Gde su, šta rade...?

Vaša sećanja na utakmice, bivše igrače, legende...
ssnigd
Posts: 3585
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Post by ssnigd »

Sa istog sajta intervju i Miodraga Stosica
http://www.sport1.rs/index.php?option=c ... Itemid=104
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 10000
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Evo ovako,nesto me ovih dana strasno mrzi da pisem,pa samo ukratko (o mecevima koje sam gledao):

Gojko Kacar nije nastavio golgeterski niz.Kao sto sam vec jednom i pisao,predvidjam Herti borbu za opstanak.Za Gojka se moze reci da je sve,samo da nije klasican centarfor,a to u zadnje vreme trener Favr zeli od njega napraviti.Gojko je mec odigrao ispod proseka,imao je jedan fanastican sut na gol,sa nekih 17-18 metara,ali je Wise intervenisao poput hobotnice i sacuvao gol.Kacar je namestio jedan gol za Hertu,ali kao sto vec rekoh... moze to on i bolje.

Ranko Despotovic je novi clan Salamanke,i sutra u toku dana je njegovo predstavljanje novinarima.

Dalibor Dragic nikako to da napisem igra u Proleteru sa Slane bare (ako se tako kaze),to ovaj Proleter gde je i Sasa Drakulic

Milan Jovanovic je odigrao ceo mec protv Anderlehta,gde je rezultat pao u drugi plan,posle pogibljnog starta Witsela na Wasilevskog,kome je noga pukla na dva mesta.

Image

Snimak ovde
http://www.youtube.com/watch?v=hSaRmAuQtAk
A pogledajte odmah i Jovanovicevu reakciju,rekao bih veoma ljudski

Lane je odigrao utakmicu u kojoj je veoma,veoma malo puta bio u dodiru sa loptom,ali opet uspeo je da uputi dva suta na gol i promovise golmana Anderlehta u junaka meca,jer mu je skinuo obe lopte.Prvu kad je Lane sutirao sa roglja 16 metara,dijagonalu ka golu,gosa je paradom izbio loptu u korner,i drugu,kad je Jovanovic bio sam sa nekih 7-8 metara po sredini gola i uputio sut u reklo bi se prazan gol,ali onda odjednom se pojavljuje golman i "ala Kahn" refleksom skida loptu sa gol linije.Od hiljadu takvih sansi,rekao bih da samo 5 ne bi bile gol,i eto bas ta Lanetova ne udje.Inace,zanimljivo je da sam mec gledao na poljskom Sport Klubu i da je njihov komentatot bar 100 puta rekao Milan LANE Jovanovic.Kao da je odusevljen tim nadimkom.A Vojvodina Novi Sad je izgovorio jedno 10 puta tokom meca :wink:

Lanetove sanse na 1:20 snimka
http://www.youtube.com/watch?v=3-mBkUuiJlU

Milos Krasic je odigrao ceo mec protiv rostova koji su izgubili sa 1:0.ja sam gledao samo zadnjih 20 minuta i mogu reci da ni od Krase ni od CSKA u tom finisu meca nisam ama bas nista video.

Igor Djuric nije nastupio za Heerenveen protiv NAC Brede u porazu od 2:0
Image
User avatar
etxeberria
Posts: 352
Joined: Wed Dec 17, 2008 8:32 pm
Location: tamo gde sam rodjen i odrast`o

Post by etxeberria »

Auuu zgrozio sam se od same slike :shock:
sam svoj najveci neprijatelj
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4402
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Post by Rabba »

Start Witsela je stvarno neverovatan. Ne znam sta prolazi kroz glavu tako mladog igraca kad ga nagna na ovakav start. Prilicno sam siguran da mu ne gine duza suspenzija, ukoliko oni koji to budu odlucivali budu prisebni, mozda i suspenzija na celu sezonu. Vasilevski je stvarno odvratan igrac, ali niko ne zasluzuje ovakvu povredu. Pogledajte na snimku 1:37 ili 1:38 kad ide usporeni, u pozadini je Lane, a u donjem desnom delu se vidi polozaj donjeg dela noge Vasilevskog. Noga mu je prakticno otpala. Zelim mu najbrzi moguci oporavak, ali sve mi se cini da se fudbalu vratiti nece

Izvinjavam se za ovoliki off
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 9036
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Rabba wrote:Start Witsela je stvarno neverovatan. Ne znam sta prolazi kroz glavu tako mladog igraca kad ga nagna na ovakav start. Prilicno sam siguran da mu ne gine duza suspenzija, ukoliko oni koji to budu odlucivali budu prisebni, mozda i suspenzija na celu sezonu. Vasilevski je stvarno odvratan igrac, ali niko ne zasluzuje ovakvu povredu. Pogledajte na snimku 1:37 ili 1:38 kad ide usporeni, u pozadini je Lane, a u donjem desnom delu se vidi polozaj donjeg dela noge Vasilevskog. Noga mu je prakticno otpala. Zelim mu najbrzi moguci oporavak, ali sve mi se cini da se fudbalu vratiti nece

Izvinjavam se za ovoliki off
Kada neki igrac napravi nesto ovako odvratno ja da sam sudija dao bih automatski crveni i celom strucnom stabu, zato sto je njihov posao da na teren izvedu ljudska bica a ne divlje zivotinje. Ovog idiota treba dozivotno suspendovati a Standard finansijski kazniti i to toliko da moraju da rasprodaju najmanje pola prvog tima da bi izbegli bankrot.

