Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Post by Mare »

Fin predlog sa Sepujom da se reši problem drugog napadača, čovek ne bi imao problem privikavanja ili kao neki što su dovedeni pa ne mogu odma da igraju zbog fizičke spreme, a i dokazao se sa 12 golova. Jel zna neko šta se dešava sa njim, da li je vezan ugovorm sa Čukom ili je već negde na probi itd?
Panucci
Posts: 73
Joined: Wed Jul 08, 2009 2:12 pm
Location: Novi Sad

Post by Panucci »

Apsolutno podrzavam povratak Sepuje u nase redove...Decko je pokazao da smo se grrrrdno zaebali kad smo ga onako pustili, a da kod nas i nije odgirao utakmicu cestito...opkazao je golovima da je dobar igrac, i svakako bi mi bilo drago da se vrati u Vosu...
a sad na jednu drugu temu imam nesto za reci...citam juce po novinama za ovog "mladjanog" brazilca sto smo doveli...mozda sam ja nerazuman, ali jednostavno NE MOGU da shvatim i prihvatim izjavu naseg trenera (dakle coveka koji treba da sastavi tim) da SU MU REKLI da je taj brazilac dobar igrac...opet citam novine....ferguson trazi ovog, murinjo hoce onog, venger kupuje nekog sestog...zasto izmisljamo toplu vodu??? zar nece prvi trener odgovarati za lose rezultate ekipe? pa sto onda TRENER ne bira koji ce se igraci dovesti, a ne da mu NEKO TAMO kaze kako je igrac koji je prakticno kupljen, navodno dobar...pa kad ovaj dodje, e tek onda treba Stepi da se aka sa njim i da vidi gde ce i sta ce...Barem Stepi ima medjunarodnog iskustva, nagledao se igraca i igraca, pa siguran sam da za nama trenutno skripece pozicije moze kao iz topa da nabroji barem 20 mogucih resenja...e sad, ako nasa uprava od tih 20 ne moze da dovede jednog ili dva...onda neko ne treba da bude tu gde jeste...
Ako kanis pobijediti, ne smijes izgubiti
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Post by Mare »

Panucci izgleda da se tu Stepi malo pita!
Panucci
Posts: 73
Joined: Wed Jul 08, 2009 2:12 pm
Location: Novi Sad

Post by Panucci »

Mare wrote:Panucci izgleda da se tu Stepi malo pita!
kao sto rekoh, onda neko ne treba da bude tu gde jeste...ili Stepi da glumi marionetu, ili prekaljeni direktori i strucnjaci u upravi...po meni, direktor je tu da obezbedi sredstva i finansije, kao i poslovanje kluba, sportski direktor da obezbedi maximalne moguce uslove za igrace, dakle treninge i utakmice, a trener treba da bira igrace, i od izabranih da pravi tim...al...ovo je ipak srbija...
Ako kanis pobijediti, ne smijes izgubiti
chinaman
Posts: 247
Joined: Mon Dec 08, 2008 6:04 am

Post by chinaman »

Citam u novinama da se Burzanovic posvadjao sa ciganima i da hoce da menja klub. Mozda bio on bio dobro resenje na poziciji veznog igraca.
SlobaNN
Posts: 273
Joined: Fri Nov 14, 2008 12:02 am

Post by SlobaNN »

chinaman wrote:Citam u novinama da se Burzanovic posvadjao sa ciganima i da hoce da menja klub. Mozda bio on bio dobro resenje na poziciji veznog igraca.
Ne nikako :!:
Samo napred Vojvodina!!!
User avatar
budababa
Posts: 4015
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Brazilac, kanda, potpisuje za nas... Da li nam to resava pitanje stopera? Hm, nisam bas siguran. Izgleda da je uprava uradila u stilu "daj sta das" - necemo da damo velike pare, vreme nas jako pritiska i jos imamo problema na ostalim pozicijama. Kupimo Marsela i gurnemo deo prasine pod tepih. Ne mogu da kazem da sam nezadovoljan, jer coveku treba prvo dati sansu da se dokaze (ipak nosi iskustvo jedne Bundeslige), ali utisak je da je ovo odradjeno navrat-nanos. Posto je spominjano dovodjenje dva stopera, valjalo bi da barem taj drugi bude provereno ime. Da nam se sa'rane i nadu.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Marcelo Pletsch je potpisao za Vosu i danas je malo trckao za vreme treninga :wink:
max
Posts: 608
Joined: Tue Mar 22, 2005 12:03 am

