Bura se sprema?

User avatar
nboya
Administrator
Posts: 1208
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:45 pm
Location: Sabac

Post by nboya »

prijatelj PRIJATELJA wrote:...da me neko od vas pita kako sam dosao ovde, Ja bih rekao ne znam...
Da mene neko pita otkud kod nas ovi igraci rekao bih - Nemam pojma.
Igraci su vec prvog dana poceli da ga ismevaju!
Pametna uprava bi te "igrace" poslala u seoske klubove, pa neka se tamo ismevaju treneru.
...nesrecni Despotovic, Milutinovic. Svi navedeni nisu bili standardni u svojim ekipama iz kojih su dosli.
Despotovic se ni meni ne svidja, ali mi se jos manje svidjaju Jovanovic, Belic. Inace obojica su bila standardna u Macvi, a Milutinovic je prosle godine proglasen za najboljeg fudbalera u Sapcu.
...ali jedno je sigurno da od 25 igraca, 20 nemogu ocima da ga vide (verovatno zbog njegove nevidjene strucnosti i moralnih karakteristika)
Ne mogu ni ja ocima da vidim neke nase igrace( verovatno zbog nevidjenog talenta)
UPRAVA NAPOLJE!!!
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

Najmanji je problem smeniti trenera ma kako se on zvao(u ovom slucaju Djuricic Milan),al da li ce ta smena resiti situaciju u FK,da li ce njegovom smenom biti resene plate zaposlenima,da li je Djuricic jedini i iskljucivi krivac za stanje Vojvodine ili se to proteze godinama unazad?
Znamo svi da nije,al ajde da ga napadnemo jer jedini se on ovde pojavljuje na forumu od svih iz kluba.Da li biste napali mozda Franca koji je bio senka drugog dela polusezone,ili Maradonu da se registruju ovde i budu aktivni ucesnici foruma?
Pogledajte na sajtu Millwalla npr. ko je aktivni ucesnik foruma,pa trener,i napada li ga ko?Ne,naravno.
Ako smatrate PRIJATELJI da smenom Djumija Vojvodina nesto veliko dobija(plate zaposlenima,rate igracima,stipendije omladincima,pokrivanje minusa na racunu...) ja Vam se prikljucujem.
dukes1998

Post by dukes1998 »

Jos veceras da se javi i prijateljica i bice strava izlazak :lol: .Djumi,svi tzv.prijatelji mogu samo da gore od zelje da ti naude,ali ni za to nisu sposobni.
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Stara Garda wrote: Ma shvatite da svi ti igraci sutra mogu da dobiju raskid ugovora na stetu kluba i da odu iz FK,ali GDE da idu nesretnici,pa Vojvodina je velikoj vecini najveci klub u kome ce ikad igrati.
Pozeleo bih svima koji se smeju iza ledja, kao i onima koji ih i savetuju da to rade ,sretne transfere u Liverpul,Real,Inter,Bajern jer to su ocigledno klubovi za takve fudbalske veline! : :evil:
BondNS
Posts: 189
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:32 pm
Location: 10 minuta od stadiona

Post by BondNS »

podbara wrote:
Stara Garda wrote: Ma shvatite da svi ti igraci sutra mogu da dobiju raskid ugovora na stetu kluba i da odu iz FK,ali GDE da idu nesretnici,pa Vojvodina je velikoj vecini najveci klub u kome ce ikad igrati.
Pozeleo bih svima koji se smeju iza ledja, kao i onima koji ih i savetuju da to rade ,sretne transfere u Liverpul,Real,Inter,Bajern jer to su ocigledno klubovi za takve fudbalske veline! : :evil:
A pored toga ih krase i sjajne fudbalske veštine.
Ako neko od igrača čita ovo neka se zapita, a ako ih nije sramota neka zajedno prodiskutuju - čisto zbog bolje atmosfere među igračima. O čemu sanjaju, a šta misle da će realno uraditi u karijeri? Da li shvataju da dobar deo njih nema kvalitet ni za našu prvu ligu, a kamoli za bilo koji ozbiljan evropski klub (u ovom slučaju, pod ozbiljnim smatram i klubove iz evropskih drugih liga)? - bez uvrede ali ovo je realnost
Eto Đumi možete i vi da ih pitate ove stvari na sledećem treningu.
JEDNA STVAR MI NIJE JAZNA,ZASTO NASI KLUBOVI POSLUJU SA CIGANIMA KAD NIKAD NISTA NE ISPLACUJU,SVOJEVREMENO SU POSLALI UZICKU SLOBODU U DRUGU LIGU ZBOG TOGA,A I JAVOR NIJE NISTA BOLJE PROSAO...

