UEFA Europa League - sezona 2009/10

Locked
User avatar
Turija
Posts: 10855
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Zadovoljan sam kako je Stepi pripremio press konferenciju :!:
Sad ostaje da vidimo kako će igrači pripremiti sebe i sprovesti dobijene savete trenera?
A što se tiče ulaznica, stvarno bi bio neviđeni presedan da ih nema na blagajni stadiona na kojem se igra utakmica.Međutim, kako je saopštenje sročeno, zaista se poneko opravdano zapita, hoće li ih biti u Beogradu?
Mada, ja ne verujem da će se, na licu mesta, prodati više od stotinu.Koga tamo zanima Vojvodina, pogotovo još kad mora da (joj) plati :?: Možda neko ko živi u Beogradu, a ima korene odavde, pa ajd da vidi zemljake?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Buca
Posts: 753
Joined: Wed Sep 20, 2006 7:50 pm

Post by Buca »

Da li se sa godisnjom kartom za zapad moze putovati busevima koje je Firma ogranizovala? Ili se svakako mora doplatiti prevoz,tj kupiti karta za jug?
Željko Brkić jedan je od nas!!!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8929
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Turija wrote:Mada, ja ne verujem da će se, na licu mesta, prodati više od stotinu.Koga tamo zanima Vojvodina, pogotovo još kad mora da (joj) plati :?: Možda neko ko živi u Beogradu, a ima korene odavde, pa ajd da vidi zemljake?
Evo, ja licno poznajem bar jednog pravog Slaninara a da je Beogradjanin... :wink:
aNS
Posts: 327
Joined: Sun Jun 28, 2009 2:00 pm

Post by aNS »

Ma dobijamo 100% a kvota je 2.25, idealno da se zarade novci. 8)
DUB
Posts: 775
Joined: Thu Feb 03, 2005 7:49 pm
Location: Kafana

Post by DUB »

Сањао 2-0
Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Леп сан, надам се да ће постати јава! Време је да терен проговори и видимо плодове рада екипе и стручног штаба. Немамо права а ма баш ниједној страној екипи да претимо али то не занчи да смо без наде. Огроман хендикеп за наш ће тим бити што се оба меча играју у ноћном термину јер овај тим на то није навикао.
lalinac
Posts: 13
Joined: Wed Jul 22, 2009 5:03 am

Post by lalinac »

Velika podrška Voši u Beogradu

http://sportal.rs/news.php?id=6962

Idete li narode? :)
User avatar
Buca
Posts: 753
Joined: Wed Sep 20, 2006 7:50 pm

Post by Buca »

lalinac wrote:Velika podrška Voši u Beogradu

http://sportal.rs/news.php?id=6962

Idete li narode? :)
Idemo,a ti?
Željko Brkić jedan je od nas!!!
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Post by Krle »

Idemo svi :twisted:
lalinac
Posts: 13
Joined: Wed Jul 22, 2009 5:03 am

Post by lalinac »

U Pancevu zivim, tako da nema sanse da propustim ovo :)
User avatar
budababa
Posts: 4016
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Pa zna se da ce braca iz Banja Luke biti sa nama, i u Beogradu i u Becu. Ostaje nam da vidimo kako ce obican svet reagovati na evropsku premijeru Vojvodine, mada mi cene karata za zapad ne ulivaju optimizam.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
SlobaNN
Posts: 273
Joined: Fri Nov 14, 2008 12:02 am

Post by SlobaNN »

Влада велика еуфорија пред сутрашњи дуел :D Само да Вуле оздрави и заузме своје место десног бека :!:

П.С. Видимо се у БГ-у 8)
Samo napred Vojvodina!!!
User avatar
Buca
Posts: 753
Joined: Wed Sep 20, 2006 7:50 pm

Post by Buca »

Buca wrote:Da li se sa godisnjom kartom za zapad moze putovati busevima koje je Firma ogranizovala? Ili se svakako mora doplatiti prevoz,tj kupiti karta za jug?
Ako neko zna odgovor,bi bih puno zahvalan 8)
Željko Brkić jedan je od nas!!!
chinaman
Posts: 247
Joined: Mon Dec 08, 2008 6:04 am

Post by chinaman »

Bilo bi lepo da nas ode bar 1000 iz Novog Sad - a.
Siva Eminencija
Posts: 287
Joined: Fri Jan 23, 2009 7:00 pm

Post by Siva Eminencija »

Svi imaoci pretplatnih karata za tribine ISTOK i ZAPAD mogu sa njima posmatrati mec u Beogradu bez kupovine ulaznica , to je informacija koju sam dobio od klupskih operativaca .
Locked