Pitanje za sve navijace Vojvodine

Locked

Da li vidite Milana Djuricica na klupi Vojvodine u sezoni 2005/06

DA
38
93%
NE
3
7%
 
Total votes: 41

max
Posts: 608
Joined: Tue Mar 22, 2005 12:03 am

Post by max »

Mislim da se cak namerno propada da bi se lakse pojavio Mesije-spasilac i sto jeftinije prosao u finansijskoj transakciji
"prijatelju" u mom prethodnom postu sam napisao u vezi propadanja ali sam izbrisao jer smatram da velika vecina vec odavno zna za to i da shvata da se privatizacija priblizava pa daj da bude sto jeftinije.meni licno je mnooogo krivo za sve sto se desava oko djumija i zbog toga sam od samog pocetka bio protiv tvojih takoreci rezonovanja u vezi djuricica.ovo proterivanje trenera bez ikakvog razloga,cak naprotiv,je pravi odraz na kom nivou nam je klub ali i to svi vec znaju.ti ovde iznosis informacije do kojih 99% navijaca ne moze da dodje i ti tvrdis da si jedan obicni navijac koji nema interesa u klubu.te informacije postavljas samo da bi potvrdio ono sta tebi odgovara u odredjenom trenutku a sve ostalo sto nije u tvom interesu i ne objavljujes.mene licno boli ona stvar ko si ti u stvari ali tvoje napadanje djuricica posle ne pune tri nedelje prvenstva je dokaz da ti imas interesa u klubu.od takvih se gadim jer nista vec deceniju nisu uradili za fk vojvodinu.ajde budi covek pa mi odgovori,kad vec kao obican navijac imas informacije koje dolaze iz samog jezgra kluba,zasto bar jednom ne iskritikujes ljude koji su vec upropastili vojvodinu ili je mozda opet djumi kriv.nije toliko bitno ni da li ce djumi ostati jer se nece nista drasticno promeniti u vezi rezultata.bitno je to da svi oni sto se pitaju i sto rade ili ne rade u klubu nemaju interesa u fk vojvodini a oni koji se ne pitaju imaju interesa u vojvodini,navijaci.eh,a tim navijacima djuricic ce ostati u pamcenju dugo godina po pojavljivanju na sajtu ali "prijatelju" ,samonazvani obicni navijacu,meni kao navijacu ce ostati u uspomeni,naravno ako se cudo ne desi,i kao trener koji nosi i na utakmicama i ná konferencijama za stampu vojvodinin sal i pozdrave za navijace posle utakmica a bogami i prevaspitavanje igraca u smislu odnosa i prema navijacima i prema fk vojvodini.
dukes1998

Post by dukes1998 »

Stvarno neki na ovom forumu bi zeleli da izigravaju Boga,i prevazilaze samoga sebe u nekim njihovim "filozofijama" :!: Stara gardo, sta bi sa skupstinom?Mislim da je potrebno sazvati skupstinu u najkracem mogucem roku(za dva,tri dana),i videti sta se to opet radi i ko sve radi protiv kluba.Nikako se ne mogu oteti utisku da neko moze da okrivi trenera da je on najkrivlji za sva sranja koja se dogadjau u klubu za proteklih deset godina(bar da je deset),a opet kaze da su nam pare najpotrebnije da bi klub bolje funkcionisao.Taj sam sebe potire u svojim filozofijama(da nije pijan,ili mu nesto fali),sta ti mislis da smo mi budale pa ne znamo sta je klubu najpotrebnije?!Ti si kanda prikane malo osinut po tintari pa se razbacujes sa pamecu da svi mi postanemo pametni isto kao i ti(ne daj nam Boze),ovom klubu nisu potrebne samo pare prikane(koje su tebi ocigledno samo u tintari),vec i ljubav,postovanje medju ljudima koji rade u klubu.Ti vidim nemas nista od toga(da imas predstavio bi se) ,pa nas postedi svojih "filozofskih misli", i pusti nas da budemo i dalje glupavi.
PRIJATELJ

Post by PRIJATELJ »

Dukes i Max,najgore je biti zaslepljen necim pa makar to bila i ljubav prema necemu.Ostavljam vas da volite klub na vas nacin i zanosite se mislju da se vi nesto pitate u klubu a ja cu i dalje voleti klub na nacin koji ga volim trideset pet godina.U zdravlju bili.
Guest

Post by Guest »

Sa 11 godina ti nisi ni znao gde je Vojvodina.Bio si antisportista.
dukes1998

Post by dukes1998 »

Ja stvarno ne znam zasto se ovaj tzv.prijatelj nasao prozvanim,kada ga nisam ni spomenuo :?:
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

Skupstina ce biti sledece nedelje a u toku ove nedelje sastace se UO.