Prosto k'o pasulj,u upravama im sede razni Scepanovici itd...
slavko
Posts: 174
Joined: Wed Jan 19, 2005 4:34 pm
Location: Jel to bitno??? Samo da si zdra'o

Post by slavko »

Dugo nisam pisao postove na nasem forumu,ali sam pazljivo pratio sta se pise i ko se sve ovamo oglasava sa 'veoma inteligentnim i lokal patriotskim mislima'. Djuricic Milan zvani DJUMI,dosao je za trenera kad je to bilo mesto bilo najgore u klubu (Kako je dosao,zaista nije bitno). Spasao nas je ispadanja (nek me neko ubedi u suprotno.)..,kada je to izgledalo nemoguce. u pocetku sam i sam bio skeptik,ali kako je vreme odmicalo,sve vise je sticao svoju armiju navijaca. Covek je pokazao da ume,da hoce,da zna. Pustite ga da zavrsi posao. I to opet u trenutku kad je jako nezahvalno biti trener FC VOJVODINE- Novi Sad. Razni prijatelji neka malo ostave tastature i puste coveka da napravi nesto ni iz cega. klub nema para da dovede igrace,nema ni da plati ove sad. Sta reci?
Voso,Voso,stara damo,ko su tramvaj klubovi da te gledaju popreko samo?
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post by Djumi »

Ljudi to za igrace uopste nije tacno ali neko pokusava da Vas gnev usmeri prema igracima.Nemojte da nasedate na sitne provokacije.
Momci su igrali cele godine (nekad dobro,nekad lose) ali im niko nemoze prigovoriti da nisu zeleli.Da je bilo para verovatno bi to bilo jos bolje.Uostalom UO je u ponedeljak pa Djumija je najlakse skloniti.Ali problem nije na relaciji trener-igraci.
Moj odgovor doticnom gospodinu je iz Starog Zaveta i glasi:
"A kad zidahu dom,zidahu od kamena,koji dovozahu sasvijem prigotovljen,te se ni sekira ni cekic niti kako orudje gvozdeno ne cu u domu kad se zidase"
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
budababa
Posts: 4015
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Prijatelj prijatelja, pa prijatelj prijateljevog prijatelja, pa... Otislo je predaleko! Nek' se onaj koji je za smenu Djumija izjasni sa konkretnim resenjima na kadrovskom planu, neka kaze ko je taj koji bi seo na klupu Vojvodine u ovakvom trenutku i mogao da obeca dobar rezultat? Dajte ime, pa da se prodiskutuje o potencijalnim "prestolonaslednicima". Uostalom, jel' nije sam klub odbio da uplati pare za licencu za takmicenje u evro-kupovima? Sacekajmo ponedeljak, da vidimo sta je uprava zacrtala kao cilj sledece sezone, pa cemo divaniti na osnovu toga.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Pored ovakvih prijatelja neprijatelji nam nisu potrebni :roll:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Đumi, veoma je korektno što ne daš na igrače, ali moj utisak je da u timu imamo previše polupismenih baraba, koji kod kuće izigravaju gradske mangupe, a čim pređu Savu i Dunav proradi kompleks njihovih pravih vrednosti i kao fudbalera i kao ljudi.Ja, ipak, verujem da se oni smeju iza leđa, jer im je mozak pileći, a Ti im opraštaš, ,,jer ne znaju šta rade,,.
Potpisujem sve odgovore nboye i svih ostalih ispod njega.

PS Od svih baraba na stadionu, samo mi je naša istoimena navijačka grupa simpatična i njih bih želeo da vidim u većem broju.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Ljudi, kakav je ovo tempo?Dok sam prespavao noć i nerasanjen seo za kompjuter vi napisali i stranicu ispred ove, pa moram dati hitnu ispravku : potpisujem i odgovore ispred nboye.
I ovde počelo da važi:platiće onaj koji dugo spava.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

