Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
dapokalypto
Posts: 209
Joined: Mon Jul 14, 2008 10:49 am

Post by dapokalypto »

Voja wrote:
I covek rece da je napustio Srbiju nezadovoljan odnosom ljudi u Vojvodini prema njemu :shock: Pa ni "Maradona" nije imao tolike privilegije u prvom timu,kako ga samo sramota nije.Daleko mu lepa kuca
Koliko je dao mnogo je i dobio... da nam se takvi igraci vise ne ponove..
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Post by the Gari »

dapokalypto wrote:
Voja wrote:
I covek rece da je napustio Srbiju nezadovoljan odnosom ljudi u Vojvodini prema njemu :shock: Pa ni "Maradona" nije imao tolike privilegije u prvom timu,kako ga samo sramota nije.Daleko mu lepa kuca
Koliko je dao mnogo je i dobio... da nam se takvi igraci vise ne ponove..
To što sam napisao za Mijatovića, važi i za ovog drugara mu. Uz priključenje željama da nam se takvi igrači ne ponove, još jednom ću konstatovati da smo gledajući Vošu trpeli i jedared ćemo verovatno ponovo trpeti i gore igrače, ali TAKVA DVA KONJA I SELJAKA NISU POSTOJALA U ISTORIJI VOJVODINE! Biti dobar fudbaler samo je prva pretpostavka za onoga ko će potencijalno nositi najlepši dres na svetu! Bože, valjda nikakda više nećemo pustiti takvo zagađenje prostaklukom, primitivizmom i džiberstvom u našem klubu!
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
021
Posts: 862
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Post by 021 »

Turija wrote:Moja bojazan za naš vezni red ne leži u njihovom talentu i znanju, već izdržljivosti: fizičkoj i mentalnoj.
Meda i Vuk jesu naša perspektiva, ali mislim da još uvek ne mogu nositi teret naše igre u kontinuitetu ligaškog i kup takmičenja (sa najvišim ambicijama).Oni su još deca i teško je to izdržati fizički i psihički.
Veruj mi Turija, iako su mlađi, i Vuk i Meda su potpuno sposobni da budu nosioci igre. Obojica igraju vrlo zrelo, čak mnogo zrelije i ozbiljnije od polovine sadašnjih (nezamenjivih) prvotimaca. Što se fizičkog aspekta tiče, ni on nije ispod proseka ekipe. Naprotiv, Medojevića smo videli na prve dve prvenstvene utakmice, i rekao bih da je osetno odskakao snagom i pripremljenošću.

Iako su ove godine bliži prvom timu nego ranije, velika je greška napravljena što se nije otišlo do kraja. Vidim da ne postoji želja da se iskoristi njihov potencijal. Igraće svaku treću utakmicu po 10-ak minuta, što je premalo. Ironično, ali ono što svi navode kao glavni argument za njihovo neigranje, upravo je razlog zbog čega bi morali da igraju. Ove sezone, sada. Bar po poluvreme. Isto važi za Aleksića i Smiljanića. Tada bismo, bez dileme, imali šampionsku generaciju (možda ne odmah u sezoni 2009/10, ali u sledećoj sigurno da) i ne bi bilo sile koja bi mogla to da spreči. Sadašnje stanje nalikuje na vojskovođu koji pokušava da dobije rat mačevima i kopljima, a u rezervi ima arsenal ubojitog oružja koje ne želi da iskoristi.
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

021 wrote:
Turija wrote:Moja bojazan za naš vezni red ne leži u njihovom talentu i znanju, već izdržljivosti: fizičkoj i mentalnoj.
Meda i Vuk jesu naša perspektiva, ali mislim da još uvek ne mogu nositi teret naše igre u kontinuitetu ligaškog i kup takmičenja (sa najvišim ambicijama).Oni su još deca i teško je to izdržati fizički i psihički.
Veruj mi Turija, iako su mlađi, i Vuk i Meda su potpuno sposobni da budu nosioci igre. Obojica igraju vrlo zrelo, čak mnogo zrelije i ozbiljnije od polovine sadašnjih (nezamenjivih) prvotimaca. Što se fizičkog aspekta tiče, ni on nije ispod proseka ekipe. Naprotiv, Medojevića smo videli na prve dve prvenstvene utakmice, i rekao bih da je osetno odskakao snagom i pripremljenošću.

