11. kolo: Jagodina-Vojvodina 2:2

User avatar
budababa
Posts: 4016
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Ljudi, ne bi bilo zgoreg da prekinemo sa ovom raspravom, sto se fudbalski kaze "da spustimo loptu". Za svaku dalju komunikaciju oko Mrdjinog telefoniranja koristite privatne poruke, a ovde iznesite vidjenje danasnje utakmice. Unapred zahvalna administracija foruma :wink:
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
lesa
Posts: 371
Joined: Thu Jun 15, 2006 2:01 am
Location: Novi Sad,Podbara
Contact:

Post by lesa »

VK Jagodina i VK Vojvodina odmerivsi snage na SPC Aqua park postigose za vaterpolo mali broj golova, skromnih 2-2. Ali gol u poslednjem minutu- NEPROCENJIVO!

Da pocnem od stadiona... Lepo zdanje u najavi mada deluje kao njiva sa losom zemljom okruzena leim tribinama. Apel chika Palmi, zajebi tribine ulozi u drenazu. Dobili bi sigurno da smo doveli Ikodinoviceve pulene. Imao sam utisak da je taj stadion jedna od atrakcija obliznjeg Aqua parka kao sto su tobogani, bazeni itd.

Teren tezak-igra jos teza. Znamo da nam je skok igra rak rana i centar sut iz nekog slobodnjaka u 8.min nas mnogo kosta. Covek sam na drugoj (Kizinoj) stativi i domaci vode. Napaljenim tim golom ulaze u par dobrih sansi koristeci svaku prililiku da padnu u 16m. Bas su nas stisli u tom periodu. Napadi ko na traci i u jednom od tih lik pada (sumnjivo da li je van ili u 16m, ma sumnjivo da li ga je iko pipno) i sudija pod pritiskom publike i dom igraca pokazuje na penal. Trazili su vec 2-3 do tada. 2:0. Mislio sam da je gotovo. Nikako se nismo snalazili kaljuzi i blato nam je najveci protivnik bio danas.

Drugo poluvreme... Krecemo guramo napred a ovi se svesno povukli i pokusavaju da iskoriste pericu i spica (ne znam koji je igrao djilas ili bojovic), tj njihovu brzinu i dotuku nas iz kontre. Nasi ozbiljniji ali pas igra je nemoguca. Ulazimo u sanse ali Mrdji dva puta u sesnaest lopta ostaje u blatu, tumbasevicu prilikom suta, djuri... ma svima koji su probali nesto u zavrsnici. Tadic kapira da je laznja majka na takvom terenu i dva-tri puta je lepo okupao njihove odbrambene igrace. Osamdeset i neki i GOL!!! MEDA, I JEDINO STO MI JE PROLAZILO KROZ GLAVU JE ZADOVOLJSTVO NJEGOVIM ODGOVORIMA I NEOPISIVA SRECA STO GA JE ON METNUO!!! e da,.... jos jedan momenat vezan za Medu. Kad smo dobili gol sa kreca svi nasi igraci, svi osim jednog obaraju glave i poglede. Meda sa 20m utrcava u nas gol, vadi loptu i trci na centar!!! MAJSTORE! RESPECT, KAPA DOLE...

Posle gola ulazi Mitar i hvala bogu ide u njihovih 16 da pokusa nesto. Bunarimo teramo loptu napred ali nista ni izgledno... i onda ko ni odkuda balon Stjepanovica sa jedno 25-30m iskosa sa desne. Lopta kao da ce preko gola. Krece Mitar, krece i njihov golaman. Oce njihov golman ali hoce i Mitar. Lopta lobuje i jednog i drugog i trese mrezu. Mi explodirali jagodinci zamuknuli! osecaj-NEPROCENJIV

da ne davim vise, samo jos zelim da naglasim ocajnu Kizinu partiju (zato sam i gore naglasio u zagradi njega). To kao da nije onaj Kiza kog sam obozavao pre samo par meseci. Bezvoljan... Nema oranja (vec dobro uzorane) leve strane. Par gresaka iz kojih smo mogli dobiti treci gol. U svakom slucaju danas ga nisam poznao na terenu.
Last edited by lesa on Sat Nov 07, 2009 9:30 pm, edited 2 times in total.
...ti si nasa prva ljubav...
Minja
Administrator
Posts: 1911
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Post by Minja »

Mnogo vatre se podiglo oko penala za Jagodinu. Da li je bio ili nije, ne mogu da kazem, ali imamo tri fotografije koje mogu, ali i ne moraju da otkriju istinu...

Image
Image
Image
Last edited by Minja on Sat Nov 07, 2009 9:25 pm, edited 1 time in total.
Minja
Administrator
Posts: 1911
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Post by Minja »

Utakmica je bila izmisljena za foto-reportere, a nije bilo ni jednog sa pravom opremom. Na zalost non-stop je padala kisa, pa sam mnogo vise razmisljao kako da sacuvam opremu od vode. Evo jos jedne fotografije, a ostalo za koji minut u galeriji...

