Marketing kluba

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3902
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Post by Red Marquis »

Nemojte tu previše tražiti stvari kojih nema. Izađite na ulicu, nađite neku curu od 20-ak godina i pitajte u iz kog grada je hrvatski klub Hajduk.Ako nisu letovale u Hrvatskoj, nema šanse da će znati...
Io odio Belgrado
User avatar
Buca
Posts: 753
Joined: Wed Sep 20, 2006 7:50 pm

Post by Buca »

Turija wrote:Koliko sam ja shvatio, ona nije znala odgovor na pitanje iz kog je grada FK Vojvodina - fudbalski Prvak Jugoslavije 1966 i 1989 godine.
Hvala na ispravci,ipak imam stav da ovo ne treba neku posebnu paznju da izaziva kod nas :wink:
Nego jer se zna kako nam se Kiza proveo? 8)
Željko Brkić jedan je od nas!!!
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Juče na "Slagalici" je pitanje glasilo: "Ko je trener FK Vojvodine?" Odgovor: "Dragoslav Stepanović". I bio je tačan. Jedino objašnjenje mi je da se kviz ranije snimao, a tek sada se emituje. Ako ništa drugo, počeli smo da se probijamo po kvizovima... :mrgreen:
POŠTO OBRAZ ???!!!
Somborac
Posts: 641
Joined: Sat Jul 29, 2006 3:35 pm
Location: Sombor

Post by Somborac »

Milka trza na starog smekera :)
Nastavljeni su pregovori sa skolama koje su odbile saradnju, valjda ce biti bolje i na tom planu!
srbobranac
Posts: 20
Joined: Thu Apr 17, 2008 9:26 am

Post by srbobranac »

Toliko se prica o tome, da mi je vec doslo preko glave zbog toga. Ne mogu da verujem da mi nemamo zvanican sajt kluba. :evil:

Da li nemaju coveka koji ce to da uradi ili ..... ma ni ne mogu da se setim moguceg razloga zasto ne postoji.

Evo ja cu im napraviti free sajt, ako nemaju para da plate izradu. Mislim stvarno..... katastrofa, najblaze receno.
Minja
Administrator
Posts: 1911
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Post by Minja »

U vezi kviza...


Pitanje isključivo za članove foruma mlađe od 20 godina.


Iz kog hrvatskog grada je Rukometni klub Partizan?

Taj klub je palio i žario Evropom sedamdesetih godina prošlog veka. Bez vikipedije i sličnih pomagala molim.

A pitajte još i neku devojčicu/devojku, pa će odgovori biti još zanimljiviji.

Šta smo mi uopšte uradili u prethodnih 20 godina da bi iko van granica ove zemlje znao za nas??? Van granica naše zemlje za nas su čuli samo ljudi koji aktivno upražnjavaju kladionicu i niko više. Od raspade poslednje ozbiljne lige na ovim prostorima prošlo je skoro 20 godina. Nove generacije nemaju nikakavog razloga da se osećaju neobrazovano samo zato što ne znaju odakle je Vojvodina.

Edit: Jedne sezone smo ipak bljesnuli u Intertoto kupu.
User avatar
nboya
Administrator
Posts: 1208
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:45 pm
Location: Sabac

Post by nboya »

Iz ****. Mirko Basic branio tamo pre nego sto je postao kapiten Metaloplastike :)

Edit: Cenzurisao sam odgovor zato sto sam stariji od 20 god
UPRAVA NAPOLJE!!!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4077
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Post by Rabba »

nemam manje od 20 godina a mislim da znam odakle je rk Partizan iz *********. Sad cu da odem na Wiki da proverim :)

Bio sam u pravu :)
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Minja, ipak mislim da je pitanje na toj televiziji bilo u rangu pitanja koja reka teče ispod Savskog mosta?
Kad kažeš Vojvodina, prva i najlogičnija asocijacija je Novi Sad, znao nešto o fudbalu - ili ne (kao npr kad kažeš Mačva, onda je Šabac - jel tako nboya :wink: ?).
E sad, drugi je problem što ni Vojvodina, ni Novi Sad, u poslednjih 20 godina nisu ni po čemu poznati :oops: .Ako tako pogledamo na stvari, onda zaista ništa nije čudno, ali je sigurno velika bruka (za obe strane).
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Alan Ford
Posts: 397
Joined: Fri Oct 24, 2008 6:13 pm
Location: Novi Sad - Vojvodina

