?da su nam dali 2 milionceta pa da traze uslov i kup uefa a ovako mi se cini da tu nesto drugo ima,gresim li?e moj djuricicu za sta ces sve ti postati kriv :roll:
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

max wrote:eto ga,opet trener kriv :D celarevo raskinulo sporazum zato sto nismo bili 6 ili vise!he he he da li je to zvanicno "prijatelju" ili samo pijacarske price?da su nam dali 2 milionceta pa da traze uslov i kup uefa a ovako mi se cini da tu nesto drugo ima,gresim li?e moj djuricicu za sta ces sve ti postati kriv :roll:
Na kraju cu ja po njemu biti kriv za raspad juge :!:
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Minja
Administrator
Posts: 1911
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Post by Minja »

U Zemunu poništen regularan pogodak par minuta pre kraja kod rezultata 0:0, a tim rezultatom meč je i završen. U Čačku, ako se ne varam, beše Vukelja u akciji... , protiv OFK-a gol smo primili posle očiglednog pasa rukom... Možda tu leži odgovor gde su bodovi za šesto mesto.

Mada, kroz kakve muke i traume je Vojvodina prošla u ovoj sezoni, pričati sada o neispunjavanju tačke iz ugovora koja govori o osvajanju šestog mesta je, po meni barem, neozbiljno.
prijatelj PRIJATELJA

Post by prijatelj PRIJATELJA »

E moj Djumi,pa covece PRIJATELJ ti je lepo rekao koliko si bodova osvojio,ti covece mozes da nas vodis samo u drugu ligu,kako stvari trenutno stoje evropu cemo gledati u Zeti,Smederevu,[vecim klubovima od nas]
LJudi pa znate li vi uopste koliko je `crnih`para dato na Lionu i sudiji protiv Smedereva,da nepomijnemo sto nas Pivara napusta,a covek je posle Antalije vec bio 5,6.
Sto se naocara tice tamo odakle ja bodrim Vosu nisu potrebne,a ako si iskreni navijac naseg kluba nadam se da ces vec u drugom ili trecem kolu sedeti neki red iznad atletske staze nebili mi video oci.
Nemoj vise da se pravis pametan nego pokusaj da napravis nesto sto je vredno postovanja,a to su REZULTATI koje dosad nisi imao..Pozdrav zurim.
:
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

prijatelj PRIJATELJA wrote:LJudi pa znate li vi uopste koliko je `crnih`para dato na Lionu i sudiji protiv Smedereva,da nepomijnemo sto nas Pivara napusta,a covek je posle Antalije vec bio 5,6.
Koliko ja znam i na polusezoni su mogli da nas napuste(pivara).A sto se tice sudije jel to onaj sto je svirao penal protiv nas ,10 minuta pred kraj :!:
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

Djumi wrote:Na kraju cu ja po njemu biti kriv za raspad juge :!:

Kako je krenuo to se izgleda vec i podrazumeva.
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

prijatelj PRIJATELJA wrote:E moj Djumi,pa covece PRIJATELJ ti je lepo rekao koliko si bodova osvojio,ti covece mozes da nas vodis samo u drugu ligu,kako stvari trenutno stoje evropu cemo gledati u Zeti,Smederevu,[vecim klubovima od nas]
:
Ocekujem za koji dan da se javi prijateljica od PRIJATELJEVOG prijatelja i da me optuzi za dugovanja u klubu.Poslednjih nekoliko godina si i gledao evropu u Smederevu i Zeti :!: Kad je Vosa zadnji put igrala evropu :?: I Za to sam ja kriv :!:
Sto se tice drugog treceg kola jel mogu da sisam travu :?: :!:
Image
Last edited by Djumi on Tue Jun 21, 2005 11:57 pm, edited 1 time in total.
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9965
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

A gde nam je Prijatelj? :roll:

Imao bih jedno pitanje za njega,kad smo vec kod namestanja utakmica:
Znas li kako se namesta utakmica i kakve veze imaju naocare s tim ("Ako danas izadjem sa naocarima,to je znak....")??? :wink:

Pozdrav i za tebe i tvog Prijatelja!!!
Image
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post by Djumi »

Jednom prilikom sam rekao da znam ko je prijatelj i evo posalji mu jednu vezbu koju sam uradio za njega mozda i postane trener u drugoj ligi :!:
Image
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
dukes1998

Post by dukes1998 »

Kako ove tzv.prijatelje nije sramota da pricaju ovakve gluposti :evil: : :!: :?: Svi smo bili svedoci kradje do presudne utakmice sa zetom,ali to samo govori da ti tzv.prijatelji nisu navijaci VOJVODINE nego bg.klubova jer su samo oni i lopovski savez fsscg poricali da se Vojvodina krade :!: Da je utakmica sa Smederevom bila namestena,zasto sudija svira penal za njih(da nije bio siguran da ce Todic da odbrani penal),i tako ih vraca u igru :idea: :?: E,moji tzv.prijatelji,istim vozom kojim ste doli ce te i da odete jednoga dana :twisted: :!:
Duke
Posts: 236
Joined: Wed Jan 19, 2005 7:19 pm
Location: Podbara

Post by Duke »

Jos uvek mi je pun qrac laznih svedoka koji se javljaju kao guest-ovi, a ne registruju se... :D
You'll never walk alone!
dukes1998

Post by dukes1998 »

prijatelju - volim te!

Je l' shvatas dukes1998 o cemu se radi?

Pozdrav, Duke...
Locked