Turija wrote:Đumi, veoma je korektno što ne daš na igrače,
Od kada sam dosao u Vojvodinu odredjene grupe pokusavaju da ih okrenu protiv mene kao trenera ali oni su uvek dolazili kod mene i govorili mi koji su to ljudi.Naravno da je bilo nezadovoljnih igraca zbog toga sto nisu igrali ali sve je to normalno.Ovde odredjeni ljudi pokusavaju da pricaju o ljubavi izmedju igraca i trenera a neshvataju da je velika razlika izmedju ljubavi i postovanja.Bilo je igraca koji su pokusavali preko odredjenih ljudi da udju u ekipu ali nije im poslo za rukom jer kod mene vazi samo jedno pravilo a to je ucinak na terenu.Najbolji primer je Maslic koji ce verovatno morati da ode zato sto nije ispunio moja ocekivanja(a bio sam ubedjen da hoce).Sto se tice ostalih igraca koje sam doveo mogu samo da kazem da nisu dobili ni jednu platu od kada su u Vosi.Jedino sta su dobijali su premije kad su bili u protokolu.
Moram da Vam kazem da je moje misljenje da smo opstanak obezbedili u Niksicu protiv Sutjeske.Tada su svi oni igrali i oteli jedan bod i sudijama i odoleli pritiscima Niksicana(a bili su ogromni).Tada nam nije igralo pola tima zbog kartona.Jedino je igrao Dundji koji je pokazao da je perjanica ovog tima.
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
PRIJATELJ

Post by PRIJATELJ »

Bas sam kakakter.Hocu samo da odgovorim da ja ne odlazim sa foruma vec samo prestajem da pisem o stanju u klubu jer po mnogima ispada da sam ja neki krivac za to stanje a to je smesno.Na ovom forumu ima, mislim mozda pet ljudi koji imaju direktan kontakt sa klubom(racunajuci trenera).Ja nisam medju njima.Smesno je to sto poneki misle da mi ovde na forumu mozemo da popravimo ili pokvarimo nesto u haosu oko kluba.Mozemo samo da komentarisemo i iznosimo svoja misljenja a oni koji se pitaju u klubu, bez obzira sto znaju sta se pise ovde ne zarezuju to mnogo.Trenera sam prozivao ovde zbog rezultata i necu da se ponavljam ali apsolutno je sigurno da on nije krivac za situaciju u klubu i neznam ko ga uopste okrivljuje za to.Covek se ni kriv ni duzan nasao na dobrom mestu ali u lose vreme.Verovatno da je bilo bolje ne bi dosao u jos dogledno vreme.Neko me je pitao (a i mog nepoznatog prijatelja) za Cvetka.Moje misljenje o njemu je najgore jer covek koji se triput vraca na funkciju a nikad nista ne uradi ne zasluzuje bolje.Uz to on nikada ne napusta klub nego se vucara po bolovanjima jer nema sta drugo da radi u zivotu.Ocekivao sam da bi ova nova struktura mogla nesto uciniti zbog ucesca advokata Gojkovica(Majin brat) i ostalih radikalskih kadrova ali to je samo pisanje uz vetar.Ja nikoga od vas ne poznajem licno ali ste mi bliski zbog navijanja za klub koji ja volim i zato vas uvazavam.Dukes1998 ne moj me podcenjivati sa navijanjem za Beogradske klubove!Stara Gardo ovo je javni forum i sta mislis kako bi drugi likovali da mi svi pisemo sve sto znamo.Mislim da sam se trudio da ne napisem nesto sto ne treba.Puno pozdrava za sve.
dukes1998

Post by dukes1998 »

Tzv.prijatelju,ti ne da navijas za beogradski sljam,nego i sliku Djaicevu drzis u trpezariji umesto ikone :!: Ovaj tzv.prijatelj mora da je neki mason,i ima masonsku lozu koja se zove "svi prijateljevi prijatelji" :lol: :!:
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

STA NAS CEKA?

Post by Владика »

Ljudi skrenuli smo sa teme i nemojte da gubimo nit. Sta se sprema Vojvodini to je pitanje?(posto ovde ima ljudi koji i to znaju) Da li ce navijaci Vojvodine prihvatiti pricu o novom zaduzivanju ili ce reci jasno da hoce ljude u klubu koji imaju novac,ambiciju i interes(da ne pricam o ljubavi) da probude fudbalskog dzina iz ranice. Mozda cemo ove nedelje saznati da li je Vojvodina umiruci bolesnik na aparatima za odrzavanje u zivotu ili je samo uspavana i ceka svoju sansu da vaskrsne u svoj svojoj lepoti i slavi!?
Locked