Image

FOTKA DANA

Image
Last edited by Minja on Sat Nov 07, 2009 8:46 pm, edited 2 times in total.
DUB
Posts: 775
Joined: Thu Feb 03, 2005 7:49 pm
Location: Kafana

Post by DUB »

А судија као да није могао да дочека па већ на првој фотки вата ваздух да засвира
Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Medi svaka čast!
Lepo što je Lesa zapazio taj momenat.
Kada vidim tako nešto i kada znam da ima još takvih mladih momaka kojima je pola beli a pola crveni dres svetinja i kada se ovde na forum javlja momak koji je tek na početku svog fudbalskog puta,puno mi je srce i znam da ćemo jednoga dana biti veliki u inat totalitarizmu i hordama tame i zla oličenim u beogradskim Titovim blizancima i njihovim satrapima.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
lesa
Posts: 371
Joined: Thu Jun 15, 2006 2:01 am
Location: Novi Sad,Podbara
Contact:

Post by lesa »

ovo za polozaj pistaljke na prvoj slici i meni je palo na pamet. neposredno pre penala desio se jos jedan sumnjiv dogadja u sesnaest i taj je po meni vise bio penal nego ovo sto je svirao. pa onda valjda da se opravda dosudio je vec sledeci njiho pad. u drugom poluvremenu su jos dvaput iskali kazneni udarac ali sto je puno puno je...
...ti si nasa prva ljubav...
lesa
Posts: 371
Joined: Thu Jun 15, 2006 2:01 am
Location: Novi Sad,Podbara
Contact:

Post by lesa »

e sad da opisem teren pomocu Minjine poslednje okacene slike... zamislite sliku kao kratak klip i u nastavku od momenta skljoca fotoaparata lopta ostaje ukopana u blatu a nas igrac nastavlja dva tri koraka zaboraljajuci je u blatustini
Last edited by lesa on Sat Nov 07, 2009 8:49 pm, edited 1 time in total.
...ti si nasa prva ljubav...
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Sramota je našta liče pojedini tereni u Superligi.Ovo u Jagodini nije bio teren,već kaljuga i svinjac koliko vidim i trebalo bi zabraniti da se na tome igra fudbal.
Dzaba im tribine i sve ostalo kada ne znaju da održavaju ono osnovno,a to je teren za igru.Ali tako to ispadne kada neko preko noći pređe nekoliko rangova guran sa političke linije,a nekada je igrao zonsku ligu.Dzaba ti šminka,manire nećeš promeniti.
Minja,svaka čast za slike,odlične su!
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
1892
Posts: 1097
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Post by 1892 »

na Minjinoj prvoj fotografiji jasno se vidi, da ako je i bilo faula, isti je bio van kaznenog prostora!
Come on you Reds!
Minja
Administrator
Posts: 1911
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Post by Minja »

Za sve Vas koji ne volite baš naročito Mrđu he he

Prosto ne mogu da odolim... Ova fotografija napravljena je posle drugog našeg pogotka. Obratite pažnju na Mrđin dres i uporedite ga sa dresovima ostalih igrača. On je tu bio u igri više od pola sata.

Image

Da ne grešim dušu. Imam informaciju da je bio povređen, ali ako je tako, to se itekako videlo na terenu...
Last edited by Minja on Sat Nov 07, 2009 9:08 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8929
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

1892 wrote:na Minjinoj prvoj fotografiji jasno se vidi, da ako je i bilo faula, isti je bio van kaznenog prostora!
Da, kontakt je izvan 16 ili u najmanju ruku na samoj liniji, nikako unitra. A sudija se vec zaukao da duva penal jos i pre nego sto je ovaj pao!
lesa
Posts: 371
Joined: Thu Jun 15, 2006 2:01 am
Location: Novi Sad,Podbara
Contact:

Post by lesa »

i meni isto tako deluje Radoje. Medjutim, naglasavam da je sudija, koji minut ranijem, mozda propustio da svira penal za Dzagodince
...ti si nasa prva ljubav...
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Gde je sada Voja da ovo prokomentariše? :lol:
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
dapokalypto
Posts: 209
Joined: Mon Jul 14, 2008 10:49 am

Post by dapokalypto »

Minja wrote:Za sve Vas koji ne volite baš naročito Mrđu he he

Prosto ne mogu da odolim... Ova fotografija napravljena je posle drugog našeg pogotka. Obratite pažnju na Mrđin dres i uporedite ga sa dresovima ostalih igrača. On je tu bio u igri više od pola sata.

Image

Da ne grešim dušu. Imam informaciju da je bio povređen, ali ako je tako, to se itekako videlo na terenu...
Kakva razlika izmedju Vuletovog i Mrdjinog dresa..

:!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
JBŠ fabrike, svi na polje, svi na fudbal, da trenirate.. ajd zdra`o..
Locked