Iako su ove godine bliži prvom timu nego ranije, velika je greška napravljena što se nije otišlo do kraja. Vidim da ne postoji želja da se iskoristi njihov potencijal. Igraće svaku treću utakmicu po 10-ak minuta, što je premalo. Ironično, ali ono što svi navode kao glavni argument za njihovo neigranje upravo je razlog zbog čega moraju da igraju. Ove sezone, sada. Bar po poluvreme. Isto važi za Aleksića i Smiljanića. Tada bismo, bez dileme, imali šampionsku generaciju (možda ne odmah u sezoni 2009/10, ali u sledećoj sigurno da) i ne bi bilo sile koja bi mogla to da spreči. Sadašnje stanje nalikuje na vojskovođu koji pokušava da dobije rat mačevima i kopljima, a u rezervi ima arsenal ubojitog oružja koje ne želi da iskoristi.
Slazem se u potpunosti.Mislim da ce biti dovoljno utakmica da se svi dokazu,zato ne treba tvrdoglavo forsirati neke igrace po 90 minuta u svakoj utakmici.Valjda je i kup takmicenje od ove sezone drugacije pa se igraju i revansi u cetvrtfinalu i polufinalu.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
ZmagoNS
Posts: 229
Joined: Tue Sep 01, 2009 7:02 pm

Post by ZmagoNS »

021 wrote:Veruj mi Turija, iako su mlađi, i Vuk i Meda su potpuno sposobni da budu nosioci igre. Obojica igraju vrlo zrelo, čak mnogo zrelije i ozbiljnije od polovine sadašnjih (nezamenjivih) prvotimaca. Što se fizičkog aspekta tiče, ni on nije ispod proseka ekipe. Naprotiv, Medojevića smo videli na prve dve prvenstvene utakmice, i rekao bih da je osetno odskakao snagom i pripremljenošću.

Iako su ove godine bliži prvom timu nego ranije, velika je greška napravljena što se nije otišlo do kraja. Vidim da ne postoji želja da se iskoristi njihov potencijal. Igraće svaku treću utakmicu po 10-ak minuta, što je premalo. Ironično, ali ono što svi navode kao glavni argument za njihovo neigranje, upravo je razlog zbog čega bi morali da igraju. Ove sezone, sada. Bar po poluvreme. Isto važi za Aleksića i Smiljanića. Tada bismo, bez dileme, imali šampionsku generaciju (možda ne odmah u sezoni 2009/10, ali u sledećoj sigurno da) i ne bi bilo sile koja bi mogla to da spreči. Sadašnje stanje nalikuje na vojskovođu koji pokušava da dobije rat mačevima i kopljima, a u rezervi ima arsenal ubojitog oružja koje ne želi da iskoristi.
..ma jednostavno da se uvede sistem rotacije kao u Liverpulu,Arsenalu..itd..i da u isto vreme stvaramo igrace,a i pokazemo standardnim prvotimcima da nisu nezamenljivi i neprikosnoveni..
SlobaNN
Posts: 273
Joined: Fri Nov 14, 2008 12:02 am

Post by SlobaNN »

Ето прође и цео прелазни рок, а мистериозни Камерунац ко зна на којој је граници. Па докле више тако, прво Ндука па сада и овај :?:
Samo napred Vojvodina!!!
Koral
Posts: 419
Joined: Tue Jun 09, 2009 2:54 pm

Post by Koral »

Upravo čitam Sepuju, slobodan je, NEMA KLUB :!: i voleo bih da ostane u Srbiji, pa da li je moguće da je uprava toliko slepa i ne želi Sepuju koji je ostao bez kluba, a nama toliko treba 2 napadač :shock: http://www.mojsport.net/blog/judzin-sep ... /2367.html
šumar
Posts: 253
Joined: Thu Feb 05, 2009 8:27 pm

Post by šumar »

Ajde oladite sa Sepujom, koji vam je.Treba nam jedino ako pravimo treći tim.Nema mesta ni za Danija i Mišu, šta bi tek bilo sa njim.
limanfkv
Posts: 2872
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