Molio bih Vas da izbegnemo svadju,jer ponajmanje je kriv i Prijatelj ili neko drugi,krive su neke druge stvari i okruzenje koje nam cini svakodnevnicu sumornom.Cinjenica da Prijatelj ima dobre informacije(neke znam i ja ali ih ne iznosim),i cinjenica da trebamo da cenimo misljenje svakog ko se pojavljuje na ovom forumu pa bilo i takvo kakvo Prijatelj zastupa.
Znaci,jos jednom Vas sve molim,tema je da li MI obicni navijaci zelimo da Djuricic Milan i dalje vodi Vojvodinu ili ne,i da li treba dovesti nekog novog trenera u FK a ako ne bude rezultata posle 6 meseci i njega smeniti i unistiti dva trenera da bismo shvatili da su ustvari problem pojedini igraci!!!
Licno smatram da nam taj luksuz nije neophodan i nije nam potrebno da se po novinama provlaci takva "senzacija".
Znamo svi takodje da Djuricic Milan nije najbolji trener,ali nije ni najgori koji su vodili vojvodinu-jedino sto mi trazimo ovde je da se DA SANSA COVEKU da izvrsi reselekciju postojeceg igrackog kadra,da uprava pokusa da "nadje" pare za par pojacanja a onda na polusezoni da sudimo iz svog ugla jel bilo rezultata ili ne.
Djuricic Milan je samo deo Vojvodine cija smena ne verujem da bi resila nesto,PARE su problem najveci a bez para nam ni Ser Aleks Ferguson sa najvecim zvezdama ne bi napravio neki vredan pomena rezultat.
I ja znam da zaposleni u klubu nisu dobili plate vec nekih 7 meseci i licno smatram da je to sramota i da bi to trebalo da bude tema sastanka na UO nego li smena i analiza rada Djumija.

Znaci molim Vas,bez svadje i uvreda!HVALA

p.s.Djumi cuvaj se,Bobe Pavkovic se vraca u Srbiju :wink: [/b]
max
Posts: 608
Joined: Tue Mar 22, 2005 12:03 am

Post by max »

e pa bato ja ga ne volim na taj nacin kao ti i time se ponosim,u prevodu ta ljubav znaci i postenje.krivo mi je sto u vecini mojih komentara moram da spomenem tebe"prijatelju" ali opet moram da kazem da se gadim onih koji se sprdaju sa narodom i iz toga izvlace korist.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Znam da se ne tice ove teme,ali evo bar na trenutak jedne lepe vesti:
U Spaniji je u toku 83 minut,a selekcija Bosne ima prednost od 1:0!!!
Image
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

Voja wrote:Znam da se ne tice ove teme,ali evo bar na trenutak jedne lepe vesti:
U Spaniji je u toku 83 minut,a selekcija Bosne ima prednost od 1:0!!!
Ipak 1-1 kraj
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Jbg,daj sta das... dobro je i to!!! :wink:
Image
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1636
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

E sad je dosta. Svadjajte se preko PM.
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Dosta više s tom ubistvenom praksom neka visi trener, a drugi će biti amnestirani i zaštićeni kao beli medvedi.
I ja ću se od sada, pa ubuduće stalno ovako potpisivati.Sramota je šta se čoveku radi.A, jedino on na svakom mestu ponosno nosi obelžja Voše.Da nije možda to neoprostiv greh?

ĐUMI NAŠ TRENER I U SEZONI 2005/2006

PS A, za Prijatelja imam mnogo podpitanja (skoro kao Voja) povodom njegovog posta. Samo trenutno, nažalost, nemam vremena da to pošteno prodiskutujemo.
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post by Djumi »

Jedan dan nisam bio na Forumu(jel moguce) i izgleda da sam nesto propustio :?: :!:
p.s.Jel to palo neko brisanje postova :?:
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
dukes1998

Post by dukes1998 »

Postovanje Djumi,kako je na predavanjima,da li se moze nesto nauciti?Da li ima kakva dobra predavacica :lol: :?:
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Re: Milan Djuricic

Post by Stara Garda »

Djumi wrote:Jedan dan nisam bio na Forumu(jel moguce) i izgleda da sam nesto propustio :?: :!:
p.s.Jel to palo neko brisanje postova :?:
Naravno da nije :roll: ,nego su forumasi pomalo nervozni u iscekivanju nekih odluka uprave,pa je doslo do sukoba misljenja-sto svrstava nas forum u jedan od boljih u zemlji!!!
Locked