Stadion "Karađorđe"

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Minja
Administrator
Posts: 1911
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Post by Minja »

Alan Ford wrote:
Turija wrote:Ma to otezanje je meni super, i mnogo mi se dopada (samo zbog toga je ne bih menjao), jer je autentično. Ljudi odmah znaju gde se nalaze (u Novome Sadu, ej).
Bravo! I meni je to otezanje bas simpa, a i autenticno je, pogotovo sto je sve manje autenticnog na nasem stadionu.
Супер, опет имамо нешто аутентично на стадиону. Нема разлога да се једите на девојку. Kомуникативна је, атрактивна је, лагано улази у посао и биће права и воли то што ради.

Бем ли га. Шта ћеш више од тога
User avatar
Milan
Posts: 4310
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Ako je tacna informacija do koje sam dosao, tri sledece utakmice kod kuce (ukljucujuci i cz), cemo vrlo verovatno igrati pod mobilnim reflektorima! Bilo bi jaaaako lepo...

Pozdrav sa B. brda!
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
buraz
Posts: 130
Joined: Mon Aug 17, 2009 9:29 pm
Location: Novi Sad

Post by buraz »

Ovo je Stepi potvrdio danas na konferenciji za stampu, ukljucujuci i utakmicu sa partizanom!
Jedna je crvena a druga je bela....
kuzma liman
Posts: 545
Joined: Wed Aug 02, 2006 7:42 am

Post by kuzma liman »

znaci mi sa smederevcima igramo pod reflektorima ? :?
User avatar
Turija
Posts: 10863
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Odličan potez :!:
Bar hiljadu plus Novosađana će doći na Stadion da ponovo vide reflektore. A našem Marketingu ostaje i dalje zadatak, da im u tom trenutku nostalgije, ponudimo Godišnje karte :wink:
PS
ja očekujem 5-10 hiljada ljudi na stadionu.Još ako ostvarimo dobar rezultata sa Francuzima, ne znam hoćemo li imati toliko ulaznica na blagajni.Zato neka blagajnici ponesu buntove godišnjih :lol:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Post by shecky »

Eeeeh Turija sad ga precera :)
Nece biti sigurno 10.000 xaxa ali ako bude nocna posle ovakvog starta sezone realno je da bude tu oko max. 5.000.
User avatar
Turija
Posts: 10863
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Eeeh shecky :wink: , ja sam rekao PET do deset hiljada (ako pobedimo Francuze).Ne znam što misliiš da je Novi Sad mali grad (a ima sa najužom gravitujućom okolinom oko 500.000 ljudi).Od tolikog broja problem skupiti 10.000 :?:
Pa, toliko ljudi, sigurno, prođe pored SPENSA za jedno letnje subotnje veče :wink:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Post by shecky »

Hmmm a gde sam ja to reko da je NS mali grad??
Nije naravno da nije to samo kreten moze da kaze...
A iskreno nema 10.000 ni kad igramo protiv stetocina.. a sad ce protiv Smedereva da bude..
Nego jel se moze negde kupiti ovaj plavi dres?
User avatar
tulip
Posts: 633
Joined: Fri Jan 23, 2009 10:31 am
Location: tik uz VOŠU

Post by tulip »

shecky wrote: Nego jel se moze negde kupiti ovaj plavi dres?
Nema pojma da li se može negde kupiti.
Meni ti plavi dresovi izgledaju glupo, kao i većini navijača. Ali, kada smo videli naše igrače pre početka utakmice na brdu, u tim plavim dresovima, složili smo se da će nam doneti sreću kao i u Kuli.
:cheers:
DAJ GOL!!!
User avatar
buraz
Posts: 130
Joined: Mon Aug 17, 2009 9:29 pm
Location: Novi Sad