Mora da se stane na put ovakvim brutalnostima!
User avatar
WestSide
Posts: 188
Joined: Thu Jul 23, 2009 8:27 pm
Location: Istok:)

Post by WestSide »

Witsel ne bi smeo vise da igra fudbal, ali bas nikako! Pogotovo zbog reakcije tipa "sta koji k***c meni crveni"... Mentol.
Jelen pivo, malobrojni znaju zasto...
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 10000
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

WestSide wrote:Witsel ne bi smeo vise da igra fudbal, ali bas nikako! Pogotovo zbog reakcije tipa "sta koji k***c meni crveni"... Mentol.
Ko o cemu,mi o Witselu,ali ok... zasluzio je decko :lol:
Samo da kazem,da je kaznjen sa zabranom igranja do 23.novembra iliti prevedeno u utakmice 11 meceva + 2500 evra.A prosle godine proglasen igracem godine u Belgiji.Bas me zanima kako bi se neko u Srbiji poneo prema igracu Zvezde ili Partizana kada bi uradio tako nesto.Zanimljivo je da je Standard ulozio zalbu,a da su svi navijaci protiv toga i da nazivaju upravu Standarda ljigavcima,zivotinjama i ljudima bez duse,bez morala....


Negoooo....

Image

Kao sto sam i rekao juce,Ranci je predstavljen danas u novom klubu.Na pitanja sta ocekuje,rece da ocekuje napredak po broju golova u odnosu na proslu godinu.tad je dao 8,sad ocekuje bar 15.Despot im takodje rece da je imao brdo ponuda,ali kad je cuo sta nudi Salamanca da uopste nije imao dilemu.
SRECNO DESPOTE!!!

I da ove sezone parolu "1:0 - Despotovic" promenimo u "1:0;2:0 - Despotovic" :wink:

edit:
Salamanca igra sutra kup mec protiv Casteljona,a Despot je izjavio da je spreman vec sutra da udje u igru,tako da mislim da je idealan momenat i protivnik za debi i to golom :wink: ali videcemo sta trener Salamance kaze na svo ovo moje misljenje :lol:
Image
kuzma liman
Posts: 587
Joined: Wed Aug 02, 2006 7:42 am
Location: Kraków

Post by kuzma liman »

WestSide wrote:Witsel ne bi smeo vise da igra fudbal, ali bas nikako! Pogotovo zbog reakcije tipa "sta koji k***c meni crveni"... Mentol.
Slicnu stvar je uradio i Martin Taylor kada je startovao Eduarda pa je dobio samo 5 meceva suspenzije ...
limanfkv
Posts: 2886
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

RUSIJA

Rostov [1 - 0] CSKA Moscow
Losa partija CSKA i naseg Milosa Krasica.Zakuvalo se u ruskom sampionatu, nekoliko timova vodice borbu za mesta koja vode u Ligu sampiona.Krasa je igrao 90 minuta i zaradio je zuti karton.

Image
Image
Image

Krylya Sovietov S. [3 - 1] Dynamo Moscow
Joca Tanasijevic u 73. minutu morao je da zameni povredjenog Denisa Kolodina, pri rezultatu 2:1.

Amkar Perm [1 - 2] Spartak Nalchik
90' [1 - 2] P. Sikimic
Amkar je na svom terenu izgubio vazne bodove u trci za opstanak.Da stvar bude gora porazeni su od konkurenta Spartak Nalchik-a.Predrag Sikimic u igru je usao u 53. minutu, a u 92. je na asistenciju Drincica postigao pocasni pogodak za Amkar.
Videcu da iskopam negde pogodak...

Khimki [0 - 4] Zenit St. Petersburg
Nenad Nastic nije igrao. (Ukoliko je uopste u Himkiju, posto nemam potvrdu)

II LIGA

Sinik [0 - 2] Cita
Sinik se okliznuo, te je zbog toga pao na 3. poziciju.Milan Vjestica igrao je od prvog minuta, a igru je morao da napusti u 82. minutu zbog crvenog kartona (agresivna igra).

SPANIJA

Malaga [3 - 0] Atletico Madrid
Milan Stepanov zaigrao je prvi put u zvanicnim utakmicama, za svoj novi tim - Malagu.Pobeda od 3:0 nad ovako jakim protivnikom svakako da moze samo da raduje sve u klubu.Stepi je odigrao prvo poluvreme (1:0).Nazalost, morao je da ostane u svlacionici zbog lakse povrede.Ocekuje se povratak vec u sledecem kolu protiv Deportiva La Korunje.

Voja je sve reko za Despota.

