Pitanje za sve navijace Vojvodine

Locked

Da li vidite Milana Djuricica na klupi Vojvodine u sezoni 2005/06

DA
38
93%
NE
3
7%
 
Total votes: 41

Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Pitanje za sve navijace Vojvodine

Post by Stara Garda »

Jedno pitanje za sve posetioce ovog foruma,ni malo lako, a veoma bitno!!!
Voleo bih da svako obrazlozi svoj odgovor!!!
HVALA SVIMA
Last edited by Stara Garda on Thu Jun 09, 2005 12:55 pm, edited 1 time in total.
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

Evo posto sam ja pitanje postavio,na pitanje cu iz mog ugla da i odgovorim.Podrska s moje strane, da i u sledecoj sezoni vodi neku novu Vojvodinu u jurisu na neki Evro kup, Djuricic Milanu :!:
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

Naravno :!:
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Ovako ja apsolutno podrzavam Milana Djuricica :!: Dosao je u klub u veoma nezgodno vreme kada je trebalo imati hrabrosti i odgovornosti preuzeti vrucu klupu nase stare dame!Dolaskom Djumija promenila se formacija igre,priblizili smo se Evropskim standardima,poceli smo i sa gostovanja da donosimo po koji bod i mozda najvaznija stvar poceli su za nasu Vosu da igraju igraci koji su ponikli u nasem klubu!U potpunosti su se afirmisari Pavlovic,Kacar i mlada pojacanja Kizito,Djuric,Milutinovic,sledece sezone ocekujem Djurovica,Vukobratovica,Kovacevica,Tadica...
Ulaskom mlade i sveze krvi u vatru povecala se znatno borbenost u igri kao i konkurencija za svako mesto u timu!Tim je dobio nove karakteristike i posle primljenih golova uspevali smo da se vratimo u igru!Igra ove sezone je bila po meni na zadovoljavajucem nivou i ko zna sta bi bilo da smo imali malo bolje napadace i malo vise srece!Prisetite se samo utakmica protiv zvezde,partizana,obilica,ofk...Milan Djuricic je dosao na pocetak polusezone i tada je bio veoma los finansiski status kluba i pojacanja koja su dosla u klub su iskljucivo tu zato sto ih je poznavao dok je vodio drugoligaske klubove!Sada ga treba pustiti da selektira ekipu i pripre mi je za naredno prvenstvo,dati mu sansu!
Da li treba da nam dodje neki trener iz Istanbula da razmota ove nase mlade talentovane igrace i da gura svoje!?Setite se Kostica :wink:
Mislim da bi smena Djuricica bila ogromna i katastrofalna greska uprevnog odbora i celog kluba :!:
Imamo jednog ambicioznog hrabrog i dobrog trenera :!: Zasto to menjati da li nam treba nova bruka i blamaza kao sa pizonom(kinezcicem)ili Djukicem(ugovor sa radio stanicom :wink: )
DJUMI NAS TRENER :!: :!: :!:
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1636
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

7-0 :D Neka neko stisne m*** pa nek' glasa protiv :twisted:
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
rici

Post by rici »

Podrska za Djumija 100% :!:
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post by Djumi »

Image
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

umesto reci

Post by Владика »

Image
huLIMANi
Posts: 29
Joined: Sun Jan 30, 2005 11:13 pm
Location: liman

Post by huLIMANi »

ogi wrote:7-0 :D Neka neko stisne m*** pa nek' glasa protiv :twisted:
Ja sam glasao protiv, jer me je ogi prozivao. :twisted:
Liman drzava!
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Istog sam mišljenja kao i vi.
Đumiju treba dati pravu šansu, pa onda oceniti njegov rad. Jer, ovo proleće je bilo trenerov hod po žici, sa jakim udarima vetra promenljivog pravca.Ipak, srećno je uspeo Đumi da pređe na drugi kraj tog puta, uz sve malere i često slabo zalaganje izabranika na terenu.Sreća u nesreći je podrška publike, koja je iskreno strepila, tokom čitave akcije da trener i tim ne završe u ambisu .Ja verujem da mu je to davalo dodatnu energiju da istraje i uspe u svojim zamislima.
Moja zamerka treneru je slaba fizička sprema, zalaganje i disciplina pojedinih igrača.Mislim da smo mogli još hrabrije ući u podmlađivanje, poput nekad Mančestera i njegovih čuvenih beba.Ovako smo pravili neki kompromisni hybrid sa dva mlada igrača, gde Pavlović već pri kraju sezone ulazi u krizu i čini mi se da ga je zahvatio sindrom starijih prvotimaca- neodgovorna i nedisciplinovana igra sa malo trčanja. Osilio se, čim je postao starter.Kod Kačara se to nije manifestovalo, ali pitanje je kada će, ako on ostane jedini trkač u timu.Zato mislim da je trebalo na teren izvesti više kondiciono spremnih igrača (Milutinović, Popović, mali Tadić, Čolić), a ne tri špica od kojih nijedan nema odgovornu igru. Uz to teško daju gol i iz najizglednijh šansi.
Na taj način bi rasteretili Franca obaveznih zadataka, onako kako je nekada Ljupko oslobodio Šestića, pa bi imali mnogo više akcija sličnih ovoj na utakmici sa Budućnošću, kada su Franc i Kizito izigrali kompletnu odbranu Podgoričana.
Smatram, onako s tribina, da ovi minusi ne mogu ići samo na dušu trenera, jer mi se čini da su oni proistekli iz okolnosti u kakvim je Đuričić radio. Uprava se nikada nije decidno izjasnila da stoji iza trenera, već je stvarana atmosfera da status trenera stalno visi o koncu i pitanje je samo kada će konac da pukne.A, većina naših fudbalera, u takvim okolnostima, godinama se snalazi ko riba u vodi i to maksimalno zloupotrebljava naplaćujući opstanak.
Zato ovog leta prst na čelo.NE MENJAJMO TRENERE, VEĆ LOŠE FUDBALERE.
Đumi naš trener u sezoni 2005/2006
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