021 wrote: Veruj mi Turija, iako su mlađi, i Vuk i Meda su potpuno sposobni da budu nosioci igre. Obojica igraju vrlo zrelo, čak mnogo zrelije i ozbiljnije od polovine sadašnjih (nezamenjivih) prvotimaca. Što se fizičkog aspekta tiče, ni on nije ispod proseka ekipe. Naprotiv, Medojevića smo videli na prve dve prvenstvene utakmice, i rekao bih da je osetno odskakao snagom i pripremljenošću.
Potpisujem.Samo je problem sto malog Vuka nema ni na klupi koliko vidim :(
User avatar
budababa
Posts: 4016
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Koral wrote:Upravo čitam Sepuju, slobodan je, NEMA KLUB :!: i voleo bih da ostane u Srbiji, pa da li je moguće da je uprava toliko slepa i ne želi Sepuju koji je ostao bez kluba, a nama toliko treba 2 napadač :shock: http://www.mojsport.net/blog/judzin-sep ... /2367.html
Prelazni rok je zavrsen 31. avgusta. Medjutim, prosle sezone je bila neka opcija da slobodni igraci (oni koji nemaju klub) mogu i posle tog roka da potpisuju ugovore. Jel' to jos vazi?
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Koral
Posts: 419
Joined: Tue Jun 09, 2009 2:54 pm

Post by Koral »

budababa wrote:
Koral wrote:Upravo čitam Sepuju, slobodan je, NEMA KLUB :!: i voleo bih da ostane u Srbiji, pa da li je moguće da je uprava toliko slepa i ne želi Sepuju koji je ostao bez kluba, a nama toliko treba 2 napadač :shock: http://www.mojsport.net/blog/judzin-sep ... /2367.html
Prelazni rok je zavrsen 31. avgusta. Medjutim, prosle sezone je bila neka opcija da slobodni igraci (oni koji nemaju klub) mogu i posle tog roka da potpisuju ugovore. Jel' to jos vazi?
Da. Koliko ja znam oni koji nisu našli klubove, to mogu da učine još uvek. Nije Sepuja jedini koji je ostao bez kluba. Recimo i naš golman reprezentacije i mnogi igrači. Za one bez kluba prelazni rok još traje.

PS

Potencijalno pojačanje Crvene zvezde u minulom prelaznom roku, Ilija Spasojević, slobodan je po pitanju nove sredine. Crnogorski internacionalac više nije igrač Dinama iz Tbilisija, pošto je i zvanično dobio „čiste papire" zbog nemogućnosti gruzijskog šampiona da izmiri finansijske obaveze prema njemu.

Iako je prelazni rok u većini zemalja završen, Spasojević će imati pravo da pristupi bilo kom klubu kao slobodan igrač. Popularni „Spaso-gol" je u Dinamu proveo dve sezone, u kojima je bio najbolji strelac i igrač kluba, a uspeo je i da osvoji sva tri trofeja, prvenstvo, Kup i Superkup Gruzije.
stefan
Posts: 69
Joined: Fri Jun 19, 2009 11:57 pm
Location: Novi Sad

Post by stefan »

Ilija Spasojevic je raskinuo ugovor sa Dinamom iz Tbilisija, tako da je, i pored toga sto je zavrsen prelazni rok, slobodan u izboru nove sredine.

PS Tek sada primetih da je i Koral spomenuo Spasojevica. Dobar je to igrac za nasu ligu, a i uzeli bi jos jednog igraca zvezdi ispred nosa. Ako nista drugo bar malo da povecamo pritisak na nedodirljivog Mrdju.
Jedem luka i slanine ...
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Oprostio dug – platio slobodu

Novinar: M. Pavlović, Fotoreporter:


Aleksandar Popović, koji je u protekloj sezoni bio kapiten Vojvodine, raskinuo je ugovor s ovim klubom, ali i dalje trenira s crveno-belima. Popović danas odlazi u Grčku, na pregovore s tamošnjim prvoligašem Kavalom, ali, kako je najavio, neće po svaku cenu potpisivati ugovor, odnosno ponudu Grka će prihvatiti tek ako mu svi ponuđeni uslovi budu odgovarali.

