"A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

U Beogradu !
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Turija
Posts: 10863
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Voja wrote:Ptice zloslutnice... :lol:
!!!
Vojo druže moj, pa nemaš šta da se plašiš :wink: rizikujem samo ja.Zar ne?Ali eto, volim da istestiram svoje mišljenje :lol: .
Inače, razumem Antića.Stvorena je ekipa (sa njime na golu) i sada je velik rizik bilo koga menjati, jer može da izazove domino efekat (a i za Brku bi bilo preveliko opterećenje, pogotovo što bi ga cela javnost gledala pod lupom sto puta jačom, nego što ja gledam Stojkovića - vidiš i sam šta mu rade mediji, već sad).
Da se razumemo: Stojković ima refleks i odbraniće teške lopte da fascinira, ali će primiti katastrofalne golove kad god ima dosta posla (i slomiti moral ekipe).Pa sad šta ko više vrednuje.Ipak, na trenerima je da reše rebus: koji je faktor sa većom težinom?Emotivni ili racionalni?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9978
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Turija,ajd ovako.... reci mi,zasto bi ti zamenio Stojkovica Brkicem?
Reci mi,zasto bi se stvorio domino efekat,ako stavljas boljeg na gol?Zasto bi Brka trebao biti opterecen,ako poseduje kvalitet i veru u sebe.I na kraju,zasto bi bio pod nekom posebnom lupom,kad recimo pola Srbije zeli da skine Stojkovica sa gola?

Cini mi se,da ti prolazis kroz period koji sam i ja prosao za vreme vladavine Ivice Kralja,jer sam cini mi se jedini u drzavi vise verovaro Kocicu.Tada sam i ja pricao potpuno iste stvari,koje sad ti pises.Zarko sam zeleo Kocaru na golu,pljuvao svaki kiks Kralja,cak i ono kad je protiv Cuke ˙vatao loptu jednom rukom,pa mu ispala i primio gol,a on se folirao samo :lol: a golovi koje je Koca primao protiv Irske,Slovenije.... jedino za mene nisu bili "golmanovi golovi" :lol: I uvek sam trazio opravdanje za Kocu u lose postavljenoj odbrani,visokoj travi isl.... Tako da.... potpuno te razumem :wink:

p.s.mislis da ja ne bih voleo Brkica,Kacara,Krasica,Jovanovica i Despota u Juznoj Africi!? :wink:
Image
Koral
Posts: 419
Joined: Tue Jun 09, 2009 2:54 pm

Post by Koral »

Ama bre ljudi, kako ne razumete da je Antić od reprezentacije stvorio TIM. To je 20-tak istih ljudi koji su zajedno sa selektorom prošli kroz cele kvalifikacije i kroz sva okupljanja. Oni dišu kao jedan i sami rezultati vam dovoljno pokazuju da li Antić dobro radi i da li su dobri igrači za takve ciljeve izabrani. Stojković je uvek bio tu uz reprezentaciju i nekoliko puta je bio najviše zaslužan za dobre rezultate. Pre svega Antićeva selekcija se zasniva na ljudskim vrednostima, a očigledno da je ovi igrači poseduju. Zato se korekcije u reprezentaciji vrlo retko vrše, jer naš selektor u već izabrane igrače ima puno poverenja, i oni su uklopljeni kao što se kroz rezultate vidi, na najbolji mogući način.

PS. Đuričić je odlično branio ove sezone, ali zbog gore navedenih razloga ne očekujem bitne korekcije pred Svetsko prvenstvo.
aNS
Posts: 327
Joined: Sun Jun 28, 2009 2:00 pm

Post by aNS »

Turija wrote:
Voja wrote:Ptice zloslutnice... :lol:
!!!
Vojo druže moj, pa nemaš šta da se plašiš :wink: rizikujem samo ja.Zar ne?Ali eto, volim da istestiram svoje mišljenje :lol: .
Inače, razumem Antića.Stvorena je ekipa (sa njime na golu) i sada je velik rizik bilo koga menjati, jer može da izazove domino efekat (a i za Brku bi bilo preveliko opterećenje, pogotovo što bi ga cela javnost gledala pod lupom sto puta jačom, nego što ja gledam Stojkovića - vidiš i sam šta mu rade mediji, već sad).
Da se razumemo: Stojković ima refleks i odbraniće teške lopte da fascinira, ali će primiti katastrofalne golove kad god ima dosta posla (i slomiti moral ekipe).Pa sad šta ko više vrednuje.Ipak, na trenerima je da reše rebus: koji je faktor sa većom težinom?Emotivni ili racionalni?
:!:
User avatar
Milan
Posts: 4310
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Koral wrote:Pre svega Antićeva selekcija se zasniva na ljudskim vrednostima, a očigledno da je ovi igrači poseduju.
Ako uzmemo u obzir ovo što si naveo, Stojković bi odavno završio svoju reprezentativnu karijeru.

Inače, u potpunosti se slažem sa Turijom! Samo, kao što i on reče, sada je kasno za promene...
POŠTO OBRAZ ???!!!
carlons
Posts: 182
Joined: Tue Sep 22, 2009 9:32 pm
Location: Detelinara

Post by carlons »

Djumi wrote:Nisam znao da je Forum mesto za lobiranje za reprezentativni spisak. :lol:
Pratim Vojo sve moje igrace ma gde oni bili a sa mnogima se i cujem.Andjelka vec trazi Sporting iz Lisabona.Licno mislim da Stojkovic,Djuricic i Brkic treba da idu na Svetsko prvenstvo.To ko treba da bude na golu neka odluci Antic.
Kad god pomislim na Stojkovica setim se gola protiv Francuske.
Dudas iz hajduka je jedan od naj talentovanijih golmana koje sam gledao u ono vreme(ako na njega mislis).Kakav je bio talenat morao je da ima bar 20 nastupa za A tim.
Pitanje za Djumija i ostale forumase

Dosta se u narodu prica o Bojanu Jorgacevicu. Na netu se mogu naci klipovi gde se vidi na delu kako covek brani (bar kad brani dobro).