Post by buraz »

shecky wrote:Hmmm a gde sam ja to reko da je NS mali grad??
Nije naravno da nije to samo kreten moze da kaze...
A iskreno nema 10.000 ni kad igramo protiv stetocina.. a sad ce protiv Smedereva da bude...
Mislim da gresis, evo veceras u krusevcu 10 000 ljudi pod reflektorima, znam da zvezda nije smederevo ali ni krusevac nije Novi Sad! 8)
Jedna je crvena a druga je bela....
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3922
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Post by Red Marquis »

buraz wrote:
shecky wrote:Hmmm a gde sam ja to reko da je NS mali grad??
Nije naravno da nije to samo kreten moze da kaze...
A iskreno nema 10.000 ni kad igramo protiv stetocina.. a sad ce protiv Smedereva da bude..
Mislim da gresis, evo veceras u krusevcu 10 000 ljudi pod reflektorima, znam da zvezda nije smederevo ali ni krusevac nije Novi Sad! 8)
Ali ovde nikad nije takvo interesovanje za fudbal.Dok ne poveruju da zaista imamo šanse za titulu, neće biti ni 8 000 na tribinama. Takvi su novosađani. Još od Verdera na stadionu nije bilo 10 000 duša...
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Post by Marcello »

Nego, ljudi, kako vam se sviđaju ovi reflektori u Kruševcu večeras? Pošto, nama sleduju isti...

Imao sam utisak da gledam neki noćni, letnji turnir u malom fudbalu...

Da mi, ipak, igramo danju još neko vreme, a? :wink:
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Post by shecky »

Meni se nikako ne svidjaju...eto bas u to vreme je igrao Dinamo i ono kad uporedis sa pravim bas je smesno...
Al sta ces ...kakva drzava takav fudbal.. kakav fudbal takvi reflektori.
A pa smem da se kladim da nece biti ni blizu 10.000 kod nas cak ni mozda tih 5.000.
Jel vi uopste znate koliko je 10.000 ljudi?
To je pun zapad , pun istok i oko 3000 ljudi na severu recimo.
Znaci no way.
User avatar
Turija
Posts: 10863
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

shecky wrote:Jel vi uopste znate koliko je 10.000 ljudi?
Ja znam koliko je i preko 20.000 (možda i 25 ,ali pošto nije bilo preciznih podataka o prodatim ulaznicama, neka bude preko 20, to je nesporan podatak) na Stadionu Vojvodine :wink: Ali dobro, sada to, naravno, ne može :cry:
Biće protiv Smedereva sigurno 1000-2000 ,,špijuna"- navijača titivih blizanaca, da vide kakva je to sada Vojvodina ( pred mečeve sa njima).Isto toliko znatiželjnika da vide reflektore i bar 4000 Vošinih navijača.Željni su ljudi noćnih utakmica u NS.
Ne mora da veruješ, ali brzo će se sve dati proveriti :wink:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
BondNS
Posts: 189
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:32 pm
Location: 10 minuta od stadiona

Post by BondNS »

Iskreno, želim da verujem da će biti bar 8.000 ljudi na Karađorđu. Puno okolnosti može na to da utiče... dobra utakmica reprezentacije koja će podići generalno interesovanje za fudbal... dobro odrađen posao od strane marketinga kluba koji će da probudi građane Novog Sada... a možemo i mi sami - imamo dve nedelje da lagano pripremimo prijatelje, poznanike, rođake, devojke, žene, sestre.... za odlazak na utakmicu

Prilika, po meni nikad bolja da sve koje poznajemo, a koji su (bar nekad bili) zainteresovani za fudbal ili bar za (nadam se) jedno lepo veče na stadionu povedemo sa sobom.
JEDNA STVAR MI NIJE JAZNA,ZASTO NASI KLUBOVI POSLUJU SA CIGANIMA KAD NIKAD NISTA NE ISPLACUJU,SVOJEVREMENO SU POSLALI UZICKU SLOBODU U DRUGU LIGU ZBOG TOGA,A I JAVOR NIJE NISTA BOLJE PROSAO...

Prosto k'o pasulj,u upravama im sede razni Scepanovici itd...
Post Reply