huLIMANi, ne daj se isprovocirat (kako bi rekli u susjedstvu), ako tako ne misliš.
PRIJATELJ

Post by PRIJATELJ »

Dragi navijaci Vojvodine,evo da se i ja javim cisto da ona donja crta ne ostane nepopunjena.Ja sam protiv da sadasnji trener ostane i dalje na celu strucnog staba a usput cu i obrazloziti svoje misljenje.Sami znate da sam svo vreme govorio da su mi rezultati primarni a njegovi su bili katastrofalni.Svi znamo kako smo prosli u pripremnom periodu sa trecerazrednim protivnicima ali posto je bila prica da se saceka prvenstvo i da ce sve doci na svoje mesto,sacekali smo.I.Jos crnje i gore.Milan Djuricic je sa ovim timom osvojio 12 i slovima dvanaest bodova i Stara Gardo uopste nije jednak sa trenerima koji su vodili jesenas klub.Drugo,jesenas je osvojeno 19 bodova u velikoj nemastini i bedi a prolece je pocelo sa pozitivnim finansijskim pomakom.Jesenas se igralo srcem,u slozi i nekoj podnosljivoj atmosferi a s proleca se sve to izgubilo,pocele su trzavice,nesloga,nepostovanje trenera.Sto se tice uvodjenja mladih igraca,potez je bio hrabar ali i iznudjen jer nam je fond igraca bio takav da bi tesko i rukometno prvenstvo odigrali bez ubacivanja mladih.Sto se pojacanja tice sve sam odavno rekao i svi smo videli kakvi su.Mozda ce samo jedan ostati u klubu od leta.Neko mi je u nekom postu rekao da sam promasio Maslicev broj utakmica.Jesam ali da ga trener nije besramno forsirao i uvodio ne bi odigrao dve utakmice.Mozda bi cela ova prica bila blaza da se ovde nismo nacitali toliko obecanja o novoj igri,o evropskoj Vojvodini,o magnetnom privlacenju publike na stadion,o odlicnim pripremama.Kad se samo setim izjave ko mu je bio najbolji u Antaliji i ko je odigrao sve utakmice u celosti na pripremama.I sta je onda bilo?Gde mu je taj igrac?Sreca pa je on gospodin i voli Vojvodinu inace bi novine ispirale usta sa nama danima.I nemojte misliti da je taj igrac smetao treneru i da ga je on sklonio.On je bio samo izvrsilac naloga datog u kancelariji iz koje je izasao i otisao na taj trening.Moje je misljenje da ovaj klub mora da vodi trener od autoriteta,postovanja od strane svih a ne samo navijaca,i trener od rezultata koje je postigao negde.A ako su vama merodavni rezultati u Macvi,Sremu,Cementu i Tekstilcu,meni nisu.A vi ih nabrojte da svi vidimo kakvi su i koje je to mesto trener zauzeo u tim ligama sa ovim klubovima.Upitao bi trenera sta on misli da li je dovoljno postovan od strane vodecih ljudi u klubu i kako se oseca kada igraci dobiju premije i plate a on ne dobije.Da li misli da je to omalovazavanje ili je to saosecanje sa teskom finansijskom(i dalje) u klubu.Treneru odajem priznanje za pojavljivanje na ovom forumu i druzenju sa nama(iako licno mislim da mu je donosilo poslovnu stetu bez obzira na tesno povezivanje sa navijacima)i nadam se da ce mo se ovde druziti i kada ne bude trener u klubu(uskoro jer su mu sanse za ostanak 20%jer toliko ima pristalica u upravnom odboru).Ogi vidis da nije bilo tesko stisnuti m..a,a sve ostale bih zamolio da obrazloze zasto misle da treba da ostane trener.Da li zbog ostvarenih obecanja,prikazane igre,plasmana na tabeli,povecane posete i da li biste podrzavali bilo koga drugog sa ovakvim rezultatima.Mislim da je glupo postati fudbalski idol samo zbog prebacenog sala preko ramena i niceg vise.Pozdrav.
mile bronx
Posts: 259
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:56 pm
Location: liman