Post by max »

chinaman wrote:Citam u novinama da se Burzanovic posvadjao sa ciganima i da hoce da menja klub. Mozda bio on bio dobro resenje na poziciji veznog igraca.
Meni bi bilo drago da ga vidim u nasem dresu
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Post by Mare »

max wrote:
chinaman wrote:Citam u novinama da se Burzanovic posvadjao sa ciganima i da hoce da menja klub. Mozda bio on bio dobro resenje na poziciji veznog igraca.
Meni bi bilo drago da ga vidim u nasem dresu
Meni NE, teška ciganštura koja očigledno ima problema u glavi, svađa se sa svim i svakim, u CG reprezentaciji se posvađao i sa selektorom i sa savezom, evo sad i sa ovima, ali ko zna možda prorade crnogorske veze pa ovaj završi kod nas, mada mislim da će ostati tamo gde i jeste, zataškaće ovi sve to i mir, mir niko nije kriv.
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

Mare wrote:
max wrote:
chinaman wrote:Citam u novinama da se Burzanovic posvadjao sa ciganima i da hoce da menja klub. Mozda bio on bio dobro resenje na poziciji veznog igraca.
Meni bi bilo drago da ga vidim u nasem dresu
Meni NE, teška ciganštura koja očigledno ima problema u glavi, svađa se sa svim i svakim, u CG reprezentaciji se posvađao i sa selektorom i sa savezom, evo sad i sa ovima, ali ko zna možda prorade crnogorske veze pa ovaj završi kod nas, mada mislim da će ostati tamo gde i jeste, zataškaće ovi sve to i mir, mir niko nije kriv.
Велико НЕ! Какав Бурзановић, самопрозвани Марадона, па он да ваља мислите да не би остао у трећепласираној екипи. Хоћу Алексића да гледам у нападу, а не неког ко нема места ни у посрнулој звезди, боље нек њима квари атмосферу :wink: Ако управа преко везе доведе овог, онда ће тај и да игра преко везе и шта тиме добијамо... НЕ и тачка!
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Ne verujem u sta se ovaj forum pretvara... a bio je tako kvalitetna lokacija!!!
Image
max
Posts: 608
Joined: Tue Mar 22, 2005 12:03 am

Post by max »

Momak zna da igra fudbal i jedan je od kvalitetnijih igraca u nasoj ligi.Mesta za Aleksica ima i pored Burzanovica.Mare,mozda on ima problem u glavi ali imaju ih i oni koji vode CG reprezentaciju i oni koji igraju u njoj jer rezultati koje su postigli su sramotni ako se pogleda za kakve fudbalere ili fudbalske strucnjake se smatraju ti sa kojima se Burzanovic "svadjao".Treba li navesti koliko su cisti u glavi oni koji su doveli CZ tu gde je sada?Nemoj mi reci da je on najproblematicniji od svih tih fudbalskih strucnjaka.Burzanovic nije svetska klasa igraca ali za nasu ligu je dovoljno dobar i kad bi on dosao kod nas mogao bi se nazvati pojacanjem jer ima kvalitet a nije samo novo lice na Veterniku.Ja sam za jer ce nam podici kvalitet ali nema potrebe vise da se nastavljamo o njemu kad nema sanse da on dodje kod nas.
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Post by Krle »

Voja wrote:Ne verujem u sta se ovaj forum pretvara... a bio je tako kvalitetna lokacija!!!
:roll:
Klokotnicka_bitka
Posts: 85
Joined: Fri Feb 06, 2009 12:00 pm

Post by Klokotnicka_bitka »

Džekson Nguale, Union Douala, 20 godina. Ovaj je baš isti Song, samo što nikad nije izašao iz Gane.
NUR NOCH RABREN!
Post Reply