UKRAJINA

Tavriya Symferopol [1 - 0] Vorskla Poltava
Slobodan Markovic igrao je svih 90 minuta u novoj pobedi Tavrije, koja je odlicno startovala i trenutno se nalazi na deobi prvog mesta sa Dinamo Kijevom (sa utakmicom vise)

MADJARSKA

Debrecen [3 - 1] Nyiregyhaza
Lorant Olah je usao u 75. minutu u igru za ovogodisnjeg ucesnika LS - Debrecin.Sa druge strane svih 90 minuta igrao je Igor Bogdanovic

Diosgyor [0 - 1] Vasas Budapest
Vasas je uspeo da pobedi na dve utakmice zaredom i ovo bi mozda mogao da bude neki nagovestaj izlaska iz krize.Ne znam da li je igrao Sasa Dobric

Videoton FC [1 - 2] Zalaegerszeg
Ilija Radovic igrao je svih 90 minuta.

Gyor [2 - 0] Budapest Honved
Bojan Neziri nije nastupao. (***ako je uopste tamo)

NEMACKA

Hertha BSC [2 - 3] Werder Bremen
Voja je vec rekao..
Image

Inace Savo Pavicevic je napustio redove Kotbusa i pojacao Kavalu.

AUSTRALIJA

Perth Glory [2 - 1] Melbune
[1 - 0]B.Jelic `4
[2 - 1]B.Jelic `54.

Image
Branko Jelic svakako je igrac utakmice u novoj pobedi Perth Glorija.Igru je napustio u 82. minutu.

ITALIJA

Fiorentina [1 - 0] Palermo
Vlada Avramov nije branio.

TURSKA

Eskisehirspor [2 - 1] Antalyaspor
Radoslav Batak nije igrao.

BELGIJA

Anderlecht [1 - 1] Standard Liege
Voja je sve rekao
Image
Image
Image
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

Јако ми је драго што се Степанов враћа у живот :!: Само нека настави да игра Примеру, мислим да ће Малага тамо бити хит сезоне, јер имају фино скоцкан тим, а победа против Атлетика није мала ствар. Антић ће га тамо лако приметити и вратити у репрезентацију, јер реално Степанов заслужује да игра за репрезентацију, само је битно да игра у клубу... Па да на светском првенству гледамо Брку, Степија, Качара, Красића и Ланета, а што да не и Алексића и Мрђу 8)
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2725
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Post by Grof Žekula »

Sasa Cilinsek iz Ventspilsa prešao u Jagodinu na šestomesečnu pozajmicu. Javlja SOS kanal.
User avatar
etxeberria
Posts: 352
Joined: Wed Dec 17, 2008 8:32 pm
Location: tamo gde sam rodjen i odrast`o

Post by etxeberria »

grof zekula wrote:Sasa Cilinsek iz Ventspilsa prešao u Jagodinu na šestomesečnu pozajmicu. Javlja SOS kanal.
http://www.sportske.net/vest/fudbal/sas ... -6230.html
sam svoj najveci neprijatelj
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 10000
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

UD Salamanca 1-1 (4-3) Castellón

Kup Spanije.Gosti su poveli u 62. minutu,a trener domacih u 70.minutu daje sansu debitantu Despotovicu koji kako izvestaji kazu unosi dosta zivosti u igru i rezultat toga je izjednacenje domacina i kasnija pobeda na penale i prolaz u sledecu rundu.Dakle,rezultatski uspesan debi Despota :wink:
Image
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Post by Mare »

Ljudi setio sam se jednog našeg bivšeg igrača koji je čini mi se odigro i par (prijateljskih) utakmicu za repku, da li neko zna gde je Radovan Krivokapić?
vlada90
Posts: 79
Joined: Tue Dec 04, 2007 10:39 pm

Post by vlada90 »

Kačar planira da ode iz Herte

Berlinska Herta bi već ove zime mogla da ostane bez Gojka Kačara, koji želi da pređe u klub sa šampionskim ambicijama

Srpski reprezentativac Gojko Kačar (22) će u bliskoj budućnosti skoro sigurno napustiti Hertu iz Berlina i preći u neki drugi klub, preneo je list "Sport Bild".

Kačar je u Hertu došao leta 2008. godine iz Vojvodine za tri miliona evra i veoma brzo je postao jedan od ključnih igrača ekipe iz Berlina. Međutim, manjak šampionskih ambicija Herte je počeo da zabrinjava Kačara. Ovog leta su iz Berlina otišli neki ključni igrači kao što su Marko Pantelić, Andrej Voronjin i Josip Šimunić, pa je borba za šampionskom titulom Bundeslige čini se postala samo misaona imenica za Hertu.

- Ovo bi mogla da bude njegova poslednja sezona u dresu Herte. Gojko želi da se bori za titulu prvaka, a to je izgleda ne moguće u Herti - rekao je Milan Kačar, ujak i menadžer našeg fudbalera.

Kačara sa Hertom vezuje ugovor do 2012. godine, što znači da uprava iz Berlina može dobro da zaradi na Srbinu. Herta je prema nekim informacijama odbila ovog leta da proda Kačara Študgartu za 12 miliona evra.
Post Reply