Sta je sa Dejanom Govedaricom?

Locked
User avatar
Turija
Posts: 10855
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Sta je sa Dejanom Govedaricom?

Post by Turija »

Pošto smo obezbedili opstanak, mislim da se ovo pitanje može i mora postaviti i na adekvatan način rešiti, imajući u vidu ime i zasluge Dejana Govedarice.
Dejan je bio vrlo fer i u interesu Kluba nije dizao prašinu oko svog statusa.
Sada Klub, Govedarica i Đuričić moraju sesti zajedno i džentlmenski rešiti stvari.Ako će Govedarica završiti igračku karijeru to mora biti urađeno kako dolikuje velikom klubu i velikom igraču.Treba izvagati da li je Dejan potrebniji Voši kao igrač ili kao funkcioner, trener ili već ne znam u kojoj ulozi, ali znam da je Klubu potreban.Zato to pitanje mora doći na dnevni red, po meni vrlo brzo posle utakmice sa Podgoričanima.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9965
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Apsolutno se slazem!!!
Ali mi sve nesto govori da cemo na Dekija morati zaboraviti dok je Djumi na klupi... voleo bih da se varam,ali to je moja neka "strucna" procena!!!!
Image
User avatar
nboya
Administrator
Posts: 1208
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:45 pm
Location: Sabac

Post by nboya »

Na Dekija necemo da zaboravimo.
Mislim da se mora odigrati oprostajna utakmica za njega.


Image
ImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImage
UPRAVA NAPOLJE!!!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Red bi bio bar da se pozdravimo. Zasto ne bi dosao na utakmicu sa Buducnoscu bar da izvede pocetni udarac. Ne smemo tako lako gubiti ljude, sada je na potezu uprava!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9965
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Da se razumemo,navijaci Vose (a pogotovo ja) nikada nece zaboraviti Dejana Govedaricu i sva njegova dela,ne zato sto ne smeju da ih zaborave,nego zato sto mi to i ne zelim(o) zaboraviti.Stoga moram da nekima skrenem paznju na moj prvi post u ovoj temi,mislio sam ne neko drugo znacenje termina "zaboraviti".
Ko razume shvatice...

Ova ideja sa pocetnim udarcem nije losa,mada mislim da Deki zasluzuje vise...
Koliko sam cuo da ce dobiti i neku nagradu od FSSCG za vise od 25 nastupa za plave!!!

Image

Image

Image

Image
Image
Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
Image
Duke
Posts: 236
Joined: Wed Jan 19, 2005 7:19 pm
Location: Podbara

Post by Duke »

Dejan je suvise mnogo dao Vojvodini i nasem fudbalu da bi se tako lako odricali njega kao coveka. Pokazimo bar jednom da smo Klub koji drzi do sebe i vodi racuna o igracima koji su ga zaduzili. I navijaci moraju da mu se zahvale za sve godine provedene u Klubu. Zasto ne okupiti igrace s kojima je igrao u Vojvodini i napraviti revijalni mec sa sadasnjim timom? Nije to toliki problem. Ako je mogao piksi da se oprosti od Nisa, ne vidim razlog da se ne napravi isto i Dejanu...
You'll never walk alone!
User avatar
nboya
Administrator
Posts: 1208
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:45 pm
Location: Sabac

Post by nboya »

Voja wrote:Koliko sam cuo da ce dobiti i neku nagradu od FSSCG za vise od 25 nastupa za plave!!!
Dobice, ja mislim, srebrnu loptu za vise od dvadeset pet nastupa za reprezentaciju.
A sta ce dobiti od Vose?!?
Sramota bi bilo da od fsscg dobije vise nego od svog kluba.
Ne smemo zaboraviti Dekija.
UPRAVA NAPOLJE!!!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8929
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Dekija za Voshinu legendu!!!

(postavicu glasanje na podforumu "legende") :wink:
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post by Djumi »

Dejan Govedarica je bio veliki igrac :!: Slazem se da mu treba organizovati oprostajnu utakmicu kako dolikuje legendi Vojvodine :!:
Image
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Locked