Pripreme

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Raduje me da smo konačno jednu prijateljsku utakmicu iskoristili kako treba.Šta to znači?
Pa to da nije igrao nijedan igrač koji je bio starter protiv OFK-a,do sada su i oni bespotrebno igrali,to jest ne svi već samo po koji.Zatim,igrao je Pleč,pa onda i rezerve iz meča protiv OFK-a,a takođe posle dužeg vremena provereni su i igrači koji su na pozajmici.Šansu su dobili i mladi Šušnjar i Babić kao najtalentovaniji omladinci,a takođe je važno da ovoga puta nismo videli u timu razne igrače koji su na probi i koji su samo tu defilovali.Još nešto,izgleda da je ekipa i lepo bila uklopljena po pozicijama koje igrači i inače igraju.
U stvari,to je sve normalna,a to što je do sada uvek bio cirkus na ovakvim utakmicama,druga je priča.
Što se tiče igre,to je već druga priča,ali taj Tekstilac je u Srpskoj ligi neugodan kući i prima jako malo golova jer igru bazira na tvrdoj i visokoj odbrani.
Jedino me zanima ko su ti Milivojev i Kovačević?
I može li mi neko reći šta je sa Deakom koji je pozajmljen Veterniku,da li je on još uvek naš igrač ili ne?Vredi puno,omladinski je standardni reprezentativac.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
limanfkv
Posts: 2861
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

Vecernje novosti wrote:Fudbaleri Vojvodine su u prethodna dva dana imali pun, dupli program treninga, ritam u punoj brzini, a isto im sleduje do kraja nedelje, odnosno do subote, kada u prijateljskom revijalnom meču gostuju u Baču povodom 100. godišnjice tamošnjeg fudbalskog kluba Tvrđava.
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Post by the Gari »

limanfkv wrote:
Vecernje novosti wrote:Fudbaleri Vojvodine su u prethodna dva dana imali pun, dupli program treninga, ritam u punoj brzini, a isto im sleduje do kraja nedelje, odnosno do subote, kada u prijateljskom revijalnom meču gostuju u Baču povodom 100. godišnjice tamošnjeg fudbalskog kluba Tvrđava.
Jel može neko da napiše kad počinje utakmica u Baču?
Hvala unapred.
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Siva Eminencija
Posts: 287
Joined: Fri Jan 23, 2009 7:00 pm

Post by Siva Eminencija »

Pocetak u 14 casova.
User avatar
djape_ns
Posts: 385
Joined: Sat Dec 13, 2008 6:34 pm
Location: Novi Sad

Post by djape_ns »

1:3
U zivotu volim samo jedan klub, kome sam srce dao i koga cu vecno da bodrim!!!
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Ja sam cuo 1-4... :wink:
Siva Eminencija
Posts: 287
Joined: Fri Jan 23, 2009 7:00 pm

Post by Siva Eminencija »

Sutr 17.novembra prijateljska utakmica u Backom Gracacu protiv domaceg Borca. Pocetak u 13 casova.
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Post by the Gari »

Dejan wrote:Ja sam cuo 1-4... :wink:

Dobro si čuo :D

Četvrti gol dao je Marselo Pleč koji je ušao poslednjih dvadesetak minuta i igrao špica! Gol je dao iz slobodnjaka, pocepao je mrežu i posle ga proslavio prozivkom na račun Duleta Daltona :D
Prvi dao Rekreativo koji je konačno pronašao sebe. Mislim da mu ove utakmice sa nižerazrednim klubovima apsolutno odgovaraju. Odigrao je dobro u Stepanovićevu i evo sad u Baču gde je uspevao da proda svoje fore sa radničkih sportskih igara lokalnim bekčinama koje je publikala podsećala na prethodnu burnu noć u po bačkim bircuzima. Lakić još gori!
Dva gola za nas dao je ivesni Goran Jerković, pa molim Dejana ili već nekog ko je upućeniji da napiše nešto više o njemu. Prvi tim je uglavnom odmarao, Kiza se zagrevao ali nije stigao da uđe što je bio razlog za dosta šala na njegov račun. Jedino su Peković (kapiten u drugom poluvremenu) i donekle Karan odavali utisak da se radi o prvoligaškoj ekipi.
Od mlađih igrača koji su dobili šansu nije bio loš Sekulić, ali treba ga tek videti protiv boljeg protivnika, a meni se najviše svideo igrač koji je nosio broj 33, mislim da je to Babić iz omladinaca (onaj koji je igrao i protiv Inđije). Neka me neko ispravi ako grašim. Igrao je i neki Brazilac il' šta li je koji je vaLda na probi, ali nije pokazao niša posebno.
Na utakmici je prisustvovala i ekipa od desetak momaka za zastavom "Firma Bačka Palanka".
U povratku sam se sedmi put u životu izgubio u Silbašu (od isto toliko prolazaka kroz to mesto), a budući da sam iz privatnih razloga u Bač išao preko Srbobrana, mogu reći da sam pošteno overio više od 20 vojvođanskih sela. Sve u svemu, lepa ekskurzijica!
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Siva Eminencija
Posts: 287
Joined: Fri Jan 23, 2009 7:00 pm

Post by Siva Eminencija »

Goran jerković rođen i živi u Lionu, francuski državljanin, na probi je kao i još par momaka.
Petrovic.B
Posts: 59
Joined: Mon Dec 05, 2005 4:11 pm

Post by Petrovic.B »

Siva Eminencija wrote:Goran jerković rođen i živi u Lionu, francuski državljanin, na probi je kao i još par momaka.
Da li moze da se zna ko je jos na probi?
Na kojoj poziciji igra Jerkovic/gde je do sada nastupao/ i da li moze da bude valjano pojacanje od njega?
Siva Eminencija
Posts: 287
Joined: Fri Jan 23, 2009 7:00 pm

Post by Siva Eminencija »

Jerković igra na poziciji špica. Tu je još Darlan Pintp Pontes ofanzivni vezni(Brazil) i Nikola Mojović takođe ofanzivni vezni(Sutjeska, Foča). Ovaj poslednji nabrojani je najbolji ali ima samo 17 godina.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Siva Eminencija wrote:Ovaj poslednji nabrojani je najbolji ali ima samo 17 godina.
Odmah ga uzeti! Neka odigra jos godinu u omladincima, pa ga polako uvoditi u prvi tim.

Na takvim igracima treba bazirati nasu dugorocnu strategiju, pronalaziti i dovoditi mlade dalente za relativno male pare, doskolovati ih u nasoj vec dokazanoj fudbalskoj skoli i ako se pokazu uvoditi ih u prvi tim. A ako se ne pokazu, nikom nista, nece biti ni prvi ni zadnji takav iz nase skole.

A ne kupovati matore krseve koji su preko "ona dva kluba" i novinarske propagande ostvarili neki prenaduvan transfer u inostranstvo da bi tamo nacisto propali pa da im mi spasavamo karijere i dizemo ih iz mrtvih.
vladans
Posts: 548
Joined: Tue Sep 18, 2007 2:55 pm
Location: novi sad

Post by vladans »

Petrovic.B
Posts: 59
Joined: Mon Dec 05, 2005 4:11 pm

Post by Petrovic.B »

User avatar
djape_ns
Posts: 385
Joined: Sat Dec 13, 2008 6:34 pm
Location: Novi Sad

Post by djape_ns »

Da se ne lazemo, radi se o vise nego smesnim klipovima... glupo je ovako rano donositi sud al mislim da je rec o kriticnim ''fudbalerima''!
U zivotu volim samo jedan klub, kome sam srce dao i koga cu vecno da bodrim!!!
Post Reply