Post by Alan Ford »

Turija wrote:E sad, drugi je problem što ni Vojvodina, ni Novi Sad, u poslednjih 20 godina nisu ni po čemu poznati :oops: .Ako tako pogledamo na stvari, onda zaista ništa nije čudno, ali je sigurno velika bruka (za obe strane).
Da se nadovezem na ovo.
Danas sam imao priliku da vidim knjigu Borivoja Mirosavljevica "DNEVNIK SVETLOPISA" (nagrada za zivotno delo).
Da li je moguce da autor knjige koji je svoj radni vek posvetio FK Vojvodini, gradu Novom Sadu i nasoj vojvodjanskoj ravnici postavi na korice knjige (tj. naslovnu stranu) navijace cz??? SRAMOTA :oops:
Kad sam to video stomak mi se prevrnuo, tako da knjigu nisam ni otvorio.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8924
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

autor ili izdavac?
User avatar
Alan Ford
Posts: 397
Joined: Fri Oct 24, 2008 6:13 pm
Location: Novi Sad - Vojvodina

Post by Alan Ford »

Radoye wrote:autor ili izdavac?
To ne znam, koliko sam video izdavac je "zlatno oko"... sve i da je na insistiranje izdavaca, autor to nije smeo da prihvati.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8924
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Pitam, posto zavisi puno i od tipa ugovora koji je autor potpisao sa izdavacem.

postoje varijante po kojima se autor pita i za to kako ce knjiga biti "spakovana" a postoje i takve po kojima on samo proda svoj tekst izdavacu i vise se nista ne pita u vezi knjige...
User avatar
dapokalypto
Posts: 209
Joined: Mon Jul 14, 2008 10:49 am

Post by dapokalypto »

Turija wrote: E sad, drugi je problem što ni Vojvodina, ni Novi Sad, u poslednjih 20 godina nisu ni po čemu poznati
Kako to misliš nije poznat? A šta je EXIT festival? Šabački vašar možda..
JBŠ fabrike, svi na polje, svi na fudbal, da trenirate.. ajd zdra`o..
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

dapokalypto wrote:
Turija wrote: E sad, drugi je problem što ni Vojvodina, ni Novi Sad, u poslednjih 20 godina nisu ni po čemu poznati
Kako to misliš nije poznat? A šta je EXIT festival? Šabački vašar možda..
Očekivao sam da će neko spomenuti Exit, kao argument, ali realno Exit je više osporavana, nego afirmisana manifestacija.Proverom ,,prosečnog" mišljenje o Exitu (van Novog Sada, pa čak i u njemu) verovatno bi se neprijatno iznenadio (bez obzira što ja imam daleko bolje mišljenje od takvog, tj ne mislim da je skup ,,takvih i takvih").Koliko već godina traje Exit, ali o njemu se, i dan danas, misli samo nešto malo bolje, nego na početku?Što bi se reklo, prilično je kontraverzna manifestacija...ali da ne produbljujemo tu priču ovde, priču koja nije fudbalska.
Nama treba Titula, ili prolazak u Ligu Evrope, da bi se znalo za Novi Sad.Neko je spomenuo kako ni Liverpul nije osvajao titulu, ne znam koliko godina, a nije spomenuo šta je sve Liverpul osvajao u tom periodu. Kako je godinama nepobediv za MU i sl.Ako nije uzimao Titulu, uzimao je nešto drugo. Hoću reći, stalno je bio u fudbalskoj žiži i vrhu, tako da mu fali ,,jedino" Titula prvaka Engleske. Ali to puno ne menja stvari, jer su osvajani drugi veliki trofeji. Tako da, realno, nema puno smisla porediti Vojvodinu sa njima i sličnim evropskim ekipama.Mi ne smemo odustati od borbe za Titulu, nekim pravdanjima kako se za to treba pripremiti.Drugi grad u državi i Klub sa 95 godina tradicije, mora da je stalno spreman i da je stalno u realnoj trci za njom. A kad će je osvojiti to nije toliko bitno. Jer, po zakonu o raspodeli sportske sreće, to će se desiti brzo, pošto imamo samo 3 ekipe koje se bore za vrh..Jedino, baš, da nas tera maler.Međutim, tu su zato Kupovi, kao ,,satisfakcija".
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Post Reply