Post by mile bronx »

Ja bih najvise voleo da u narednoj sezoni FK Vojvodina pocne da lici na klub, a ne na ovo sta je bila u protekloj sezoni. Jer ako se ne krene sa ozbiljnim radom i ulaganjem NOVACA bice potpuno ne bitno da li je trener Djumi ili recimo onaj spanac iz Liverpula. Rezultat ce biti isti, tj. ostacemo kako tako u ligi (kao i ove godine), a bicemo korak blize totalnoj propasti.
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

Apsolutno se slazem sa vecinom stvari koje si izneo ovde PRIJATELJU,ali kad realnije pogledamo cinjenicu da u polusezoni nije otislo nesto mnogo igraca (Popovic,Cilinsek,Govedarica) manje-vise to je tim koji je igrao jesenas + ovih 6,7 novopridoslih na polusezoni.Od novopridoslih 3 igraca su nesto pokazala,ostali su za dovidjenja,bilo nam je drago.E sad tim koji nije selektirao i nije odradio glavne pripreme,citaj i smej se u KRUPNJU,nije ni mogao bolje pod trenerskom palicom Djuricica.Sam znas kakvi su nam igraci,zvezde i zvezdice,polunabedjeni fudbaleri kojima ce Vojvodina biti plafon-pa ni ne mozes od njih ocekivati vise.Djuricic je iz pojedinaca izvukao maksimum,Kacar,Pavlovic...a ostali su svesno rusili njega bez razmisljanja da time ruse i Vojvodinu.
Nemoj misliti da sam ja ovde neki cuvar lika i dela Djuricica,ja samo mozda gledam drugacije na trenera od tebe.I ja bi mozda voleo da trener bude Pavkovic,ali para za njega nemamo jer nismo konkurentni naftasima.Smatram da samo treba dati coveku pravu priliku,da izvrsi reselekciju kompletnog igrackog pogona pa tek onda da odgovara kasnije za lose rezultate.Vidim da znas ko ostaje i ko ide,ja tvrdim da od sadasnjeg igrackog pogona ostaje6-7 igraca(mogu ti i imena napisati),o ostalima nek je Bog na pomoci jer bolji klub nece naci.Znam recimo,verujem i ti,da se na Veterniku gundja zbog rata i umalo nas to nije kostalo ispadanja iz lige jer je poveca grupa igraca precutno stala iza izjave jednog koji nema ugovor a nada se ratama i kome se otelo jednom iz usta-KOJI K***C DA SE TRUDIMO I ZALAZEMO ZA VOSU KAD NAM NECE ISPLATITI RATE.I umalo nas ta zajebancija nije kostala II lige,izjavljeno pred mec sa Kulom u Kuli.Isti taj igrac je senka u drugoj polusezoni.
Smiljanic je bio bolji?
Ma taj covek nam je izbio iz ruku najmanje 500000 evra,oteravsi jednog igraca koji je igrom slucaja danas proglasen za najboljeg igraca u I ligi,a kao svoje argumente je iznosio lazi za tog igraca,provereno,jer da je istina,veruj mi,taj igrac bi zapamtio po losem nasu grupu i mene kao njegovog velikog prijatelja,a ne da me danas nazove iz Hajata i zahvali se navijacima Vojvodine jer je bio deo nje i u neku ruku,smo zasluzni za ovo njegovo priznanje danas.
Oko bodova koje smo osvojili se slazem,donekle-ipak je ovo javni forum FK Vojvodine pa ne bih da iznosim sva saznanja iz kancelarija,Veternika,autobusa...uostalom i izbegavam da pisem imena o kojima govorim.
Nadam se da si razumeo sta ti htedoh ovim postom reci!
Hvala Ti a i da dogodine gledamo Vojvodinu u Evropi s Djuricicem na klupi!
Guest

Post by Guest »

PRIJATELJ wrote:Dragi navijaci Vojvodine,evo da se i ja javim cisto da ona donja crta ne ostane nepopunjena.Ja sam protiv da sadasnji trener ostane i dalje na celu strucnog staba a usput cu i obrazloziti svoje misljenje..
Nemogu da verujem da si ti protiv :!:
Image
Locked