– Videću šta će se tamo događati. Ne želim ništa da lomim preko kolena i rešavam navrat-nanos. Ako ne bude sve kako treba, neću potpisati ugovor. Ugovor s Vojvodinom vezivao me je do kraja ove godine – rekao je Popović. – Međutim, on je raskinut na obostrano zadovoljstvo, jer ako pronađem klub u inostranstvu, klub će dobiti obeštećenje. Takođe, oprostio sam im dug do kraja godine i na taj način sam, da tako kažem, platio svoju slobodu. Raskinuli smo ugovor 31. avgusta. To je bio i poslednji dan prelaznog roka. Da nismo to uradili, Vojvodina ne bi dobila obeštećenje za mene, a ja bih pauzirao do 1. januara iduće godine.

Prema Popovićevim rečima, Kavala je odlično organizovan i kvalitetan klub.

– Ako se dogovorimo, u grčkom prvenstvu ne bih se vodio kao stranac, jer imam hrvatski pasoš, već bih nastupao kao domaći igrač. Naravno da mi je želja da zaigram u nekom većem klubu, Kavala bi mi bila dobra odskočna daska za prelazak u neki kvalitetniji klub, a, hvala Bogu, u Grčkoj ih ima dosta. Predsednik Kavale izrazio je želju da me vidi u redovima tog kolektiva, mada imam i neke druge varijante. Ostaću tamo dan-dva – kazao je za GL Aleksandar Popović, a na pitanje zašto je odlučio da ode iz Vojvodine, rekao je:

– Imam 26 godina i dosta vremena proveo sam ovde. Želim da se dokažem u nekom inostranom klubu. U Voši nisam bio nimalo nezadovoljan. Osećao sam se kao u svojoj kući, bio sam i kapiten tima, a to sve kazuje. Uostalom, i dalje treniram s crveno-belima
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1483
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Post by Uvek sa tobom »

Dejan wrote:Oprostio dug – platio slobodu

Novinar: M. Pavlović, Fotoreporter:


Aleksandar Popović, koji je u protekloj sezoni bio kapiten Vojvodine, raskinuo je ugovor s ovim klubom, ali i dalje trenira s crveno-belima. Popović danas odlazi u Grčku, na pregovore s tamošnjim prvoligašem Kavalom, ali, kako je najavio, neće po svaku cenu potpisivati ugovor, odnosno ponudu Grka će prihvatiti tek ako mu svi ponuđeni uslovi budu odgovarali.

– Videću šta će se tamo događati. Ne želim ništa da lomim preko kolena i rešavam navrat-nanos. Ako ne bude sve kako treba, neću potpisati ugovor. Ugovor s Vojvodinom vezivao me je do kraja ove godine – rekao je Popović. – Međutim, on je raskinut na obostrano zadovoljstvo, jer ako pronađem klub u inostranstvu, klub će dobiti obeštećenje. Takođe, oprostio sam im dug do kraja godine i na taj način sam, da tako kažem, platio svoju slobodu. Raskinuli smo ugovor 31. avgusta. To je bio i poslednji dan prelaznog roka. Da nismo to uradili, Vojvodina ne bi dobila obeštećenje za mene, a ja bih pauzirao do 1. januara iduće godine.

Prema Popovićevim rečima, Kavala je odlično organizovan i kvalitetan klub.

– Ako se dogovorimo, u grčkom prvenstvu ne bih se vodio kao stranac, jer imam hrvatski pasoš, već bih nastupao kao domaći igrač. Naravno da mi je želja da zaigram u nekom većem klubu, Kavala bi mi bila dobra odskočna daska za prelazak u neki kvalitetniji klub, a, hvala Bogu, u Grčkoj ih ima dosta. Predsednik Kavale izrazio je želju da me vidi u redovima tog kolektiva, mada imam i neke druge varijante. Ostaću tamo dan-dva – kazao je za GL Aleksandar Popović, a na pitanje zašto je odlučio da ode iz Vojvodine, rekao je:

– Imam 26 godina i dosta vremena proveo sam ovde. Želim da se dokažem u nekom inostranom klubu. U Voši nisam bio nimalo nezadovoljan. Osećao sam se kao u svojoj kući, bio sam i kapiten tima, a to sve kazuje. Uostalom, i dalje treniram s crveno-belima
Sto se mene tice dobili smo pojacanje njegovim odlaskom,kao i odlaskom Stosica,jer mislim da su Adjuru i Vulicevic bolji igraci od njih :wink:
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Popovic se na kraju poneo kao gospodin,a tako je najbolje i za njega i za klub.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
Post Reply