Pitanje je sledece: Da li to nasi strucnjaci na celu reprezentacije ne vide (ne zele da vide) ili ima nesto u pozadini sto mi obicni smrtnici jednostavno ne znamo (ne primecujemo) ?
aNS
Posts: 327
Joined: Sun Jun 28, 2009 2:00 pm

Post by aNS »

Антић је саставио сјајну екипу и коначно играмо леп фудбал,али и даље ту има пар момака које неко гура и Антић ту ништа не може. Овде већина говори како Тадића сам себи саставља текстове по новинама а исто то ради и Стојковић. И какви смо ми то онда навијачи Воше ако пљујемо свог а друге хвалимо?!
User avatar
Friend
Posts: 664
Joined: Wed Sep 20, 2006 12:18 am

Post by Friend »

Da napišem i ja koju na ovu temu.Lično moje mišljenje je da bilo ko stane na gol će biti bolji od Stojkovića,ali kao što je već Turija napisao možda je već i kasno.Juče sam gledao izjavu selektora Antića gde mu je novinar sos kanalizacije postavio pitanje šta kaže za odlične odbrane našeg golmana.Gospodin Antić se samo kiselo osmehnuo i rekao kako nije zadovoljan generalno,jer golman treba da brani i da to sam Stojković mora što pre da shvati.E, sada treba i protumačiti tu izjavu,naravno svako će to učiniti na svoj način ali meni se čini da Antić bira trenutno manje zlo.Šta će se dalje dogadjati,i da li će mu se to obiti o glavu videćemo već za par meseci.
Koral
Posts: 419
Joined: Tue Jun 09, 2009 2:54 pm

Post by Koral »

Milan wrote:
Koral wrote:Pre svega Antićeva selekcija se zasniva na ljudskim vrednostima, a očigledno da je ovi igrači poseduju.
Ako uzmemo u obzir ovo što si naveo, Stojković bi odavno završio svoju reprezentativnu karijeru.
Na osnovu cega?
1892
Posts: 1100
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Post by 1892 »

Koral wrote:
Milan wrote:
Koral wrote:Pre svega Antićeva selekcija se zasniva na ljudskim vrednostima, a očigledno da je ovi igrači poseduju.
Ako uzmemo u obzir ovo što si naveo, Stojković bi odavno završio svoju reprezentativnu karijeru.
Na osnovu cega?
zato sto je dju**e najobicnije, i to ce ti reci svako iz sveta fudbala ko je iole upucen. Recimo u Sportingu je ostatak tima zahtevao od uprave kluba da ga pod hitno proda.
Come on you Reds!
Koral
Posts: 419
Joined: Tue Jun 09, 2009 2:54 pm

Post by Koral »

Drago mi je da si barem ti upućen. Zato Sporting osvaja sve što se može osvojiti u Portugalu, ima čitavih 15 bodova prednosti u odnosu na Porto, a i sjajnu sezonu iza sebe u Ligi Šampiona..
1892
Posts: 1100
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Post by 1892 »

Koral wrote:Drago mi je da si barem ti upućen. Zato Sporting osvaja sve što se može osvojiti u Portugalu, ima čitavih 15 bodova prednosti u odnosu na Porto, a i sjajnu sezonu iza sebe u Ligi Šampiona..
Igrom slucaja jesam. Ne vidim razlog da budes sarkastican, ali posto delis svima lekcije ovde po forumu ocigledno da si neko mnogo bitan!
Sto se mene tice zavrsili smo na ovu temu.
pozz
Come on you Reds!
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Post by Grba_NS »

Koral wrote:Drago mi je da si barem ti upućen. Zato Sporting osvaja sve što se može osvojiti u Portugalu, ima čitavih 15 bodova prednosti u odnosu na Porto, a i sjajnu sezonu iza sebe u Ligi Šampiona..
A sve to zato sto ih je napustio Stojkovic jel da?!
Ja licno nemam nikakvih zamerki na njegovo branjenje u reprezentaciji, cak naprotiv, ali MOLIM TE nemoj mi ga predstavljati ovde kao svemoguceg i kao nekog sveca!
edit: da dodam da znam da je dolazio na trening zvezde sa pistoljem...
Koral
Posts: 419
Joined: Tue Jun 09, 2009 2:54 pm

Post by Koral »

Grba_NS wrote:
Koral wrote:Drago mi je da si barem ti upućen. Zato Sporting osvaja sve što se može osvojiti u Portugalu, ima čitavih 15 bodova prednosti u odnosu na Porto, a i sjajnu sezonu iza sebe u Ligi Šampiona..
A sve to zato sto ih je napustio Stojkovic jel da?!
Ja licno nemam nikakvih zamerki na njegovo branjenje u reprezentaciji, cak naprotiv, ali MOLIM TE nemoj mi ga predstavljati ovde kao svemoguceg i kao nekog sveca!
edit: da dodam da znam da je dolazio na trening zvezde sa pistoljem...
Ne, nisam rekao da je samo zbog njega. Ali vidi se o kakvom je klubu reč, i o kakvim igračima, disciplini itd. Oni isti koji su kako 1892 kaže tražili da ode Stojković... Nadam se da ste dobro pratili kako su branili ostali golmani Sportinga, stalno su bili u rubrici Naj funny gol kola...

Samo to sam ustanovio. Njihova odluka je. Ne valja Stojković, ali valjaju ovi drugi, a rezultati sve pokažu..
Post Reply